יום הסטודנט - לקרא ולהגיב בבקשה.

omdolev

New member
יום הסטודנט - לקרא ולהגיב בבקשה.

בגלל גודל השירשור התגובות ליום הסטודנט לא מופיעות בדף הראשי אז חשבתי לפתוח שרשור חדש: כשמחלקים 1000, (אלף!!!) או 10 בשלישית (כמו שהרבון אוהב) כרטיסים חינם בסוג של פרסומת, לאנשים שלא קשורים אז: א. שלא יימכרו לנו לוקשים שגובים כסף כדי למנוע מ"לא סטודנטים" להיכנס כי כל ה-1000 האלו פוטנציאלית לא צריך להיות להם שום קשר לאוניברסיטה. ב. מי שרוצה משינה ב-50 ש"ח במקום 140 שזה עולה בקיסריה, לא יחשוב פעמיים ויבוא - גם אם אין לו שום קשר לאוניברסיטה. ג. הפרסום של 1000 כרטיסים חינם רק יימשוך עוד אנשים (כאלה המוזכרים בסעיף ב) ד. שוב לא יהיה מקום לסטודנטים, אפילו כאלו שיהיו מוכנים לשלם!!! ה. שוב אני קורא - לא לבוא!!!!! ו. אני בטוח לא מגיע - וגם אעשה הכל כדי לשכנע אחרים ז. כל הזין. ח. אין לי שום קשר לשום תעמולת בחירות, אבל לאגודה הנוכחית, שלא עשתה כלום מעבר למה שמצפים ממנה, ועוד מתהדרת ב"הצלחותיה" אני בטוח לא אצביע. ט. תקראו מה שהם שלחו לנו " הוכנו עשרות סילבוסים" - כן, ע"י מתנדבים מהמחלקות שאין להם קשר לאגודה. "שופר היחס לסטו' במח' לכלכלה" - שום יוזמה של האגודה. "הצלחנו לפתוח מגרש חניה חינם" - המגרש היה פתוח עוד מתחילת שנה שעברה והשנה, צחוק הגורל, הוא דוקא היה סגור. "מגרש חניה מסובסד" - משתלם רק למי שמגיע לפחות חמישה ימים בשבוע - ואלו מעטים מאוד. אז תפסיקו לחשוב שאנחנו אידיוטים. דולב

sobolina

New member
עומר ../images/Emo26.gif

אתה יכול לבקש מאני האגודה תגובה רשמית לעניין הזה - מעניין מאוד מה הם יגידו לסטודנט הפשוט, שפשוט מאס בכלכלת הבחירות שלהם. אני אישי לעולם לא אקבל מהם תשובה - בגלל שהם יודעים בדיוק מה דעתי עליהם - והם יודעים שאי אפשר יותר למרוח אותי בשטויות. אני מקווה מאוד שהם יפסיקו עם המדיניות המפגרת הזו שלהם. הילה

thrall

New member
עזוב אותך, תבוא מה אתה מעניש את

עצמך? חוץ מזה באמת שאני לא מרגיש שהאגודה הזאת תרמה לי במשהו השנה

moon5

New member
עזבו אתכם מהופעות, עדיף להשקיע את

הכסף שאנו משלמים עבור שירותים נוספים לסטודנט, ושיפור השירותים הקיימים!!! אם ארצה ללכת להופעה, אעשה זאת לבד בתאריך שנוח לי! חוץ מזה שההופעות כלל לא אטרקטיביות, לטעמי לפחות....

shaharhakmon

New member
אחינו -אני איתך

האגודה חבורה של אוכלי חינם שיושבים להם ופשוט לא עושים כלום. יצא לי לבקר שם מספר פעמים וממש הכעיס אותי מה שקורה שם. אבטלה סמויה? ממש לא האבטלה ממש גלויה,ואף אחד לא עושה כלום!! אז ככה להופעות ממש לא התכוונתי להגיע! גם ב"חבר" אני יכול להשיג כרטיס להופעה של משינה בקיסריה ב70 ש"ח. לנו זה כבר ממש לא משנה אבל חבל לי בשביל כל הצעירים. כולם מכירים את הבעיה עם הקורסים של דר' הרבון,אבל האגודה לא נוקפת אצבע! אז בשביל מה נבחרתם? בשביל להגיד שעשיתם? אתם ממש מזכירים לי מנהיג נבחר שעושה בדיוק הפוך מהדרך שלו, אבל שיפטן כבר אמר שכולם מושחתים ,אז מה חדש?

sobolina

New member
בלי קשר לאגודה../images/Emo26.gif

אני כרגע מדברת כהילה סובול - ולא כמשהיא שהייתה שם. פעמיים העברתי עצומה בשיעורים של הרבון -פעם אחת הבהירו לי כי העצומה מנוסחת בצורה "קשה מידי" - ובפעם השנייה היא פשוט לא חזרה אליי (החלטתי פשוט לא להופיע בחלק נכבד מהשיעורים שלו ואני מאמינה שאני לא צריכה לפרט את הסיבות....). בכל אופן-שחר, אם אתה עדיין רוצה לעשות משהו - כבר מזמן אמרתי שהאוגדה כרגע היא לא הכתובת - הכל תלוי בנו - אבל כאשר מישהו כבר מנסה להרים משהו-הוא לא יכול להזיז הרים לבד. בקיצור - מה שאני אומרת זה - אני מאוד אשמח לשיתןף פעולה בעניין - לא פניתי בבקשה זו - משום שאחרי שהעצומה השנייה לא חזרה אליי -הבנתי שאולי פשוט מעדיפים להשאיר את המצב כפי שהוא. הילה

shaharhakmon

New member
לידיעתך הילה היקרה

שחר פינטו כבר התחיל את התהליך! את יותר ממוזמנת להצטרף, הוא העביר היום מכתב לפרופ' שפיגל שהבטיח(כן כן ) לעזור. בכל אופן אני בעדך!!!

sobolina

New member
אין בעיה - אני מצטרפת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כל הכבוד שחר
אשמח מאוד לשמוע עוד פרטים ולהיות מעורבת... הילה

למעלה