וונדהויז'ן פרק 9 ואחרון!!🧙‍♀️💖🦸‍♀️

didalf

Well-known member
אבל מבחינתי שיתנו לה לחיות את חייה ויכתבו לה מכתב התנצלות על כך שהיא עשתה את החיים המשעממים שלהם לקצת יותר מעניינים לכמה ימים.
חחחחח בדיוק!:-D

בגלל זה שמתי תמונה של פול בטאני, כדי לרכך
תודה על זה|מאוהב|

אלו שהתרחשו - זה ספוילר בעיני לקרוא עליהן מראש.
ואלו שלא התרחשו - גורמות לאכזבה.
בקיצור lose-lose
יאפ יאפ|כן|

אולי זה אומר שגם לי אין, כי גם לי לא היה כזה עצוב על הילדים. אני חיבבתי אותם וחשבתי שהם מגניבים, אבל אני לא יכולה להקשר ברמה כזאת לדמויות שהכרתי כל כך מעט וכל כך שטחית.
טוב אנחנו יודעים שאת רובוט.
יותר משעצוב לי על הילדים עצמם עצוב לי על וונדה. נשבר לי הלב לראות אותה שוב מאבדת את כל מי שהיא אוהבת.
על הילדים זה יותר באסה כי רציתי שהם יגדלו כי ניק כל הזמן מספר לי שבקומיקס אחד מהם (או שניהם?) גיי והתחתן עם גיבור על אחר ורצינו שסוףסוף זה יקרה בMCU.

nerdkey treky

Active member
אולי זה אומר שגם לי אין, כי גם לי לא היה כזה עצוב על הילדים. אני חיבבתי אותם וחשבתי שהם מגניבים, אבל אני לא יכולה להקשר ברמה כזאת לדמויות שהכרתי כל כך מעט וכל כך שטחית.
תודה לך לונה, סוף סוף נקודת מבט שפויה.

Lion_Heart

Well-known member
אני מאוד סקרן בקשר למשהו... איפה ויז'ון? לאן הוא עף? ובסצנה אחרי הכותרות ,האם היו 2 ונדות? ואיפה הילדים שלה? כי אפשר לשמוע אותם קוראים לה...

nerdkey treky

Active member
המממממ
במקום ליון שזה בצרפת ולאון שזה שם של מישהו צרפתי...
אני מאוד סקרן בקשר למשהו... איפה ויז'ון? לאן הוא עף? ובסצנה אחרי הכותרות ,האם היו 2 ונדות? ואיפה הילדים שלה? כי אפשר לשמוע אותם קוראים לה..
איך אפשר לקטלג את הויז'ן הזה? אני לא יודע, הוא לא בדיוק הויז'ן שאנחנו מכירים. הוא גם נראה שונה. אין לדעת לאן עף.
אני חושב שהייתה ונדה אחת עם הגוף שלה והתודעה של וונדה שדפדפה בספר "הארורים". בערך כמו שדוקטור סטריינג' יכול להוציא את התודעה שלו.
הילדים אני הנחתי שזה זיכרון כאשר אגת'ה אחזה בהם. אני לא יודע מה זה היה אני גם מעדיף לא להרהר יותר מדי כי נוח לי להאמין שזה מהעבר.

Lion_Heart

Well-known member
המממממ
במקום ליון שזה בצרפת ולאון שזה שם של מישהו צרפתי...

איך אפשר לקטלג את הויז'ן הזה? אני לא יודע, הוא לא בדיוק הויז'ן שאנחנו מכירים. הוא גם נראה שונה. אין לדעת לאן עף.
אני חושב שהייתה ונדה אחת עם הגוף שלה והתודעה של וונדה שדפדפה בספר "הארורים". בערך כמו שדוקטור סטריינג' יכול להוציא את התודעה שלו.
הילדים אני הנחתי שזה זיכרון כאשר אגת'ה אחזה בהם. אני לא יודע מה זה היה אני גם מעדיף לא להרהר יותר מדי כי נוח לי להאמין שזה מהעבר.
כל כך קשה לכתוב "לב ארי" כמו השאר?
tbh- אני חושב שהויז'ן ששרד עם כל הזכרונות שלו...הוא עוד יחזור, והילדים...הם קראו לאימם לעזרה...הם שם בחוץ איפהשהו , וכל הקט עם "זהותו האמיתי של פייטרו היתה אכזבה אחת גדולה,מצטער

Lion_Heart

Well-known member
אף פעם לא אהבתי לכתוב כמו השאר. אבל אם זה מפריע לך, אעשה זאת.
אני כמובן מעריך אינדיבידואליות, אבל "אריה צרפתי"? לא , פשוט לא, הייתי בפריז לפני איזה 20 שנה LOL
אם תמציא שם יותר טוב, סבבה,אם לא "לב ארי, ארי, ליון" כולם סבבה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
במילים אחרות, הופעת אורח, בשפה פשוטה שכולם מבינים.
אבל זה לא אותו דבר. הופעת אורח היא כל הופעת אורח.
הופעת קמאו היא משהו אחר פי שמפורט בערך ויקיפדיה שציטטתי.
אבל אם אתה מתעקש לא להשתמש במילה בלועזית אז הופעת קמע.
אלו שהתרחשו - זה ספוילר בעיני לקרוא עליהן מראש.
ואלו שלא התרחשו - גורמות לאכזבה.
בקיצור lose-lose
ובעיני כן חלק מזה היה מוגזם וסתם, למשל הליהוק של פייטרו, גם כשידעתי שזה השחקן מהאקסמן, עדיין הייתי די משוכנעת שלהסיק מזה משהו חוץ מקריצה זו טעות שרק תוביל לאכזבה.
ואני בטוחה שהרבה דברים אחרים גם היו, אפילו דברים שנראו "מבוססים", וזה כי כשיש לך תיאוריה בראש אז יש נטיה למצוא דברים שמאששים אותה, למרות שהם לא באמת כאלה, אבל ברגע שאתה חושב על זה, אז זה ממש נדמה שכן ושזה מכוון. זו הטיה מוכרת.
דברים רבים לא הייתי צריך לקרוא - זה היה ברור לי מלראות אותם. ודברים רבים באו מידע שלי מהקומיקס. זה משהו שיש להרבה אנשים כשהם רואים סרטי קומיקס כאלו. מעטים האנשים שהולכים לקולנוע לראות קפטן אמריקה ומופתעים שהוא הופך להיות שרירי.
אבל גם לנטוע רמזים מטעים על דברים נעשה בעוד סדרות. הנותרים היא סדרה מדהימה והיא עשתה את זה המון.
כן, אבל את בטח התאכזבת מכך שהפרק לא נגמר בכך שכל בני האדם בעיירה מתו
יותר משעצוב לי על הילדים עצמם עצוב לי על וונדה. נשבר לי הלב לראות אותה שוב מאבדת את כל מי שהיא אוהבת.
על הילדים זה יותר באסה כי רציתי שהם יגדלו כי ניק כל הזמן מספר לי שבקומיקס אחד מהם (או שניהם?) גיי והתחתן עם גיבור על אחר ורצינו שסוףסוף זה יקרה בMCU.
חלק גדול מהעצב שלי הוא באמת על וונדה. היא השכיבה את הילדים שלה לישון כשהיא יודעת שהם הולכים להעלם.
לפחות מבחינת העצב עליהם אני סומך על כך שהם כן יחזרו בדרך כלשהי
גם בקומיקס הם נמחקו מהקיום לכמה זמן אבל אז הופיעו שוב בכל זאת.
שם זה היה יותר נוראי כי לתקופה לא קצרה הם התקיימו רק כל עוד וונדה חשבה עליהם. כלומר אם השמרטפית שמרה עליהם בזמן שוונדה במשימה אז הם פתאום היו נעלמים והשמרטפית לא הייתה מבינה מה קרה להם.
...ואז הם נעלמו סופית כשהבינו שהם בעצם חלקי נשמה של שד שנהרג על ידי הבן של מיסטר פנטסקטיק והשד לקח אותם חזרה כדי לאחד את חלקי הנשמה שלו.... קומיקס
אני מאוד סקרן בקשר למשהו... איפה ויז'ון? לאן הוא עף? ובסצנה אחרי הכותרות ,האם היו 2 ונדות? ואיפה הילדים שלה? כי אפשר לשמוע אותם קוראים לה...
שאלות מעולות.
לאן ויז'ן הלבן עף? עושה רושם לאנשהו כדי להבין מי הוא עכשיו.
למה היו שתי וונדות? אלמוג נראה לי הציע רעיון הגיוני שזה כמו שראינו שדוקטור סטריינג' עושה astral projection
איפה הילדים שלה? זאת שאלת השאלות. מה היה הקטע שהיא פתאום שמעה אותם? כי עד כמה שידענו הם נעלמו יחד עם העולם שהיא יצרה.
ווואאאווו, כמה שזה לא נכון ,קצת. . . יותר. . . מענינים? זוועה!, סבל! , ובסוף הידיעה שלעולם לא תקבל צדק, כן, בהחלט הם צריכים להשתטח לפניה ולהודות לה|פנים|
אני לא חשבתי שאני צריך להסביר שזה נאמר בהומור.

Lion_Heart

Well-known member

דברים רבים לא הייתי צריך לקרוא - זה היה ברור לי מלראות אותם. ודברים רבים באו מידע שלי מהקומיקס. זה משהו שיש להרבה אנשים כשהם רואים סרטי קומיקס כאלו. מעטים האנשים שהולכים לקולנוע לראות קפטן אמריקה ומופתעים שהוא הופך להיות שרירי.
אבל גם לנטוע רמזים מטעים על דברים נעשה בעוד סדרות. הנותרים היא סדרה מדהימה והיא עשתה את זה המון.

חלק גדול מהעצב שלי הוא באמת על וונדה. היא השכיבה את הילדים שלה לישון כשהיא יודעת שהם הולכים להעלם.
שם זה היה יותר נוראי כי לתקופה לא קצרה הם התקיימו רק כל עוד וונדה חשבה עליהם. כלומר אם השמרטפית שמרה עליהם בזמן שוונדה במשימה אז הם פתאום היו נעלמים והשמרטפית לא הייתה מבינה מה קרה להם.
...ואז הם נעלמו סופית כשהבינו שהם בעצם חלקי נשמה של שד שנהרג על ידי הבן של מיסטר פנטסקטיק והשד לקח אותם חזרה כדי לאחד את חלקי הנשמה שלו.... קומיקס

שאלות מעולות.
למה היו שתי וונדות? אלמוג נראה לי הציע רעיון הגיוני שזה כמו שראינו שדוקטור סטריינג' עושה astral projection
איפה הילדים שלה? זאת שאלת השאלות. מה היה הקטע שהיא פתאום שמעה אותם? כי עד כמה שידענו הם נעלמו יחד עם העולם שהיא יצרה.

שאלות מעולות.

לאן ויז'ון עף? אולי לאונג'רס, לקבל תשובות ועזרה? ובקשר לתאומים... אני חושב שוונדה שמעה את ילדיה קוראים לה ממימד אחר וזה יוביל לmultivers of MADNESS , -
ובקשר לשני...אה,אופס ,טעות שלי
וקמאו זאת הופעת אורח של סלבריטאי, וזה לא רק בסרטים\סדרות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טאמבלר טיים
הקטע המביך הזה במסיבה
https://danispowell.tumblr.com%2Fpost%2F644812010297622528
בסדר בסדר אלמוג, צדקת
https://thelostsmiles.tumblr.com%2Fpost%2F644813845014183936
אני לא מאמין שלא קלטתי שהם ממש שיחזרו קטע מקומיקס שקראתי:
https://marvelgang.tumblr.com%2Fpost%2F644826378341105664
הרבה דברים
https://buckyshairography.tumblr.com%2Fpost%2F644815357189750784
הולי שיט הרגע קלטתי - ראלף הוא הבחור שנמצא בwitness protection
מי עוד יגחך מהשם משפחה שלו?
https://divineandmajesticinone.tumblr.com%2Fpost%2F644817018053361664

didalf

Well-known member
שיט הרגע קלטתי - ראלף הוא הבחור שנמצא בwitness protection
מי עוד יגחך מהשם משפחה שלו?
וווייי כן?:-0

את כל הבדיחות טוויטר כבר ראיתי:-D

מה זה ויז'ן כבר עוקף את לוקי במספר הפעמים שהוא מת, חוצפן! זה לוקי ט'ינג.

ותודה על כל הגיפים המשפחתיים באמת לא הייתי עצובה 5 דקות;-(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד כמה דברים טאמבלריסטים
ודבר אחד שלא

אז הסדרה כמובן מתרחשת לפני הסרט (זה שבועות בודדים אחרי אנדגיים)
וזה מתקשר לסרט בכמה דברים.
דבר ראשון וברור זה הגילוי שיש עדיין סקראלים בכדור הארץ והרמיזה על כך שפיורי נמצא בחלל.
דבר שני שקראתי בכתבה הזכיר קטע מתוך הסרט שבו קורים דברים מטורפים ואחד המורים מכריז שזה בגלל מכשפות.
אז בסרט זה נשמע כמו סתם דבר מצחיק, אבל עכשיו אפשר לטעון שידע לגבי מה שקרה בווסטוויו עבר לפחות במידה מסויימת לאוכלוסיה הכללית ועכשיו בגלל זה אנשים מפחדים ממכשפות.

פרט קטן בפרק שאהבתי:
https://holdtightclothing.tumblr.com%2Fpost%2F644818173489774592
למה בעצם לא ראינו את דוקטור סטריינג':
https://jjeangrey.tumblr.com%2Fpost%2F644816567247536128
מם ישן חדש
https://thurgoulart.tumblr.com%2Fpost%2F644825367306223616

nerdkey treky

Active member
נקודת מבט מעניינת מיוטיוב שלא חשבתי עליה. הוא מדבר על התפיסה של נבל מול גיבור, כמה קל לשנות את צורת החשיבה של הצופים.

הוא מתייחס ספציפית איך הצופים רואים את כל הסיפור של דמות ויכולים להתחבר אליה, לעומת אנשים במציאות שרואים רק מעשה אחד של אדם ושופטים אותו לכל החיים כי לא ראינו את כל הסיפור שלו.

Lion_Heart

Well-known member
נקודת מבט מעניינת מיוטיוב שלא חשבתי עליה. הוא מדבר על התפיסה של נבל מול גיבור, כמה קל לשנות את צורת החשיבה של הצופים.

הוא מתייחס ספציפית איך הצופים רואים את כל הסיפור של דמות ויכולים להתחבר אליה, לעומת אנשים במציאות שרואים רק מעשה אחד של אדם ושופטים אותו לכל החיים כי לא ראינו את כל הסיפור שלו.

LeR@nch

Well-known member

ג׳יזס איך הוא דומה לארז דריגס.

didalf

Well-known member
אז בסרט זה נשמע כמו סתם דבר מצחיק, אבל עכשיו אפשר לטעון שידע לגבי מה שקרה בווסטוויו עבר לפחות במידה מסויימת לאוכלוסיה הכללית ועכשיו בגלל זה אנשים מפחדים ממכשפות.
הא מעניין.

*שמתי לב לקטע עם ג'ימי ו"פלוריש"
*לול ד"ר סטריינג':-D
*חחח וואו יפה שמישהו טרח לצייר את המם של ספיידרמן עם ויז'ן ועוד ממש יפה. אני רק ראיתי כאלה שהדביקו את הראש שלו (אפילו שמתי כזה שבוע שעבר)

למעלה