כמה חוקים

לא אמרתי

שהיא פעילה אמרתי שהיא הייתה אחלה של מנהלת כשהיא כן הייתה פעילה ושעכשיו בגלל שלימודים היא אולי לא אבל הפורום מתנהל מצוין בלי מנהל וזה בעצם מה שמאפיין את הפורום-החופשיות שלו והאהבה בין הבנות,תני לי עוד פורום כזה בתפוז?!?! ויאללה את מי זה באמת מעניין שהסקר לא שונה או שהאתר שלי ושל נט עדיין נימצא שם.

Miss Kitty

New member
היא לא יכולה להיות מנהלת אחלה,

אם היא לא שומרת על החוקים של תפוז.. אולי זה אחלה בשבילכן, כי היה לכן חופשי פה כאילו הכל זאת שיחת צ'אט אחת גדולה, אבל יש חוקים מסויימים בתפוז.. וחבל להתווכח על זה בכלל..

EdEn and NiCkY

New member
ושירי

את בכלל ...מה שעשית עכשיו זה כמו ...שכחתי איך מבטאים את זה... אבל זה היה ממש מגעיל כל פעם שקארין נכנסת את אומרת איך את "אוהבת אותה" והכל ואיך את רוצה להיפגש ויוו כמה שאת מתה להכיר אותה וכשהיא לא נמצאת את יורקת לה בפנים זה ממש ממש מממממש מגעיל! מצטערת להגיד לך!

FreakyGirl

New member
אין שום קשר

אין שום קשר בין היחס שלי לקארין באופן אישי לבין איך שאני רואה אותה בתור מנהלת. כמה שאני אוהבת אותה ומכבדת אותה בתור חברה שלי, אני נורא מצטערת אבל היא פשוט לא הייתה מנהלת הכי טובה. זה כמו מה שהתווכחתי קודם עם יפעת והסכמנו שזה רק בקשר למה שאנחנו מאמינות בו ואין לו שום קשר למה שאנחנו חושבות אחת על השנייה מחוץ לפורום.

ToryMaster

New member
מתוקה

אין לי בעיה להסביר לך את הסיפור המלא(שאגב, אתן לא יודעות), אבל לא על גבי הפורום

FreakyGirl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.... סליחה, אבל מצאתי את הקטע הזה ממש מצחיק. כאילו, אתן אלה שעוברות על כל החוקים של תפוז, ואת מאיימת שתתלונני עליה להנהלה של תפוז שיעיפו אותה? על סמך מה תבקשי את זה? מילוי חוקי תפוז ותפקידה בתור מנהלת? באמת מור, את יותר חכמה מזה.

EdEn and NiCkY

New member
שימי לב שירי

שחצי מאיימות לעזוב... בסופו של דבר באמת מה תישארו כמה בנות.... אוי זה לא משו טן תאמיני לי שזה חשוב הרבה בנות בפורום!

EdEn and NiCkY

New member
שירי סליחה

אבל כאשר יותר מחצי בנות לא מתחברות עם המנהלת ולא מחבבות אותה אז כנראה....שצריך לעשות משהו עם זה ויעל לא הכוונה לא מחבבות אותה אישית לא מחבבות אותה מיקצעוית

FreakyGirl

New member
מקצועית...

אתן לא מחבבות את החוקים של תפוז, אין לזה שום קשר ליעל עצמה. גם אם יחליפו את יעל ויביאו מנהל/ת אחר/ת במקומה המנהל/ת החדש/ה יאלצו לפעול בדיוק על פי אותם הכללים.

EdEn and NiCkY

New member
יעל

אוי כאן את הגזמת ואיך אני יודעת כי פעם קרה שאני ומירי לא חיבבנו את קארין ועשינו משהו קטן מאחורי גבה אבל מאוד הצטערנו אבל לפני שהלכת היית יכולה לשואל אותנו קודם או בכלל לא אותנו היית יכולה לדבר עם קארין היא כל פעם נכנסת ומצטערת מה היא יכולה לעשות... אבל עדין יוו פה זה כבר ממש מגעיל זה שתיראי כלפי תפוז "הילדה הטובה.."זה לא אומר שככה אחרי מה שעשית תיראי ככה בעיננו וביננו אחרי מקרה כזה...הכבוד שלי קצת ירד ממך! כמה שזה לא מעניין אותך...

FreakyGirl

New member
עדן

יעל פנתה לקארין המון פעמים עם המון הצעות לשיפור הפורום.

yehudit b

New member
יעל-שאלה בקשר לאחד החוקים-

החוק שאומר שאסור לשים בפורום כתבות, אז בעצם-למה? אני מדברת על עיתונות מחו"ל- יש זכויות יוצרים על כתבות שהן לא מהארץ? זה תפוז קבעו את החוק הזה? למה?

Miss Kitty

New member
אני לא יעל,

אבל בתור מנהלת אני יכולה להגיד לך שזה חוק של תפוז.. יש על זכויות יוצרים, ולקחת כתבה בלי רשות מהכתב, זה נחשב לגניבה ממנו..

למעלה