יוו סעמק!

Yeman Bitch 1

New member
יוו סעמק!

עד שסופסוף החלטתי לחזור לכאן לפורום עוד מישו בא לקלקל הכל כמו החזיר הזה שלא מבין על מה הוא מדבר אוף! אני שונאת להתעצבן על דברים כאלו טיפשיים איזה שיט! כמה שרציתי לדבר יפה ונחמד לא יצא לי!

mike v

New member
כמה דברים

אל תקחי דברים ללב, וזה רק פורום באינטרנט, אל תקחי אתזה קשה כל כך, אז משהו אמר לך משהו, ואת יודעת שאת לא מציפה או מדברת שטויות וכל זה אז מה את לוקחת ללב? מילה אחת יש לי בשבילך : תבליגי!!! וברוכה השבה.

נקאש

New member
שמעי...

בואו נסכם כולם ביחד שטל ניב הוא האפס של המדינה ובטוח האפס של המשפחה שלו...(ככה אני משער) וכולם שונאים אותו אז פשוט אל תיתיחסי שטל ניב הוא ה-אפס של הפורום "סקייטבורד ורולבליידס".. סליחה אסף...הייתי פשוט חייב לירשום את זה כבר!!...

S m a n 1

New member
מהא אתם מעודדים אותה להמשיך למי

איכפת מהודעות הצומי המזדיינות האלה

Iior sk8r

New member
סתם אני צוחק הוא לא משתמש לי במשתמש

זה אני שכותב את כל ההודעות

S m a n 1

New member
יווו את כזאת צומי

מה את רוצה שנכתוב? אנחנו אוהבים אותך ומתתפים בצערך יאללה ימסכנה מה את משחקת אותה כאילו את שמה זין איזה צומי מפגרת רציני תבקשי מההורים שלך שיתייחסו אלייך יותר או מהחברות שלך אם יש לך אבל אל תבואי לבקש תגובות יפות על משהו שאני בספק עם מישהו שם זין

NoKi2sh

New member
../images/Emo3.gif

זין-זין-זין-זין-זין-זין-זין-זין!!

Yeman Bitch 1

New member
יוו אתה כזה סקייטר

אני מבינה שלא אכפת לך ואתה לא שם זין (משו שאני לא בטוחה שיש לך) אבל העובדה שכתבת תגובה אומרת אחרת. בכל מקרה לא כדאי להתחיל לריב איתי אני מסוכנת אם אתה גבר (אני מפקפקת בזה) בוא לומר לי את זה בפנים.. מחר קריית הממשלה ב"ש

S m a n 1

New member
אווו עכשיו אני מעריך אותך הרבה יותר

אחרי שהערת על הגודל של הזין שלי (מה שעושה אותך למגניבה ומנוסה) ןאחרי שאיימת עליי ואני ממש מפחד ויותר מיזה אחרי שהתגרת אותי והזמנת אותי למכות... עכשיו אני יודע שאת כזאת קולית קשוחה קרירה ומגניבה... רק דבר אחד תסתכלי על הכותרת שלך ואחר כך תדברי!!! את מושפעת (אני מתחיל להאהוב את מילת ההדגשה בסוף ההודעות אני ימשיך עם זה כל השרשור!!)

Yeman Bitch 1

New member
אני?? עדיף שתשתוק

כי למיטב ידיעתי אתה זה שבא ומתחיל לזיין את השכל ומי בכלל הזמין אותך למכות??? אמרתי שאם אתה גבר תבוא לומר לי את זה בפרצוף! ! שיט! ובקשר להתבטאות שלי... אין מה לעשות כזו אני

S m a n 1

New member
נכון את כזאת

ואת מוזמנת ללכת מפה אין לך חברות- לא אשמתנו רק תפסיקי לזיין את השכל על כמה נעלבת מפיגי כי לא אכפת לנו

Yeman Bitch 1

New member
טוב תראה...

לא חזרתי כדי לריב אין לי נגדך או פיגי או כל מישו אחר שום דבר רע.. אני אכבד את דעתך אבל ארשום מה שבא לי ובמקרה הזה פשוט לא הבנתי למה פיגי נפל עליי שכל מה שעשיתי זה לא לשלוח הודעה נכון אני לא בנאדם רע אז לא אוהבת שמוציאים עליי חרא לא קשור... סורי.

elimotherfucker

New member
תקשיבו

את סתמי מה את יורדת על שחף הוא חבר שלי בטח יש לך שיפשופים בין הרגליים מה את נוסעת על סקט זה לא סטייל שבנות נוסעות על סקט איכס בטח את אוהבת בנות איכסססססס סתם שחף לא חבר שלי אבל בכל זאת

למעלה