טכני

שאננה

New member
לגבי שליחת קובץ

עוד סיבה שהמערכת לא נוחה למשתמש.אבל נעזוב זאת. במקום לרשום שלח קובץ .הייתם צריכים לשנות זאת צרף קובץ. ולרשום הערה שאחרי לחיצה על עיון יש ללחוץ על צרף קובץ . לגבי החיפוש אני מקווה שכתבתם שהעברתם הלאה זה גם לגבי שמחפשים מילה נוספת למרות שבאתי מפורום X לא יחזיר לי תוצאות מכל הפורומים.שיהיה אפשרות לחפש מילה נוספת בחיפוש ה"רגיל" גם בפורום הנוכחי .מקוה שהובנתי.

נעביר את המלצותיך הלאה../images/Emo45.gif

לגבי החיפוש: עובדים כרגע במרץ על מנוע חיפוש חדש ומוצלח לתפוז, שיהווה פתרון לבעיות שציינת. אנו מתנצלים על אי הנוחות, ומקווים שהעניין יסתדר במהרה!

שאננה

New member
מספרי עמודים ובעייה נוספת בחיפוש

עוד דוגמא לממשק הישן והטוב שלוחצים על מספרי העמודים הם ממש קטנים וללא רווח. אנא רווחו את המספרים דוגמא לממשק חדש והישן ראו בתמונה החיפוש התקדם לא מופיע בעמוד הפורום ,וחבל. כאשר מחפשים מילה בחיפוש ולא מקבלים ומקישים בדף החיפוש שקבלנו את אותה מילה מקבלים את הכול.הייה צריכים לתת אופציה לחיפוש רק בפורום. תודה על תשובתכם

מסר שגולשת שלחה לי

יש לי בעיה באתר, כשאני נרשמת איני יכולה לראות את הפורומים, רק אם אני מתנתקת. לעומת זאת כשאני מנסה להכנס עם העיצוב הישן אין כל בעיה. אשמח אם תוכלי להעביר את ההודעה הזו שלי להנהלת הפורומים או למחלקה הטכנית של תפוז. מה עושים עם זה ?!?

איך בדיוק את רואה את הפורומים מהמערכת החדשה?

את יכולה לצרף צילום מסך? ניסית למחוק קבצים זמניים וקוקיז?

elotan

Member
בעיה בפורומים החדשים

אם עד אתמול היו משחירות לי כל ההודעות שקראתי רק פעם ביום, אז עכשיו הם לא נשארות כחולות אפילו לא לדקה - כל פעם שאני עושה ריפרש למסך כל ההודעות חוזרות להיות שחורות. מדובר רק על הפורומים ולא בקומונות. האם זה רק אצלי ככה? האם יש פתרון לבעיה? לפני חודש אמרו שעובדים על זה, יש משהוא חדש בנושא?

elotan

Member
אם אני אחזור זמנית למערכת הישנה, שם זה לא

קורה? האם שם הודעות שקראתי נשארות כחולות?

MoRoSH11

New member
בעיה עם תמונות מהארכיונים

בכמה פורומים שבדקתי אין אפשרות לפתוח תמונות בגדול בהודעות שמלפני שנת 2005 לטיפולכם בבקשה

Come Alive

New member
איפה הלוחות?

אני מתכוונת, כמובן, ללוחות המודעות, שעדיין קיימים בעיצוב הקודם (כשחוזרים אליו), אבל אני לא מצליחה למצוא בעיצוב החדש.. רק לוח אירועים, ואתר winwin. איפה הלוחות?

Snir2121

New member
מעבר לכך, זמני הטעינה לפורומים פשוט מייגעים.

לשם השוואה - הקומונות עולות מהר יותר. (Windows Vista, Internet Explorer 7)

למעלה