ה
הגאה
של הודעות ה

furban

New member
כסף פמניסטי- מחויבות הדדית של נשים

"כסף פמניסטי" בואי ניצור אלטרנטיבה כלכלית על ידי מחויבות הדדית. אנחנו פונות למי שנותנת שיעורים פרטיים, עורכת דין, בעלת חנות, משווקת מוצרים מקוריים, מסדרת בתים, כותבת זכרונות, שמרטפית, ספרית כלבים, צלמת אירועים, קונדיטורית, מעצבת גרפית, מעצבת אופנה, מוסכניקית, רפלקסולוגית, רופאת נשים, עיתונאית, וכו'. מה זה כסף פמניסטי? קבוצה של נשים הערבות זו לזו, ותורמות זו להצלחתה הכלכלית של זו, תוך תמיכה והעצמה הדדית. ב"כסף פמניסטי" כל אחת מאיתנו תהייה מחויבת לחברות האחרות במעגל: להשתמש זו בשירותיה של זו, ולהפנות לקוחות נוספים אל חברות הקבוצה. איך זה עובד? בכל מפגש כל אחת תציג את עצמה ואת מה שהיא רוצה למכור במשך שתי דקות. כל חברה משמשת עבור חברותיה כסוכנת פרסום "מפה לאוזן", וכך תיווצר רשת של נשים, אלטרנטיביה ראויה ל"מועדון האני-מכיר-אותו-מהמילואים". מפגישה לפגישה נגדיל את מספר המשתתפות וכך יגדלו החשיפה ומעגל המחויבות. המפגשים ייתקימו בתל אביב. המפגש הראשון יתקיים בחודש יוני. נשמע מופרך? הרעיון קיים ועובד בהצלחה בקהילה העסקית, אבל לא ממוטיבציה פמניסטית. ב"כסף פמניסטי" אנחנו בוחרות לנכס את הרעיון למטרות פמניסטיות, וללא מטרות רווח אישי למארגנות. איך להצטרף? כל שעליך לעשות בכדי להצטרף הוא לשלוח אלינו במייל הודעה עם שמך, תיאור העסק/השירות ומיקומו הג"ג, וכתובת המייל שלך- ואנו ניצור איתך קשר לקראת המפגש הראשון. גם אם אין לך מה להציע למכירה, את מוזמנת לשמוע ולהנות מהשירותים המיוחדים של חברות הקבוצה. מארגנות: נעמה בן-שמחון ויערה חוצן. [email protected].

דניאלה6

New member
רשפונשים חוגגות שבועות ובענק/25.5!!

רשפונשים חוגגות שבועות ובענק במסיבה חגיגית במיוחד... ערב שבועות, יום שלישי ה- 25.5, החל מהשעה 22:30 ב- "FEELING" (כניסה דרך צומת ירקונים בהתאם למפה המצ"ב). שמיים, דשא ועיצוב מיוחד לכבוד החג.. וגם אלכוהול (בר איכותי במיוחד עם אלכוהול, ושתייה תוצרת חוץ!!), יינות, שתייה וכיבוד חופשי (גלידות ופוקצ'ות) כל הערב. כניסה מגיל 18, עם ת.ז. חג שמח ולהתראות, דניאלה

אורחים נוספים הגיעו... ../images/Emo43.gif../images/Emo47.gif

הערב ב-19:00 יתארח הזמר דודי לוי ב-blogtv ויענה לשאלותיכם. ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו בפורום רוק ישראלי.
ב-20:00 מגיע אסי עזר, המנחה החדש של "אקזיט" לאירוח Live ב-blogtv. אתם מוזמנים להצטרף לשרשור השאלות בפורום התוכנית.
לוח השידורים שלנו ימשיך גם ב-21:00: יונתן רוזן, הלא הוא בן ויקוס מהסדרה "מיכאלה" מגיע לענות לשאלותיכם Live
הערב ב-21:00 תתארח הרפלקסולוגית אורלי אברהם בפורום אפילפסיה-תמיכה, ותענה לשאלות הגולשים. ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו בפורום. צפייה מהנה, השתתפות מהנה...

אני שם כימעט בטוח

והשנה אני רוצה גם להביא את אמא... היא בטח לא תירצה לבוא אבל:\ בלע...

שלום לכולן...

אני חדשה כאן ויש לי שאלה ואני מאוד אשמח אם תוכלו לעזור לי. רציתי לדעת באיזה תאריך המצעד באילת... תודה רבה רבה רבה... איי לאב יו.

תודה רבה רבה רבה

ממש עזרת לי. כל פעם אמרו לי תאריכים אחרים וזה ממש בלבל אותי אז אני מודה לך כי סוף סוף אני יודעת תאריך מדיוק... תודה רבה...

חחחחח אין על מה....

בפורום גאווה צעירה יש גם לינקים לדברים ופרוט של אומנים ושל שעות...

תודה רבה מתוקה...

איי לאב יו... את ממש עוזרת לי נשמה. אחוות הלסביות חחחח... את הולכת לאיזשהו מצעד?? אם כן לאיזה מהם???

הייתי מאוד רוצה להיות באילת

אבל יש לי 1001 בגרויות ומגנים ככה שלא יצא השנה...ואולי גם לא שנה הבאה....(צבא..:\) אבל יש את המצעד בת"א שהוא פאנן....ואני בליינד שם:) ויש גם בחיפה אבל הוא קצת על הפנים שם ככה שלא ניראה לי אני יהיה שם...

למעלה