יוו סעמק!

elimotherfucker

New member
יפה לוכים עכשיו כל מי שהקיש @@@@

יכול לבוא לאשקלון ואחרי שאני לא מתקלח יומיים ככה ואז הסשן של היום השלישי שיש ג'לי בין הביצים יבוא ילקק לי את הג'לי בין הביצים ואז אני ישתין עליו ואם חברה שלו תהיה לידו אני יזיין אותה בתחת והוא יסתכל ויעשה ביד ואם כל זה לא הספיק גם ליאור לא יתקלח יומיים ובסשן של יום השלישי ליאור ינגב את הג'לי שיש לו בביצים עם ספוג והוא יצתרך ללעוס את הספוג אז שיקבל טעם של ביצים ואחרי הכל מיכאל ישתין עליו וירביץ לו עם הטול שהוא הולך איתו תמיד

חחח אתה אידיוט לגמרי

למה מי אתה שאני אבוא לשם + יש לי דברים יותר טובים לעשות לצערי מתכונת יוש שישי הבאה אז אתה
אני שם עליך זה ולא מגיב לך יותר עם לא יתחשק לי

matt hensley

New member
יא בן כלבה

לך תרד לזונות בתל ברוך חוצפן איך אתה מדבר לאנדריי הוא הסנדק של כל הפורום וחיפה יא חצוץ עוד מילה אחת כולנו באים אליך הביתה עושים ממך סלט גרר

elimotherfucker

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם לא יודעים עם מי יש לך עסק מיכאל הוא מיתאגרף במשקל כבד כל יום אוכל קווקזים כמו איזה שוחט יש לו אגרופן בכיס+טול להחליף לאגרים אתם מטומטמים החושרמוטה שאתם פתוחים את הפה שלכם ביכלל על אשקלון

runo1

New member
חחח סרט מרוקאי עם ערסים אשקלונים

שוב האיומים של הTOOL בכיס והאגרופן
. איזה חחחחמר. צא מהסרט דביל.!!!

תודה דני תודה

אבל אל תירד לי פה רה ביגלל חרא כזה בבקשה! + מתי אתה בא לסבתא שלך?? ניתגלגש קצת

matt hensley

New member
חחחחח סתם בצחוקים

ובעע =/ לא בקרוב.. יש לי מלא בגרויות מסריחות וכו'... אבל שאני אדע אני מודיע לך יא אשכנזי אני, אתה, אלכס קגן אולי וסבו אולי נביא אותה באיזה סשן לפנים בבירם או משו חחחח אני מתגעגע לבאנק שם :'(

למעלה