טוב חברס´...בא לכם לעזור לי?

Angel Girl1

New member
אמממ...

אני זוכרת שגם פורום סלולארי היה באותו יום... והיה עוד פורום... אבל זה או שפורום בנות היו יום אחרינו, או באותו יום... לא זוכרת/= לא משנה=/

lighter

New member
עוד 10 ימים אני בת 16...

אולי אני אגיד להם בערך עוד חודשיים שלושה...חוצמזה חוצמזה, אין סיכוי שהם יגלו, עובדה שכבר חודשיים אני מעשנת, והם עוד לא גילו...

Shani5

New member
ממ הם גילו את זה בדרך מאוד לא נעימה

זה היה לפני איזה 4 או 5 שנים אז זה קצת מיושן.... אני בעצמי גם לפעמים מעשנת אבל זה לא קשור... טוב ולסיפור: קיצר אחותי סתם יצאה עם חברים שלה- במקרה אבא שלי עבר באיזור וראה אותה מעשנת.... קיצר הוא לקח אותה הביתה והם התחילו לצעוק עליה בטירוףףףףף, השעו אותה לאיזה שבועיים בערך, ובכלל נראה לי שמאז כל היחסים ביניהם אליה השתנו... הם כבר הרבה פחות סומכים עליה... בכל מקרה- לא נעים

lighter

New member
אאוצ´...ממש לא נעים...

אם לי זה היה קורה-הייתי מתאבדת...או שהייתי מביאה את הסיגריה ואומרת לאבא שלי שסתם לקחתי שאכטה כדי לנסות...ושאני בחיים בחיים בחיים בחיים לא אגע בזה...

Shani5

New member
את לא מכירה את אבא שלי

הוא בחיים לא נגע בסיגריה.... ואם הוא רק ידע שאני מסתובבת עם אנשים שמעשנים הוא לא יתן לי להסתובב איתם...

lighter

New member
זה לא בסדר מה שהוא עושה...

כי זה שאנשים מעשנים לא אומר עליהם שומדבר, חוצמשהם מעשנים...זה לא הופףך אותם לטובים יותר או לרעים יותר, וכו´ וכו´...

*neta*

New member
אוקי..

נתחיל בהרצאה חינוכית קטנה (
),עשן הטבק מכיל חומרים כימיים הגורמים למחלות ריאה והיצרות כלי הדם בכל הגוף. חומרי הזפת בעשן פוגעים במעברי האוויר . הגז הרעיל – דו תחמוצת הפחמן, חודר לזרם הדם ומקטין את כושר ההובלה של החמצן בדם. בני-אדם ממשיכים לעשן, למרות התוצאות השליליות של חומרים מזיקים אלו, כי הם שואפים ניקוטין שהוא חומר ממכר רב עוצמה. הניקוטין הנשאף בעשן סיגריה חודר למוח במהירות ולאחר זמן קצר בו הגוף חשוף לסם נוצרת התמכרות! עשן הטבק הנשאף ממקטרת או מסיגרים מסוכן לא פחות מעשן סיגריה. אני לא אגיד לך לעשן או לא, אבל היה חשוב לי לכתוב את זה..
בקשר להורים, את הכי טוב מכירה אותם מביננו, ואם את חושבת שאחרי שיחה איתם את תענשי ויורחקו ממך הדברים שאת אוהבת (טלוויזיה, דיסקים, אינטרנט..) אז המלצה שלי לחשוב פעמיים..למרות שהם עושים את זה למענך..

maayan15

New member
בתור מישהי שמעשנת באופן לא קבוע

כבר שנתיים וחצי..(כן התחלתי צעיר...אבל וותרו על ההרצאה..שמעתי הכל
) אני חייבת להגיד |אל תספרי!|...תראי...אני אישית גם חושבת שאין טעם בלעשן קבוע אבל אני לא מאלה שאומרות לאנשים מה לעשות...אני לא אמרתי להורים שלי והצלחתי להיתחמק מהעיניין כל הזמן הזה...אז גם את יכולה...להגיד להורים שלך רק ייפגע בהם ("מה עשינו רע שהתינוקת שלנו מעשנת...איפה טעינו?") אז תשמרי את זה לעצמך... מעיין [דבר אחרון- אל תעשני בשביל פוזה...כי זו הסיבה הכי מטומטמת שקיימת...אם את מעשנת מסיבות אחרות (כמוני
) אז סבבה...אבל אל תעשני בגלל חברים או פוזה...כי אלה שעושים את זה בדר"כ מתמכרים ולא יכולים לצאת מזה וזה מהסיבות הכי דפוקות שיכולות להיות...]

katykr

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

כמובן שאני חושבת שלעשן זה לא טוב, אבל אם כבר מעשנים אני דווקא בדעה שצריך לספר להורים, במקום כל הזמן לחיות בפחד שהם יגלו.אם ההורים קצת יאיימו או יענישו, אי אפשר להגיד שזה לא בצדק. עישון זה לא בריא.נקודה. וההורים רוצים רק את טובת ילדם.

*neta*

New member
אה והכי חשוב..

לא לעשן בגלל לחץ חברתי. זאת הסיבה הכי טיפשית ומיותרת

shiri_b

New member
כן, וגם

עישון זה סתם מגעיל, זה מסריח, מאוד ממכר וזה גם מאוד יקר!!! לדעתי זה בכלל לא שווה את זה.....

../images/Emo45.gif ../images/Emo16.gif

אגב, אם תהיתם לאן נעלמתי (אין סיכוי
), אתמול הייתי כל היום מחוץ לבית... ושחזרתי הייתי עייף
, אז מעכשיו אני פה עד הלילה
ניר

Digi Lista

New member
אני מסכימה שעישון זה מגעיל!

לא ניסיתי ואני גם לא רוצה לנסות(אני מודה שאני חננה בקטע הזה, ובקטעים של שתיית אלכוהול וכאלה...). אבל מה הסיבה שיכולה להיות לא לחץ חברתי?לפעמים זה אפילו משהו בתת מודע(אתם באמת רוצים שאני איכנס לזה?זה הדבר הכי מפולסף ומפסוכלג ששמעתם כול חייכם...)... אם כבר מתחילים לעשן כדאי להגיד להורים, אני מניחה שמי שמעשן יכול לקחת אחריות על מעשיו כמו על כול דבר אחר ולבוא ולהגיד בשיא הכנות(ואני דוגלת בכנות תמיד, חוסר טאקט זאת תכונה מאוד בעייתית אצלי...אם כי אני עובדת על זה...)"אני מעשן", יכעסו עליכם?נו, גם עם דברים כאלה צריך להתמודד! והאמת חלק מהסיבות לעישון זה קשור למרד בהורים- למה נראה לכם מלא מתחילים בגיל צעיר?(היום בדיוק שידרו חבר´ה ממגמת התקשורת-רדיו שלי משדר בנושא+סקר ארצי ובית ספרי וראיונות עם מומחים...)...

למעלה