חברייה... יש לי רעיון...

לירום

New member
למה צריך נושא??

הפורום הזה כאן מבלבל אותי ואני לא יודע אם זה הולך פה מלמעלה למטה או הפוך (כן גם אני חדש) ושכחתי להוסיף את הicq שלי 325514219 אנילירום ואני צמדריך כיתות ד'

איזה כיף לראות אנשים ממרום גליל פה!

אני חן ויינר במקור אני מנטעים מ.א גן רווה עכשיו אני גרעינרית במרום גליל עובדת בשפר ובריחאניה.... 55088450 פעיל בעיקר בסופי שבוע וגם זה לא תמיד:)

fresh mishmesh

New member
בונז'ור...

אני ניצן, מש"צית (
) ומדריכת כיתות ח'(
), מבאר טוביה, מושב בצרון (bitzaron) ולא, לא הייתי ביוסי יפה. הייתי אי שם מעל הכינרת עם חברי הטוב..

טוב...

אז אני אבירן פרץ מושב שומרה מועצה אזורית מעלה יוסף חח אממ אני מ"דצ מדריך כיתות ד-ו וכמובן שהייתי ביוסי יפה.. מי שהיה במפגש פורום יודע

just stav

New member
רותם כיבשונת!

הצטרפת אלינו? איזה יופי
יום טוב לכולם Love סתו

אנוכי

יפעת שושני מדצית גליל תחתון אימפריה [נו בטח אני שם...] מושבה מצפה [ רק הרעל ידבר מ מ מצפה ] הידעת
יוסי יפה (ז"ל) למד בכדורי

taltoolit

New member
IM HERE TO

אז טלי אביכזר (AVICHZER) אני יודעת שתמיד מבטאים את זה לא נכון אז תמיד כדי להוסיף קצת אנגלית אממ אני ממושב מגן שאול שנמצא בגלבוע המופלאה! טטניקית-טרומפית... איסיקיו 117744858 אמממממ זהו :)

rinani

New member
אני...

רנה עשת(ולא כמו בשיר "רנה חייך השתנו מן הקצה אל הקצה..." ולא כמו בשיר "רינה אני אוהבת את השמיים רינה אני אוהב את הספסל...") מושב אביחיל סניף אביח"ץ (אימפריה!) מועצה אזורית עמק חפר(אימפריה!) מד"מית מדריכה כיתות ח' איס יקיו:156645500

krumer18

New member
גם לי מותר...

ניר קרומר, כפר גבתון (ברחובות לאלה שלא מכירים) מדריך כיתות ז-ח..

just min

New member
גם אני פה...../images/Emo15.gif

לכל היב"ניקים המדהימים שהיו בקבוצת י"ב ביוסי יפה, היה לי הכי כיף שבעולם איתכם! היה פשוט מעולה! אתם מקסימים אחד אחד ואני כבר ממש מתגעגעת... מתה עליכם! וחדשה פה... יסמין מאשכול.

fresh mishmesh

New member
אני באה לבקר בקרוב.. ולאנשי הפורום-

לא יפה! אתם לא עושים ליסמין קבלת פנים... היא הצטרפה אלינו... עוד יהיה לה רושם רע מהפורום

kedeman

New member
צודקת :)

קצת נרדמתי בכל הבלאגנים של הזמן האחרון אז ראיתי וקראתי את ההודעה אבל לא הגבתי אליה... יסמין!!!!! היי! מה נשמע? ברוכה הבאה!!!!

למעלה