טוב חברס´...בא לכם לעזור לי?

lighter

New member
טוב חברס´...בא לכם לעזור לי?

יש לי בעיה.... אני מעשנת...והורים שלי לא יודעים... ומצד אחד אני רוצה לספר להם, כי לא נעים לי להסתיר דבר כזה מהם...אבל מצד שני, אם אני אספר להם, אני אפילו לא רוצה לחשוב מה הם יעשו לי...הם יקחו לי את הטלוויזיה, את הפלאפון, לא יתנו לי להתקרב למחשב, לא יתנו לי לצאת במשך מיליון שנה מהבית ורוב הסיכויים שגם יחרימו לי את האוסף דיסקים, כי יש לי תחושה שהם חושבים שהמוזיקה מדרדרת אותי... יש לכם עצה? ד"א-אני מעשנת מ..מלפני חודשיים,חודשיים וחצי ככה והם לא חושדים...

Shani5

New member
אל תספרי להם...

מנסיון..
אני לא ישכח מה שהם עשו לאחותי כשהם גילו שהיא מעשנת.... פשוט אל תספרי להם.. זה ידרדר את היחסים שלכם... בכלל רצוי שתפסיקי לעשן אבל זה כבר נושא אחר..

בעעעע.. שאמא שלי ידעה שאני מעשן

בהתחלה זה הפריע לה אחרי זה היא הבינה שהיא לא יכולה לעשות עם זה כלום.. ואז הפסקתי לאיזה חודשיים שלושה וששוב התחלתי תמיד שהיא גילתה היא לקחה לי את הסיגריות והייתה מביאה לי רק 1-2 ביום.. בעעע :או שהיא הייתה מתחילה לדבר איתי על זה עכשיו מילא סבבה אני אוהב לדבר עם אמא שלי אבל כבר טחנו את הנושא הזה אז עכשיו אני לא מספר לה.. אני קונה מהכסף שלה זה נכון:אבל כל עוד היא לא שמה לב...

היא לא שמה לב כי אני לא לוקח לה כל

פעם 20 שקל יש לי גם כסף אבל אני חוסך אז אני עושה חצי חצי :)

lighter

New member
תודה על העצה...

באמת לא נראה לי אני אספר להם... ולא נראה לי שאני אפסיק לעשן בזמן הקרוב, אבל זה באמת נושא אחר...

שוקי (יואב...נכון?)

אתה היית במפגש של עבע"ב בעזריאלי בסוכות?... המפגש שהיה באותו זמן של המפגש עם פורום בנות...

*neta*

New member
חוץ מעבוע"ב ובנות?

היה גם של זינה (175) אולי ראיתם אותנו, היינו למעלה שם, החבורה של האנשים עם החרבות

CrAz¥ Gi®L

New member
../images/Emo12.gif

ראיתי אותכם!
ישבתם שם במעגל בצד?? הייתי שם עם פורום בנות

*neta*

New member
צד??

עד כמה שאפשר להיות בצד..היינו בתוך הסככת עץ הזאת..משחקים בחרבות ומפחידים זאטוטים קטנים.. "במעגל בצד" מה זה גרמת לנו להשמע כמו כת

Shani5

New member
גמניייי ראיתי אתכם

אני זוכרת שעמדתם כזה בחבורה ואז ענת שאלה אותי "איזה פורום זה?" ולא ידעתי... אבל עכשיו כשאני חושבת על זה- זה אתם....

Angel Girl1

New member
והיה גם של הכי גאים שיש...

אממ נראה לי לפחות=/ מעין, אני צודקת? או שרק פורום סלולארי היה איתנו?

למעלה