יוו סעמק!

michaelsk8

New member
בואינה אתה מיסכן מה אתה לא רואה ש

אני שואל איך היא יודעת כי היא אמרה לפני זה שיש לו קטן אז אני שואל איך את יודעת שיש לו קטן מה לא מובן ובהודעה השניה אמרתי שיש לו כלב קטן

runo1

New member
../images/Emo66.gif מיכאל אתה יכול להיות שקט

לא נורא מיכאל אל תילחץ . היום זה בסדר לצאת מהארון... יקבלו אותך בחברה יש מצעדיי גאווה כל שנה , זה בסדר אתה לא לבד.

michaelsk8

New member
רונו יא מניאק יא מוצץ לך תמצוץץץץ

חחחחחחחח לך תמצוץ לניל הפריק וכמו שאתה רואה אנשים מיתחממים עליך פה אז תעשה טובה לכולם תיתעבד אתה מלשין אתה בלשן שזה מלשין ובלש ביחד אתה לוח ועם יש לך בעייה עם הטול שלי אז בוא תבוא אני יכניס לך אותו לתחת

runo1

New member
מיכאל מאיים- סרט פורנו הומו

עוד פעם אתה מאיים עם תחת???? מה הסיפור שלך עם תחת\טוסיק\אחוריים\עכוז?? תתודא בסקסואליות שלך - הומוסקסואל!!!

duno

New member
סתום תפה אתה לך תתחנף לרובי

או מה אתה לא רוצה להגיד שאנחנו עצלנים לבנות רמפות או קמצנים או משהו כזה יחתיכת אפס

S m a n 1

New member
אתה לא מבין אני אפילו לא מגיב בעניי

בעניין! סתכל בלי ממש להגיב יצא לי כבר לזיין ולהכנס לתוך סיפור אהבה... יש בי משהו שמושך בחורות!

Yeman Bitch 1

New member
ולידיעתך

מי שמכיר אותי יוכל לומר שאני לא בנאדם שאוהב ריבים אבל אם זה מתבקש אני לא אעצור את עצמי זה שאין לך חיים לא אומר שאני כזאת! אה כן ובקשר לצומי פחחחח כן מה שתגיד חעחעחע אני מה זה חסרת חיים חעחע

S m a n 1

New member
בואנה את ילדה מושפעת

באמת את חסרת חיים לגמרי יענו אולי לא אוהבים אותך וזה אבל לכתוב הודעות כל כך מטומטמות עכשיו אני מבין למה אין לך חברות!תכלס ההודעות צומי האלה מיותרות ולאף אחד לא אכפת ואת על הזין שלי! בעעע

vitallica

New member
קיצר במקום לכתוב שטויות תעלו תמונות

בונא אתם נורמלים חצי דך כבר כתבתם עם ההודעות האלה חלאס

Yeman Bitch 1

New member
צודק

סתם ניסחפנו לדברים לא קשורים.. למדתי לקח לא אשלח שום הודעה כזו יותר סבבה?? פשוט שתדעו שלא אני התחלתי עם זה!!! וזה משגע לי את השכל!!! ואסף... תעשה טובה ותמחק ת`שירשור הדפוק הזה...

elimotherfucker

New member
לכו תזדיינו כולכם בואו לשחק סקט נגד

מה אתם משחקים אותה יא לוכים ומנהל הומו החושרמוטה עד שיש פה ויכוח בסטייל הוא מוחק איזה מנהל הומו וכל מי שנגדי פה יכול לבוא ולמצוץ לי את הזין אחרי סשן ארוך ארוך וגם כל הכוסיות בכל הפורומים יכולות לבוא ולמצוץ לי ואם יש לכם חברות כוסיות תגידו להם שיבואו למצוץ לי

runo1

New member
איזה בורים האשקלונים האלו...

מיכאל נראה לי שגם אתה מוצץ לאלי עם כל ההתחנפויות שלך אליו חחח

michaelsk8

New member
היחיד פה שמוצץ זה אתה לטל ניב

ולגיא נילס ומה אתה מזיין תשכל פה לכולם עם אני הייתי המנהל הייתי מעיף אותך אתה מזיין תשכל שאנחנו ילדותיים אולי אנחנו כאלה אנחנו ילדים אנחנו צוחקים יש לך בעיות לך מפה כמה אתה יכול לזיין תשכל בן כמה אתה ביכלל שאתה מיתנשא כך מעל כולם יש לי שתי מילים בשבילך לך תיזדייןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

runo1

New member
נילס מאוהב בעצמו....

גיא נילס??? מה אתה דפוק?? שים לב להודעות הקודמות שלי לגביי נילס... נראה לי שהוא מוצץ לעצמו... הוא כל כך מאוהב בעצמו...וחחח

street dog1

New member
לך הבית רונו1 אין לך חברים לך מפה

לך מפה יהומו מה אנחנו חברים שך ההומו היחיד בפורום הזה זה אתה בגלל זה אין לך חברים ימסכן אז אתה נידחף אלנו ומחפש מי יכול לגמור עלך

איזה מאפיונר

דווקא אחלה תגובות יש לו פה והמקום הזה של כולם אז לך מפה

למעלה