ישראל לא תשרוד אם לא יתקיים כאן שלטון חוק .

איך הרי עד עכשיו טענת שהוא הסוכן הכי נאמן והכי בכיר של האילמוטי בישראל, מה פתאום צריך לסחוט את הג'וקר שלהם שהם סידרו לו מועמדי קש לבחירות ובקורונה מילא תפקידו ביעילות יתר. התחלת לסתור את עצמך, או שאתה מערבב בין דברי קונספרטורים שונים?
תראה זה כמו מנכ"ל שמקבל שכר עתק.

אתה יודע כמה עולה להחזיק אותו?

אבל עזוב נניח לא עולה בכלום,בחינם,הוא כבר שנים רבות בתפקיד וההתקדמות מועטה.

כמו שמיר לא עושה כלום,אבל בניגוד לשמיר דואג לעצמו בזמן הזה.

אז חייבים לדרבן אותו ולכל אחד יש תחליף...

אחרי הקורונה בכלל התוכניות הואצו בכל העולם,הסדר העולמי החדש נכנס להילוך גבוה

והדרישות מהסוכנים גדלו.

רק נגמר הוירוס,מירון,נגמר מירון,מלחמה,עוד לא נגמרה המלחמה הרגו עוד אנשים עם הטריבונה.

אין רגע מנוחה לרשעים...

evglev1

Well-known member
מנהל
היטלר שרף את הרייכסטאג בשביל לחסל את הקומוניסטים דומה להצתת המדינה של ביבי בשביל לחסל את לגיטימיות עבאס.

זה מקרים שונים, גם אבא שלי סיפר לי שכדי לפתוח במלחמה עם פולין הוא שלח אנשי צבא גרמני במדים פולניים כדי לחלל בית קברות צבאי גרמני ולהאשים בכך את פולין ולהראות שכאילו הם מגיבים להתקפה פולנית. כך גם עם הקומוניסטים היטלר שרף את הרייכסטאג תוך ביום כאילו הקומוניסטים עשו זאת. עם כל הכבוד אף תקרית אלימה לא בוצעה על ידי יהודים שהתחזו לערבים.

זה מקרים שונים, גם אבא שלי סיפר לי שכדי לפתוח במלחמה עם פולין הוא שלח אנשי צבא גרמני במדים פולניים כדי לחלל בית קברות צבאי גרמני ולהאשים בכך את פולין ולהראות שכאילו הם מגיבים להתקפה פולנית. כך גם עם הקומוניסטים היטלר שרף את הרייכסטאג תוך ביום כאילו הקומוניסטים עשו זאת. עם כל הכבוד אף תקרית אלימה לא בוצעה על ידי יהודים שהתחזו לערבים.
אנחנו לא יודעים יש את המסתערבים שאולי כן ובטוח השירות החשאי מתחזה לערבים ואולי גם פוגע ביהודים בשביל להשיג אי אלו מטרות...

אבל בוא נניח שאתה צודק.

יהודים לא צריכים להתחזות לערבים לעשות את זה כי את הערבים אפשר לחמם "באופן טבעי" ע"י הזכרת

כל העוולות עם מרכאות או בלי שעושה להם ישראל.

זה העיניין אתה חושב שהם נמצאים במצב כמוך - הם לא,הם במצב נחות גם ערביי ישראל וגם ערביי השטחים.

אדם חכם מנסה לחסל כמה שאפשר את הסיבות לנחיתות ולא מנסה "להסתדר איתה" עם מניפולציות כאלה ואחרות.

לגדוע את הבעיה משורשה.

אלפיני

Well-known member
וגם אצלו היו חולי נפש מסכנים שאין אלא לרחם עליהם ולהתפלל לרפואתם השלמה והמהירה, כפי שראוי לעשות לכל נבלה סרוחה שעורכת השוואות כגון זו.
לך שתה מים ותרגע קצת. אפשר להשוות מאפיינים בין כל אחד לכל אחד. הבעיה מתחילה בהשוואות הרמתיות כולל המדים על מנת לרמוז ששניים הם תאומים סיאמים. אתה הרי מכיר את זה מהימים שבימין הלבישו את רבין במדי גסטאפו.

שורה תחתונה - ביבי מנסה לסרס את מערכת השלטון ולהעמיד את עצמו מעליה על מנת להוביל אותנו לדיקטטורה. ישנם עוד מנהיגים שניסו לעשות זאת. בניהם היטלר.

לך שתה מים ותרגע קצת. אפשר להשוות מאפיינים בין כל אחד לכל אחד. הבעיה מתחילה בהשוואות הרמתיות כולל המדים על מנת לרמוז ששניים הם תאומים סיאמים. אתה הרי מכיר את זה מהימים שבימין הלבישו את רבין במדי גסטאפו.

שורה תחתונה - ביבי מנסה לסרס את מערכת השלטון ולהעמיד את עצמו מעליה על מנת להוביל אותנו לדיקטטורה. ישנם עוד מנהיגים שניסו לעשות זאת. בניהם היטלר.
ברור הרי אי אפשר להשוות את חוזק המשטרים הדמוקרטים היום ופעם.

ביבי עושה את המקסימום שהוא יכול בשביל לכופף את החוקים לטובתו.

המומחה העולמי לשמאלנות משווה את נתניהו להיטלר...חחחח

וואלאק אין שפל שלא תרדו אליו , הא ?

הווו , כמה אתם נאלחים , כמה רעי לב , הווווו כמה שטנה יש בשמאל הישראלי.
שמח שאתה נהנה מהדרמה.

היטלר הצליח ונתניהו יכשל אז אפשר להירגע.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שמח שאתה נהנה מהדרמה.

היטלר הצליח ונתניהו יכשל אז אפשר להירגע.
אתה לא שמח בכלל - אתה עצוב לאללה בדיוק כמו כמה רווקות תל אביביות מרירות , שמאלניות מזדקנות וגלמודות שיצא לי לשמוע עליהן. חחחח

היטלר קאטלק...עד לשם הגעת....שאלוהים יעזור לכל המחופפים באשר הם....אמן כן יהי רצון חחחחח

אתה לא שמח בכלל - אתה עצוב לאללה בדיוק כמו כמה רווקות תל אביביות מרירות , שמאלניות מזדקנות וגלמודות שיצא לי לשמוע עליהן. חחחח

היטלר קאטלק...עד לשם הגעת....שאלוהים יעזור לכל המחופפים באשר הם....אמן כן יהי רצון חחחחח

אלפיני

Well-known member
גם אצל היטלר היה שלטון חוק
ממש לא. אולי היה שלטון חוק לפני שהוא נהיה קנצלר. היטלר ניצל את שלטון החוק על מנת להגיע לראש הפרמידה , ואז ניצל זאת על מנת לרמוס את החוק ולמוטט כליל את הראשות המחוקקת (שרפת הרייכסאג) ואז את הראשות השופטת דרך חוקי חירום שהפכו קבועים. ומרגע זה, גרמניה התנהלה לא בהתאם לשום חוק קיים אלא על פי הקפריזות שלו . היטלר הוא הדוגמה מדוע יש צורך בהפרדת ראשויות מלאה וראשות שופטת חזקה מספיק שתוכל לבלום ניסיונות של הראשות המבצעת להשתלט על השלטון כליל.

נערך לאחרונה ב:
ממש לא. היטלר ניצל את שלטון החוק על מנת להגיע לראש הפרמידה , ואז ניצל זאת על מנת לרמוס את החוק ולמוטט כליל את הראשות המחוקקת (שרפת הרייכסאג) ואז את הראשות השופטת דרך חוקי חירום שהפכו קבועים. ומרגע זה, גרמניה התנהלה לא בהתאם לשום חוק קיים אלא על פי הקפריזות שלו . היטלר הוא הדוגמה מדוע יש צורך בהפרדת ראשויות מלאה וראשות שופטת חזקה מספיק שתוכל לבלום ניסיונות של הראשות המבצעת להשתלט על השלטון כליל.
ליתר דיוק היטלר עלה לשלטון בצורה חוקית.

הערבים מעולם לא היו לגיטימיים, ה"הסתה" נגד רבין ז"ל הייתה לא רק אוסלו עצמו אלא גם שהוא אושר בקולות של ערבים. ובאינתיפאדת אל אקצא הערבים בחרו צד ואיבדו את הלגיטימציה שלהם בעיני רוב הציבור. לכן גם ב-2013 לפיד אמר לא לבנות עליו לממשלת שמאל צרה עם הזועביז.
להזכירך ביבי היה כפסע מלעשות ממשלה עם עבאס(לא יודע אם מבחוץ או מבפנים) אבל בהחלט עם תמיכה שלו,

ורק סמוטריץ' הכשיל.

עבאס מן הסתם הרבה יותר פרו יהודי(עד כמה שאפשר ;-)) מהמשותפת.

אין מה להשוות.

עם רבין ואוסלו נדמה שהיה לו 61 ח"כ ויותר של קואליציה(כולל חרדים ו/או שס) והערבים שתמכו היה רק אקסטרא

לא היו חייבים אותם. תקן אותי אם אני טועה.

evglev1

Well-known member
מנהל
להזכירך ביבי היה כפסע מלעשות ממשלה עם עבאס(לא יודע אם מבחוץ או מבפנים) אבל בהחלט עם תמיכה שלו,

ורק סמוטריץ' הכשיל.

עבאס מן הסתם הרבה יותר פרו יהודי(עד כמה שאפשר ;-)) מהמשותפת.

אין מה להשוות.

עם רבין ואוסלו נדמה שהיה לו 61 ח"כ ויותר של קואליציה(כולל חרדים ו/או שס) והערבים שתמכו היה רק אקסטרא

לא היו חייבים אותם. תקן אותי אם אני טועה.
באוסלו ב' ש"ס פרשה כי בג"צ כפי לפטר את דרעי בגלל כתב האישום וש"ס פרשו כמחאה על פיטורי דרעי וכבר באוסלו ב' ש"ס הצביע נגד ההסכם וההסכם אושר בקולות של הח"כים הערבים ושל עריקי צומת. וגם מאז פרישת ש"ס הממשלה הייתה ממשלת מיעוט שנתמכה ע"י ערבים ושרדה את כל הצעות אי האמון של הימין באמצעותם.

למעלה