יחימוביץ' הגישה הצעת חוק להסדרת מעמדם של פליט

יחימוביץ' הגישה הצעת חוק להסדרת מעמדם של פליט

יחימוביץ' הגישה הצעת חוק להסדרת מעמדם של פליטים:

יחימוביץ': "העם היהודי למוד רדיפות ופוגרומים, וחלה עליו חובה מוסרית להושיט סיוע לפליטי רצח עם."

אוי ואבוי.. היא זאב בעור של כבש. שמאלנית קיצונית שהתחפשה לאשת מרכז כדי לסחוף אחריה כמה שיותר אנשים ואחרי שיהיה מספיק כוח בידיה, היא תחשוף את פרצופה האמיתי.

היא מציעה לקלוט 2000 מסתננים כל שנה.. אלה יכפילו, ישלשו וירבעו את עצמם תוך זמן קצר בזכות הריבוי הטבעי הגבוה שלהם והמשך ההגירה שתמוסד ע"י שלי יחימוביץ' ותהפוך לחוקית.

מישהו מצליח להבחין בהבדל כלשהו בין שלי יחימוביץ', זהבה גלאון, תמר גוז'נסקי, נשות ווטש, ארבע אמהות, 'זוכרות' וכו'? הרי מדובר באותו חומר אנושי בדיוק. זו אותה תוצרת.

עוז1131

New member
להעיף אותה כמה שיותר מהר יחד איתם

מצד אחד השמאל צועק שעוד מעט נאבד את הרוב במדינה, ומנגד היא רוצה לדחוף לנו עוד מוסלמים שיתחילו לירות בנו כמו באפריקה.
קדימה. להעיף אותה ומהר ...

ZOOארץ

New member
כמה פליטים מוכרים יש בישראל?

אם יש מליון אכלנו אותה, אני מבקש מהאחרון לכבות את האור ולשים את המפתח מתחת לשטיח בכניסה.

עוז1131

New member
יש שישים אלף. אלו יבריחו ישראלים לאמריקה

הם עצמם יתרבו כמו שפנים. תוסיף את ההסתננות של סתם ערבים. אין תעודת זהות חכמה
בגלל כמה ,חכמי חלם, וכך חזרת פליטים מתבצעת בדלת האחורית. יש סיכוי שתכבה את החשמל בלוד הרבה לפני שיהיו פה מיליון.

ZOOארץ

New member
לפי כל החישובים זה לא מה שימוטט אותנו.

אבל, ריבוי הגיזענים כן.

עוז1131

New member
אתה דומה ליהודים המסכנים בגולה

שלא רצו לעזוב את סיר הבשר והמשיכו ללכת לבית הכנסת ולומר בשנה הבאה בירושלים
ולא באו עד שהיטלר העיר אותם מהתרדמת, ומעט הניצולים חזרו למולדת והקימו מדינה.
כנראה שכל תומכי העבודה תומכים בגנבים ועבריינים אחרת איני מבין את המשימה שלכם
להגן על גנבי גבול המסתננים מאפריקה שהגיעו לכאן בפרוטקשן של הבדואים
ובסגירת עין מכוות של מובארק ימח שמו, שקיבל את עונשו משמיים.
מנגד אתם בשמאל תומכי יחימוביץ לא מתחשבים בתושבי ישראל היהודים בשכונות הנמקים וסובלים
בגין אותם מסתנננים.

עוז1131

New member
כן. לדוגמא. אבי הגיע בעלייה שנייה לישראל

לעומת זאת שני אחיו נסעו לאמריקה. בטוח שאחרי שהמדינה תהיה מוצפת במוסלמים
גם אתה תנוס לאמריקה. אתה לא צריך לשכנע אותי שזה מה שיקרה לך ולעוד המוני ישראלים...

עוז1131

New member
בסדר אני יכול להגן עליך אבל אינני

שמשון הגיבור.

שמשון הרג עם לחי חמור אלף פלשתים. לאור גילי, ומאחר שגילחתי לאחרונה את שער ראשי, אוכל להגן עליך מאפריקאי אחד, אולי ש/ניים, אך לא אוכל להגן עליך משישים אלף.
אפילו שמשון לא היה מצליח...

עוז1131

New member
זו הארץ שלנו. אפשר להתווכח אבל גם אני וגם אתה

לא נברח ולא נוותר עליה. היום הייתי בחוף הים עם הכלבה. הים היה שקט ושחינו.
תודה לאל שיש לנו ארץ, ים, ומקום שלנו בו שום מניאק כמו אחמדיג'אן לא יקח אותה מאתנו.
לחיים ולחיי עם ישראל בארץ ישראל לעד ולעולם

עוז1131

New member
אולי אידי אמין?

הצעה לכנות את השחורים קרמבו. קרמבו מאכל אהוב ומתוק. כינוי שלא יעורר מחלוקת.

אתה בטח לא יודע אך ממשלת הליכוד שולטת במדינה,

ושר האוצר דאז מטעם הליכוד, ראש הממשלה דהיום, סירב לתקצב את הגדר בגבול עם מצרים למניעת כניסת הפליטים ארצה. היום ראש הממשלה שקרניהו מתעלם מכך ששר האוצר שקרניהו סירב לתקצב את הגדר והוא טופח לעצמו על השכם שממשלתו העבירה תקציבים להקמת הגדר. גם כשממשלת שקרניהו אישרה את הקמת הגדר התעורר ויכוח בין משרד האוצר לבין משרד הבטחון בשאלה מי יתקצב את בניית הגדר והויכוח נמשך... ונמשך... ונמשך... ואיתו גם זרם הפליטים שנכנסו ארצה, ושקרניהו לא קרא לשני השרים לסדר והורה להם לסיים את הויכוח ביניהם כי בסיכומו של דבר עם ישראל מתקצב את הגדר והמשרד הנוגע הוא רק צינור להעברת הכסף.

אז מה רוצים משלי יחימוביץ' ? מה היא אמרה ? שמי שכבר חי כאן ונכנס לכאן ומוכר כפליט, אי אפשר לגרש אותו מתוקף אמנות בינלאומיות אז לתת להם מעמד כלשהו, ככה יוכלו לעבוד ולא לגנוב, יוכלו לאכול ולא לנבור בפחי אשפה ולתת להם לפחות הרגשה שהם בני אדם ולא חיות.

אבל במקום שהממשלה הכושלת הזאת תתעסק בעיקר היא כרגיל מתעסקת בטפל. בזמן שמחזירים כמה פליטים מדרום סודן, מייבאים ארצה המוני עבדים זרים ברשיון. אף אחד לא מקפיד השהעבדים הזרים האלו יעזבו את הארץ בתום תקופת האשרה והם נשארים כאן וייבואני העבדים מייבאים עוד ועוד והממשלה שותקת, למה שלא תשתוק ? הרי מישהו גוזר קופונים על כל עובד, עובדה השר בניזרי נשפט ונכלא בגלל שקיבל שוחד מייבואן עבדים זרים ומעניין מדוע אנשי ש"ס לא מטפלים באותם ייבואני העבדים ובעבדים עצמם שהגיעו באישור אבל תוקף האישור הסתיים ומרביתם לא עזבו.

אם היתה כאן ממשלה נורמלית שאנשיה היו חושבים קצת, היו מבינים שאי אפשר להחזיר פליטים עם מעמד פליט מטעם האו"מ, יש אמנות בינלאומיות שישראל חתומה עליהם. היו מפנים אותם לעבודה ומפסיקים לייבא עבדים זרים מהמזרח הרחוק ומוציאים מכאן את כל העבדים שהאישור שלהם פג. בצורה זו היינו נשארים עם מספר העובדים ההכרחי ולא יותר מכך.

אבל תנו לשקרניהו לטפוח לעצמו על השכם ולעזאזל המדינה.

גאיה111

New member
לא זה לא מה שהיא אמרה

אם דבריו של הגולש הנל נכונים

לפי דבריו היא בעד להכניס לכאן כל שנה עוד אלפיים איש.

ממש לא ! מדובר על אלה שכבר נכנסו,

כבר לפני שנים קראו אנשי מפלגת העבודה לבנות גדר ולחסום כניסת מהגרי עבודה למיניהם, הבעיה היתה שהאוצר (כן, ברשות שקרניהו) התנגד לתקצוב הגדר.
הקריאה היא לעגן את מעמדם של אלה המוכרים על ידי האו"מ, בהתאם לאמנות שישראל חתונה עליהן. היום אין להם שום מעמד, הם גרים בשכונות המצוקה ונאסר עליהם לעבוד, אינם מתפרנסים ואין להם ביטוח רפואי.
נוצר מצב אבסורדי שממשלה מעדיפה לנקוט במדיניות של בת יענה. המהגרים האלה נמצאים כאן, אף אחד לא הולך לגרש אותם, הדרך היחידה להתמודד איתם היא למנוע כניסה של האסיאתים למיניהם שמגיעים ברשיון, ולהוציא מכאן את כל העובדים הזרים שהגיעו ברשיון ותוקף הרשיון שלהם פג. לאפשר לפליטים, המוכרים על ידי האו"מ כפליטים, לעבוד באותן עבודות שיתפנו על ידי האסיאתים שלא יגיעו ויוכלו להתפרנס בלי לפשוע וגם לעשות לעצמם ביטוח רפואי ולא לפול למעמסה נוספת על בתי החולים הנאלצים לטפל בהם בלי תקציב.

אף אחד לא מדבר על באת פליטים נוספים, מדובר רק באלה שכבר נמצאים כאן ולא ניתן לגרש אותם !!!

למעלה