טכני

רחלי233

New member
אז באמת שאני מנסה להיות סבלנית,

אבל... התלונה כבר חודש אצלם... יש סיכוי לפתרון מתישהו?

בעיה.

כל פעם שאני מנסה לשלוח תגובה בחלון של תגובה מהירה, לאחר שאני לוחץ על השליחה זה מתחיל לטעון את הדף של הפורום וטען רק את החלק העליון שלו. כאשר אני נכנס מחדש לפורום אני רואה שזה לא שלח את התגובה. עזרה? וד"א יש לי FF 3.

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

האם הבעיה נמשכת
נסי להגיב לכאן ועני לי או שנסי להגיב להודעה בפורום מספר 716

קודם כל אני בן.

וזה עדיין נמשך, כאן אני בכלל לא יכול ללחוץ על התגובה המהירה כי היא לא נפתחת.

ariehprh

New member
פתיחת הודעות

כאשר אני פותח הודעה בפורום כלשהו במערכת החדשה, המסך קופץ ימינה ואני צריך להזיז את פס הגלילה התחתון ימינה כדי לקרוא את החלק הימני של ההודעות. מישהו אמר לי לשנות רצולציה, לא עזר. בכל מקרה שינוי הרזולוציה גורם להקטנת הכתב ובגילי המקדם זו בעייה. גם הגדלת האותיות לא נותנת דבר בשינוי רזולוציה. כמו כן חלק מתוכן ההודעות מוסתר על ידי הפרסומות וכו' בצד שמאל. מערכת הפעלה WINDOWS XP ודפדפן 6 EXPLORER. בתודה מראש לתגובה עניינית.

michelle2113

New member
כבר שלושה ימין שכשאני נכנסת לפורום

"שאלה קטנה" (אני לא יודעת לגבי פורומים אחרים) מופיעות לי הודעות מה-13.7, וכל החדשות אינן מופיעות. רק לאחר refresh ההודעות חוזרות להופיע. אשמח לעזרה.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifבעיה בפורומים החדשים

אני עדיין משתמשת במערכת הפורומים הישנה, אבל לפעמים אני נעזרת במערכת החדשה כשאני צריכה להעלות תמונות גדולות. הבעיה היא שאני לא מצליחה להדביק שום דבר בתוכן ההודעה. מישהו יודע למה זה קורה, יש פתרון?

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאם למשל אני רוצה לצטט

ואני מעתיקה את הציטוט, אני לא יכולה להדביק אותו בתוכן ההודעה.

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif יש את הבעיה שבעמוד הפורומים, כשאני

רוצה לכתוב שם של פורום עם סימן גרשיים או גרש אחד זה לא מוצא לי את הפורום אם למשל אני כותב תנ"ך זה לא ימצא לי את הפורום כי זה לא קולט את הגרשיים בצורה נכונה או משהו אותו דבר לגבי ג' צ' וכד'

חיפוש פורומים עם גרשיים

הגרש הוא תו בעייתי בפורומים, ולכן אנחנו משתמשים בתו שנמצא ליד הספרה 1 = ` למשל: תנ"ך נכתב כך תנ``ך

שאננה

New member
הודעות חתוכות וחיפוש

שלום ! לא אהבתי כמו כולם את העיצוב החדש ,אך הדבר הטוב היחיד שהייה בו זה שהעיצוב משמאל לא נחתך. לפני כשבועיים לערך ראו דוגמא הטקסט נחתך מהפרסומות ולא ניתן לקרוא את ההודעות ,אפילו שלוחצים בצד של ההודעה כך שתיהיה בנפרד.אך לעיתים זה כן עובד.אני עובדת על רזולציה 800*600 (כן יש כאלה) ,IE6 . כמו כן החיפוש החדש לא מראה תוצאות רלוונטיות .נסו לחפש את זאפ בפורום צרכנות למרות שההודעה מ-16/7 היא טרם מופיעה.בחיפוש הישן היותר נוח היא כן מופיעה. אודה מאוד לטיפולכם ב-2 הבעיות.

שאננה

New member
הדוגמא שלא עלתה

לא רשמתי כותרת פעם קודמת. האם יתכן שלא רושמים כותרת ,אז לא מעלה את הקובץ ? או בגלל שלא לחצתי על שלח קובץ ? מדוע זה לא עולה אוטומטית כמו בממשק הישן ?

האם תוכלי להעלות צילום מסך מלא?

בנוגע לחיפוש, אנו מודעים לנושא ועובדים על פתרון. בנושא שליחת קובץ - המערכת החדשה הוגדרה כך על מנת להקל על העומס במערכת.

למעלה