טוב, הגיע הזמן -

אלדד26

New member
טוב, הגיע הזמן -

לפתוח שרשור חדש. (אני משועמם, אל תהרגו אותי) אז חשבתי על הדבר הראשון שעלה לי בראש. נראה כמה תגובות זה יביא
איך אומרים לא בלי לפגוע? בואו נניח שיש לכם סיטואציה מסוימת. זה יכול להיות כל דבר. למשל, איך אומרים לא אם מישהו מתכתב איתכם במסרים; איך אומרים לא אם עברתם לטלפון, ואז זה לא נשמע לכם? איך אומרים לא אחרי הפגישה הראשונה? ואיך אחרי שבוע? ומנסיונכם ונסיונכן - איך מתמודדים עם אי קבלה של ה-"לא"? אמרתם לא בעדינות, ברמיזה - הצד השני פשוט מסרב לקבל. נניח, מתחיל להתווכח, או אפילו שואל "רגע, אבל למה לא? למה אתה לא נותן לזה צ´אנס" וכו´? אני יודע, זה נושא טיפה מסריח
אבל זה בכל זאת חלק מהיחסים שבינו לבינה. אז יאללה, אנשים חכמים, שפכו מנסיונכם
סיפורי זוועה, תיאוריות וכו´ יתקבלו בשמחה.

אלדד26

New member
סיטואציה

(אתה מקפיץ למעלה, אני הורדתי למטה, אז עכשיו גם אני אקפיץ) אתה בטלפון עם מישהי, שיחה ראשונה, היא לוחצת על פגישה. "אני חושבת שמיצינו את הדיבורים וכדאי להיפגש". עכשיו תגיד לי (בהנחה שאתה ממש לא מתכוון לפגוש את העלמה הנכבדת) - מה אתה עונה? "לא... את לא נראית לי, ביי"? ותאר לעצמך שאמרת את זה - והיא מתחילה להתווכח! מה אז? אתה באמת מסוגל להתעלם מרגשותיה ולהטיח בה את האמת הנוראית?

מממממממ.......

השאלה היא למה אני לא רוצה לפגוש אותה ועד כמה אני בקשר טלפוני איתה ועוד הרבה נתונים שלא כתבת. מנסיוני (שהוא אמנם קטן מאוד מאוד) אם היא לא מוצאת חן בעיניי כבר בשיחה הראשונה אני לא יוזם יותר שיחות ואני מאמין שגם היא לא. אם אני מדבר איתה טלפונית על בסיס קבוע אני לא רואה למה לא לפגוש אותה. מקסימום אני ארוויח ידידה, מינימום ייצא יותר מזה (בהפוך על הפוך). ולפני שמפטרים אותי אני חוזר לעבוד קצת, אז אשתדל להיות פה יותר מאוחר.

אלדד26

New member
לא הבנת כל כך את הסיטואציה.

מבחינתה, אין הרבה טעם לעוד שיחות; היא רוצה להיפגש.
אתה מחפש מפלט נוח מכל העניין, שלא יפגע בה יותר מדי. מה תעשה?

קצת קשה לומר לא!!!

יש ריטואל כמעט קבוע , ורוב האנשים תופסים בו , ה ד ע י כ ה ואם היא גם לא עושה את המלאכה שלה , מה שנשאר לומר זה את הלאהברור.

טל קר

New member
צריך לעשות את זה יותר מעודן לדעתי

שמצד אחד ה´לא´ יהיה ברור, ומצד שני שיהיה ברור שהבעיה העיקרית היא לא רק היא או הוא, אלא הקשר ביניכם. אם הוא אומר ´אני חושב שמיצינו את הדיבורים וכדאי להפגש´ - הייתי אומרת - ´תראה ברוך, חשבתי על זה, ואני חושבת שזה לא ילך ביננו, אנחנו שונים מדי, נהניתי לשוחח איתך, אבל זה פשוט לא זה. אני מקווה להמשיך לראות אותך בצ´אט של בינו ובינה, וד"ש לרותי´ ואם הוא מתעקש - ´אני לא מרגישה את הקליק´. ´החלטתי לצאת רק עם צמחונים´ ´פתאום חשבתי על קשר וזה הפחיד אותי, אני שוקלת להצטרף למנזר´ (אגב, מראש לא הייתי מגיעה ממש לסיטואציה הזו של דחיה על סמך שיחה ראשונה כי לא הייתי עוברת לטלפון עם מישהו שלא מצא חן בעיני נניח באינטרנט. ככה שאני סיננתי את הגרועים שביניהם עוד קודם, עוד לפני שיחת הטלפון)

אלדד26

New member
וד"ש לרותי? ../images/Emo13.gif

ואם לא הייתה שיחה באינטרנט, אלא רק בטלפון? (למשל, דרך אתר היכרויות?)

ליאן.

New member
ממש נוראית...........

´אני לא חושב שאנחנו מתאימים (מותר לנמק בעדנה)´ ´את מזכירה לי את האקסית שלי´ ´את מזכירה לי את אמא שלי´ ´את מזכירה לי את סבא שלי´ ´הערב אני אעסוק.. שניה אבדוק ביומן.. מחר אני יוצא עם שולה, מחרתיים עם צביה, ובחמישי עם פרנקולה, רביעי מתאים לך ?´ ´תראי.. זו לא את, זה אני (אני אוהב אותן חכמות ואת..אהמ.. לא)´ ´אחשוב על זה ואם מתאים, כבר אצור קשר...(מותר לצחקק בזדוניות בשלב זה) אגב, את מספר 3456 ברשימה, תרשמי זאת לעצמך´ ´לא מוצא חן בעיני שאת איקס-מיקס-דריקס, קודם שדרגי עצמך ואז נסי שנית(בלעעעעעעע)´ ´כבר סיפרתי לך שאני מחלטר בתור חופר קברים בלילות?´ ´אשמח להפגש איתך! ..לאחר ניתוח לשינוי המין שקבעתי בשבוע הבא. תחכי לי?´ ´את מוכנה לספר לי קודם על הנסיון המיני שיש לך?´ ´שמעת על מאנז´-אה-טווה ?´ ´תביאי איתך את אחותך או חברה.. לעזאזל! תביאי את שתיהן, אני לא בררן..´ ´בואי במיני מעור, מחשוף גדול וגרבוני רשת. ככה אני אוהב את הבנות שלי. ניפש בצומת!´ ´תלבשי את מדי המעודדת ואל תשכחי להביא את הפונפונים, אני חולה על זה´ ´לא מפריע לך שאני חולה אידס, נכון? ...הלו הלו??? את שם?´ ´יש לי פריחה נוראית.. קצת מדבקת.. אבל הרופא אמר שתוך שבועיים שלושה אני כמו חדש..´ ´כדאי שתדעי כבר מעכשיו.. אני רוצה שהאישה שלי תדע לעשות חלונות, רצפה, כביסה ותדע להכין אוכל איטלקי, סיני ומרוקאי.. סקס אופציונלי (אם לא את, אז יש את המאהבת)´ ´את לא מעשנת? גם אני לא, אני רק אוכל קרטונים ואקסטות.´ ´את החוליה החלשה, שלום!´ ואם כל זה לא עובד, פשוט תתחיל לנשום בכבדות, תשתעל, תחרחר קצת ותגיד שאתה צריך להתקשר לאמבולנס ושכבר תהיה איתה בקשר... ככה. בעדינות. זה לא מסובך, נכון? העיקר הכנות

ליאן.

New member
כן.. זו המטרה..

תודה! השורה הראשונה היתה מיועדת לשימוש שלך, כל השאר... הממ.. למי שיוצא איתי.

dianah

New member
w-o-w ../images/Emo8.gif

ליאן, מקווה מאוד שלא שמעת את כל הסיבות האלו first hans

babe10

New member
אהמממ... וואו! ../images/Emo6.gif

אחותי... מאיפה? מאנז´ אה טרואה... לא טוואה - הבדל ענק... ותרשי לי למרות התפעמותי הבלתי נלאת מכושר היושר שלך, לשאול רגע ברצינות: אם היא מותק, אבל למרות זאת החלטת לא להפגש - למה לא להגיד בעדינות פשוט "לא"? אם היא איך נאמר בעדינות לא קולטת רמזים - אל תרמוז. תגיד. חד משמעית. בלי סיפורים. בלי תירוצים. פשוט תגיד. מה כבר יכול לקרות? היא לא תרצה לראות אותך יותר? (סליחה, הרי לא לשם כך התכנסנו פה היום?) לאמת יש מן תכונה מעצבנת לצאת החוצה בסופו של דבר. לא עדיף להציג אותה מוקדם ככל האפשר - לפני שהבחורה מנסה שוב ושוב כי אתה רומז, ומתחמק בעדינות, ולא נעים לך, ואתה מקסים כהרגלך (שום דבר אישי, אלדדוש
) והיא - מה לעשות, צעירה ורכה בימים (שלא כמונו השועלים המנוסים...) והיא חושבת שבאמת אתה עסוק / חולה / גוסס או ווטאבר. להגיד. תחשוב איך היא תרגיש שאחרי חודש או שבוע או כמה זמן שלא תתחמק ממנה, האמת תצא לאור? או חלילא אם תפגש אתה בכל זאת, למרות שאתה לא מעוניין ותפגין צינה קשה מנשוא? כנות. כמה עוד פעמים להגיד את זה?.....

ליאן.

New member
תראי.. אם לא ניסיתי את זה...

מנין לי לדעת איך רושמים את זה ?
והעלת נקודה נכונה. אם היא מותק, מגיע לה שהבנאדם יהיה כן איתה. השאלה היא איך ניתן לצמצם נזקים וכמה שפחות לפגוע. ולדעתי, לאחר מספר טלפונים או פגישה בחורה לא אמורה לקחת את זה קשה מדי, אלא אם יש לה תיסבוכים נפשיים, לאחר פרידה קשה, חוסר נסיון כללי עם בנים או בטחון עצמי נמוך ביותר.. אתה יודע אלדד, עדיף לעשות את זה קצר וקולע, אתה יכול גם לספר לה על היסורים שהיו לך עם עצמך מחשש לפגיעה בה כי היא ממש אחלה, אבל זה לא.. אם לא מצליח לך, תמיד אפשר לבקש מאמא...

babe10

New member
תשמעי...

הסקרנות הרגה את החתול, ועדיין. גם אני לא ניסיתי את זה. סתם 100 בצרפתית. השאלה שלי מורכבת בהרבה. למה להגיע לכמה טלפונים עם בחורה שאתה לא מעוניין להפגש אתה? קשקשו במסרים. באיי סי. היא נחמדה? תמשיכו לטלפון. היא לא - תעצרו שם. עברתם לטלפון - השיחה לא זורמת - למה למשוך לעוד שיחה? הרי ברור שבחורה בגיל המתאים - שמדברת עם בחור בגיל המתאים - שברור לעיני כל שמחפש קשר מתאים - לא עושה את זה בשביל למצוא ידיד נפש. ואני לא מדברת על להשאר ידידים אחרי. אחרי שתבהיר לה מה כוונותיך - אין בעיה להשאר ידידים, אבל כל זמן שהכוונות שלה לא ברורות, או חמור מזה - ברורות לכוון הקשר - אל תשלה. ברור שפה יש כוונה "נסתרת" כלשהי. אז למה למשוך? ואגב, אני ממש ממש ממש מקווה שאתה לא מספר לה על הלבטים שלך פה מעל פני הפורום, כי זו ממש אבל *ממש* לא הדרך להגיד לה את זה בעדינות בלי לפגוע... במיוחד לא לאור העובדה שחלק מהתגובות (באופן טבעי ומובן לחלוטין) היו קצת ציניות / מבודחות... אה, ואם אמא לא תרצה להתערב - אנחנו פה בשבילך..

אלדד26

New member
שוב, אמרתי זאת קודם -

ומה אם הקשר הראשון נעשה דרך הטלפון, והבחורה כבר אומרת בטלפון שהיא רוצה להיפגש? זו הבעיה... ולא, לא מדובר במישהי שקוראת פה. אני מקווה, לפחות
אני יודע על מספיק סיילנטים וסיילנטיות כאן בפורום....

למעלה