וואו...התגעגעתי...סיפור ארוך!!!

טלטל11

New member
וואו מה שעברת ../images/Emo5.gif

אני מאוד שמחה לשמוע שאת אחרי
ומקווה שגם הנושא של המום בלב יתברר ככזה שניתן להתגבר עליו ולהשאירו מאחור
נתת שם מקסים לבן שלך
מאחלת לך הרבה אושר ואור (ובריאות) איתו

תומילי

New member
"בצער תלדי בנים" ...../images/Emo4.gif

למה החוויה הנהדרת של החיים שלנו צריכה להיות מלווה בכל כך הרבה סבל? מישהו בוחן את המסוגלות שלנו? בקיצר, מצטערת על מה שעברת כדי להגיע לאמהות המיוחלת, אבל עכשיו עם אורי שלך - שם מקסים - שימשיך בשיעמום מוחלט והרבה אושר.

lb4

New member
העיקר שזה מאחורייך

שיהיה במזל והרבה הנאה ואושר בהמשך.עכשיו באמת זה כבר יהיה קטןעלייך...

בובליקט

New member
האור שלך

אני אומנם חדשה כאן, אבל השם של הגוזל שלך הוא כמו של המלאך שלי - שגם הוא האור שלי - שאם רק חצי מהכייף שהוא מביא לי יביא לך אז תשכחי מהכל כמוני, אורי שלי בן חודשיים ושבועיים והוא משגע!!!!! עם חיוכים ודיבורים פשוט תענוג!

nina L

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

אוי, אלוהים אדירים, איזו דרך קשה עברת! שמחה שאתם אחרי, בבית, ומייחלת לכך שמעתה הסיפור ייוותר מאחוריכם, עניין הלב יסתבר כזוטא, ויישכון בביתכם אור גדול של אושר, שמחות ונחת!

פומלית1

New member
קודם כל ../images/Emo49.gif

שתדעו הרבה בריאות אושר ונחת ביחד ! איזה סיפור ! טוב שהיתה לך תמיכה מהמשפחה ! התאוששות מהירה לשניכם ושוב מזל טוב!

אודיה3

New member
איזה סיפור מפחיד../images/Emo24.gif

לקרוא כזה רצף של סיבוכים ובעיות היה לי מאוד קשה, כך שאני יכולה רק לדמיין איזה סיוט היה לחוות את זה. מאוד מאוד מקווה שאורי לא יצטרך לעבור ניתוח, ושתעברו ביחד חוויה מתקנת.

זואי11

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif להולדת המשפחה החדשה!

צר לי שנאלצת לעבור כזו מסכת במפגש עם ה
שלך. טוב לקרוא שאת מוקפת במשפחה וחברים. גם הפושטקית נולדה עם איוושה בלב אולם היא חלפה עוד בטרם יצאנו מביה"ח. מקווה שגם אצלכם זה יעבור מעצמו ולא יהיה צורך בניתוח
ולהוסיף תמונה זה כל כך פשוט: לחצי על "Browse", צרפי את הקובץ ושילחי.

ליביתי

New member
../images/Emo49.gif להולדת אוֹרי../images/Emo95.gif../images/Emo70.gif

איזו מסכת תלאות עברת כדי לזכות באושר הצרוף שמונח בזרועותיך. מאחלת לשניכם שהתלאות חיש מהר יהיו מאחוריכם, ושחייכם יהיו שזורים אך בבריאות ובאושר. מכירה ילדון שנולד עם מום בלב (לא בטוחה שאיוושה, נדמה לי שהיה לו חור בין חדרי הלב). נותח בגיל חודש ימים בערך (בבי"ח מאייר בחיפה). לאחר מכן היה במעקב די צמוד, והיה צריך לשמור עליו קצת ב'צמר גפן' מפני מחלות, אבל כיום, כשהוא בן 3.5, הוא ילד ככל הילדים.

sigalaz

New member
היי...מה שלומך??? תודה על הסיפור

אז זהו...גם אני מקווה שעניין ההצרות ישתפר כי אכן זה עשוי להיות כך או להיפך..ואז יהיה צורך בניתוח (מעין צינתור). אני מנסה להרגע כי באמת אורי הוא תינוק רגיל - אוכל, ישן, מחרבן ו..צורח עלי המון - בעיקר בלילה...כמו הרוב!!!! אני מקווה שבביקורת בסוף החודש דברים ייראו לי פחות מאיימים. אני גם יודעת שגם אם יצטרך ניתוח אז זה לא משהוא נדיר או מסובך. יהיה טוב!!! באמת מזל שהמשפחה והחברים סובבים אותי...

וואו !!!

החזרת אותי אחורה ללפני שנה ושבעה חודשים כשנולד הזאטוט שלי...
אמנם מהלך הלידה לא היה בדיוק אותו הדבר אחד לאחד, אבל גם הלידה של עיפרונצ'יק (וזה השם ה"ספרותי" שלו..
), הסתיימה בסופו של דבר בניתוח קיסרי ולצערי, גם אני אושפזתי כמה ימים אחרי שוב בבי"ח בגלל שהיה לי זיהום.. שכבתי בבית חולים 7 ימים עם אנטיביוטיקה לוריד 3 פעמים ביום וכמובן שבוכה בוכה בוכה ללא הפסקה !! אני כ"כ מסוגלת לתאר לעצמי מה עבר עליך.. זה פשוט נורא להיות בבי"ח כשהפעוט הטרי בבית... - לא טבעי בעליל!! אבל לא נורא, הנה שניכם בבית , המבולגן (
) אך המאושר
אני כולי תקווה שהסיפור עם הלב יסתדר על הצד הטוב ביותר
ושוב, הרבה מאד מזל טוב לכם על המשפחה הקטנה והחדשה שיצרתם
רק בריאות ואהבה

sigalaz

New member
אכן סיפור דומה לשלי...

אז את ממש יכולה להבין איזה סיוט זה להיות בבי"ח מסריח כשאת הזויה וחלשה ויודעת שהקטן שרק נולד מטופל ע"י אחרים. את גם היית צריכה להפסיק הנקה??? אותי די חייבו והאמת...טוב שכך כי לא הייתי מסוגלת לשאוב במצב הפיסי בו הייתי. מאחלת לכם אושר ובריאות ושוב...תודה על התמיכה

מבינה בהחלט!

האמת היא שעם כמות האנטיביוטיקה שקיבלתי ומצב ריגשי רעוע (בלשון המעטה) ששרר אצלי אז ולמרות הנסיונות הרבים שלי לשאוב, החלב שגם ככה לא הגיע בשיא השצף שלו, הפסיק מעצמו (ועד היום אני מכה על חטא למרות שנכון, לא היה לי הרבה מה לעשות בעניין - אבל זה כבר נושא אחר)... אבל תאמיני לי, היום "ממרומי" השנה וחצי + שעברו, ואני רואה איזה ילדון מקסים, חכם, שובב, חם ומדהים יש לי
, כנראה שסימילאק עושה עבודה לא רעה בכלל...
חכי חכי..ותראי

תלתל39

New member
וואוו - איזה מרגש ../images/Emo24.gif

מזל טוב על הולדת הנסיך ומאחלת לך שתהני מכל רגע - אני בבית כבר 10 שבועות ומבטיחה לך שהזמן יעוףףף. מקווה שעניני הלב שלו יסודרו במהרה -

למעלה