טוקסיק

the 4th

New member
../images/Emo32.gif ככה סתם...

ההופעה של סלייב מ CD:UK ששודרה לא מזמן.. תהנו

the 4th

New member
דרך אגב...

לפי התמונה השנייה אפשר להבין שזוהי גרסת הפרומו של הסינגל המשוגרת לתחנות הרדיו מפני שזוהי לא האריזה של סינגל שיוצא לחנויות! ועוד הוכחה לכך זה באתר EBAY שבו יש את רשימת השירים המופיעים בסינגל שהם: השיר "טוקסיק" עצמו ועוד משהו שלא הצלחתי לפרש מהו, כיאה לסינגל פרומו..

בקשר לחתימה שלך..

המשפט היה לא הגיוני,אבל כשפיטר פן אכן מתעורר,זורקים לו לא רק אבנים-אלא כל דבר אחר העומד בדרכם,בו הם יכולים לגרום לו ליפול ולמעוד. גם אני מאוד אוהבת את מייקל ג'קסון-ובקשר לכל הסיפור הסתמי הזה לא ידועת למה,אבל למה פתאום כל ילד שני בארה"ב התחיל לתפוס טרמפ על הסיפור?! WE LOVE U Michael Jackson !! =]

toxic2

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif../images/Emo29.gif|נשיקהיוו גם אני חושבת

אני גם רוצה להתייחס לחתימה שלך מייקל ג'קסון הוא המלך וזה לא צודק מה שעושים לו. ודבר שני התמונה של הסינגל יפה למה כולכם התבאסתם... וצר לי להגיד זאת שוב אבל אמרתי לכם שזאת התמונה.

yoooni

New member
לא תופסים טרמפ.

פשוט אנשים מפחדים להתלונן, והנה ברגע שאחד הפגין אומץ והתלונן מתלוננים גם כל שאר הנפגעים זה גם היה בארץ עם שר הביטחון לשעבר מרדכי...

yoooni

New member
אני חושב שמייקל חולה נפש

בן אדם שמנפנף תינוק מהחלון ועוטה על הילדים שלו מסכות.. מזעזע....

אני לא יגיד שאינני מסכימה איתך

אבל במקרה הזה.. הוא עוטה על ילדיו מסכה,אולי..זה לא הכי הגיוני שיש אבל הבחור,לא רוצה שהפפרצי או כל בן אדם אחר-יזהה את פרצופם כי לא חסר פשע. יש מלא סיבות לזה שהוא עוטה אותם עם מסיכות..בגלל שהבן אדם,כל כך עשיר ומפורסם.. יכולים לחטוף אותם וכדומה. יש לו סיבות מוצדקות,וזה לא משהו שוראים כל יום לכן זה ניראה לאנשים מוזר,מפחיד,או שהבן אדם פשוט משוגע.

בוא אני אספר לך משהו....

דבר ראשון: זכותך המלאה לחשוב שמייקל חולה נפש למרות שאני לגמריי לא מסכימה איתך... הכי קל זה להשמיץ בן אדם ולהגיד שהוא חולה נפש בלי לנסות להבין אותו... בקשר לתינוק שניפנף: כבר דיברו על זה המון... המקרה הזה בהחלט היה מזעזע
אפילו אותי... אבל כל בן אדם טועה בחיים שלו ומייקל לא חשב לעצמו שזה יראה עד כדי כך נוראי
בקשר למסכות של הילדים: הינה קטע לקוח מכתבה: "תאר לעצמך שאתה מייקל ג'קסון: כל פעם שאתה יוצא החוצה, אתה כמו דמות במשחק מחשב, עם מיקרופונים, מעריצים, מכרים חסרי ערך, ומצלמות שקופצות עליך, לוכדות אותך ומנסות לנגוס ממך חתיכה. במכונית, מאות מעריצים דופקים על החלון ודוחפים את הפרצופים המתרגשים על הזכוכית, ואתה מקבל מכתבים המאיימים על חייך וחי ילדיך מהאנשים המטורפים באמת! דבר בחייו של מייקל ג'קסון אינו קל; הכל כל כך קיצוני. טיול לגן החיות מצריך תכנון של שעות על גבי שעות. אולי אם נחיה כך במשך 35 שנים, לא ייראה לנו הרעיון של מסכות על פרצופי ילדנו כל כך מטורף אלא עוד אחד מסיפורים הלא מזיקים שאף אחד לא מבין. זוהי "מוזרות" שאנשים באור הזרקורים מפתחים." מייקל ג'קסון כבר מגיל 8 מפורסם
והוא עבר כל חייו סבל ובמקביל גם הערצה בלי מגבלות
מייקל לא רוצה שמה שקרה לו יקרה גם לילדיו.. ותאמין לי שאני מבינה אותו וחצי
כל אדם מסתכל עליו בדרך אחרת... אני מסתכלת עליו כאדם בכלל בכלל לא מוזר, להיפך
אולי הוא סרוט פה ושם(כמו כל אחד מאיתנו
) אבל הוא לדעתי בהחלט לא מוזר ואפילו לא מתקרב לאדם רשע
אנס עוד יותר
זה רק מצחיק אותי
סורי על המגילה
מקווה ששיניתי דיעה של מישהו לטובת מייקל... כי מה שקורה לו עכשיו באמת לא מגיע לו..

ועוד פרט קטן...

בקשר להודעה הזאתי:"לא תופסים טרמפ, פשוט אנשים מפחדים להתלונן, והנה ברגע שאחד הפגין אומץ והתלונן מתלוננים גם כל שאר הנפגעים זה גם היה בארץ עם שר הביטחון לשעבר מרדכי... סליחה
מאיפה אתה עכשיו ממציא את זה
אף אחד לא התלונן על מייקל אחרי האשמות עם הילד בן ה-12 וחצי
להיפך
כל הילדים שישנו אצל מייקל הולכים להעיד בבית המשפט
למה להמציא שטויות

BravE NeW BoY

New member
../images/Emo42.gifתראי...

אני בעד מייקל בכל הסיפור הזה... אבל זה נכון שהרבה מתחילים להתלונן... אם אני לא טועה, גם לפני הסיפור הנוכחי היה סיפור דומה...

חחח הרבה....

נכון, היו האשמות ב-1993
עם ילד בן 13
אותו סיפור כמו היום
היו 2 האשמות
אם הוא היה פדופיל היו לו 78585543897548937 האשמות
(חחח, טוב שלא הגזמתי) אם פדופיל ישן עם ילדים... חבל על הזמן
מייקל היה בכלא כל חייו
אבל הוא לא פדופיל... מה לעשות
חלומם של כל מי שאוהב מצליחים נופלים הולך ומסתיים

BravE NeW BoY

New member
../images/Emo42.gifנו...

אז את כן מסכימה עם זה שאנשים תופסים טרמפ על מייקל.. הרי..אם לא הייתה את ההאשמה הראשונה..אני בספק אם מישהו היה פותח את הפה...

BravE NeW BoY

New member
../images/Emo42.gifועוד שאלה קטנה....

אם כ"כ הרבה אנשים התלוננו עליו... את לא חושבת שיש קצת מן האמת בחלק מהאשמות
במקרה האחרון, אני חושב שמייקל לא אשם.. אבל..אם כמו שאת אומרת כ"כ הרבה פעמים האשימו אותו...זה צריך להדליק
אדומה..

אני לא אמרתי שהאשימו אותו הרבה../images/Emo70.gif

האשימו אותו רק פעמיים
פעמיים מתוך כל השנים האלו שהוא ישן עם ילדים
ויש לי שאלה: בן כמה אתה
אם אתה די גדול ואתה זוכר את האשמות הקודמות הן היו הרבה יותר מגוחכות מעכשיו
אני בת 13 וחצי.. ולא שמעתי על המקרה... אבל קראתי ודיברתי עם אנשים שהעריצו את מייקל גם באותו זמן... והאשמות הקודמות היו הרבה יותר מגוחכות...
וגם אפשר להבין לפי השירים שלו שהוא לא בן כזה
חחחח.. פדופיל זה הדבר האחרון שמייקל יכול להיות
אני מתה על ילדים
אני משחקת איתם כל הזמן
ויש מקרים שאני ישנה איתם... אז
אז אני אונסת אותם
(פחחחעעע
) יש אנשים שכשאומרים להם שמייקל ישן עם ילדים הם ישר חושבים על זה כאונס
חחחחחחחחחחחחח.... גם אני ישנה עם ילדים, שילכו להאשים אותי על פדופיליה

למעלה