חברייה... יש לי רעיון...

just min

New member
גיא

אני שמחה שאתה עדיין מתרגש...

THE sky angel

New member
ועכשיו אחרי שחזרתי גמאני! :)

אני מור ליבוביץ (ידועה בכינוי מור'וש או אחות של אורן\ הג'נג'י חיחי..) מושב מעונה (גם מספר בית ומיקוד?) מועצה איזורית מעלה יוסף.... מדמ"ית הכי מתוקה וטובה במעלה יוסף (חיחי אני היחידה) אממ ו.... אייסיקיו- 161821692

אני אופיר

אני לא במיוחד קשור אל התנועה שלכם אבל ראיתי את הפורום והוא ניראה לי נחמד אז הצטרפתי גם. מקווה שלא אפריע... אני גר בקיבוץ לוטן שזה קרוב לאילת אני בכיתה יודאלף ואני מדריך כיתות ז

אני קשור אל תנועה

אבל לא אל חטיבת בני המושבים... ויש לי שאלה S a l i t מהפורום הזה, מי היא? אני חושב שאני יודע מי זו.

kedeman

New member
מאיזה תנועה אתה?

וברוך הבא :) אני לא מאמין... כ-ו-ל-ם מכירים את סלעית

תודה רבה על הקבלה

אני ממסגרת של הנוער העובד והלומד, אבל לא מחטיבת בני המושבים... חחח...מוזר לי שאתה קורא לה סלעית חחח...

לא חושב.

לפי התמונה שלך בכרטיס האישי זו את רק שאת יותר כוסית במציאות. ואני בספק שיש שתי בנות שקוראים להן כריס והשם שלהן הוא סלעית, מאזור הדרום, לא כן? אני לא מכיר אותך אישית אבל ראיתי אותך פעמיים בלוטן ביחד עם עידו רקטיס זו את?

S a l i t

New member
ברור שאני יודעת מי זה עידו רקטיס

הוא הbitch שלי. סתם :) אין לי מושג מי אתה ולא נעים לי... אבל יש לי תיאוריה שאתה החבר של גיא הסקייטר מקטורה מה שמעת עליי וממי?..

kedeman

New member
איזה טלנובלה!!!

בסוף עוד יסתבר שהיא הבת החורגת שלו!!

חחח... אל תגזים!!

היא הבת החורגת של האבא שלו מהנישואים הראשונים לאישתו של אח"מ מפורסם שאת שמו אין להזכיר... מישהו הצליח לעקוב?! אם כן אז תעדכנו אותי כי אני לא ממש.. חחחח

S a l i t

New member
חחחחחחחח

אוקיי אז מסתבר שהוא מכיר אותי מימיי לא ראיתי אותו אבל אני מכירה חברים שלו שיודעים מי אני ו..החבר שלו זה בעצם הבעל שלי שביים את המוות שלו כי בגדתי בו עם שרון והחברה שלו היא אחותי החורגת.

חחח...

המשכתי לדבר איתה במסרים כדי לחסוך מכם את הפרטים חחח... ומתברר שהיא אכן מי שחשבתי שהיא! רק שתדעו שהיא ילדה ממש מצחיקה... ול ויינר הקטנה - באיזה כיתה את?

למעלה