טוב, הגיע באמת הזמן באמת שאחד

לא אין לי קישור.

אמרתי שזה נלקח מ National Geographic של יולי האחרון. המידות שציינתי הופיעו שם בשם הערכת מומחי ספנות ולא נאמר מי הם המומחים. נאמר עם זאת, שיש מחלוקת בין ה*חוקרים* באשר לגודלן האמיתי של הספינות אך לא צוינו פרטי המחלוקת והמספרים היחידים שצוינו הם אלו שהבאתי. המדובר הוא בערך על שנת 1400. בנוסף למה שכבר ציינתי נאמר שם שהיו 62 ספינות כאלו ושהיו גם ספינות מעט קטנות יותר באורך 110 מטרים. עוד מובא שם שבשנת 2002 נבנה דגם של הספינה בגודל המקורי והוא עוגן כיום בשפך הינגצה. בהמשך מובא שמו של מומחה ספנות ותיק בשם ז'אנג יונג-חואה.

אתה מתייחס למבנה שדרית קלאסי

של ספינה. הדרישה היחידה מהתיבה של נוח היא ציפה. מה לגבי מבנה של אסדת קידוח עם עוגן כבד לאיזון. האם גם מבנה כזה דורש יכולת עמידה בעומסים של שידרית ספינה?

איגרא

New member
הדרישה היחידה מהספינה של נח

היא ציפה בתנאי גלים עם אמפליטודה גדולה. זה מה שצפוי במבול דוגמת מה שקרה בים השחור .

איגרא

New member
על Victoria Class battleships

ביכולתך לראות את ה- specs כאן. לספינה היו חיזוקי ברזל פנימיים.

משונה החיבה שמפגין דב שכול לאיגרא

אם אני זוכר טוב, הכינוי איגרא מתקשר אצלי להתבטאויות כמו נאצים, וכו'. האם דב שכול מודע לעובדה זו?

kdx467bhf87

New member
דב מסטול-אוי לך שאתה נשען על איגרא

בעת צרתך מצאת לך אפילו פירור-אדם כדי לקפוץ משמחה. איזה עלוב נפש מפואר אתה. אתה עדיין מובס!

איגרא

New member
ומה לעשות ותמיכתי בדב

שווה הרבה יותר מתמיכתו של מצורע אחד זב שפכה וכרות דכא בעל אינספור ניקים בעצמו ?

kdx467bhf87

New member
איגרת,התכוונת שהתפלצת ממטר מרובע

שווה 10,000 ס"מ רבוע?... הבן-אדם התבלבל ותיקן,אז מה כבר קרה טמבל?

איגרא

New member
לא, התכוונתי

שהתפלצתי מזה: "1 מ"ק=1000 סמ"ק". ומהתיקון: "1 מ"ק=10000 סמ"ק" זו לא שגיאה של בלבול, אלא שגיאה של תלמיד בכיתה ז. ועכשיו אולי תסביר לי סוף סוף למה אתה מתכוון בזאת ? מה זה "קירות של מטר מעוקב" ?

kdx467bhf87

New member
איגרת מעאפן,הכל הוסבר בשרשור.

אם גם אתה רפה שכל כמסטולי-הדת זאת בעיה רק שלך.

איגרא

New member
שמע, כואב לי להגיד את זה בריש גלי

אבל יש גם אידיוטים בצד שלי.

L7

New member
נפלאות התבונה. מחלת נפש ואינטליגנצי

ואינטליגנציה יכולים לדור בראש אחד .

L7

New member
אתאיסטית בצד של kd הנדסית- לא

בצד של אף אחד כל מה שיכתבו הדב ויגרא ואומן גם לא יעלימו את מחלת הנפש הדתית שלהם המאפשרת להם להיות משוכנעים ביכולתם לתקשר עם הקב"ה. (אך הרבה אהדה יש לי להתנגדותם לסממני הדת הפרימיטיבית\עממית)

למעלה