חוויות אתמול

פנומן 72

New member
חוויות אתמול

נסעתי אתמול עם החברה לקניות באיזה מקור בפעם הראשונה. בעודי מסייר עם העגלה בינות המדפים - באו מולי שתי בחורות יפות חמודות לאללה. מה שגרם לי לבהות אחריהן לא היתה העובדה כי הן דוברות שפה אירופאית זרה, או בשל העובדה כי שתיהן נישאות לגובה של כ-1.80 מ', אלא בשל העובדה כי הן תאומות זהות בצורה מוחלטת. עכשיו תשאלו כל גבר מה עולה לו בראש כשהוא רואה תאומות גבוהות ועוד בשפה אירופאית ותבינו למה היה קשה לי לתפקד לדקות ארוכות. ואם לא החברה שדואגת לכפכף אותי כל פעם שאני מעיז לבהות למשך יותר משניה וחצי באחרות, אני כבר הייתי דואג להצטלם איתן ואף להציע להן צילומי דוגמנות אצל ידידה שלי. ואם לא היתה לי חברה בכלל הייתי מציע להן אף למעלה מזה. אחחחח, החיים. זה לא מה שחשבתי. סססעעמק !

זיקן

New member
מנהל
פעם הבאה קח ציפרלקס

זה יעבור לך
גמני ניתקלתי אמש במישהי לא חדשה בשבילי אבל היתה בלי בגדים ושיכורה לאללה וסתם עסקה במדידות בגדים שמתי לב שאין לה שערות בגוף באף מקום כולל בגבות שם היא צריכה לשים צבע כדי שיחשבו שיש שערות צריך לראות כדי להאמין..

goldy

New member
זאת בדיחה ../images/Emo13.gif

איש אחד יושב בבר, שותה כמה בירות ומסתכל לצד ימין. רואה זוג תאומים. הוא מניף את האצבע להצביע עליהם, ולפני שהוא מספיק לפתוח את הפה אחד התאומים אומר לו: "זה בסדר, אנחנו תאומים". השיכור: "מה, ארבעתכם?".

זיקן

New member
מנהל
זו אחת הבעיות שלך

אתה זורק איזה מישפט מוזר שרק אתה יודע למה אתה מיתכוון ומצפה שנבין לבד ולא מבין למה לא מבינים אותך, אני תפסתי את הפרינציפ אבל בכל זאת לא כולם כמוני וגם אני לפעמים לא מפרש את זה נכון. תהיה יותר מובן וקליל בבקשה

goldy

New member
מאיזו בחינה?

כפי שיש "אני פנויה אבל לא פנויה ריגשית"
.

פנומן 72

New member
נו אז אפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אחת

את תקבלי בראש והוא סוף סוף ייתן. אני רואה סיכוי טוב לזיקוקים שאפילו בחגיגות יום העצמאות לא רואים כאלה. אגב, אם כבר ציפורים: למרות שזה רבים בצורת זכר, ציפור היא מילת נקבה ולכן אומרים שתי ציפורים ולא שני ציפורים.

wish2

New member
רק אירופאי שקיבל הרבה מכות בחיים שלו

יכול לקבל סיפוק מלתקן מישהו מילולית. תודה שאתה דואג לי לחיי המין אבל דווקה זה התחום הפחות בעייתי אצלי ואני גם מעדיפה כאלה שיודעים את העבודה. אבל הייתי מוכנה לתת לו טיפים רק שאני לא סגורה על אמינותו. נראה לי שהוא סרט של עצמו . וזיקוקים בסקס???? שוב הוצאת את מילון שנות ה80 שלך?

למעלה