טכני

zipil18

New member
כתיבת כנוי וסיסמא בכל פעם

כשאני נכנסת לקומונה בה אני חברה שנתיים, אני נדרשת לכתוב פרטים אלה, וזה כמובן לא קורה לאחרים, וזו דרישתו הבלעדית של "תפוז" ממני. שלא לדבר על שעות שהוא אינו מוכן להעביר את תגובותי לנאמר גם בפורום. מדובר בקומונה "על ספרים ושאר ירקות" ופורום "ספרים וספרות".

doroniz

New member
סימון הודעות שלא נקראו

כל ההודעות מהיום ומאתמול מסומנות כאילו לא נקראו למרות שזה לא המצב בפועל. הדבר קורה לי מאתמול אחה"צ בכמה פורומים ולפחות בשני מחשבים, כך שזה לא קשור למערכת ההפעלה או לתוכנת השיטוט.

oxidie

New member
ברירת המחדל שלי היא המערכת הישנה והנוחה.

אם כן, מדוע יש קישורים שגורמים לי לעבור למערכת החדשה וכנגד רצוני? האם בכוונתכם לתקן זאת?

יש לך קצת יותר פרטים?

איזו מערכת הפעלה יש לך? מה הדפדפן ומה גרסתו? האם זה קורה כשאתה נכנס לפורום, או רק שאתה מנסה להעלות הודעה?

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

בקרוב המערכת החדשה תהיה בלעדית וכל הקישורים למערכת הישנה יקבלו הכוונה מחדש למערכת החדשה. אין בכוונת הנהלת הפורומים לתקן זאת כפי שהוסבר בעבר

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

נסה לנקות קוקיז וקבציים זמניים ניקוי קוקיז וקבציים זמניים:
אינטרנט אקספלורר / Internet Explorer: כלים
אפשרויות אינטרנט
מחיקת קבצים, וכשזה מסיים, "מחיקת קבצי קוקיס".
פיירפוקס 3 / FireFox 3: כלים
נקה נתונים אישיים
יש לוודא שהתיבות "עוגיות", "מטמון" ו"היסטוריית דפדפוף" מסומנות

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifיש לי את אותה בעיה

אבל אני משתמשת באינטרנט ספארי של אפל, מה לעשות?

Parkie

New member
יש לי את אותה הבעיה

זה קורא לפעמים כאשר מחיליפים כינויים. נכון?

doroniz

New member
טיפול הצוות הטכני

אני מופתע מהעובדה שלקח לכם שבוע שלם לענות לי שהנושא ידוע ובטיפול הצוות הטכני. הבעיה עדיין קיימת ומעיקה מאוד ובעיקר לא ממש מעודדת כתיבת הודעות.

Parkie

New member
הבעיה מופיעה בימים אלו יותר מאי פעם

בעבר זה היה קורה לי פעם/פעמיים מקסימום שלוש בשבוע. בשלושת הימים האחרונים זה קורא מייד לאחר כול פעם שאני עושה רענון. פתאום כול ההודעות מסומנות כאילו עדיין לא קראתי אותן. ולך תדע איזה מהן כבר קראתי ואיזה באמת חדשות.

oxidie

New member
ברירת המחדל שלי היא המערכת הישנה והנוחה.

אם כן, מדוע יש קישורים שגורמים לי לעבור למערכת החדשה וכנגד רצוני? האם בכוונתכם לתקן זאת?

רחלי233

New member
מי אכל את ההודעה שלי?

וברצינות- כתבתי הבוקר שאלה על זה שהפורומים החדשים לא עולים לי, הגעתי עכשיו והנה... לא רק שאין תשובה, אלא גם אין הודעה... מה קורה פה? בכל מקרה אני שואלת שוב- כאשר אני מדליקה את המחשב לראשונה, ונכנסת לפורום כלשהו, הפורום עולה במערכת החדשה כמו שצריך. אולם, מאותו שלב והלאה, כל פעם שאני מנסה להכנס לפורום אחר- עולה הפורום ללא ההודעות שבו. אם אני מעבירה למערכת הישנה, הכל עולה כרגיל. איך אפשר לפתור את זה? הבנתי שזה אולי קשור לקוקיז, ושחקנו עם זה אבל זה לא עזר. יש לנו windows XP. תודה.

לא הצלחנו להבין

האם ניסית למחוק את הקוקיז והניסיון לא צלח? במידה וכן, אנא צרפי צילום מסך שימחיש לנו איך את רואה את הפורום. תודה.

רחלי233

New member
כן,

ניסינו למחוק וזה לא שינה כלום. מנסה לצרף תמונה של מה שאני רואה-

למעלה