חברייה... יש לי רעיון...

אני אסביר

עד עכשיו (לפחות מאז שאני הייתי טרומ"פ, וזה היה ממש מזמן - יותר מ- 4 שנים מאז הקורס מד"צים, הזקנה אוחזת בי) היתה כל שנה פעילות טרומ"פים מאורגנת (פחות או יותר) מטעם המועצה לכל הטרומ"פים של בישובי בני המושבים במועצה. בגדול הפעילות הזו כללה, כמה מפגשים שאין לי מושג מה הם תרמו בדיוק, וכמובן הפיכת הטרומ"פים לעבדי מפקדה במחנה פסח (למרות שב-3 שנים האחרונות לא היה מחנה). עד כמה שהבנתי השנה לא יהיה בכלל, או שיהיה משהו שונה. אבל מאחר, ודיוק באינפורמציה + החלטיות, הם לא מושגים שמוכרים במועצה, אני מנסה לברר מה בדיוק יהיה. אני מקווה שעכשיו הבנת.

Miss Understood

New member
בערך....

בערך אני לא בטוחה...אבל לא משנה מקסימום אם יהיה משהו המד"בית שלי תודיע עליו....תודה על ההסבר

kedeman

New member
שרון שלו????

אפילו את מהמצטרפים??? ברוכה הבאה!!!!!!! ונראה לי שבגהינום אין מספיק תקציב לשוקו ולחמניה לכל האנשים שנמצאים שם... מצטער..

S a l i t

New member
לא ספק!!! שרון *ה*כוסית מאשכול!!!

ו...היא אצלי והראתי לה איך להיכנס ליוזר כמו שצריך! ואני רוצה שהיא תקבל קבלת פנים כמו של יסמין לפחות!!!

שקסי

New member
שליש שלי!!!!

בובי שלי איזה כייף שאת פה!!! אני כ"כ מתגעגעת!!! תצרי קשר דחוף!!! אוהבת שליש ...

קשתונה

New member
אני קשת ואני מתרגשת

אני קשת ממעלה גמלא רמת הגולן אני משצית בהכשרתי רכזת הדרכה בתפקידי (ביחד עם זהר) ואני כולי מתרגשת ונפעמת לראות את המוני קבוצת י"ב אשר מתדפקים על דלות הפורום:) חוצמזה... שיחי המושבים סיסמא-היי:)

ה מ ש י ח

New member
אני שונית, רמה"ג קיבוץ גשור,

לא בתנועה.. אבל הלכתי מכות עם אריק בר נס (תהיו גאים בי), ואני החברה של דגן שהיה גרעינר בחוף אשקלון.

just stav

New member
וואי, אז את מוכנה בבקשה למסור לו

ד"ש חם מסתו ושאני אוהבת אותו מאוד ומתגעגעת? ושיגיד לי כשהוא חוזר הביתה... אם זה לא יותר מידי... תודה
יום טוב לכולם Love סתו

גם אני!! ../images/Emo41.gif

ליאור ראובני מגן חיים.. (דרום שרון!!) י'ניקית מדריכה כיתה ג' איי סי- 176296136

למעלה