כמה חוקים

אז על מה אתן רוצות שנדבר?

על מזג האויר??? אסור לנו לדבר אחת על השניה,אסור להביא כתבות,חלילה שמישהי תפגין רגשות שלא ישעו אותה ל24 השעות...

FreakyGirl

New member
להפגין רגשות זה דבר אחד

אבל ללכת ולקלל מישהו ככה סתם זה משהו אחר. למשל אני זוכרת שהיה את הקטע הזה ש...לא זוכרת מי זאת הייתה בדיוק...התחילה לקלל את חברות של ווסטלייף ולהגיד שימותו וכל מיני שטויות כאלה. זאת הכוונה של החוק הזה.

ToryMaster

New member
שימי לב

את החוק של הודעות האוף טופיק ביטלתי עוד בהתחלה
דברו אחת אל השנייה חופשי

EdEn and NiCkY

New member
יפעת

ראית את הגשמים שהיו הבוקר איזה קור היה ... ואחרי זה היה יחסית חם ואחרי זה היה שוב קר! איזה מעצבן חחחחחם סתם אבל עדין תיריאי אם ישהי תהיי מושעת אז היא תוכל לדעת יותר טוב מכולם על מזג האוויר

ToryMaster

New member
אין לי מושג למה

ובכנות, גם אני לא תומכת ברבים מהחוקים של תפוז, אבל תמיד מילאתי את התפקיד שלי "כמו שצריך", ובעיני הנהלת תפוז נחשבתי לאחת המנהלות הטובות (נדמה לי, אחרת איך זה שכרגע אני מנהלת חמישה פורומים, ובעבר ניהלתיעוד שניים?) אין לי כוח או חשק לריב,ואם הייתי יכולה הייתי מוותרת על הרבה מהחוקים כאן, אבל אני לא יכולה, ואני מוצאת אתזה ממש לא לעניין להאשים אותי בדברים שאין לי שליטה עליהם. ברצינות, אם יש בעיה עם החוקים, פנו לפורום המשוב ואני אפילו אתמוך בתלונה שלכן, אבלך עד אז - זה לא בשליטתי! ויהודית - כנראה שחוק זכויות היוצרים מתייחס גם לכתבות מחו"ל, באסה, אבל אין ברירה

EdEn and NiCkY

New member
תראי

אם זה לא הפריע עד עכשיו מה הבעיה שזה הימשך ככה!?!? אנחנו לא רואה בזה שום שינוי בפורום! ואף אחת לא תוכל עם החוקים שלך! או של תפוז

T h e Rose

New member
אכפת לכן להפסיק לריב!?

ואתן עוד מצפות שישארו פה אנשים, אחרי כל הריבים שלכן! גררררר תפסיקו בבקשה! תודה!

FreakyGirl

New member
ידעתן ש...

פורום ווסטלייף ידוע בין כל שאר הפורומים בתור פורום המריבות?

כ"כ לאאאאאאאאאאא

כאילו אני זוכרת לפני נגיד שנה ככה שזה היה ככה אבל מאז כולן פה אשכרה כמו אחיות... פורום מריבות זה בטוח לא... לפחות עד שהגיעו החוקים החדשים...

FreakyGirl

New member
לא התכוונתי ביננו לבין עצמנו

התכוונתי מבחינת הטרולים וכל אלה. כל טרול יודע שאם הוא רוצה להנות קצת (בדרכו המוזרה ביותר) פורום ווסטלייף זה המקום. ואם תשאלי אותי אחת הסיבות העיקריות לכך היא בגלל שלא היה מנהל/ת פעילה לטפל באנשים כאלה.

PrincesS MollY

New member
דעתי..../images/Emo103.gif

אני חושבת שקודם כל לא צריך להתנפל על יעל כי היא לא אשמה בחוקים, למרות שאני חושבת שזה לא היה מעשה יפה שהיא הלכה והתלוננה על קארין. וזרינה צודקת שהסתדרנו יפה מאוד בלי החוקים האלו ושהכל היה כאן פסדר גמור בכלל בלי הרבה ריבים. מצד שני גם שרית צודקת שאנחנו יכולות להתרגל לחוקים עם הזמן. קיצר, בנות, עכשיו צריך ליהיות מגובשות ולא להתחיל לריב אחת עם השנייה! זה לא יעזור לכן כלום שתתחילו לריב כאן, אם אתם רוצות לעשות שינוי צריך לעשות את זה כמו שצריך, לפנות לתפוז למשל. וגם אל תפתחו בשביתה, הפורום חשוב לנו ואנחנו אוהבות אותו לא??

למעלה