כנגד כל הסיכויים....

כנגד כל הסיכויים....

רובכם מכירים את הסיפור שלי. ולמרות זאת אני אחזור בקצרה למי שלא וגם לריענון.... שנתיים וחצי טיפולים, הפריית מבחנה ראשונה שהניבה הריון תאומים (בן ובת) עד לחודש שישי חלום
ואז ללא הודעה מוקדמת, לידה ומוות שך התינוקות.
. קניית דירה והקבלן לא מוסר אותה למגורים, אלא לאיחסון חפצים בלבד. בינתיים עוברים לגור אצל סבי וסבתי, והקבלן ועובדיו גונבים את כל הציוד בדירה. לא נותר לנו דבר פרט לספות בסלון. פיטרו אותי מעבודתי עקב אירועי הלידה/הפלה והודעתי על המשך טיפולים. ולקינוח, בעל עצמאי שמכריז על קשיים בחברה ומפטר את כל העובדים. רע
רע
רע
רוצה מייד לשוב לטיפולים. אך מסתבר שהרופאים "הואילו בטובם" להרוס לי את הרחם. גירדו את השיליות לאחר הלידה- כי לא הייתי מסוגלת לעשות זאת לבדי עקב המוגלובין 6 (על סף מוות) )-8 - כל כך עמוק שפצעו לי קשה את הרחם. מחליטים על היסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית יחד.
מצאו שאריות הריון ישן, היצטלקויות, הידבקויות ועוד מיני טעמים. שלוש שעות ניסו לתקן את מה שאפשר.... שוב המתנה מורטת עצבים. לוקחים אסטרופם לגדל רירית, לבדוק את תיפקוד הרחם לאחר ההיסטרוסקופיה. הבדיקה נערכה שלושה חודשים שבכל פעם בונים רירית ע"י אסטרופם ומפרקים ע"י מתן תרופות להבאת ווסת. בינתיים עברנו לדירה שכורה, נחמדה, והתחלנו לאסוף לאט לאט ציוד. קצת חברים, קצת הורים וקצת אנחנו. הופ. הפתעה. מצאתי עבודה. אומנם חצי משרה, אך במקום נהדר ואנשים מדהימים. כייף לי נורא. הגענו לחודש האחרון, לאחר בדיקת הרירית, הרופא אומר שהרירית 6.5 מ"מ רק על חצי מהרחם. נראה רע. טוב, הוא שואל אותי האם להחזיר מוקפאים בסיכוי לא סביר כלל, או לעשות היסטרוסקופיה נוספת. אותי אתה שואל????
אני למדתי שבע שנים רפואה? אז הלכתי לחשוב עם בעלי, וחזרתי עם תשובה. מחזירים מוקפאים ובנוסף קובעים תור להיסטרוסקופיה כדי לא לבזבז זמן לאחר קבלת הווסת. יומיים וחצי בבית. מתחילה עבודה חדשה, התרגשות, לחץ להוכיח את עצמי ומה לא. זהו. עברו 12 יום. בדיקת בטא. (לכם זה נראה מהר בסיפור, כאן במציאות זה נצח, ואתן יודעות זאת). הרופא מתקשר אישית, בטא 51, ממתינים יומיים להכפלה: בטא 140. ממתינים שוב, ואני לא מאמינה: בטא 272. אימאל´ה.... זה אמיתי. היום אני יכולה לומר באופן חד משמעי, לחץ, תת מודע, פחד, רירית דקה, מצב רחם, ומה שרק תחשבו עליו שהוא שלילי אינו משפיע כהוא זה על השרשת הריון. נקודה. ולמי ששרד עד כאן, מבקשת מכם, בכל לשון של בקשה, לא לומר לי מזל טוב וגם בלי קולולולולו. רק תחזיקו לי אצבעות ותקוו ביחד איתי שהכל ילך טוב והפעם עד הסוף. וכשיהיה לי תינוק אשמח לכל המזלט"ים וקולולואים
ואני נישארת כאן איתכם. ומאחלת לכם את המשפט המעצבן בעולם בקרוב אצלכם, מכל הלב. אוהבת אתכם מאוד.
סאני.

נועם@בת

New member
ואוווווווווווווו סאנשיין ../images/Emo25.gif

לא אומרת כלום, רק צורחת מאושר. מתפללת שיהיה טוב וטוב וטוב עד הסוף הטוב. שתראו כבר דופק, ותעברו בשעמום טוטאלי את שמונה וחצי החודשים הבאים. ובעוד שמונה וחצי חודשים אני מתייצבת בבית חולים ועושה לך כזה קולולולו שכל בית החולים יעמוד על הרגליים. שולחת כוחות ואומץ ותקווה ואהבה, ו"קו" אחד קטן שהתפלק לי
נועם

נועמית שלי ../images/Emo24.gif

אוהבת אותך על הכל. ומאחלת לך בחזרה רק טוב. וממתינה בסבלנות עד שבוע 40 לקולולואים שלך שימלאו את כל בית החולים. שלך תמיד. סאני.

מחזיקה לך אצבעות ומתאפקת נורא

אבל אכבד את רצונך. ותדעי לך שזה בדיוק, ואני מתכוונת בדיוק מה שהייתי צריכה לשמוע היום. אני איתך עד הסוף-שהוא גם ההתחלה בעצם.

עמית@

New member
סאני, אני מתעלפת פה ועכשיו ../images/Emo3.gif

אוהבת אותך על זה, ובשוק ... כל כך מגיע לך שאני לא יודעת איך לנסח את זה במילים, אני מקווה שזה אחד, ושהוא חזק כל כך, ושהוא יישאר ושאת תלדי ותשובי ותתהרי ומשפחה גדולה ככל שתחפצי. אני לא אומרת מזל טוב אבל אני מקווה בשבילך כמו שלא יכולתי לקוות אם לא היית בהריון (עקפתי את הציווי שלך בסיבוב..) זה כל כך נותן תקווה לאדם כמוני שריריתו דקיקה מאחלת לך את כל הטוב סאני עמית

אל תתעלפי ../images/Emo8.gif

רוצה נורא שיקרה לך גם. תמיד תמיד חשבתי שניסים קורים אצל אחרים, וכנראה שעכשיו הוא נמצא אצלי. מקווה שלזמן ארוך..... רוצה לתת לך כוחות ושתראי, זה יכול להיות גם עם רירית נוראית. אוהבת בחזרה. סאני

טביקאט

New member
יופי, גרמת לי לבכות...

לא מברכת ולא קופצת, אבל מחזיקה אצבעות ומתפללת (וכן, קצת בוכה) מגיע לך אחרי כל מה שעברתם. נשיקות טביקאט

מיטלי*

New member
סאני יקרה, לא אומרת עדיין מזל טוב,

אבל, אני חייבת לומר לך שקראתי את מה שכתבת וזלגו לי דמעות בהתחלה מכאב ואז מאושר. אני עוקבת אחרי סיפורך עוד מלפני שנכנסת להריון הקודם ואפילו דיברנו פעם אחת בטלפון לאחר ההפלה שעברת. במפגש אצל חנה וליאור, אחרי שהבנתי שהבחורה היפה זו את, הרגשתי לא הולם לדבר איתך בגלל הבטן שהולכת לפני, אבל נורא רציתי וקיוויתי שעוד נחפוף בפורום הריון שאחרי, ביחד, אני נורא מאושרת בשבילך, אבל במקום לומר לך מזל טוב אני פשוט אחזיק אצבעות שהכל יהיה בסדר ואני מקווה שתכנסי בחזרה לפורום שלנו כי כך אוכל לתמוך בך מקרוב!!!!!!

../images/Emo9.gif תודה על המחמאה.

מבטיחה לבוא במהרה לתמיכה.
זוכרת שדיברנו וזה היה מזמן..... תודה על הכל. סאני.

שירלי.ה.

New member
ס-א-נ-י ../images/Emo48.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif

אני כולי רועדת ובוכה מהתרגשות............. בא לי לצעוק מכל הגגות בעיר
ישששששש יששששששששש ישששששששש. מגיע לכם מגיע לכם מגיע לכם. וסאניל´ה, ההרגשה שלי היא שהפעם זה זה! And it´s here to stay למשך 9 חודשים ולא רגע פחות (אפילו שתתלונני בתשיעי שקשה לך לסחוב לא נאשר לך שום קיצור
). אני כל-כך שמחה ומאושרת בשבילך. אתם את חובכם לעולם הזה שילמתם בגדול ומעכשיו רק אושר אושר ואושר (נו טוב, וגם קצת עושר לא יזיק...). מה שבעצם אני מנסה לומר ולאחל לך זה שיהיה לך הריון ארוך, יפיפה, כייפי, מאושר ובריא והכי חשוב שיגמר עם תינוק/תינוקת/תינוקות צורחים, בריאים ומאושרים על הידיים
אוהבת ומחכה לעידכונים חיוביים חיוביים,
שירלי.

שירל´ה מתוקתי.

זוכרת אותך תמיד, עם הצעקה מחרישת האוזניים על ההריון שממנו יצא המלאך שיש לך בבית. וזוכרת את השיחות שלנו ב ICQ.... זוכרת הכל
מאחלת לך שתשמיעי צעקה זו במהרה שוב כאן. (ובכלל כמובן שמאחלת זאת לכולן כאן). מבטיחה לא לקטר ולא לבכות גם לאחר 40 שבועות. שיהיה חיובי. אמן. סאני

מיכל ק-ש

New member
כן כן כן כן כן כן כן כן כן כן כן כן

קראתי את הכותרת ומיד הבנתי. לא יכולתי להתאפק כבר עד שההודעה תפתח ולא יכולתי להתרכז ולקרוא את הכל. מיד ירדתי עם העיניים למטה, לחפש את ההודעה המשמחת ואת הבטא ורק אחרי שהבנתי שזה באמת זה עליתי עם העיניים למעלה ובלב הולם קראתי על התקופה המסויטת שעברת (שכחת להזכיר את התאונה...). אז נכון שלא הסכמת שנאמר מז"ט ולא שנשאג קולולולולו. אבל אני, מה ´כפת לי אני. אף פעם לא הייתי ממושמעת. אז אני קצת אתחכם ואמצא ניסוחים אחרים כדי לאחל לך בכל זאת את מה שאני מחכה לאחל לך כבר כל כך הרבה זמן. (את בעצמך אמרת שכלום לא משפיע - לא לחץ, לא תת מודע - ובטח שפה אף אחד לא יעשה לך עין הרע). אז תני לבנאדם להתבטא ולהוציא את מה שציפה לצאת כל כך הרבה זמן: פווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו אוי, איזו אנחת רווחה. איזו הקלה. סוף סוף. אני מחזיקה לך אצבעות ולב ומחשבות, הכי חזק שרק אפשר ומקווה שיהיה הריון שהוא שעמום אחד גדול, בלי הפתעות וסערות, אלא רק עם שקט ופיהוקים. ושבסופו יגיח בריא ושלם התינוק המושלם והבלונדיני שלך
. ס-א-נ-ש-י-י-ן אני פשוט מאושרת בשבילך. כמה מגיע לך. יפתי, שמעכשיו רק יהיה לך טוב.
אין כמו סיפור כזה כדי להחזיר את האופטימיות לחיים. ודרך אגב, את השלישית מבין הבנות שהיו במפגש אצל מרב והג´ינג´י שנכנסו להריון.... בקרוב אצל כולנו.

לא מאמינה בעין הרע ../images/Emo57.gif

רק שאני כל כך פוחדת, ויש לי סיבה טובה.
לכן אני מבקשת נורא לא לומר את ה-מילים הללו ורוצה לשמוע אותם רק בסוף. מסכימה איתי? מבטיחה להסכים לכל מה שתירצי, ולכל מה שתאמיני בו. מותר לאחל בקרוב אצלך? נשמתי היפה, מקווה שמרב והג´ינג´י שלה יעשו מזל טוב לכולנו ובייחוד לעצמם. הלוואי. סאני.

מיכל ק-ש

New member
סאניקית,

טוב נו, אני אתאפק עוד קצת (מה זה 8 וחצי חודשים בשבילנו?
). בטח היית כ"כ עסוקה ומרוגשת עם החדשות הנפלאות שלך, שלא שמת לב להודעה שלי מיום שני (צילום רחם שעלה על כך שיש לי 2 חצוצרות סתומות) - אז בתושבה לשאלתך: לא רק שמותר לאחל בקרוב אצלי, אפילו רצוי מאוד!!! מחזיקה לך אצבעות, מקווה, מייחלת ומאמינה שהכל יהיה בסדר גמור. אוהבת אותך, מיכל.

שחר חדש

New member
סאני - מחזיקה לך כל אצבע אפשרית

אני כל כך מתרגשת בשבילך שבא לי לבכות. עשית את הבלתי אפשרי. מבינה גם את הפחד. אז אשלח לך חיבוקים חמים של שמחה
נשיקות לחיזוק כללי
והמון תקווה שתצליחי. עד הסוף. שחר.

ligo

New member
סאניקה!

צמרמורת בכל הגוף!!! מתוקה שלי, אני מבינה בדיוק איך את מרגישה אז אני אגיד רק מזל טוב קטן ואני אופטימית בשבילך שהבטא תמשיך ותכפיל את עצמה. איזה כיף, סאני, עשית לי את היום! לפי הסיפור שלך חשבתי שגם ההמשך לא הכי טוב, אבל הנה, הפתעה. תעדכני אותנו במהרה.

למעלה