וונדהויז'ן פרק 9 ואחרון!!🧙‍♀️💖🦸‍♀️

LeR@nch

Well-known member
מה עושים עכשיו שבועיים שלמים בלי תוכן של מארוול?????
למה שבועיים?
הם שחררו את פרקי Legends על באקי וסאם אתמול ובשישי הבא ייצאו הפרקים על זמו ושרון קרטר והפרק הראשון של Assembled על אחורי הקלעים של וונדהויז׳ן.

nerdkey treky

Active member
רואים חלק מהסרטים שאולי מתקשרים לפאלקון וחייל החורף. חשבתי לראות את מלחמת האזרחים (אפילו שראיתי אותו 20 פעם), אולי גם את חייל החורף. בדיעבד, זה מה שהייתי צריך לעשות לפני שוונדהויז'ן התחילה, אבל לא ידעתי מה יהיה בה.

Lhuna3

Well-known member
למה שבועיים?
הם שחררו את פרקי Legends על באקי וסאם אתמול ובשישי הבא ייצאו הפרקים על זמו ושרון קרטר והפרק הראשון של Assembled על אחורי הקלעים של וונדהויז׳ן.
אני רוצה תרגום להודעה הזאת.
מה זה בדיוק פרקי Legends?
מה זה / מי זה זמו? (לפחות שרון קרטר אני יודעת).

didalf

Well-known member
אני רוצה תרגום להודעה הזאת.
מה זה בדיוק פרקי Legends?
מה זה / מי זה זמו? (לפחות שרון קרטר אני יודעת).
פרקים קצרים כאלה שהם בתכלס ריקאפ של הדמות עד כה בMCU
לא משהו שאין ביוטיוב בתכלס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אנחנו שרדנו יותר משנה.
... אבל כן זה יהיה סיוט.
פרקי הLegends על וונדה וויז'ן היו מאכזבים אז אני לא בטוח אם בכלל מעניין אותי לראות את אלו שלקראת הפאלקון וחייל החורף.
אבל אולי הפרק הראשון של Assembled על אחורי הקלעים של וונדהויז׳ן יהיה מעניין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נקודת מבט מעניינת מיוטיוב שלא חשבתי עליה. הוא מדבר על התפיסה של נבל מול גיבור, כמה קל לשנות את צורת החשיבה של הצופים.

הוא מתייחס ספציפית איך הצופים רואים את כל הסיפור של דמות ויכולים להתחבר אליה, לעומת אנשים במציאות שרואים רק מעשה אחד של אדם ושופטים אותו לכל החיים כי לא ראינו את כל הסיפור שלו.
הוא מדבר על דברים מעניינים, אבל הוא מאוד מעצבן בדרך שהוא מדבר אז לא יכלתי לראות הכל.

Aranel Nenharma

Well-known member
למה שבועיים?
זה לא מספק לי תוכן חדש או משהו כזה.
אולי נראה את assembled.
אבל כנראה כהכנה הכי טובה לחייל החורף והפאלקן אני אראה סרטוני קידום ישנים של סבסטיאן ואנתוני.

Lion_Heart

Well-known member
נקודת מבט מעניינת מיוטיוב שלא חשבתי עליה. הוא מדבר על התפיסה של נבל מול גיבור, כמה קל לשנות את צורת החשיבה של הצופים.

הוא מתייחס ספציפית איך הצופים רואים את כל הסיפור של דמות ויכולים להתחבר אליה, לעומת אנשים במציאות שרואים רק מעשה אחד של אדם ושופטים אותו לכל החיים כי לא ראינו את כל הסיפור שלו.
הסרטון צודק, הרבה יותר קל לסלוח ולהתחבר לדמות (ראה ערך סנייפ), אם שומעים את הסיפור שלו\ה ורואים עד כמה קשה וכואב לו\ה,ואם הדמות מענינת מספיק , וונדה עשתה דברים נוראיים, שנחשבים עינויים פיזיים ומנטליים, ובפרק האחרון מוניקה אומרת לה "הם לעולם לא ידעו מה הקרבת למענם" כאילו ברצינות? למה שיהיה להם אכפת?, הסבל שלהם התחיל בגללה, הסבל שלהם נמשך בגללה, למה שיהיה להם אכפת מסיפור הרקע שלה?

nerdkey treky

Active member
אבל "אריה צרפתי"? לא
אריה צרפתי בגלל ליאון שזה שם צרפתי ולאון שזה אריה. וליון שזה בצרפת. פשוט עירבבתי את כולם ולכן אריה צרפתי.
הוא מדבר על דברים מעניינים, אבל הוא מאוד מעצבן בדרך שהוא מדבר אז לא יכלתי לראות הכל.
למה הוא מעצבן אתכם? כלומר... הוא מדבר בצורה נורמאלית... לא? @Lion_Heart
תודה! לא זכרתי.
לא יודע מה לא זכרת (כי לא קראתי לפני כן) אבל מה שזה לא יהיה, זה ממחיש לי למה "ליתר ביטחון" אני אראה שוב את הסרט הזה ואולי לפני כן את חייל החורף.

Lion_Heart

Well-known member
אריה צרפתי בגלל ליאון שזה שם צרפתי ולאון שזה אריה. וליון שזה בצרפת. פשוט עירבבתי את כולם ולכן אריה צרפתי.

למה הוא מעצבן אתכם? כלומר... הוא מדבר בצורה נורמאלית... לא? @Lion_Heart

לא יודע מה לא זכרת (כי לא קראתי לפני כן) אבל מה שזה לא יהיה, זה ממחיש לי למה "ליתר ביטחון" אני אראה שוב את הסרט הזה ואולי לפני כן את חייל החורף.

אני דווקא בסדר איתו

ושמע...קרא לי איך שבא לך! אם ממש בא לך קרא לי ג'ורג :-D ...או ש לא

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בגלל ליאון שזה שם צרפתי
אני לא יודע אם ליאון זה שם צרפתי, אבל אני די בטוח שזה גם שם ישראלי. אלא אם כן הליאון בכיתה שלי בבית ספר וליאון רוזנברג סתם גרמו לי לחשוב ככה.
למה הוא מעצבן אתכם?
מי זה אותכם? הוא מעצבן אותי.
ואני לא יודע למה הוא מעצבן אותי. תשאל אותו למה הוא בוחר לעצבן אותי.

nerdkey treky

Active member
מי זה אותכם? הוא מעצבן אותי.
ואני לא יודע למה הוא מעצבן אותי. תשאל אותו למה הוא בוחר לעצבן אותי.
ליאון\ליון\אריה צרפתי\ז'ורז' עשה לך חיבוב להודעה, הנחתי שגם הוא מתעצבן ממנו.
איך אתה לא יודע למה מישהו מעצבן אותך? אני יודע למה אדריאן עצבן אותי בעונה 4 ולמה קלואי (זוכר אותה?) עצבנה אותי עוד מההתחלה. נו טוב, לא משנה, רק סרטון ביוטיוב 🤷‍♂️

keren or5

Well-known member
אז התאכזבתי. ולקח לי קצת זמן להבין למה התאכזבתי. והכתבה הזאת מוואלה מסבירה את זה דיי טוב- אז אני שמה אותה פה- ספוילרים לכל הסדרה:

didalf

Well-known member
אז התאכזבתי. ולקח לי קצת זמן להבין למה התאכזבתי. והכתבה הזאת מוואלה מסבירה את זה דיי טוב- אז אני שמה אותה פה- ספוילרים לכל הסדרה:

קראתי, לא הסכמתי בכלל, אבל לפחות כבר הכנתי את עצמי להתאכזב מהביקורת של וואלה כי ראיתי את התגובות שלהם לאורך כל העונה.

אני חושבת שהשילוב בין גימיק חמוד, מארוול גנרי ואהוב ודרמה מרגשת על אהבה ואבל היה מעולה והכל היה במינון מצויין והכל השתלב נהדר.

keren or5

Well-known member
אוקי, אני אנסה לפרט קצת יותר, כי לקח לי זמן לגבש את המחשבות אחרי שקראתי כל מיני דיוניום באינטרנט. אני אחדד-
לא הפריע לי טוויסטים, לא הפריעו לי הטרלות, לא הפריע לי שלא כל קטע חוט לא בא לפיתרון.
הפריע לי שלא הלכו עם הקונספט עד הסוף. וונדה שבורה. ובצדק. היא סבלה כ"כ הרבה, היא איבדה כ"כ הרבה, יש לה כוחות ומתוך מקום שלגמרי אפשר להבין אותו היא עשתה משהו מאוד רע. זה שהיא עשתה משהו רע לא אומר שהיא דמות לא מעניינת, להיפך אם תשאלי אותי זה הופך אותה ליותר מעניינת. שתי הסדרות האהובות עלי הן שובר שורות ובוג'אק הורסמן. שתי הסדרות האלה באופן מתמיד בדקו את הקו של המוסריות של הגיבור שלהם, בדקו את הגבול, איפה המעריצים יפסקו להיות בעדו, והן לא פוחדות לאמת את הגיבור שוב ושוב עם ההשלכות של המעשים שלו.
וונדה התחילה כסיפור על אנטי גיבורה, אבל במקום לעמת אותה באמת עם הנזק העצום שהיא גרמה לאנשים (כשאמא של אריק פורמן אמרה לה שאם היא מתכוונת להשאיר אותם ככה, אז היא תוכל בבקשה להרוג אותם במקום? זה מחץ לי את הלב), נותנים לקטע שהיא מבינה שהיא פגעה בהם, או יותר נכון לקטע שמישהו בכלל בא אליה בטענות 2 שניות מסך. ובמקום זה הביאו לא אחד, אבל שני נבלים שונים שצריך להביס בפרק האחרון. אני מבינה שהרבה אנשים סופר התלהבו מאגת'ה כי היא מהקומיקס או משהו וזה מגניב להם לראות עוד דמות מהקומיקס מגיעה למסך- אבל מה התרומה שלה לסיפור? זה שהיא הביאה את פייקטרו? בסופו של דבר גילינו שוונדה כן יצרה את כל העולם, כן גרמה לכל הכאב, ולא הייתה התמקדות בזה בכלל. אם ללכת אפל אז עד הסוף, אבל הכל נפתר עם קשת יפה של הבסה של שני נבלים לא קשורים ובלי לגעת בכלל לנקודה שלשמה התכנסו- הדמות של וונדה, והעומק שתחילת הסדרה הכניסה אליה, כאילו שניה היא מבינה שהיא גרמה לאנשים לסבול ואז הפסיקה ועכשיו הכל יופי טופי. גנרי, מבאס, מאכזב מאוד.
שני קטעים שבכ"ז היו ממש יפים בפרק זה הדיון של ויז'ן המומצא עם וויז'ן הלבן על פרדוקס הספינה, וההיפרדות האחרונה של וונדה מוויז'ן המומצא שהייתה יפה. אבל בגלל כל האכזבה מהשאר, לא יכלתי להתרגש לגמרי מהסוף.

נערך לאחרונה ב:
למעלה