ה
הגאה
של הודעות ה

catriel

New member
קרוב, קרוב..

אבל לא מספיק...
אני אתן לך רמז עבה - אני בכלל לא ירוקה..
וזה פסדר, גם איפה שאני נמצאת כבר חם שואאאאאההההההההה!!!!!!! זה ממש נורא!! ואנחנו כולה במאי!!! מה יהיה עוד חודשיים - שלושה?!?! |מבוהל|
וגן עדן זה טיה מוגזם... בשבילנו זה אמנם היה שכונה הטירונות, אבל בטח לא גן עדן.. (עדיין, הבריכה זה היה משהו שהקפנו בריצה ולא משהו שממש נכנסו אליו..
) מה איתך אבל?! שנייייייייםםםםם!!! ש-נ-י-ם שלא שמענו ממך! ספרי משו את על שירותך!!!

shmezz

New member
אז עובדה...

על שירותי... נהינת בטירוף.. יש לי טקס סיום קורס ביום רביעי
ומשם כבר נראה מה עושים.. מה איתך חוץ מזה

catriel

New member
../images/Emo13.gif

אני פסיידר.. כמו שסיפרתי, סיימתי טירונות, ממחר שבוע עבודות רס"ר, ואז מתחיל הקורס.. קורס שיימשך 4 וחצי חודש..
ואז בטח רגילה ואז חפיפה של חודשיים בערך.. אלא אם כן אני אצא להדרכה/פיקוד/קצונה ואז אין לי מושג.. אני נראית כוסית במדים (אחרי שתיקנתי אותם כמובן, לפני זה נראיתי הכי זוועה שאפשר.. ממש התביישתי ללכת ככה ברחוב..), זזה עכשיו למרכז, ומחר חוזרת למדבר המיידע הזה..
שיהיה המון המון מזלטוף על סיום הקורס!!!
ניידבר!..

Um Kultum

New member
קטריאל! התגעגנו!!!!!!

ואפרופו טירונות-לפני כמה ימים היה לי ויכוח אם מקלחות משותפות זה זה או לא. לי זה ממש לא עושה את זה. בטירונות לימדו אותנו שטוהר הנשק זה לדאוג שנאכל כמו שצריך כי אנחנו הנשק של הצבא. אמרת משהו על מכ"יות מטומטמות? אבל בנו כאן בפורום את עדיין נותנת אמון, לא?

catriel

New member
../images/Emo6.gif

לנו לא יכלו להגיד דבר כזה כי אנחנו די המוח של הצבא, ולא הנשק שלו..
מזכיר לי את אחת הפעמים שהמפקדות צרחו עלינו כי לא עמדנו בזמנים כי לא רצנו מספיק מהר, והיא התחילה לספר כמה היא עשתה בטירונות שלה ובכמה זמן ופתאום אחת עושה לה: "סליחה באמת שאנחנו עובדות עם המוח, ולא עם הכוח, כמוכן!" בטון מזלזל ומצחיק..
ולגבי שאלתך - בפורום הזה מעולם לא נתנתי אמון, אני לעולם לא אתן אמון במדיה כ"כ מפוקפקת ורחוקה.. כנראה שהשילוב מיותר מידי פגיעות והורים פרנואידים עשה את שלו..

Um Kultum

New member
קטריאל מתוקה

רגע, קטריאל, אז את לא סומכת עלי? אנחנו בטירונות היינו כ"כ מפונקות. היה קטע כזה של כפיפות בטן והכריחו אותנו לצעוק "רוצות עוד! רוצות עוד!". אז התמרדנו ואמרנו שזה פוגע בנו להגיד ככה. אז ויתרו לנו... טוב, לי היה פטור כמעט מהכל, כי אסור לי להיות בשמש. תגידי, מה שלומך?

DeathlessOne

New member
../images/Emo32.gifסתם רציתי לחלוק עימכם ש....

עשיתי קעקוע היום!!! כן כן....קעקוע.....חחח....היה כיף!!! כיף!!! זה היה מעיין כאב טווווב
....*סותמת את הפה*... בכלל היה לי שבוע טוב: 97 בבוחן בביולוגיה 90 במבחן בג"ג 100 במבחן בספרות 95 במבחן בתנ"ך חחח....אני מקווה שגם עליכם עבר שבוע טוב... יודעות מה? באמת איך עבר עליכן השבוע?

../images/Emo60.gif

של מה הקעקוע ואיפה? אבל כל הכבוד על האומץ, הפעם האחרונה שנתתי למחט להתקרב אליי הייתה ב93'. כיתה ב' וכל החיסונים שנלווים אליה...
עבר שבוע מצויין, סיימתי ללמוד. סיימתי ללמוד ואממ.... אני לא הולכת יותר לבי"ס!! עכשיו הגר מזילה דמעות, איך היא תעבור שנה שלמה בלי שיהיה לה מישהו לקפוץ עליו בהפסקה, לזרוק עליו מנטוסים ולצעוק לו כל מיני דברים לא ממש מובנים מחצי בצפר??

DeathlessOne

New member
חחחחחחחחח........

זה לא כואב כמו שכולם חושבים...
מעל המרפק קצת...צמיד קלטי שבתוכו כתוב את הכינוי שלי פה באותיות גותיות. בשחור כמובן!

הגרה182

New member
../images/Emo46.gifאת מכפישה את שמי../images/Emo70.gif

אני צועקת לך דברים לא מובנים מחצי בצפר? WTF? :p באמת.. מה אני אעשה בלעדייך בבצפר?? אני צריכה למצוא לי לסבית חדשה.. [יש איזה אחת מכיתה י'.. אני אמצא את האימייל שלה איפושהו..
]

Mיקי_

New member
../images/Emo46.gif אבל למה לא לשרשר -[

לכתוב
זה לא מספיק צריך גם לשרשר אתן מרבות עם התופעה הזאת בזמן האחרון וזה ממש מעצבן אותי.. כל מה ששיך ל
שישורשר לשם ולא ימחק!

shmezz

New member
גמני עשיתי קעקוע...../images/Emo13.gif

והוא נראה משהו כמו זה.. רק בשחור עם הצללות!!! קוראים לצורה פלור דה ליס למקרה שלא ידעתם.. סמל האבירות וסמל מלכת צרפת.. ואני מאוהבת בו

DeathlessOne

New member
חח...יש לי כזאת שרשרת...

מזהב...לא שאני לובשת אותה, אבל לא חשוב. זה גם היה הסמל של בית מדיצ'י מפירנצה, איטליה... איפה עשית בגוף? ונכון שהכאב זה כזה כאב טוב כזה, מהנה ולא מענה?....

DeathlessOne

New member
נו מה? את מצפה ממני לשאלה חכמה?

פשששששט....בחייאט.... חוץ מזה....זה באמת כאב מהנה....pleasuring..... כולם התנפלו עלי היום בבצפר בגלל הקעקוע... עניתי על כל שאלה לפחות 5 פעמים...

PinkyRaSta

New member
חח חגמני עשיתי קעקוע

וזה אכן כאב טוב... אני מכורה. באלי עכשו עוד 1 רק בשביל הכאב חחח כאב משחרר כזה לאדעת...

DeathlessOne

New member
נכון!

זה בדיוק מה שאני חשבתי... בא לי סתם בשביל הכאב הזה עוד אחד, ואולי גם בגלל המקעקעת החמודה...

למעלה