ה-100 7X15

didalf

Well-known member
רק אני חושבת שיש מצב שאוקטביה קצת שמחה שהיא הולכת להרוג את מאדי? 😜
"את הרגת את אחי אז עכשיו תורי"
כאילו ברור שלא באמת. אבל סתם תהייה שעלתה לראש חח
אני גם קצת חשבתי|מובך|:-D וגם כאילו באמת חשבתי שזה ראוי באיזשהו אופן, אפילו לא בקטע מרושע. בקטע של איזה סגירת מעגל.

מאדי מאדי מאדי. ממש מעצבן שהיא הפכה להיות הנושא המרכזי של העונה איף.
אבל מה שכן, כשקלארק ואוקטביה הלכו והיא הזילה דמעה זה ממש העציב אותי.
|כן|לשני חלקי המשפט. זה באמת היה עצוב הדמעה שלה בסוף, שהיא לא יכולה לתפקד אבל כן יצאה לה דמעה:-(

מרפי פשוט פשושי כזה בא לי לאכול אותו |מאוהב|
כן|מאוהב|

מי עושה שאלון ניחושים לסוף הסדרה? :-P:
זה המומחיות של דילן בד"כ:-D

Lhuna3

Well-known member
מי עושה שאלון ניחושים לסוף הסדרה?
אני בדיוק התחלתי להעלות כזה, ואז שיניתי את דעתי, כי יש לי חשש שזה סתם יהרוס, מרגישה שכבר עשינו לעצמנו יותר מידי בילדאפ מהסיום וזה הזמן להנמיך לי ציפיות עכשיו, וגם מפחדת שתיאוריות קצת יהרסו לי.
(אבל אני לא מתנגדת כמובן שתעשו אם בא לכם)
בכל מקרה יש לדילן כבר שני שאלונים די גדולים לסכם לנו :-D

didalf

Well-known member
אני בדיוק התחלתי להעלות כזה, ואז שיניתי את דעתי, כי יש לי חשש שזה סתם יהרוס, מרגישה שכבר עשינו לעצמנו יותר מידי בילדאפ מהסיום וזה הזמן להנמיך לי ציפיות עכשיו, וגם מפחדת שתיאוריות קצת יהרסו לי.
(אבל אני לא מתנגדת כמובן שתעשו אם בא לכם)
בכל מקרה יש לדילן כבר שני שאלונים די גדולים לסכם לנו :-D
אז אולי שאלון סיכום?

מילי08

Well-known member
אמא!! איזה מתח! פרק מעולה.
מרגיש לי שהפרק האחרון יהיה ממש עמוס באירועים. מעניין אם הוא יהיה ארוך יותר.
אחר כך אכתוב תגובה מפורטת

מילי08

Well-known member
הוא אכן יהיה ארוך יותר
באמת? אני מקווה שזה לא אומר שיחפפו. אבל מבחינתי זה אומר שברור שבלאמי מת. כלומר, חשבתי שאולי ינסו להחיות אותו או להראות עוד משהו איתו כדי שתהיה סגירת מעגל לדמות

LeAnnDyIan

Well-known member
אמא!! איזה מתח! פרק מעולה.
מרגיש לי שהפרק האחרון יהיה ממש עמוס באירועים. מעניין אם הוא יהיה ארוך יותר.
אחר כך אכתוב תגובה מפורטת
איזה כיף שעוד מישהי חושבת כמוני.
משום מה נראה שכולם מאוכזבים מהפרק או מחלק ממנו.

מילי08

Well-known member
יאללה, לפני שאני קוראת תגובות.
הייתי בטוחה שמרפי יהיה זה שייפצע אחרי ההתמוטטות, אבל הוא ג'וק, כמובן. וגם מהמם. איך הוא רץ לאמורי לעזור לה. איזה מזל שג'קסון היה איתם, אבל לא ברור לי איך זה קרה... הוא לא היה ברחבה למטה עם הבנות?! נראה לי שפספסתי כאן משהו.
אקו! איפה אקו היתה כל הזמן הזה? לפחות היו מראים אותה לכודה, שנדע שהיא בעניינים, אבל ההתעלמות הזאת ממנה היתה מוזרה. ניילה כנראה בהנגאובר.
היו כמה קטעים בין אינדרה לגאיה שלא הבנתי. כלומר לא משהו ספציפי, אלא המבטים המוזרים ביניהן. הגעתי למסקנה שאינדרה זו הדמות שאני הכי אוהבת, וסליחה ממעריצי קלארק או לקסה. היא כזאת באד-אסית. נראה לי שלא נתנו לה להיות הדה רק כי היא מבוגרת ופחות יפה, אבל היא דמות מעולה ואשה נאמנה. רק שלא יהרגו לי אותה בסוף, אם כי זו בטוח מה שיקרה.
גאיה מנסה ללמד את קלארק מדיטציה.. זה היה סתמי. סתם כדי ליצור סצינה משותפת.
בינתיים אצל החבורה השנייה - רייבן מנסה לעזור אבל היא צריכה טכנולוגיה, לא דם ולכן היא היתה קצת מיותרת שם, אבל היא מהממת וטובת לב. כשג'קסון שלח אותה לדבר עם אמורי, ציפיתי לאיזו תובנה משמעותית, משהו שיחזיק את אמורי בחיים, אבל בסוף אמורי היתה זו שחיזקה את רייבן.
לוויט - ייאי! חמוד. לקח לו כמה שנים טובות, אבל הוא סוף סוף התעורר והבין שהוא הולך אחרי אדם רע.
מאדי - ציפיתי ממנה להראות קצת התנגדות לקדוגן הקריפי.. כשהוא התקרב ושאל אותה איך היא מרגישה ושם עליה יד, אני ממש חשבתי שהיא תסנן בעצבים- תעוף מפה/ תעיף ת'יד... אבל כנראה קל יותר להתחצף לאמא קלארק מאשר לדוד המטריד הזה. גם קיוויתי שאיכשהו היא תתנגד למכשיר. שתבין בעצמה שהיא צריכה לחשוב רק על קלארק ולא על שום דבר אחר, אבל זאת מאדי והיא סתומה.
קדוגן 8-{8-{8-{8-{ יואו, איזה נוראי! אחד הרשעים הטובים בטלוויזיה, כי ממש קל לשנוא אותו. איך הוא נטש ככה את מאדי. היה מזוויע. לא הבנתי אבל למה קלארק מיד רצתה להרוג אותה. אנשים בד"כ נאחזים באהובים שלהם גם אם הם במצב צמח וזה היה רגע הזוי. אבל אוקטביה השמנמנה שיחקה אותה. מזל שלוויט עצר אותן ברגע האחרון.
גם שיידי! לקח לי זמן, אבל אני לגמרי אוהבת את המפלצת הרצחנית הזאת, בעיקר כי השחקן חוגג על הדמות. לדעתי מה שיקרה בסוף - (כאילו, נראה לי שזה יקרה, אבל גם נראה לי שלא) שיידי יהרוג את קדוגן רגע לפני ההתעלות, ואז מישהו מהחבורה שלנו יהרוג את שיידי. זאת צריכה להיות אינדרה, אבל זאת תהיה קלארק.
מה עוד? בטוח שכחתי אבל אני אגיב אליכם ואזכר.

Lhuna3

Well-known member
אוקטביה השמנמנה
????
:-D:-D:-D
:mad: :mad: :mad:
לא יודעת איך להגיב לך על זה אפילו
כתבת את זה בכזאת נונשלאנטיות שזה הצחיק אותי
אני לא חשבתי שהיא נראתה שמנמנה מאז שהורידה את תסרוקת הדיסייפלס, אבל לא יודעת, אולי בגלל זה היא לבשה מחוך הפרק.

Lhuna3

Well-known member
הגעתי למסקנה שאינדרה זו הדמות שאני הכי אוהבת, וסליחה ממעריצי קלארק או לקסה.
היא מלכה, אני גיליתי את זה בצפיה החוזרת החל מסוף עונה 4. גם הבנתי שהיתה לה הרבה יותר השפעה על המאורעות ממה שאולי קלטתי בצפיה הראשונה.
(רק מעצבן מה שהכותבים עשו לה עכשיו בסוף עם שיידי)

מאדי - ציפיתי ממנה להראות קצת התנגדות לקדוגן הקריפי..
אין כבר מה להתנגד עכשיו, היא באה לשם בשביל לתת לו משהו רוצה ולגמור עם זה. רק אחרי שראתה את הזכרון עם בקה היא הבינה שזה מסוכן מידי.

אחד הרשעים הטובים בטלוויזיה, כי ממש קל לשנוא אותו.
הוא מגלומן ואדיוט, אבל לומר את האמת, אני דווקא לא מצליחה לשנוא אותו ברמה שהייתי רוצה. רק קצת.

גם שיידי! לקח לי זמן, אבל אני לגמרי אוהבת את המפלצת הרצחנית הזאת, בעיקר כי השחקן חוגג על הדמות.
:-D |כן|

מילי08

Well-known member
הם לא זוכים למוות הירואי, אלא למוות מטופש ומרגיז
נכון, זה מבאס
כל הקטע הזה עם המרדפים ממש מצחיק אותי זה כזה קלישאה אמריקאית מצחיק אותי שנכנסת לזה:-D
וואי, ממש :-D
מאדי מאדי מאדי. ממש מעצבן שהיא הפכה להיות הנושא המרכזי של העונה
היא מעצבנת, אבל היה ברור עוד מהעונה הקודמת שהיא בעלת תפקיד מפתח
אני לא חשבתי שהיא נראתה שמנמנה מאז שהורידה את תסרוקת הדיסייפלס
די, רואים על הפנים שלה! היא עדיין מהממת אבל עגלגלה כזאת..
אין כבר מה להתנגד עכשיו, היא באה לשם בשביל לתת לו משהו רוצה ולגמור עם זה
כן, אבל היא יכולה להיות קצת טינאייג'רית חצופה ולהגיד משהו כמו get your fucking hands of me. זה מה שחשבתי שהיא תגיד. אני רוצה לסיים עם זה ולא כדי לעזור לך.
באמת אין חפירות הפעם :unsure:

מילי08

Well-known member
יש לי מחשב חדש והריענון בו לא עובד כמו שצריך אז התגובות לא במקום כנראה :-\ איתכם הסליחה..

LeAnnDyIan

Well-known member
אבל זאת מאדי והיא סתומה.
בדיוק. בגלל זה אפילו לא כאב לי עליה. היא כזאת נעל.
אבל אני מרגישה שבשלב הזה אני היחידה שעדין אכפת לה מקלארק, משום מה כל התגובות שקראתי, או רובן לפחות היו כאלה של היא כבר לא מרגשת אותי/לא אכפת לי ממנה/זה היה משוחק רע וכאלה. ואני דווקא אהבתי את הסצינה שלה נשברת שם.
עוד יותר אהבתי שגאיה מסתכלת על קלארק (לפני) במבט מאוהב כזה ומסננת ״זה לא פשוט שמישהו שאת אוהבת מסכן את חיו כל פעם״ ואני כזה וטפ, איכסה, אל תסתכלי עליה ככה!!$#% אבל שניה אחרי זה קלארק בייסקלי אמרה לה שהיא כלום אז נרגעתי:-D

הגעתי למסקנה שאינדרה זו הדמות שאני הכי אוהבת, וסליחה ממעריצי קלארק או לקסה.
לא הבנתי למה את צריכה להתנצל? למה למי שאוהב את קלארק ולקסה אמורה להיות בעיה עם זה שאינדרה היא הדמות האהובה עליך?:-D אני אוהבת את שלושתן מאוד וחושבת ששלושתן באדאסיות (+אוקטביה)

נראה לי שלא נתנו לה להיות הדה רק כי היא מבוגרת ופחות יפה
אני חושבת שנכנסו לזה הרבה שיקולים אבל הגיל בהחלט היה שיקול מרכזי, הם רצו להראות שכל ההדות נבחרים כשהם צעירים ממש כי הם גם מתים צעירים, בגלל זה כל הנאטבלידות כאלה צעירים.
זה הרי היה גורם הפתעה גדול שהראו את כל הלוחמים האימתניים האלה שכל אחד מהם נראה מפקד ואז בסוף זו הלסבית הקטנה הזו:-D זה היה מצחיק ומעולה. וכמובן זה שבסוף מתגלה שהיא באדאסית אדירה זה רק בונוס.

LeAnnDyIan

Well-known member
באמת אין חפירות הפעם :unsure:
עוד לא הגעתי לחפירות שלי כי אני מתעצלת. אבל אני עוד אגיב לפרק קצת יותר בהרחבה מתישהו לפני הפרק הבא:-P:

יש לי מחשב חדש והריענון בו לא עובד כמו שצריך אז התגובות לא במקום כנראה :-\ איתכם הסליחה..
אני באמת לא מצליחה למצוא את התגובה שלך|תוהה|

didalf

Well-known member
אוקטביה השמנמנה
????
:-D:-D:-D
:mad: :mad: :mad:
לא יודעת איך להגיב לך על זה אפילו
כתבת את זה בכזאת נונשלאנטיות שזה הצחיק אותי
וואי זה ממש הצחיק אותי גם:-D:-D

אבל מבחינתי זה אומר שברור שבלאמי מת. כלומר, חשבתי שאולי ינסו להחיות אותו או להראות עוד משהו איתו כדי שתהיה סגירת מעגל לדמות
אני חושבת שזה היה ברור כל הזמן. התקווה שלי היא שהוא יופיע באיזה חזיון כלשהו. למשל כשקלארק תעשה את המבחן זה בטח יכלול הופעות של דמויות מתות שיבואו לעזור לה.

גם שיידי! לקח לי זמן, אבל אני לגמרי אוהבת את המפלצת הרצחנית הזאת, בעיקר כי השחקן חוגג על הדמות.
|כן|:-D

הגעתי למסקנה שאינדרה זו הדמות שאני הכי אוהבת, וסליחה ממעריצי קלארק או לקסה. היא כזאת באד-אסית. נראה לי שלא נתנו לה להיות הדה רק כי היא מבוגרת ופחות יפה, אבל היא דמות מעולה ואשה נאמנה.
אני גם מתה על אינדרה. אבל אני לא חושבת שהיא מתאימה להיות הדה, היא טובה יותר בתור סגנית לדעתי (גם בלאמי אגב הוא סגן יותר טוב מאשר מנהיג. וסגן טוב זה גם חשוב).

אין כבר מה להתנגד עכשיו, היא באה לשם בשביל לתת לו משהו רוצה ולגמור עם זה. רק אחרי שראתה את הזכרון עם בקה היא הבינה שזה מסוכן מידי.
|כן|

אבל אני מרגישה שבשלב הזה אני היחידה שעדין אכפת לה מקלארק, משום מה כל התגובות שקראתי, או רובן לפחות היו כאלה של היא כבר לא מרגשת אותי/לא אכפת לי ממנה/זה היה משוחק רע וכאלה. ואני דווקא אהבתי את הסצינה שלה נשברת שם.
אני חושבת שהבעיה היא יותר מאדי מקלארק. מאדי כ"כ מעצבנת שקשה לי להתחבר לכאב של קלארק עליה. (למרות שבסוף כשהיא התחילה לזמזם לה כן בכיתי)
שגאיה מסתכלת על קלארק (לפני) במבט מאוהב כזה ומסננת ״זה לא פשוט שמישהו שאת אוהבת מסכן את חיו כל פעם״ ואני כזה וטפ, איכסה, אל תסתכלי עליה ככה!!$#%
וואי לגמרי מבט מאוהב!! ממש חששתי שידחפו לנו ברגע האחרון פתאום קטע רומנטי עם גאיה וקלארק וזה יהיה ככ לא קשור.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
הא זה לא עובד
מסתבר שכשנותנים קישור להודעה ששורשרה במקום הנכון זה עובד גם אם היא בדף ישן יותר, אבל הודעה שלא חוזרת לעמוד האחרון.
אז הודעה מתחת לזאת

מילי08

Well-known member
ואני דווקא אהבתי את הסצינה שלה נשברת שם.
כן, זה היה רגע חזק.
עוד יותר אהבתי שגאיה מסתכלת על קלארק (לפני) במבט מאוהב כזה ומסננת ״זה לא פשוט שמישהו שאת אוהבת מסכן את חיו כל פעם״
וואלה?!?!?!?!?!? לא חשבתי לכיוון הזה בכלל. מתי היא הספיקה להתאהב בה?
למה למי שאוהב את קלארק ולקסה אמורה להיות בעיה עם זה שאינדרה היא הדמות האהובה עליך
כי הן הילדות המקובלות בשכבה....
אני חושבת שנכנסו לזה הרבה שיקולים אבל הגיל בהחלט היה שיקול מרכזי, הם רצו להראות שכל ההדות נבחרים כשהם צעירים ממש כי הם גם מתים צעירים, בגלל זה כל הנאטבלידות כאלה צעירים.
זה הרי היה גורם הפתעה גדול שהראו את כל הלוחמים האימתניים האלה שכל אחד מהם נראה מפקד ואז בסוף זו הלסבית הקטנה הזו:-D זה היה מצחיק ומעולה. וכמובן זה שבסוף מתגלה שהיא באדאסית אדירה זה רק בונוס.
צודקת, קיבלתי.
מתחת למישהו כלשהו. בינתיים הבנתי שאני צריכה לבטל את אחד הכפתורים כדי ש ctrl f5 יעבוד. טכנולוגיה.. :rolleyes:
אני חושבת שזה היה ברור כל הזמן [בלאמי מת]
בגלל זה היה כל כך מהיר וברגע האחרון, חשבתי שזה אומר שנראה אותו, גם אם הוא לא ימשיך לחיות עוד הרבה. הוא מת כשכולם שונאים אותו, לעומת דמויות אחרות שמתו אחרי שהתאהבנו בהן.
וואי לגמרי מבט מאוהב!! ממש חששתי שידחפו לנו ברגע האחרון פתאום קטע עם גאיה וקלארק וזה יהיה ככ לא קשור.
די, נו.. איך קלטתן את זה? רק אני עיוורת? (אני די גרועה ברמזים, אז אולי זאת הבעיה)

יאללה, אני צריכה לישון

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד יותר אהבתי שגאיה מסתכלת על קלארק (לפני) במבט מאוהב כזה ומסננת ״זה לא פשוט שמישהו שאת אוהבת מסכן את חיו כל פעם״ ואני כזה וטפ, איכסה, אל תסתכלי עליה ככה!!$#% אבל שניה אחרי זה קלארק בייסקלי אמרה לה שהיא כלום אז נרגעתי:-D
לא הבנתי את החלק האחרון של המשפט. היא אומרת שמי כלום?
בכל מקרה אני לא מבין מה הקטע עם מחשבה של משהו רומנטי בין קלארק לגאיה. זה די ברור שגאיה דיברה על אמא של קלארק ולזה באמת קלארק התייחסה.
חוץ מזה שפרינסס-מקאניק זה אנדגיים.
מאדי - ציפיתי ממנה להראות קצת התנגדות לקדוגן הקריפי.. כשהוא התקרב ושאל אותה איך היא מרגישה ושם עליה יד, אני ממש חשבתי שהיא תסנן בעצבים- תעוף מפה/ תעיף ת'יד... אבל כנראה קל יותר להתחצף לאמא קלארק מאשר לדוד המטריד הזה. גם קיוויתי שאיכשהו היא תתנגד למכשיר. שתבין בעצמה שהיא צריכה לחשוב רק על קלארק ולא על שום דבר אחר, אבל זאת מאדי והיא סתומה.
יצא לך דילן
או שאיכשהו הורדת גירסה של הפרק שבה נמחק כל הקטע שבו היא מתנגדת לו, אומרת לו שילך לפלוטהימסלף ויורד לה דם מהראש.
הגעתי למסקנה שאינדרה זו הדמות שאני הכי אוהבת, וסליחה ממעריצי קלארק או לקסה. היא כזאת באד-אסית. נראה לי שלא נתנו לה להיות הדה רק כי היא מבוגרת ופחות יפה, אבל היא דמות מעולה ואשה נאמנה. רק שלא יהרגו לי אותה בסוף, אם כי זו בטוח מה שיקרה.
קודם כל אם הגעת רק עכשיו למסקנה שאינדרה היא דמות מדהימה אז את צריכה לקחת מקום בסוף האולם. היא הייתה סופר באד-אס עוד בעונה 2 כשהיא בנתה את הביטחון העצמי של אוקטביה (ומבקביל התחננה בפני לקסה להרוג את קלארק).
וטכנית היא סוג של הייתה הדה, אבל רק לכמה פרקים בודדים בין זה שהיא גילתה לוואנקרו שמאדי היא כבר לא הקומנדר (ואז נלחמה בnight) ועד שהיא הפסידה בקרב לשיידי.
ממש הדה היא לא יכלה להיות כי היא בין הדמויות הבודדות שנותרו שעדיין לא נייטבלאד. (לפחות ככה זה מרגיש)
איפה ניילה ואקו/אש?? מבזבזים זמן על אקו כשיש לנו 2 דמויות הרבה יותר מעניינות שלא ראינו כל הפרק. בע.
חחחח אני יודע שכתבת אקו בטעות בפעם השניה, אבל זה יצא מצחיק.
ואמורי הרבה יותר חשובה. היא מוטאנטית ומוטאנטים שווים יותר.
ואם בסוף אחרי פרק שלם שהיא גוססת היא פתאום תשרוד זה יהיה ממש מעצבן.
בדיוק ההפך. אחרי פרק שלם שהיא גוססת חסר להם שהיא לא תשרוד. מה הטעם בלתת לה למות אם טורחים כל כך להציל אותה?
באופן כללי אני אהיה בשוק אם היא תמות, זה די חוק בסדרות שאנשים או מתים מהר או בכלל לא.
מי אי פעם גסס למשך יותר מפרק ואז בסוף מת?
(מקרה קצת חריג זה קיין שאיכשהו היה על סף מוות במשך יותר מחצי עונה. אבל הוא מת מהר בסוף ורק אחרי שהחליף גוף)

didalf

Well-known member
לא הבנתי את החלק האחרון של המשפט. היא אומרת שמי כלום?
קלארק על עצמה, היא אומרת שאם היא תאבד גם את מאדי - "I'll have nothing, I'll be nothing"

חוץ מזה שפרינסס-מקאניק זה אנדגיים.
אתה בטוח לגבי זה? לשתיהן יש די נאחס בקטע הרומנטי. אם הן יהיו ביחד זה אומר ששתיהן ימותו מיד? או שהנאחסים שלהן יבטלו אחד את השני?:-P:

לפלוטהימסלף
:-D:-D

קודם כל אם הגעת רק עכשיו למסקנה שאינדרה היא דמות מדהימה אז את צריכה לקחת מקום בסוף האולם
|כן|B-|

היא מוטאנטית ומוטאנטים שווים יותר.

בדיוק ההפך. אחרי פרק שלם שהיא גוססת חסר להם שהיא לא תשרוד. מה הטעם בלתת לה למות אם טורחים כל כך להציל אותה?
|כן|!!!!!!!

למעלה