יצאה השבת?

Negg108

New member
תגובה בונה.. :)

רדי למטה.. עוד עוד טוב זהו.. איך אפשר תגובה בונה אם הכל מושלם!!! רדי למטה... יא מוכשריייייייייייייייייה!

Negg108

New member
תגובה בונה.. :)

רדי למטה.. עוד עוד טוב זהו.. איך אפשר תגובה בונה אם הכל מושלם!!! רדי למטה... יא מוכשריייייייייייייייייה!

Co0L 9irl

New member
הדולע שלי-בייס אווטום פיקסלס../images/Emo88.gif

בצייר.. לא ממש מרוצה ממנה

000יובל000

New member
מאוד יפה!

רק אני ממליצה לך להוריד את הקו הבהיר מסביב לשיער, בגללו השיער ניראה מטושטש כזה וזה טיפה מפריע להיסתכל עליו.

Co0L 9irl

New member
זאת כל הפואנטה של זה ../images/Emo13.gif ../images/Emo88.gif

כי ככה הוא נראה לי יותר ריאליסטי...

000יובל000

New member
כן, אני יודעת...

שמתי לב שאת עושה ככה הרבה פעמים וזה באמת יוצא יפה אבל הפעם לדעתי זה ניראה טיפה מוזר, לא יודעת למה. מקווה שלא העלבתי או משהו...

Fruit Smash

New member
../images/Emo105.gif

מהממת
אהבתי יותר את הגירסה הראשונה של השיער חח
אבל גם זה יפה! [פליז תגיבי לדולי שלי בשדח"ם הזה
...]

ShuNka

New member
ממש חמוד ../images/Emo9.gif

הייתי מקטינה קצת את הרקע, ובשיער למעלה אממ.. צריך שוונץ או משהו כי זה מדויק מידי ^^; אוו! החזה צריך להיות בחבילה אחת

loli dolly

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo182.gif../images/Emo13.gifיפה מאוד

הייתי ממליצה להוסיף אור במקום של כל ציץ (
ימין ושמאל). משהו לא מסתדר לי בכפלים של השימלה. בדרך כלל, אם תלבשי חצאית כזאת, ותפתחי רגליים תשימי לב שיש קיפולים בחלק העליון של החצאית. זת'ומרת היא נמתחת, ומתקפלת קצת למעלה. אממ.. לא יודעת איך להסביר אבל אני מקווה שהבנת
. השיער צריך להצליל על הראש, וככה גם השימלה צריכה להצליל על הרגליים ועל בית החזה.

loli dolly

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo182.gifטוב, עזבי את הקטע של השמל

*שמלה
ניסיתי לעשות את מה שהתכוונתי ולא יצא טוב. תעשי חזה בחבילה אחת.

ShuNka

New member
*אוינק*

חח היא מזכירה לי אמריקאיות שתמיד צובעות לבלונד
עוד גוונים כהים בשיער והחצאית מוצללת קצת מוזר. כאילו לודעת אם היא אמורה להיות לבנה אז צריך עוד לבן ^^; אוו וחוץ מזה היא אמריקאית ממש חמודה ^_^ ואין לך מה להגיב לי כי לא שמתי דולי

למעלה