כמה חוקים

EdEn and NiCkY

New member
חחח נו עכשיו את גאה בי

אימא אבודה? חחחחחחח עזבי אני לא יצא מזה ויעל רק שתידעי שבגלל השטויות שאחנו מדברות גיליתי שנועה היא אחותי האבודה
{הינה.....} ואחרי זה היא הפכה לאימי העבודה

../images/Emo39.gif בנות, בנות, בנות..כנסווו../images/Emo70.gif

יפותתתת שלי
רותם, מורו'שית, שירן, עדן, עדן [יש 2 לא?!
],מירי, זרינה, נויו'ש, חנו'ש, דלי ונעה
קראתי את כל מה שכתבתן ואני פשוט מסכימה עם כלל מילה שלכן
אני אישית לא מתכוונת לקיים את החוקים האלה... לא משנה מה יעל ה"מלכה" [עלק... זה שהיא מנהלת, היא חשה שהיא יכולה להשתלט פה על הכל] תגיד
אני פשוט לא רגילה לזה ואין לי שום כוונה להתרגל... וכל אלה שיורדות על קארין
-למה אתן יורדות עלייה מאחורי הגב
אני בטוחה שלא הייתן אומרות לה שומדבר על הניהול שלה... [ברור שלא-כי הוא אחלה
] זה שלא היה לה זמן [אתן יודעות.. יש לה לייף חוץ מהנט..] זה לא אומר כלום על דרך הניהול שלה.. אז פשוט ששש... אם אתן לא אומרות את זה לה-אל תגידו את זה מאחורי גבה
בקיצר.. אנחנו [אני מתכוונת לאלה שמסכימות איתי..] לא מתכוונות לקיים את החוקים האלה..
וזהו

little bry

New member
../images/Emo45.gif

בננות אתם פשוט צריכות לקבל את זה שיש חוקים חדשים, ואין מה לעשות בקשר לזה!!!!!! זה החוקים של תפוז, הם עשו אותם וכל עוד עתם נמצאות בפורומים של תפוז, אתם מחויבות למלא אותם!!!!! ואם לא - אז כן, פשוט ישעו אותכם ל-24 שעות!!! אתם צריכות לקבל את זה וזיהו!!! בלי ויכוחים!!!!!

little bry

New member
אחחח ירדנושששש מושלמתת

שכמותךךךךך חחחחחחחחחחחח מתההה עליך!!
וחכמההההה?
אנייייי? נההההההההה חחחחחח

FreakyGirl

New member
שרית ../images/Emo9.gif

רק רציתי להגיד לך תודה. אין לך מושג כמה שמחת את יעל עם התמיכה שלך בין כל ההודעות התוקפות שהיו פה.

RenanaD

New member
שירי!!!

תגידי ליעל ששלחתי לה מסר. שתקרא אותו, הוא חשוב!!

little bry

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif יאא שירייי תגידי ליעל

שאין בעד מההההההההההה!!!! ואני יודעת שהיא צודקת, כי כמעט כל פורום בתפוז משתמש בחוקים האלה!!!!! מואהההההההה!

FreakyGirl

New member
../images/Emo24.gif

מסרתי לה, היא אמרה ש"את חמודההה"
ורננה, מסרתי לה גם מה שאמרת

RenanaD

New member
יא תודה!!

היה לי חשוב להגיד לה את זה. אם את רוצה לדעת מה כתבתי-תבקשי מיעל שתעשה לך העברה אם היא מסכימה שתקראי. לי אין בעיה...

שירי ויעל

לאף אחת (לרובנו לפחות) אין שום דבר נגדכן - ההפך הוא הנכון! זה פשוט החוקים האלה שהבאתם שהסתדרנו מצוין בלעדיהם ועכשיו יש איומים להשעות אותנו מהפורום??? את מסכימה איתי שזה לא במקום?

ToryMaster

New member
בנות

אני פניתי להנהלת תפוז והתלוננתי על זה שקארין לא נמצאת פה, לא ביקשתי להיכנס לניהול, אבל מסיבות שבאמת לא ידועות לי, הוכחלתי. מצטערת, אבל זה המצב, ועד שתתרגלו למצב ניהולי ותמצא מנהלתאחרת, אני אשאר כאן

לא משו אישי, ובאמת שבלי מטרה

להעליב: אם את רוצה לנהל ככה ת'פורום, יש כאן יותר מחצי פורום שלא רוצה אותך בתור מנהלת, כאילו מה את רוצה שנפנה להנהלה שיעיפו אותך??? לא חבל כל הריבים הדביליים האלה??? תהיי פעילה אבל חלאס עם החוקים!!! לא רוצים את זה!! פשוט לאאאאא!!!

OMG

יעל ממש היתאכזבתי ממך עכשיו,הלכת והתלוננת על קארין? זה ממש לא במקום את יכולה ללכת ולהגיד לה אבל ללכת ולהתלונן על ניהול של מישהו אחר? (שלדעתי עשתה אחלה של עבודה כל עוד היא יכלה אבל כרגע היא בלחץ של בחינות מה לעשות) איך תרגישי אם אני ילך ויתלונן עליך לתפוז? זה ממש לא במקום

FreakyGirl

New member
יפעת

את מודעת לעובדה שהאתר שלך ושל נטלי עדיין מופיע בטאגליינס? לפני כמה זמן הוא נסגר? יפה, היא לא נכנסה לפורום עוד הרבה לפני זה, רק פעם ב כדי להגיד שלום או משהו. והסקר עדיין מדבר על החתונה של שיין וג'יליאן. אם היא הייתה מנהלת פעילה היא הייתה מחליפה את זה מזמן. העזיבה של בריאן הרבה יותר אקטואלית.

למעלה