חברייה... יש לי רעיון...

just stav

New member
יופי רותם... Good Sheep

יום טוב לכולם Love סתו

s h e e p i t

New member
חחח...

אני צריכה להפסיק לרשום "חחח..." =\ אולי הפעם זה בסדר שרשמתי... אבל לפעמים זה "חחח.." לא קשור לכלום אני לא קשורה לכלום בעייתית שכמותי... =)

Miss Understood

New member
אני חדשה פה...

אני אור רוזנבך מדרום שרון, נווה ירק אני טרומ"פית אייסיקיו 206784206 וזהו...אם אתם רוצים לדעת עוד משהו תשאלו...

YaLdoNet 4 EveR

New member
חחח מגניב

הניק שלך הוא הניק שלי באייסי
אממ את מכירה את רז או את גילי מגבעת חן במקרה?

טוב זה מופיע גם בשרשור הבא אבל

בשביל הסדר... אני גילי ברייר מ.א. עמק חפר -- מושב כפר-מונאש מדריכה כיתות: ה' ו- ו' איציק: 164707388 ולאחרונה גיליתי שישנם בארץ קיבוצים שהשם שלהם מתחיל ב"כפר"... חשוד

למה??

איך את מעזה לחשוף מקסנות מהשיחות האישיות שלנו? :)) אבל אם כבר חשפת אז יאללה ניתן לך בראש! זה שאת חיה בבועה הקטנה שלך שנקראת כפר מונש (ולא מונאש!!! ככה וואלה מפות אמרו!) זה לא אומר שאין כזה דבר קיבוץ, או שלא התחילה בו הפרטה או שהשם שלו לא מתחיל ב"כפר"... חחח סורי על הקשיחות. אני אוהבת אותך!!!!!!! :)

איי את משהו....

אני רואה שלמדת להגיד "מקסנות"... ובכן.. אומנם כפר מונ-א-ש זה באמת בועה די קטנה.. אבל בועה קטנה ומתוקשרת! אחרת, לא היית מגיעה אליי ל-4 ימים!! (שאגב היו ממש אחלה!!!) וכבר סיכמנו ש-'וואלה מפות' זה לא הדבר הכי הגיוני שיש... חוצמזה.. אני מודעת לקיומה של עיר ששמה מתחיל במילה "כפר"! לסיכום.. את מותק!! וגם אני אוהבת אותך!!

לירום

New member
למה אני לא רואה אתההודעות שאנישולח?

היי איפה כאן ההתחלה ואיפה הסוף?? לא שברתי זה כבר היה ככה!! פורים שמח לכולם! וכן יש כמה ישובים כאלה ושמעתי גם שרובם ערביים

שקסי

New member
אני גאה ד"ש אימפריית על- מה לעשות

זה הגורל!! יואו אנחנו פשוט ענקיים!! בואו בהמוניכם! ברוכים הבאים אורוש, טלוביץ' וליאורי! תבורכו ותביאו עוד אנשים! אוהבת המון- פרילינג...

Miss Understood

New member
טוב תודה...../images/Emo13.gif

הכל טוב, מה איתך? איזה קבלת פנים נחמדה... תודה פרילינג רק חבל שהפורום התחיל לעלות לי רק עכשו. וכן עופר אני יודעת שאני אחות של מיה והיא גרעינרית במטה אשר... ועכשו לשאלה לא קשורה אבל מאוד חשובה! מה קורה עם הטיולים? והעיתון שדיברתם עליו? בבקשה תעדכנו אותי...אני ישמח לעזור בכל דרך

Miss Understood

New member
טיולי חוג

היו אמורים להיות השנה טיולי חוג והם התבטלו, ראיתי קודם באחת ההודעות שכתבו שרוצים לארגן טיול בחודש הבא רציתי לדעת מה קורה עם זה... וגם היו דיבורים על עיתון של בני המושבים... אז רק רציתי להגיד שאם צריכים עזרה במשהו אני פה...

הבנתי

לגבי אירגון טיול אני זוכר את הדיבורים בנושא, ולדעתי שי מארגן את הנושא. לגבי עיתון, אין לי מושג. שאלה לי אלייך: את יודעת אם יש איזושהיא פעילות טרומ"פים של המועצה השנה?

למעלה