ה FREE AGENTS של המארינרס נשארים!!!

mont

New member
הבית שלהם הכי חזק שיש בעצם

עם הג´יאנטס קולרדו אריזונה והדודג´רס בית זה נראה כיום החזק בליגה

freedom rider

New member
הכי חזק בנשיונל

אבל פחות חזק מהבית המערבי באמריקן, עם אנהיים, אוקלנד, סיאטל וטקסס.

SlamminDino

New member
הבתים שבאמצע

מאז הקמתו, בית המרכז של המייג´ור ליג לא הניב אף אלופה אחת! ואנחנו מדברים כאן על שמונה שנים, אולי שבע עקב השביתה שגמרה את העונה טרם הגיע קיצה. הקבוצה היחידה שראתה וורלד סיריז מבתיי המרכז של שתיי הליגות היא קליבלנד והיא הפסידה פעמיים בוורלד סיריז. מי יודע? אולי מינסוטה עוד תפתיע את כולנו שוב ותזכה בוורלד סיריז בעונה הקרובה. הם בטח שותים הרבה בירה בצפון הקר, כבר יתרון!! לאחרונה סיינט לואיס מהנאשיונל ליג העלתה את הרמה מעל שאר חבריי הבית. הם הקבוצה היחידה כרגע המועמדת לאליפות מבתיי המרכז בשניי הליגות. ואני מדבר על 11 קבוצות!! לקליבלנד, כאמור היו קבוצות טובות אבל עכשיו עם הבריחה הצפוייה של שארית הפליטה ( ג´ים טומי) המטרה עכשיו היא להשאר תחרותיים ולהתחזק משנה לשנה. אצל טמפה ביי זאת כבר לא מטרה, יותר כמו חלום רחוק. קבוצות שהיו להם ימים גדולים כמו הפיטסבורג פאיירטס כבר לא עברו 11 שנים את מאזן ה 50 אחוז הצלחה. השנה האחרונה הגדולה שלהם הייתה עם מר בארי בונדס, זה היה בשנת 92 ועדיין חושבים שמה בתת מודע מה היה קורה אילו היו מנצחים את האטלנטה ברייבס בסדרה שלפניי הוורלד סיריז. האסטרוז מיוסטון הם כנראה האיום הכי גדול על השליטה של סיינט לואיס בבית המרכז של הנאשיונל ליג. כמובן, הם והתקוות של הקאבס. אצל הקאבס אי אפשר לדעת עד שמתחילים לשחק כי בשנים האחרונות ובעצם בכל השנים ההרכב נראה טובה עם הרבה כשרון ואפשרויות אך מסיבה מסויימת שאולי יסביר לנו Freedom rider הדברים פשוט לא מסתדרים. בעונת 2001 היה להם פתיחה גדולה!! היה זמן שהם נצחו 12 משחקים ברציפות והמשחק שהיה עושה את זה 13 פשוט נגנב בידיי האאוטפילדר של מילווקי( נראה לי ג´רומי בורניטס) שגנב לסוסה את ההום ראן שהיה משווה את המשחק באינינג התשיעי. המילווקי ברוארס יותר שיכורים משחקניי בייסבול, בטח שהקמע שלהם!!! כל פעם שיש הום ראן הוא עולה על המגלשה שלו. Boy, Does he wish Bonds was on the Brewers. הסינסינטי רדס היו אמורים לעשות את הצד למעלה כשרכשו את קן גריפי ג´וניור אבל פציעות שלו ולא רמה גבוהה במיוחד משאר חבריי הצוות משאירים אותם בינוניים למדי. נשים לב לכשרון הצעיר אדם דאן שהיה הכי קרוב לסיים את משחק האולסטאר עם חבטה שנראתה טוב אבל נתפסה בידיים של ג´וני דיימון. בטח היו מביאים לו איזה מענק לכבוד זה שחסך את הבושה מהקומישינר ובכלל מאיך שהדברים נוהלו. באמריקן ליג התמונה הייתה מפתיעה השנה. אנחנו מדברים על הוויט סוקס והאינדיאנס כעל הקבוצות הגדולות של בית המרכז באמריקן והנה באה לנו מינסוטה והראתה לנו ששנה שעברה was no fluke (לא במקרה). הטווינס דהרו ופתחו את הפער הכי גדול בבית שלהם שניים רק למכונה של אטלנטה שממש ברחה ליריבות שלה, אם יורשה לי לקרוא להם כך. יותר כמו נתינים במקרה של הברייבס. כולם דיברו לפניי פתיחת סדרות הפלייאוף על המפגש המעניין שיהיה בין המנצחות של הסדרה הראשונה היאנקיז ואוקלנד בגמר האמריקן ליג. שמינסוטה ואנהיים ינצחו? נו, באמת!!! אל תבלבלו לנו במח, טוב? טוב, זה לא היה כל כך קיצוני אבל שתיי האנדרדוגים עלו ושיחקו על הזכות להיות בוורלד סיריז. שתיי קבוצות שלא היינו בכלל מצפים מהם להגיע לפלייאוף לפניי תחילת העונה עכשיו משחקות לנו מול העיניים במגרשים ובמסכיי הטלוויזיה על אליפות האמריקן ליג וסיכוי לזכות בהכל!! הטווינס הפסידו 4-1 את הסדרה אך בהחלט היו קרובים בכמה משחקים. מינסוטה כמו האיינג´לס כבשו את ליבנו במסע שלהם. אנחנו מקווים לראות אותם גם בשנה הקרובה משחקים טוב ובמירוץ על ראשות הבית. המילה מירוץ פשוט לא הייתה קיימת בכל הנוגע לבית המרכז של האמריקן ליג. לכל קבוצה היו את הבעיות שלה. האינדיאנס התחילו את העונה בצורה מצויינת ואז פשוט התמוטטו מסיבה כלשהי שלא ממש מובנת עד היום. צריך להביא את המשטרה לחקירה מקיפה בנושא. ויתרו על בארטולו קולון למונטריול, זה אומר שהם רוצים שסי סי סאבט´יה שיש לו תמונה פה בפורום יהיה האייס הבלעדי של הקבוצה. הנמרים מדטרויט כבר לא כל כך מאיימים ואף אחד לא ממש מפחד להיטרף על ידם. הפיצ´ר הטוב ביותר שלהם , ג´ף וויבר הועבר ליאנקיז בטרייד משולש עם האוקלנד אייז. הם קיבלו את קארלוס פנייה שמשחק בסיס ראשון ( וגם לו יש תמונה פה בפורום). הטייגרס בשנים האחרונות פשוט מנסים לשרוד. השנה הזאת הייתה גרועה במיוחד However. בקנזס סיטי אפשר לתלות שלט ענק שעליו כתוב: ג´ורג´ ברט , תחזור אלינו!! דווקא שיחקו שמה כמה שחקנים עם מייק סוויני, אחד השחקנים ואולי השחקן הכי טוב ששומעים עליו הכי קצת. משוואה מצחיקה כזאת. ג´רמיין דיי היה אולסטאר במדיי קנזס סיטי לפניי שנתיים באטלנטה. גם ג´וני דיימון האאוטפילדר של בוסטון כיום, היה בקבוצה. השנה החדשות הגדולות היו ההגעה של צ´אק נובלוך מנזרקיי היאנקיז והפריחה של הפיצ´ר פול בירד שהיה ברצף מטורף בשלב מסויים של העונה. הוא פשוט המשיך לנצח בעוד קבוצתו המשיכה להפסיד. עוד משוואה מצחיקה! אני אומר לכם-- קנזס סיטי עיר של מתמטיקה. ואם כבר מתמטיקה קבלו את זה-- כמה אחוזים יהיו תושביי קנזס של קנזס לעומת התושבים של קנזס סיטי , מיזורי והמקום בה משחקת הקבוצה של המייג´ור ליג בבייסבול ושל הNFL בפוטבול. כביש מספר 70 הוא הכביש המפריד בין שתיי צידיי המדינה של מיזורי. בין סיינט לואיס שבמזרח וקנזס סיטי שבמערב. 70 הוא גם מספר ההום ראנס שחבט מארק מגוויר והיה השיא העגול לפניי שבא בארי בונדס וניפץ אותו. 70 הוא מספר אחוזיי ההצלחה אליו סיינט לואיס תקווה להגיע מתישהו בעוד קנזס סיטי תקווה להגיע ל70 נצחונות. אבל למה לרדת עליהם או על כל קבוצה בליגה? לכל קבוצה יש את התקופות שלה. לטמפה ביי יש תקופה של חמש שנים מלאים בכיף והמון שמחה, רק חבל שהם מקום ראשון מהסוף תמיד. אולי גם אצלהם דברים ישתנו!! חו. מזה-- תשמחו לשמוע שטמפה לא לבד השנה עם המאזן הכי גרוע בליגה. בשביל זה יש את דטרויט ואיתם מהנאשיונל ליג מילווקי שמשחק אחד מעל 55 נצחונות אבל קרובה מאוד לחגיגה. אך למה להגיד דברים כאלה.. אל תראו את מילווקי ככה. אז בייסבול עכשיו אין שם ברמה של נצחונות במייג´ור ליג אבל בירה איכותית יש בכמויות!! בדטרויט יש מכוניות ובטמפה ביי יש את קארלוס ולדראמה( הוא עדיין שם או לא) ואם לא אותו אז כל מיניי כרישים ודגים חשמליים מסוג זה או אחר במפרץ. יש להם גם קבוצת פוטבול עם שחקן הגנה שאוהב מאוד להגיד שלום לקהל. כן, וורן סאפ-- הזכרנו אותך בפורום בייסבול!! אני מקווה שהוא שמח.. Sure thing הוא נראה תמיד שמח!! גם אנחנו פה שמחים בפורום, נכון חברה? החטף שוקולד!! שתה בירה!! אהה, לעשות פקודות פה זה פשוט חוויה.

freedom rider

New member
מה עם הקאבס?

פשוט מאוד - קללה! לא רק שהקאבס לא זכו בוורלד סירייס מאז 1908, שום קבוצה שהיו בה יותר מ-3 שחקני קאבס לשעבר לא זכתה. וזו הסיבה שהורלד סרייס של השנה שעברה היה משחק מכור. שמתם לב כמה שחקני קאבס לשעבר היו בג´יאנטס? בניטו סנטיאגו היה בקאבס שנתיים, טים וורל - הפיצ´ר המפסיד במשחק מספר 6 (איך לא), שון דאנסטון !!!! 11 שנים בקאבס (+ השנים הפארם סיסטם), וגם מני אייבר שפישל ב-NLCS מול הקרדינלס וביל מילר (שלא היו ב-25 לוורלד סרייס), והיה עוד אחד שאני כרגע לא מצליח להזכר מי הוא.

SlamminDino

New member
האיש שמצא את האליפות מהקאבס

מארק גרייס, שחקן הבסיס הראשון של הקאבס הלך לאריזונה ולקח את האליפות עם הדאיימונדבאקס שנה שעברה. המנג´ר בוב ברנלי שם אותו בליין אופ במשחק השביעי כי הייתה לו הרגשה שאחריי כל השנים האלה הוא יהיה טוב ואכן הקאמבק באינינג התשיעי התחיל עם חבטה שלו מול מריאנו ריברה, הקלוזר של היאנקיז שעד אז פשוט לא היה נותן ראנס במצבים של Save. לגרייס היו הרבה שנים יפות בקאבס והוא וסוסה היו החובטים הגדולים של הקבוצה כבר הרבה שנים. הרגע הכי זכור שלו העונה לעומת זאת, אפילו לא הגיע מבסיס ראשון. במשחק אחד בין אריזונה לדודג´רס שהתקיים בפיניקס, אריזונה מארק גרייס עלה כפיצ´ר!! מה קרה? הדודג´רס כבר הובילו 18-0 והיה צריך לעשות משהו שהקהל לא ייצא מבואס לגמריי. כשמארק גרייס עלה לגבעה היו כל כך המון מחיאות כפיים. אולי זאת הייתה ההזדמנות של הקהל להגיד תודה על עונה שעברה ובכלל, לשחקן טוב עם חוש הומור שמוכן לעלות ולבדר אנשים. כמובן שהצחוקים לא נגמרו כאן. בשתיי הזריקות הראשונות שלו גרייס עשה את התנועה המפורסמת של חברו לקבוצה, הפיצ´ר מהבולפן מייק פטרס שהוא טיפוס שנראה לא רגוע כשהוא על הגבעה. אז בכל זאת יצא משהו נחמד מהמשחק. ואתם יודעים מה? הוא השיג שלושה פסולים על Fly Balls . אחד מהכדורים שהיו באוויר כבר לא נשאר באצטדיון. אל תדאגו-- אריזונה החזירו ראן בחלק התחתון של האינינג התשיעי כך שגרייס לא הגדיל לדודג´רס את היתרון. אחד הרגעים הנחמדים של העונה. בתמונה נראה גרייס זורק לאחד החובטים של הדודג´רס. כשעולה שחקן שהוא לא פיצ´ר להגיש רואים את ההבדלים. הזריקות היו משהו כמו 60-65 מייל עם קצת סיבוב עליהם. אם זה היה משחק צמוד אני בטוח שלא היו סתם חובטים Fly balls ומנסים להעיף הכל מהמגרש. היו חובטים בשביל לפגוע ועושים הרבה ראנס. בכל מקרה-- חבל שאין פה תמונה שהוא עושה את הפרצוף של Mike fetters . זה היה ממחיש את השכרות של אנשים שמשחקים בייסבול...

SlamminDino

New member
No trade , no trade la la la la

המשפט המבדר הוא ממלך האריות שוב עם סקאר וחבורת הצבועים השיכורים המצחיקים האלה בראשות אד! בסופו של דבר בהחלט הייתה הצדקה לשם שהדביקו לנסיון העסקה בין אריזונה לקולוראדו. קראו לזה עסקת ווקר- וויליאמס מכיוון ששניהם לא רק היו השמות הגדולים ( גם דוראזו גם!!) אלא גם שניי האנשים שצריכים להטיל וטו על מה שחתמו בחוזה עם קבוצתם . שניי השחקנים חתמו על סעיף אי העברה בטריידים ומאט וויליאמס לא הסכים לוותר על הסעיף בסופו של דבר. אני לא חושב שאריזונה צריכים כל כך להתאכזב. ממש לא!! יש להם שמה קבוצה טובה ואם ימצאו לדוראזו עוד At Bats יהיה טוב. לא היה צורך להלחץ ולעשות את הטרייד הזה בכל מקרה. ובמקרה של קולוראדו, גם היא לא צריכה להרגיש רע שנכשל הנסיון. יש להם את לארי ווקר וטוד הלטון ביחד עדיין!! ובנוסף לשניהם יש כמה סלאגרים חדשים בקבוצה שבאו מפלורידה ובהחלט יכולים להיות טובים. פרסטון ווילסון וצ´ארלס ג´ונסון בעונה טובה יהיו טובים מאוד, בטח שבקורז פילד ובטח עם בירה שיש לה טעם של הריי הרוקי. היה נסיון מעניין, בהחלט כן. אפשר לקרוא על כך בהודעה שמופיעה מעל התגובה הזאת . לעוד מידע מהאתר של הבייסבול לחצו על אחת האותיות שמופיעות בכחול. אכזבה? לא!!! The Two Teams will do just fine....

SlamminDino

New member
הטירוף חוגג באריזונה

קבלו את התמונה הזאת.. שווה יותר מהכל להסביר מה שעובר על הדאיימונדבאקס.
פשוט שוכרה!!

SlamminDino

New member
הטרייד בתמונה משקפת

2 שחקנים תמורת 4. מכל השישייה הזאת נשאר רק חואן פייר במארלינס לקראת העונה הבאה. טים ספוניבארגר הועבר מאטלנטה לפלורידה בטרייד שלה לקבלת מייק האמפטון שיכפה על עזיבתו של השמאלי טום גלאווין.

SlamminDino

New member
עוד שנתיים שלוש ...../images/Emo121.gif

כבר חמישים שנה האנשים בריגלי אומרים את זה.. מכיוון שאבא שלי אוהד קאבס קראתי לו את מה שכתבת פה. הוא אומר שזה מה שאמרו שהוא גדל שמה בשיקאגו. ואני מדבר על הימים של ארני באנקס. האם לנו להאמין שהפעם זה על באמת? אם רק השחקנים לא ידפקו את הקריירה כמו שאמרת.

SlamminDino

New member
לכם לא, לאחרים כן..

שהייתי בבית ספר בימים החשוכים ההם.. היה איזה שנה שההמנון הלאומי התקווה היה תלוי בכתה ליד הדגל. אז יום אחד המורה נכנסת ושואלת: מי לקח את התקווה? מסתבר שמישהו קיבל כל כך הרבה השראה ממילות ההמנון שהחליט לקחת את זה לעצמו. אך באמת לא אבדה תקוותנו כי ההמנון הוחזר לכותליי הכתה יום לאחר מכן. כנראה שהיינו ממש קטנים אז.

Homer Simpson

New member
הצמד הקטלני.

אני לא בקיא בקשר למקום ראשון ושני בליגה, אבל אין ספק שהצמד הקטלני מכולם היה בייב רות ולו גריג, שביחסיהם לא היו בדיוק צמד חמד. הראשון היה הגדול בכל הזמנים, והשני הפירסט-בייסמן הטוב מכולם.

SlamminDino

New member
בטח רות´ היה אשם ביחסים..

כי את גהריג כולם אהבו ורות´ היה ידוע בתור איש אוהב איך נאמר.. אהה מצאתי!! היום בסימפסונס היה את מה שבייב בטח אהב. גם אנשיי ספרינגפילד אהבו בסופו של דבר אחריי השיר המאולתר של הומר ( יישר כח) . בייב רות´ היה העוצמה הממש מיוחדת במינה לאותה תקופה וגהריג היה הגאווה ואני לא מדבר על המצעדים האלה בתל אביב, ברלין ואיפה שלא יהיה. בספר של ESPN כותרת גדולה ובה כתוב Pride of the Yankees ! כך במילים פשוטות אלה אפשר לתאר את מה ש לו גהריג היה בשביל היאנקיז. כל כך הרבה עבר והסטוריה לקבוצה הזאת!! בנימה זו אני רוצה להמליץ על שתיי שירים חמודים לכל אוהביי היאנקיז באשר הם. מצאתי אותם בקאזה תחת החיפוש יאנקיז. שניהם בעצם מנגינות משירים מפורסמים אחרים. נתחיל את הסקירה: הראשון הוא שיר שאהבתי גם לפניי כן והוא של לו בגה. Mambo No 5 הוסב ל Yankee Mambo. עכשיו-- אני לא יודע אם זה הוא שר את זה אבל אם זה מישהו אחר הרשו לי לומר.. יופי של עבודה! השיר הוא לכבוד האליפות של היאנקיז בעונת 99. ( שימו לב לעקיצה על El- Duque) השני הוא שיר במנגינה ובפורמט של שיר מפורסם מאוד Talkin baseball. אז עשו מהדורה של talkin baseball של היאנקיז שם מוזכרים העבר ההווה והמטרה. נזכרתי בזה עכשיו עם הדיבורים על גהריג ורות´. וזה מביא אותי לעוד שאלה.. סימפסון, למה דימאג´יו היה הקליפר? זה לא מסתדר כי הקליפרס באן בי איי הם כאלה.. כאלה-- לא לייקרס!! ובנוסף הם קליפרס -- like get away from me ( סגנון קלולס) אז אם אתה או מישהו יודעים.. תשובה תתקבל בכוסית לחיים גדולה!

Homer Simpson

New member
כמה הערות

1) בקשר לרות´ וגריג - כמו שאומרים, צריך שניים לטנגו. אני בטוח שגם לו לא היה טלית שכולה תכלת, למרות הדימוי שנוצר לו בגלל מותו הטרגי. 2) בקשר לדימאג´יו: תוכל למצוא את פירוש המלה כאן אם תכתוב clipper בחלון הראשון (הפירוש השלישי). את מקור הכינוי תוכל למצוא כאן. 3) איפה מצאת את השירים? תוכל לשלוח לינק?

SlamminDino

New member
that´s a good one , Homer

ועכשיו איפה הבירה שמגיעה לך? ראיתי את שם השדר מל אלן בלינק שהפנתה אותי אליו. גם הוא מוזכר בשיר. בהחלט שירים המתעדים מקורות הסטוריים מהמעלה הראשונה.

SlamminDino

New member
About the songs, Simpson!

אני לא יודע שום דבר בלינקים לכן אדריך אותך איך להגיע אל השירים. יש לך קאזה נכון? נאמר שיש לך.. So here is what you do. אתה הולך ל Search וכותב את המילה Yankee mambo. תוריד את השיר הזה.. זה בטח שיר אליפות שעשו אחריי עונת 99. השיר השני שהזכרתי הוא Talking baseball- yankee version. פשוט חפש תחת השם Yankees. תמצא את זה כבר. אני רואה כל מיניי דברים חמודים שלא ניסיתי עדיין. אני רואה משהו של the simpsons baseball song. נשמע חמוד ביותר ורלוונטי מאוד בשבילך הייתי אומר, הומר. ואם אין קאזה-- אין סמבה! סתם, נראה איך נוכל לעזור לך במקרה שאין לך.. נמצא דרך!

LeBronJames

New member
בייקר חתם בקאבס הלילה

ואני כאוהד הג´איינטס לא יכול שלא להצטער על כך. עכשיו, מה יהיה עם ג´ף קנט ?

SlamminDino

New member
לג´איינטס יש את פיליפה אלו

שחקן עבר טוב מאוד ואביו של מויסס אלו שישחק השנה אצל דאסטי בייקר. מילה אחת לגביי הבן בשיקאגו קודם: אני חושב שאין סיבה שהקאבס לא ייעשו טוב השנה. יש להם את השחקנים ואת הפיצ´ינג סטאף. זה מה שכל הזמן קורה. הגיע הזמן להראות את היכולת המתאימה לקבוצה שיש לה את קארי ווד, ליבר ואיך קוראים לפיצ´ר הצעיר והטוב. הם הביאו את הקלוזר מפלורידה שאמור להיות די טוב שנה שעברה לחיזוק לבולפן. ביחד עם קייל פארנסוורת´ ופלאש גורדון יש להם צוות בצפון שיקאגו. עכשיו לגביי סן פרנסיסקו-- אם הקבוצה תשאר ביחד יש סיבה לאופטימיות. ג´ף קנט הוא פאקטור מאוד חשוב לג´איינטס ואני בטוח שהאוהדים רוצים שיישאר. יש לי הרגשה משום מה שהוא כן יישאר כי הוא נמצא בקבוצה עם סיכוי טוב מאוד לוורלד סיריז! סן פרנסיסקו היא מקום ממש נחמד לשחק בו והקהל מגיע למגרשים לעודד. ובתור החובט לפניי בונדס הוא מקבל הרבה קרדיט על ההצלחה של הקבוצה. הדבר הנכון מבחינתו הוא להשאר לדעתי אלא אם כן כמובן הוא מקבל חוזה מקבוצה אחרת שמביא לו יותר כסף ויותר פריבלגיות שלא היו לו בסן פרנסיסקו כגון נסיעה חופשית על האופנוע ושתיית בירה לפניי משחקים. ומי מחלק חוזים כאלה? הקבוצה שתחליף את המינסוטה טווינס!! הצחקתם אותי-- אחריי מה שעשו השנה.. They aint going anywhere.

למעלה