טוקסיק

BravE NeW BoY

New member
../images/Emo42.gifאת לא אובייקטיבית..

אני תמיד עמדתי לצידו של מייקל... אבל זה מתחיל להיות מגוחך... אבל את מעריצה שלו, זה ברור שככה תגני עליו...אבל זה לא אומר שזה נכון..

BravE NeW BoY

New member
../images/Emo42.gifהיה רק משהו אחד שהציק

לי במה שכתבת... כתיבת שירים לא מראה על אופי של בנאדם... בואי נקח דוגמא קרובה...בריטני...אמרה שהיא כותבת על דברים שחסר לה.. אבל זאת סתם דוגמא טיפשית.....בד"כ כל מי שכותב שירים כותב אותם כדי להתחמק מהאמת, השירים מוציאים את העצבים...

הגנתי עליו אפילו כשלא הערצתי אותו..

התחלתי להעריץ אותו רק לפני שנה
מה נראה לך מגוחך
טוב, עזוב... בדרך כלל שאני מדברת עם אנשים שנגד מייקל אז אני משנה את דעתם... אני לא מבינה מה כל כך מפריע לכם... הוא בסך הכל ישן איתם
אני מכירה מישהי בחיים שאפילו ישנה איתו פעם
עזבו, לא יעזור איתכם... נחכה למשפט ב-16 לינואר... הכי טוב

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifרק להבהיר משהו קטן...

אי אפשר להאשים אותך בפדופילה,כאשר מי שיגע בך הוא בעצמו יהיה פדופיל,כי את עדיין קטנה וקטינה. אם את משווה ילדה בת 13 וחצי לגבר בן 45,אז מש'ו כאן לא פסדר =/

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gif*צודקת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

פעם ראשונה שקוראים לי במין זכר =/

yoooni

New member
זה כמו שתגידי לי

שאבא שלך אוהב ילדים קטנים ובגלל זה הוא אוסף ילדים מהרחוב כל שבוע ומשכיב אותם לישון איתו במיטה רק הרעיון שילד שכל קשר בינו לבין מייקל מקרי בהחלט נכנס איתו לאותה מיטה - מעלה בילבול אצל אנשים רבים... מייקל חולה בראש, זה שבן אדם מוכשר ומפורסם לא מונע ממנו לסבול מבעיות שונות... את יודעת לא כל הנוצץ הוא זהב.

הבעיה שאבא שלי לא עבר ילדות כמו של

מייקל
מייקל לא עבר ילדות בכלל.... בגיל 8 מייקל התנהג כמו בן אדם בן 45 ועכשיו, כשהוא בן 45 הוא מתנהג כמו ילד בן 8
וואי, אני יודעת שזה קשה להבין... כי אתם לא עברתם את זה
וגם אני לא
בגלל זה אני לא מבינה את מייקל במאת האחוזים... אבל אני בהחלט מבינה אותו בהמון דברים
וכשרוצים להבין בן אדם, בהחלט אפשר
מייקל לא חולה בראש- הוא חולה בנשמה...
ואני לא מבינה למה זה כל כך מפריע שמייקל ישן עם ילדים... "נכנס איתו לאותה מיטה"- חחח מיטה הומצאה בשביל ללכת לישון(מן הסתם). הם גם לא ישנים באותה מיטה
מייקל ישן רק עם קרוביו באותה מיטה

yoooni

New member
אני לא מבין מה את כל כך מגוננת עליו

מייקל חולה! כן - בנפש. בן אדם שבוחר בגיל 45 להתנהג כמו ילד בן 8 צריך פסיכולוג. קראתי ביוגרפיות על מייקל וסיפורים עליו - אני יודע איזה ילדות הייתה לו. אבל הילדות שלו היא לא תירוץ לטירוף של אנשים.

למה אני מגוננת עליו../images/Emo35.gif

כי זה לא מגיע לו
ומייקל לא בחר להיות ככה בגיל 8
אבא שלו הכריח אותו להיות מפורסם
מאחלת לאנשים כמו אבא של מייקל למות
ולפי מה שאתה כותב- אתה לא יודע כלום על מייקל
אולי אתה יודע... אבל רק חמישית ממנו
ובטח רק את הדברים הרעים- הדברים שהתשקורת ממציאה
וילדות זה החלק הכי טוב, הכי נפלא שיש לאדם
מי שעובר ילדות נורמלית מן הסתם גם מתבגר
אבל מייקל נשאר ילד... וכך הוא מתנהג כמו ילד
הוא עדיין נתקע אי שם בשנות השישים

yoooni

New member
הויכוח הזה לא יגיע לשום מקום

אני אדבוק בעמדה שלי....

טוב תמשיך לחשוב מה שאתה רוצה...

מתערבת שאם היתה לך ההזדמנות והיית מבלה אצלו בנברלאנד גם אתה היית אומר שהוא אנס אותך בשביל הכסף שלו... אז פליז... מייקל אוהב ילדים. כמו שאני אוהבת חתולים ובעלי חיים. וכן גם אני ישנתי עם החתולה שלי ועם הכלבה שלי, וליטפתי אותן (
). זה אומר שאנסתי אותן והתעללתי בהן מינית?
די הדוגמא הזו מצחיקה אותי....
בכל מקרה, זה כולה אנשים שמנסים להוציא ממנו כסף, בפעם השניה. רק שהפעם יש להם סיכוי יותר טוב. למה? כי היו דפוקים בעבר שעשו לו את אותו טריק. וזה מה שגורם לנו לחשוב שאולי באמת הוא עשה משהו. אבל הוא לא עשה כלום. יא! שיעזבו אותו כבר! מסכן, אני באמת מרחמת עליו. הוא אגדה. הוא מלך הפופ. למה רוצים להרוס אותו? אני באמת לא מבינה. בכל מקרה, תחשוב מה שאתה רוצה, אתה כבר תראה שהוא לא עשה כלום.

את!!!

עזבי,אף אחד לא מבין,שבגלל שלמייקל לא הייתה ילדות-אז עכשיו יש לו. ואותו חולה סרטן אמר שמייקל לא נגע בו אז למה עדיין ממשיכים? עזבי,העיקר שאנחנו תומכות במייקל וזה עוזר לו יותר ממה שאנחנו חושבים. יחי מייקל =]

SacredShadow

New member
האדומה יפה מאוד

היה יותר טוב אם זאת הייתה תמונה חדשה אבל לא נורא.. זה עדיין מהמם

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifהיא כל פעם מאכזבת אותי...

מחדש
עם העטיפות שלה.... קודם הדיסק ועכשיו זה...=/.....
......... אבל חביב...נאלץ להתרגל

למעלה