כמה מתוקה היא הנקמה

כמה מתוקה היא הנקמה../images/Emo68.gif

זוכרים שסיפרתי כמה דמעתי.. כאב לי בחזה.. חיפשתי ניחומים לנפשי ולא מצאתי.. אז ככה.. אחריי שאספתי את הדברים.. באופן פתאומי.. דווקא עכשיו כאשר טוב לי.. הוא פתאום רוצה לחזור לחיי.. שאסלח.. הוא מתנצל.. אז אתמול נשארתי ערה עד השעות הקטנות של הלילה.. הזמנתי אותו לביתי {בעלי עבד}.. מרחק נסיעה של שעה וחצי.. הוא כמובן קפץ על המציאה.. הסברתי לו אייך מגיעים לביתי.. ברגע שהוא היה כל כך קרוב.. מרחק 6 בתים ממני.. שלחתי לו הודעה.. "עכשיו אנחנו תיקו, לילה טוב עפתי למיטה.." הו נקמה מתוקה.. הוא השאיר לי אח"כ מייל.. מבקש שלא אכתוב על זה בבלוג.. אז כן כיבדתי את החלטתו.. לא כתבתי את זה בבלוג.. אבל כתבתי את זה כאן
אמרתי לכם הבטחתי לחכות.. הבטחות צריך לקיים לא? שבוע טוב יום טוב sky

jedyknight1

New member
להגיע אליך הביתה???

כאילו, אני לא יודע מה את חושבת...אבל זה סיכון גבוה ביותר. אני מאחל לך המון הצלחה, אך להבא תזהרי. את נסחפת לדעתי.

jedyknight1

New member
דבר נוסף....

לי אין מושג איך הגבר שהיה איתך יכול היה לשכב איתך במיטה שבה את שוכבת עם בעלך. נראה לי לא אסתטי. עניין של פרספקטיבה סה"כ.

רגע..רגע..נעשה סדר בדברים..

ממש לא הייתה לי כוונה להביא אותו אליי הבייתה.. יש גבול לכל תעלול.. הכל היה משחק ידוע מראש.. לעולם לא עשיתי זאת ולעולם גם לא אעשה.. יש לי קוים אדומים שלעולם לא אחצה.. יום טוב חברים ולך הרפתקן
במצח sky

jedyknight1

New member
למען הסדר הטוב

יש לדברים האלה השלכות שיכולות לדרדר את הקשר למצב, שבו את המפסידה העיקרית. אין מקום לנקמה בקשרים שכאלה. צריך לאכול את הלב ולהמשיך הלאה.

Hand Cream

New member
לא מבין משהו

ההוא לא בחו"ל ? או שזה ההוא אחר ? ואם היה לינק לסיפור ההוא שבו דמעת וכאב לך בחזה זה היה ממש מעולה

אפילו שהנקמה מה זה מתוקה

את לוקחת סיכונים מיותרים-לדעתי, פשוט שהנקמה לא תעביר אותך על דעתך, אחרת סתם תסתבכי ותסבכי

d o o r

New member
אומרים שנקמה הכי מתוקה כשזה קרה!

נקמה צריכה להיות כשאדם לא מוכן לזה!
באופן אישי רציתי לנקום במישהו שאהבתי בעבר שלא החזיר לי אהבה.הייתי אובסיבית כלפיו,הייתי חונקת אותו,הייתי מבררת מה הוא עושה ואיפה הוא נמצא וכו' כשהוא נתק ממני את הקשר רציתי לנקום בו במתיקות אבל יצא המצב שפגעתי רק בעצמי ולקח לי המון זמן כדי להתגבר עליו.נכוויתי קשות.עד היום יש לי פצעים.אבל אני לא מתחרטת על כל הדברים שעשיתי כי למדתי לקח למרות ששילמתי את המחיר היקר. לכן המסקנה שלי:נקמה מתוקה בסוף הופכת לנקמה מרה!!!!!
זה השיעור שלי שלמדתי בחיי!

מסכימה איתך. גם אני לא נגד נקמות

ולדעתי אף אחד לא עושה למישהו אחר, משהו שהאחר לא מאפשר לו לעשות לו. (מסובך). על כן במקום נקמה יש לעשות חשבון נפש. וללמוד להבא.

eranoz2

New member
כרגיל, אני עם שוחרת-

נקמנות גובלת בטיפשות ובחולשה. פגעו בך- תאשימי את עצמך, איך לא זיהית את הפונטציאל ההרסני של האדם שמולך?, איך נתת לעצמך להפגע?, מה תתן לך הנקמה? תרגישי טוב יותר?! כנראה שלא....תדפקי לו את החיים?..יופי... אם כבר העליתי את תרבות התחקיר פעם אחת היום, במקום לנקום, שבי, תתחקרי את הנושא, איפה את טעית, למה נתת לו, והכי חשוב- איך למנוע הישנות המקרה בעתיד. כך, לעניות דעתי, גם הפגיעה תצטמצם ע"י כך שתקבל איזשהו ערך מוסף ("גם מזה הפקתי משהו חיובי ולמדתי"), גם האנרגיות השליליות יופנו לבניה ולא להרס, במקום לשקוע בדיכאון, תחושי שאת עושה למען עצמך, וכמובן, תהי מוכנה למקרה הבא טוב יותר...

למעלה