ישראל לא תשרוד אם לא יתקיים כאן שלטון חוק .

1ספי11

Well-known member
ראש ממשלת ישראל מגלם את בחירת העם ולכן הוא מוחרג מחברי כנסת או שרים - מה כל כך קשה לך להבין ? ומי שחוקק את החוק הזה הייתה ממשלת שמאל.

החונטה הארורה הזאת ידעה לא לעבור את הגבול במקרה זה דווקא מפני שזה היה נראה כהתערבות ישירה....הם מזנבים בשלטון החוק לאט לאט... בעורמה....במניפולטיביות.
תלמד אזרחות.
ראש ממשלה נחשב כראשון בין שווים.
במדינת ישראל בוחרים מפלגות. זה שנכתב על הפתק "בראשות נתניהו" לא משנה דבר מבחינת החוק.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תלמד אזרחות.
ראש ממשלה נחשב כראשון בין שווים.
במדינת ישראל בוחרים מפלגות. זה שנכתב על הפתק "בראשות נתניהו" לא משנה דבר מבחינת החוק.
מספיק ילד....אל תפריע.

אינך אינטילגנטי מספיק בכדי להבין במה מדובר - אל תפריע.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמובן וכרגיל אין לך אפשרות לנמק את טענותיך ואתה פותח בשפיכת זוהמה.
שים לב לתגובה הילדותית שלך בהקשר השיח ותבין מדוע איני חושב שאתה ראוי למענה......"ראשון בין שווים" עאלק...חחחח

יאללה , לך מכאן....עוף....אין לי זמן לבזבז עליך.

נערך לאחרונה ב:

1ספי11

Well-known member
שים לב לתגובה הילדותית שלך בהקשר השיח ותבין מדוע איני חושב שאתה ראוי למענה......"ראשון בין שווים" עאלק...חחחח

יאללה , לך מכאן....עוף....אין לי זמן לבזבז עליך.
ומי אתה בדיוק שתרשה לעצמך לדרוש ממישהו ללכת מכאן?
זה מה שאתה עושה כשאתה מגלה כמה אתה עלוב?

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומי אתה בדיוק שתרשה לעצמך לדרוש ממישהו ללכת מכאן?
זה מה שאתה עושה כשאתה מגלה כמה אתה עלוב?
ניסית לדרדר את השיח באמצעות טיעון הזוי ולא אינטילגנטי אשר אינו ראוי למענה - אני לא מוכן להתייחס לטיעונים אשר כל מטרתן הן למוסס את הפואנטה בשיח.

יאללה....קישתא.

1ספי11

Well-known member
ניסית לדרדר את השיח באמצעות טיעון הזוי ולא אינטילגנטי אשר אינו ראוי למענה - אני לא מוכן להתייחס לטיעונים אשר כל מטרתן הן למוסס את הפואנטה בשיח.

יאללה....קישתא.
עוד פעם אתה מגלה נטיות מגלומניות מסוכנות.
אתה מאמין שאתה בעמדה להרחיק מכאן אנשים.
זכוך היחידה כאן חוץ ממה מלהוכיח לכל שאתה לא מבין דבר היא להתעלם מדברי.

evglev1

Well-known member
מנהל
ברמה המעשית בג"צ לא מסכן את ביבי.

להזכירך היה לו הזדמנות לחסל אותו לפני כמה חודשים ולהודיע שהוא לא יכול להיות רוה"מ.

בג"צ חייב את ההצגה שהוא מגן על הדמוקרטיה ולא לחשוף בגלוי שמטרתו היא לכפות את הדעות של אהרון ברק ודורית בייניש על כלל הציבור ולהשאיר אותן כדעות הלגיטימיות היחידות ובכך לחסל בגלוי את הדמוקרטיה.

בג"צ חייב את ההצגה שהוא מגן על הדמוקרטיה ולא לחשוף בגלוי שמטרתו היא לכפות את הדעות של אהרון ברק ודורית בייניש על כלל הציבור ולהשאיר אותן כדעות הלגיטימיות היחידות ובכך לחסל בגלוי את הדמוקרטיה.
אבל ביבי אתה יודע זה כמו מסטיק בנעל,חייבים להתלכלך ולהתאמץ בשביל להוריד אותו זה לא יורד לבד.

evglev1

Well-known member
מנהל
נתניהו עלה לשלטון בצורה חוקית ומאז דלדל אותו כמה שיכול.

התחיל בלהעביר כמה שיותר סמכויות למשרד ראש הממשלה,המשיך ברמיסת בתי המשפט(אם הם נשלטים ע"י האירופאים

או ווטאבר צריך להוכיח את זה לא מספיק סתם לקשקש) ומכאן גם להעמיד שופטים לדין ולא עשו את זה כי אין לו הוכחות מספיקות.

אח"כ ברח ממשפט בכל מיני טריקים שלא ברור החוקיות שלהם אח"כ ניצל ממשפט בגלל הקורונה(סגר בתי משפט בזמן הנכון)

ועכשיו ניצל מהדחה בגלל שבצורה פלאית התחילה האינתיפאדה הגדולה ביותר ב 30 שנה האחרונות.
על מה אתה מדבר, הרי אחת הסיבות המרכזיות שאני נגד ביבי היא שביבי הגן על בג"צ מניסיונות של אנשי ימין, כולל בליכוד להחליש אותו, לכן אני לא מאמין שלולא היה הופך לנאשם היה פועל בכיוון הזה כי הוא היה חומת ברזל שהגנה על מה שאני מכנה הדיקטטורה של בג"צ. האמת גם התפקדתי לבית היהודי ב-2015 כדי לתמוך ביו"ר של אז של אם תרצו וגם הצבעתי בפרימריז לעורך הדין יוסי פוקס שקראתי בערוץ שבע ובכל מי שהבטיח רפורמות בבג"צ. אז מה אתה מספר שביבי רומס בתי משפט במשך שש שנים הראשונות הוא היה קיר הברזל ששמר עליהם.

על מה אתה מדבר, הרי אחת הסיבות המרכזיות שאני נגד ביבי היא שביבי הגן על בג"צ מניסיונות של אנשי ימין, כולל בליכוד להחליש אותו, לכן אני לא מאמין שלולא היה הופך לנאשם היה פועל בכיוון הזה כי הוא היה חומת ברזל שהגנה על מה שאני מכנה הדיקטטורה של בג"צ. האמת גם התפקדתי לבית היהודי ב-2015 כדי לתמוך ביו"ר של אז של אם תרצו וגם הצבעתי בפרימריז לעורך הדין יוסי פוקס שקראתי בערוץ שבע ובכל מי שהבטיח רפורמות בבג"צ. אז מה אתה מספר שביבי רומס בתי משפט במשך שש שנים הראשונות הוא היה קיר הברזל ששמר עליהם.
ספר את זה לשחר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ספר את זה לשחר.

מה קשור "ספר את זה לשחר" ?

אני מסכים לחלוטין שנתניהו לא טיפל במערכת המשפט מפני שחשש מפניה וקיווה שהיא לא תתנכל לו - אבל כעת הוא משלם על כך בגדול...הוא משלם את מחיר אי הטיפול בחונטה המתועבת והכזבנית הזאת ואני אומר "עדיף מאוחר מאשר לעולם לא"

הקטע הוא שיבגנח חושב בדיוק כמוני על מערכת המשפט המסואבת...אך לך זה לא מזיז בכלל....לכן הגבת "ספר את זה לשחר" או במילים אחרות אמרת ליבגני "תקלל את מערכת המשפט , זה בכלל לא אכפת לי , מה שאכפת לי הוא שנאת נתניהו ובזה אנו שותפים"

אין גבול לנכלוליות ולתחמנות....

מה קשור "ספר את זה לשחר" ?

אני מסכים לחלוטין שנתניהו לא טיפל במערכת המשפט מפני שחשש מפניה וקיווה שהיא לא תתנכל לו - אבל כעת הוא משלם על כך בגדול...הוא משלם את מחיר אי הטיפול בחונטה המתועבת והכזבנית הזאת ואני אומר "עדיף מאוחר מאשר לעולם לא"

הקטע הוא שיבגנח חושב בדיוק כמוני על מערכת המשפט המסואבת...אך לך זה לא מזיז בכלל....לכן הגבת "ספר את זה לשחר" או במילים אחרות אמרת ליבגני "תקלל את מערכת המשפט , זה בכלל לא אכפת לי , מה שאכפת לי הוא שנאת נתניהו ובזה אנו שותפים"

אין גבול לנכלוליות ולתחמנות....
אז מה אתה אומר בעצם?

שביבי הוא נגד מערכת המשפט,כי כרגע אני לא רואה,רק הצגה,ואפילו איבגני מאמין שביבי הגן חזק על מע' המשפט בזמנו

וכמו שאנחנו מכירים את האופי של ביבי אין מצב(תרתי משמע B-|) שהוא עוזר למישהו או משהו(גוף כלשהו) בלי רווח משמעותי בשבילו.

בשביל שזה יהיה נכון מבחינתי צריך להאמין שביבי שייך לקנוניה האמריקאית והם סידרו לו הסדרי שלום בזריזות למשל,

ולפיד ושות' שייכים לקנוניה האירופית שלפי מה שאתה אומר שולטים על מע' המשפט והעיתונאים בארץ.

למה אני אומר אירופית כי רוטשילד מימן את לפיד.

גם אם זה נכון אז כמו בסרטים שהרע מחזיק את האקדח על הטוב(שהיו יכולים להדיח את ביבי ולהגיד שהוא לא כשיר משפטית)

ואז ברגע של שחצנות מתחיל לבלבל את המוח ולהסביר למה הוא כ"כ חכם ואת השתלשלות האירועים במקום פשוט להרוג את הגיבור...

נשמע פנטסטי מידי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז מה אתה אומר בעצם?

שביבי הוא נגד מערכת המשפט,כי כרגע אני לא רואה,רק הצגה,ואפילו איבגני מאמין שביבי הגן חזק על מע' המשפט בזמנו

וכמו שאנחנו מכירים את האופי של ביבי אין מצב(תרתי משמע B-|) שהוא עוזר למישהו או משהו(גוף כלשהו) בלי רווח משמעותי בשבילו.

בשביל שזה יהיה נכון מבחינתי צריך להאמין שביבי שייך לקנוניה האמריקאית והם סידרו לו הסדרי שלום בזריזות למשל,

ולפיד ושות' שייכים לקנוניה האירופית שלפי מה שאתה אומר שולטים על מע' המשפט והעיתונאים בארץ.

למה אני אומר אירופית כי רוטשילד מימן את לפיד.

גם אם זה נכון אז כמו בסרטים שהרע מחזיק את האקדח על הטוב(שהיו יכולים להדיח את ביבי ולהגיד שהוא לא כשיר משפטית)

ואז ברגע של שחצנות מתחיל לבלבל את המוח ולהסביר למה הוא כ"כ חכם ואת השתלשלות האירועים במקום פשוט להרוג את הגיבור...

נשמע פנטסטי מידי.
תגיד לי אתה עושה את עצמך מחפוף ?

אני לא מבין מה כל כך קשה להבין.

כתבתי בפה מלא - ביבי היה אחד ממגיניה של מערכת המשפט המושחתת שלנו ( זו שאתה בטוח שהיא צחורה כשלג ) אבל הוא עשה זאת מפני שחשש ממנה , הוא ידע היטב מה היא יכולה לעולל לו ולכן החליט לא לטפל בחולי הזה מתוך תקווה שהיא תתייחס אליו בהגינות ולא תעשה לו את מה שעשתה לשר המשפטים יעקב נאמן ז"ל.

אבל נתניהו טעה - החונטה הדיקטטורית הזאת לא הכירה לו תודה וטפלה עליו תיקים מפוברקים על מנת להדיחו מכס רוה"מ על לא עוול בכפו וכעת הוא נאלץ להלחם על חפותו ועל הדרך להלחם בסיאוב והשחיתות אשר פשטו בה.

אני לא מבין את בלבולי השכל שלך בנוגע לקנוניה אירופאית או קנוניה אמריקאית - לנתניהו נתפר כתב אישום עם שלושה סעיפים בכדי להוציא את הרוח ממפרשיו , בכדי לפגוע בו כלכלית , ניסו והצליחו למנוע מקרובי משפחתו לממן את הגנתו המשפטית - כל המערכת הזאת ( בג"צ , פרקליטות , חלק ניכר מלהב 433 ) גויסו בכדי להבטיח את לכתו לבלי שוב.

"משפט דרייפוס" זה יהיה במקביל למשפטו של נתניהו גם משפטה הציבורי של החונטה אשר אמון הציבור בה מצוי בשפל חסר תקדים.

אתה שמאמין בקונספירציות וקנוניות - פתאום מתנער מהקנוניה הזאת וכל כך מדוע ? מהקונספירציות בהן אתה מאמין תומכות במטרות פוליטיות שמאלניות - לא סתם אתה מכונה בפי "המומחה העולמי לשמאלנות"

1ספי11

Well-known member

כתבתי בפה מלא - ביבי היה אחד ממגיניה של מערכת המשפט המושחתת שלנו ( זו שאתה בטוח שהיא צחורה כשלג ) אבל הוא עשה זאת מפני שחשש ממנה , הוא ידע היטב מה היא יכולה לעולל לו ולכן החליט לא לטפל בחולי הזה מתוך תקווה שהיא תתייחס אליו בהגינות ולא תעשה לו את מה שעשתה לשר המשפטים יעקב נאמן ז"ל.

אבל נתניהו טעה - החונטה הדיקטטורית הזאת לא הכירה לו תודה וטפלה עליו תיקים מפוברקים על מנת להדיחו מכס רוה"מ על לא עוול בכפו וכעת הוא נאלץ להלחם על חפותו ועל הדרך להלחם בסיאוב והשחיתות אשר פשטו בה.

אני לא מבין את בלבולי השכל שלך בנוגע לקנוניה אירופאית או קנוניה אמריקאית - לנתניהו נתפר כתב אישום עם שלושה סעיפים בכדי להוציא את הרוח ממפרשיו , בכדי לפגוע בו כלכלית , ניסו והצליחו למנוע מקרובי משפחתו לממן את הגנתו המשפטית - כל המערכת הזאת ( בג"צ , פרקליטות , חלק ניכר מלהב 433 ) גויסו בכדי להבטיח את לכתו לבלי שוב.

"משפט דרייפוס" זה יהיה במקביל למשפטו של נתניהו גם משפטה הציבורי של החונטה אשר אמון הציבור בה מצוי בשפל חסר תקדים.

אתה שמאמין בקונספירציות וקנוניות - פתאום מתנער מהקנוניה הזאת וכל כך מדוע ? מהקונספירציות בהן אתה מאמין תומכות במטרות פוליטיות שמאלניות - לא סתם אתה מכונה בפי "המומחה העולמי לשמאלנות"
להשוות את נתניהו לדרייפוס זה הפגנת בורות והזנית ההיסטוריה.
המפגע של נתניהו במערכת המשפט התחילה כבר כשמינה יועץ משפטי על פי בקשתו של שר שעמד למשפט.

שחר 676

Well-known member
מנהל
להשוות את נתניהו לדרייפוס זה הפגנת בורות והזנית ההיסטוריה.
המפגע של נתניהו במערכת המשפט התחילה כבר כשמינה יועץ משפטי על פי בקשתו של שר שעמד למשפט.
"משפט דרייפוס" חביבי....כל תינוק מבין מדוע ואין בכוונתי להיות מורה פרטי עבורך.

יאללה...לך מכאן... קישתא.

1ספי11

Well-known member
"משפט דרייפוס" חביבי....כל תינוק מבין מדוע ואין בכוונתי להיות מורה פרטי עבורך.

יאללה...לך מכאן... קישתא.
אתה לא מבין את ההבדל בין "משפט דרייפוס" לכתבי האישום נגד נתניהו.
ובתגובתך אתה מוכיח את עליבות מסוכנת.

תראה זה תיאוריה יפה שביבי התחנף אליהם בתקווה שלא יטפלו אליו - אבל צריך הוכחות.

יותר סביר שכל עוד שלא פגעו בו לא היה לו בעיה להגן על בג"צ ושזה נהיה אישי אז שינה עורו.

האילומינטי פשוט לוחצים עליו לקדם תוכניות ולהתיישר דרך הכתבי האישום.

כמו בוס שדוחק בעובד...

evglev1

Well-known member
מנהל
האילומינטי פשוט לוחצים עליו לקדם תוכניות ולהתיישר דרך הכתבי האישום.

כמו בוס שדוחק בעובד...
איך הרי עד עכשיו טענת שהוא הסוכן הכי נאמן והכי בכיר של האילמוטי בישראל, מה פתאום צריך לסחוט את הג'וקר שלהם שהם סידרו לו מועמדי קש לבחירות ובקורונה מילא תפקידו ביעילות יתר. התחלת לסתור את עצמך, או שאתה מערבב בין דברי קונספרטורים שונים?

למעלה