כמה מתוקה היא הנקמה

גם אני לא בעד נקמות......../images/Emo4.gif

שמים לי, לא הייתי מסתכנת במקומך...הוא יכול לנקום חזרה ויש לך מה להפסיד. נקמות זה גלגל שמסתובב, פעם אנחנו למעלה ופעם למטה. מבחינתי הנקמה הכי מתוקה זה לנתק קשר עם מישהו שפגע בי, כי הוא מפסיד אותי, וזה המון. לא הייתי לוקחת סיכון שמישהו ינסה לנקום בי חזרה דרך משפחתי או משהו דומה... בכלל מעדיפה לתת לרגשות רעים להתנדף...להתעופף...להקיף את עצמי באנשים ודברים שאני אוהבת...וזהו.

../images/Emo45.gif זו כל התורה, מצטטת:"מבחינתי

הנקמה הכי מתוקה זה לנתק קשר עם מישהו שפגע בי, כי הוא מפסיד אותי, וזה המון"... חגיתי, בורדל כבר פתחו כאן, מה דעתך שנריץ סדנאות אסרטיביות?
נוכל לעשות מלא כסף ואז לפוצץ אותו בשופינג

מתוקה...איתך אלך לקניון...

גם בלי להתעשר!! תחשבי איזה קטעים ירוצו שם... נעשה עיניים לכל החתיכים (לא נריב כי את לזקנים ואני לצעירים
) נרכל על כל העולם ואשתו, נקנה איזה חולצה סקסית סוףףף, נאכל ארוחת בוקר יחד... יאללה באה?

השתגעת? לקניון? בקניון יש חתיכים

בני 12 שבאים לראות "מדגסקר" ולאכול מקדונלד
והמבוגרים יותר זה סתם כאלו שהנשים שלהם שלחו אותם למשביר או להיפר נטו. ואפילו ארוחות הבוקר שם "תעשיתיות" , יש לי אלפי רעיונות אחרים....

אבל בני 12 לא טוב??../images/Emo4.gif

חחח נו טוב, קצת הגזמתי
לאן שתגידי אבוא...באש ובמים...בעיקר במים..

הלב שלי כל כך פגיע..

והוא פגע בו!! פגיעה חזקה!! בסה"כ נתתי לו לנסוע שעה וחצי.. ו... החזרתי אותו חזרה.. אולי זה ילמד אותו לא לשחק בנשמות.. גם אני שחקתי.. עד ששחקו בנשמתי שלי.. רק אחרי שנכווים לומדים את כאב הכוויה.. הכאב כל כך חזק.. יום טוב sky

ועל שלך נאמר"

Talk to the hand 'cause the face isn't listening (מלווה כמובן בתנועת יד וראש כיאה לאצולה אצל ג'רי ספרינגר)

אוי אוי אוי...

נקמה עלולה להוליד מעגל נקמות. מי שנוקם, מרוויח הנאה זמנית מפוקפקת מאוד, ועלול להפסיד הרבה מאוד. פעם אנשים גרמו נזק לאחרים. האחרים נקמו. הראשונים החזירו נקמה, וכך במעגל אינסופי של נקמות, והנה... זה המצב היום בינינו לבין אוייבנו הקרובים. שנאה, נקמה, חיי טרור וסבל. בשביל מה זה טוב? לעקור לעצמי עין, העיקר שלאוייבי ייעקרו שתי עיניים? טפשי ופרימיטיבי. ברזל

למעלה