ה-100 7X15

סטילהוק1

Well-known member
שידורו של הפרק הלפני אחרון של הסדרה בארה"ב הסתיים זה עתה

סטילהוק1

Well-known member
כבר ציינתי שאני שונא את התסריטאים שמנסים להרוס את הסדרה עם תסריט מעצבן ומאכזב? קודם הם הרגו את לקסה ללא שום סיבה, אחר כך הם הרגו את בלאמי ללא שום סיבה, ועכשיו קלארק ואוקטביה השתגרו לבארדו רק בכדי לגלות שמאדי הפכה באופן קבוע לצמח שמודעת לכל מה שקורה מסביבה, אך אינה מסוגלת לזוז או להגיב בשום צורה, בעוד שקאדוגן הרועה המרושע השיג ממנה את הקוד, ועל הדרך הן גם נאלצו לשחרר את שיידהדה המרושע מתא הכלא שלו בבארדו, בכדי שיסיח את דעתם של השומרים. ואם לא די בזה, גם אמורי גוססת אחרי הפיצוץ בבונקר שפצע אותה אנושות. ואני שואל את עצמי, האם הסדרה הזאת בדיוק כמו משחקי הכס לפניה שנהרסה עם תסריט גרוע של תסריטאיה בעונתה האחרונה, הפכה להיות סדרה למאזוכיסטים שנהנים לסבול מהצפייה בה? כי שזה מה שאני לפחות הרגשתי כשצפיתי בפרקים האחרונים של הסדרה. :-/

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
הולי פאקבולז!! שיידי שר את שיר החתונה של לקסה וקלארק|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| האעהאהעהאהעהאהעעהעה!!! צרחתי מהתרגשות1!!!!!
לא אכפת לי ממאדי, לא אכפת לי מאמורי
אבל איפה ניילה??!?!?!?
אומייגאד רייבן ומרפי עם הפטישים האלה... |יאמי||סקס|💦💦💦
הפלאשבק עם לקסה שהיא אומרת I'll always be with you אהעהעעה|מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה|
טוב אני רעבה, אני אמשיך לכתוב אח"כ

סטילהוק1

Well-known member
מאדי הגרסה הצעירה של לקסה. וזו דעתי על התסריטאים הדפוקים שהרסו את הסדרה: LexaFight10.gif

LeAnnDyIan

Well-known member
מאדי הגרסה הצעירה של לקסה. וזו דעתי על התסריטאים הדפוקים שהרסו את הסדרה: צפה בקובץ המצורף 4046
פחח הצחקת אותי.
מאדי הייתה מתה להיות רבע מלקסה.
לי היא יותר נראית כמו הלאב-צ׳יילד של מאיה וג׳ספר. גם נדוניקית כמו שניהם בדיוק. והגבותתתת בעעעע הגבות8-{8-{

ולגבי התסריטאים. האמת שאין לי באמת תלונות אליהם. בסופו של דבר הם יצרו את הסדרה שאני הכי אוהבת ונהנית ממנה כרגע. זו סדרה שתמיד הורגת דמויות ולכן להתלונן על שהרגו דמות שאני אוהבת זה כמובן לגיטימי, אבל זה לא משהו שיהרוס לי את הצפיה כשליטרלי כבר מההתחלה הבנו שאף דמות מלבד קלארק, לא בטוחה. (כלומר, אני בטוחה שהיא תקריב את עצמה בסוף הסדרה ותמות כדי להציל את האנושות, אבל זה לא משנה את העובדה שהיה ברור שהיא לא תמות לאורך כל הסדרה)
אז עצם זה שאנחנו מגיעים לקו הסיום עם עוד כמה דמויות שאני אוהבת שעדין בחיים ועדין באדאסיות- זה לגמרי בונוס מבחינתי. וחוץ מזה שקים שאמווי שכתבה את הפרק הזה היא הכותבת האהובה עליי בסדרה אז בכלל אין לי שום טענות אליה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא מאמין שעוד שבוע זה יגמר
הרגע סיימתי לצפות (לא בעבודה היום) ואני לא בטוח מה לחשוב.
אבל אולי אני הכי בשוק שהן עמדו להרוג את מאדי. כאילו רק על סמך זה שלוויט אמר שאי-אפשר לעזור לה. אולי תנסו להשיג עוד דעות?
אבל היה ברור שמשהו יעצור אותן. אם כי תכלס זה לא ממש ברור למה זה עצר אותן, הרי זה שקאדוגן השיג את הקוד לא צריך לשנות שום דבר מבחינת לתת לה מוות חסד או לא.

צדקתי שיהיה את לוויט בפרק וגם הרגיש לי די אמין שהוא בהתחלה עזר לעבוד על הזכרונות של מאדי, אבל בשלב מסוים זה כבר היה קשה לו מידי. זה חשוב כי בעבר לא הרגיש שמספיק הראו מה הסיבה שהוא עזר לאוקטביה.
אבל יחד עם כל זה עדיין לא ברור לי למה הוא נחרד כל כך מזה שקאדוגן השיג את הקוד הסופי כששעה לפני כן הוא ניסה לעזור לקאדוגן להשיג אותו.
והאם הוא כבר פתאום לא מאמין בכלל בכל הדת שלהם? כי אם הוא מאמין שהם יהפכו לישויות אנרגיה אז זה אומר שזה שמאדי צמח לא בעצם משנה שום דבר כי היא עדיין תתעלה לישות אנרגיה.

מעניין שהאבן הוסתרה מתחת לסמל שקשור לאזגדה. זה בטח קשור למשהו מהעבר עם הילדים של קאדוגן. כלומר אולי משהו שיוסבר רק בסדרת בת.
אני חשבתי שאקו תופיע ותתן איזה הסבר שיעזור להם במשהו, אבל לא. די מוזר שבכלל לא ראינו אותה ואת ניילה בפרק.

אני מאוד מקווה שאמורי תשורד
אבל מעבר לזה יש עדיין את אקו וניילה שנעלמו, ויש את האחרים שתקועים בחלק החיצוני יותר של הבונקר.
כלומר כל זה עלילת משנה לזה שקלארק הולכת איכשהו לקחת את המבחן במקום קאדוגן. וזה הדבר עם הכי הרבה סימני שאלה וזה בעצם מה שיקבע לדעתי עד כמה טוב יהיה פרק סיום הסדרה. אני די מפחד שזה יסתיים במשהו חלש. אבל אני מקווה לטוב.

סטילהוק1

Well-known member
הקאדוגן הזה הוא שוטף מוחות פסיכופאט. להזכירכם איך הוא שרף בפרק הפריקוול "אנקונדה" את בקה המקורית חיה אחרי שהיא השתגרה לעתיד ונחרדה לגלות מה הוא מתכנן עבור המין האנושי. הפסיכופאט הזה גם היה מוכן להרוג את בתו ואת אשתו שעזרה לה להימלט ממנו ומאנשיו עם הלהבה.

Lhuna3

Well-known member
לא יודעת, האמת שאין לי הרבה מה להגיד.
תחושה ראשונית שלי זה "ציפיתי ליותר מפרק לפני אחרון".
תחושה שניה זה "עכשיו כל הציפיות נופלות על כתפי פרק אחד ויחיד" וזה כאילו מרגיש לי מעט מידי זמן בשביל לסיים כמו שצריך. אם הוא לא יהיה מלא אקשן ומרגש ברמות אז... בקיצור... גם אני חוששת כרגע יותר ויותר מסיום חלש/מאכזב. אבל נחזיק אצבעות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא יודעת, האמת שאין לי הרבה מה להגיד.
תחושה ראשונית שלי זה "ציפיתי ליותר מפרק לפני אחרון".
תחושה שניה זה "עכשיו כל הציפיות נופלות על כתפי פרק אחד ויחיד" וזה כאילו מרגיש לי מעט מידי זמן בשביל לסיים כמו שצריך. אם הוא לא יהיה מלא אקשן ומרגש ברמות אז... בקיצור... גם אני חוששת כרגע יותר ויותר מסיום חלש/מאכזב. אבל נחזיק אצבעות.
כן, ככה אני מרגיש
הפרק היה באופן כללי טוב, אבל ציפיתי להרבה יותר מפרק לפני סיום. אפילו לפרק לפני סיום עונה זה היה מרגיש לי חלש. אם חושבים אחורה לפרק לפני סיום בעונות 2 או 4 או 6 (פשוט אותם ספציפית אני זוכר יחסית)

didalf

Well-known member
פרק 15 פרק 15

קודם סיכום ואז לראות מה כתבתם

הונסטלי בשלב זה הרבה יותר אכפת לי מאמורי מאשר מאדי או המבחן הגדול.
מישהו קם מההריסות זה מרפי הוא חי תודה לאל|מזיע| אבל איפה אמורי? ג'קסון ורייבן מגיעים לעזרה ומוצאים אותה מתחת לאבנים. פיו|מזיע| או שלא כי משהו שיפד לה את הבטן!!!! אם היא הייתה בהריון אז כנראה כבר לא. הם מצליחים לחלץ אותה אבל ג'קסון צריך חדר ניתוח נורמלי ובשביל זה צריך למצוא את האבן ולחזור לסנקטום. הם הופכים את חדר הפסנתר ומוצאים סימן של אזגדה שתחתיו האבן. מעניין מה קשור אזגדה? בטח מתחבר עם ההשערה שלכם שריס הבן של קדוגן הקים את אזגדה. אניוואי הם חופרים שם בטירוף. רייבן מנסה לעודד את אמורי ואמורי מבקשת מרייבן שתלך לבארדו ולא לסנקטום לעצור את קדוגן. לעזאזל עם המבחן תצילו את אמורי!!!!!!!!! אמאלה ואז היא מאבדת הכרה והפרצוף של מרפי פאק לא יכולה עם זה;-( אבל היא עדיין לא מתה לגמרי. הם מצאו את הכדור והולכים לגשר הירוק.
שלא תעיזו לתת לאמורי למות!!!!!!!!! שלא תעיזו!!!!!!!!!!!!!! מרפי לא יעמוד בזה ואני לא אעמוד במרפי שבור;-( אעהאההה אני מפחדתת;-(

איפה אקו וניילה היום??? האם המבנה קרס עליהן ולאף אחד לא אכפת??? האם הרגתם את אקו וניילה?????????:-[

בבארדו קדוגן ולוויט (הנה לוויט ניק) מחברים את מאדי לאמקפ ומתחילים בתחקור, בהתחלה היא משתפת פעולה. קלארק ואוקטביה לוקחת גלולה כדי להגיע לשם אבל מסתבר שמישהו צריך למשוך אותן מבפנים, כמה נוח. אוקטביה מחכה לאינסייד מאן שלה. קלארק בינתיים מאבדת את שפיותה וגאיה מנסה לעשות לה יוגה. אני לא יודעת היום קלארק יותר עצבנה אותי מאשר כאב לי עליה זה כי המאדי הזאת לא שווה את זה!!!

הזכרונות של מאדי מאד מודחקים וקדוגן מתעקש להכנס עמוק יותר כשזה מתחיל להיות מסוכן. מתישהו מאדי נזכרת שאסור לו לקחת את המבחן ומסרבת יותר לשתף פעולה. בשלב זה לוויט מתחיל להראות הססנות וקדוגן מחליף אותו. ועכשיו לוויט מתחיל להיות מועיל באמת! הוא מזמן את קלארק ואוקטביה לבארדו. אבל וופס, הם העבירו את הגשר לאיפה שכולם מתאמנים וקלארק ואוקטביה יוצאות שם ונכלאות. קלארק מודה לאוקטביה שבאה איתה, ואוקטביה אמרה שזה כי היא מבינה עכשיו מה המשמעות של מאדי בשביל קלארק. כמו הופ בשביל אוקטביה. כמו אוקטביה בשביל בלאמי ופה הזלתי דמעה;-( וקלארק אומרת לה שהיא הייתה כל עולמו;-(
שיידי בכלא ליד לא מפסיק לשיר איזה קרציה כפרעליו:-D ולוויט אכן בוחר נכון והולך לשחרר אותן מהכלא.
הם באים לשיידי עם עסקה שידאג להן להסחת דעת, והוא מכפת לו. אבל במקום ללבוש שמלה ולרקוד הולה הוא יוצא למסע רצח קטן.

הם מגיעים לחדר האמקאפ אבל מאוחר מידי. מאדי הפכה לצמח או משהו:-0 היא עדיין נושמת ושומעת אבל חוצמזה לא יכולה לתפקד, ולוויט אומר שזה לא הפיך:-0 פה נגיד בעיקר התעצבנתי מזה שבלאמי מת לחינם יותר מלהיות עצובה עם קלארק. אבל אז קלארק לוקחת את האקדח. חשבתי שהיא רוצה לצאת למסע רצחני אבל היא מתכוונת להרוג את מאדי כדי לשחרר אותה מהסבל:-0 ואוקטביה לוקחת ממנה את האקדח ואומרת שהיא תעשה את זה כדי שקלארק לא תצטרך לחיות עם זה. ואני חושבת שזה ראוי אחרי שקלארק הרגה לאוקטביה את בלאמי שאוקטביה תהרוג לקלארק את מאדי. ואז קלארק זימזמה לה את מה שהיא זימזמה לאטום אי שם בפרק 103 כשהיא הרגה אותו, כשאוקטביה מכוונת את האקדח, ופה כבר בכיתי;-(
אבל אז לוויט מגלה שקדוגן השיג את הקוד. וקלארק עוזבת את מאדי לבינתיים ויוצאת לעצור אותו. אובייסלי היא צריכה לקחת את המבחן.

אמאלה שבוע הבא פרק אחרון אי פעםםםםם אעהאההההה איך אני אחיה אח"כ????????
החדשות הטובות הן שחמישי הבא אני בחופש ולא אצטרך לחכות עד אחרי העבודה!!!!

LeAnnDylan

Well-known member
אבל אולי אני הכי בשוק שהן עמדו להרוג את מאדי. כאילו רק על סמך זה שלוויט אמר שאי-אפשר לעזור לה. אולי תנסו להשיג עוד דעות?
אבל היה ברור שמשהו יעצור אותן. אם כי תכלס זה לא ממש ברור למה זה עצר אותן, הרי זה שקאדוגן השיג את הקוד לא צריך לשנות שום דבר מבחינת לתת לה מוות חסד או לא.
היה לו את הציוד טכנולוגי כדי לעשות את ההבחנה הזו, ככה שמבחינתן למה בעצם לא להאמין לדיאגנוזה שלו? זה לא שהוא לא מבין בציוד או סתם זורק השערה על פי מה שנראה לו.
ואני הבנתי את זה שהם לא הרגו אותה בכך שהם עדין יצטרכו את הזכרונות שלה, ו שיהיה להם גישה אליהם ולא יהיה להם אם היא מתה ולא מחוברת למכונה.

אבל יחד עם כל זה עדיין לא ברור לי למה הוא נחרד כל כך מזה שקאדוגן השיג את הקוד הסופי כששעה לפני כן הוא ניסה לעזור לקאדוגן להשיג אותו.
והאם הוא כבר פתאום לא מאמין בכלל בכל הדת שלהם? כי אם הוא מאמין שהם יהפכו לישויות אנרגיה אז זה אומר שזה שמאדי צמח לא בעצם משנה שום דבר כי היא עדיין תתעלה לישות אנרגיה.
לדעתי מה שהשתנה זה מה שמאדי אמרה לו (שהיא ראתה מה שבקה ראתה וסירבה לעזור לו) ראו את השינוי בהבעת פנים שלו אחרי שהיא אמרה את זה ולדעתי זה מה שעשה את השינוי. עד לאותו רגע הוא האמין שהוא עושה את הדבר הנכון For All Mankind ואז פתאום הוא הבין שאולי לא.
לגבי היישויות אור, לדעתי זה רק למי שחי, לא? האם מאדי נחשבת לחיה עדין?

didalf

Well-known member
לי היא יותר נראית כמו הלאב-צ׳יילד של מאיה וג׳ספר. גם נדוניקית כמו שניהם בדיוק. והגבותתתת בעעעע הגבות8-{8-{
לול יש בזה משהו:-D וואי וגם לי הגבות הציקו היום במיוחד!!

ולגבי התסריטאים. האמת שאין לי באמת תלונות אליהם. בסופו של דבר הם יצרו את הסדרה שאני הכי אוהבת ונהנית ממנה כרגע. זו סדרה שתמיד הורגת דמויות ולכן להתלונן על שהרגו דמות שאני אוהבת זה כמובן לגיטימי, אבל זה לא משהו שיהרוס לי את הצפיה כשליטרלי כבר מההתחלה הבנו שאף דמות מלבד קלארק, לא בטוחה. (כלומר, אני בטוחה שהיא תקריב את עצמה בסוף הסדרה ותמות כדי להציל את האנושות, אבל זה לא משנה את העובדה שהיה ברור שהיא לא תמות לאורך כל הסדרה)
אז עצם זה שאנחנו מגיעים לקו הסיום עם עוד כמה דמויות שאני אוהבת שעדין בחיים ועדין באדאסיות- זה לגמרי בונוס מבחינתי
מממ כן|כן| יש לי קצת תלונות אמנם אבל בגדול מסכימה.

ואני הבנתי את זה שהם לא הרגו אותה בכך שהם עדין יצטרכו את הזכרונות שלה, ו שיהיה להם גישה אליהם ולא יהיה להם אם היא מתה ולא מחוברת למכונה.
אה וואלה לא חשבתי על זה.

מילי08

Well-known member
לי היא יותר נראית כמו הלאב-צ׳יילד של מאיה וג׳ספר. גם נדוניקית כמו שניהם בדיוק. והגבותתתת בעעעע הגבות
|כן|
בדיוק. זה היה רגע מופרך במיוחד.
אולי משהו שיוסבר רק בסדרת בת
אוי.. אני מקווה שלא. שיסגרו כאן כמה שאפשר ולא ישאירו הסברים לסדרה אחרת.
הקאדוגן הזה הוא שוטף מוחות פסיכופאט
אה, ברור.. לא נראה לי שמישהו כאן חשב אחרת..
תחושה שניה זה "עכשיו כל הציפיות נופלות על כתפי פרק אחד ויחיד" וזה כאילו מרגיש לי מעט מידי זמן בשביל לסיים כמו שצריך.
אני מסכימה, אבל למרות זאת אהבתי את הפרק.
אם היא הייתה בהריון אז כנראה כבר לא
וואלה.. שכחתי שחשבנו שזאת אופציה :-D
אוקטביה בשביל בלאמי ופה הזלתי דמעה;-( וקלארק אומרת לה שהיא הייתה כל עולמו
זה היה ממש עצוב
לדעתי מה שהשתנה זה מה שמאדי אמרה לו (שהיא ראתה מה שבקה ראתה וסירבה לעזור לו) ראו את השינוי בהבעת פנים שלו אחרי שהיא אמרה את זה ולדעתי זה מה שעשה את השינוי. עד לאותו רגע הוא האמין שהוא עושה את הדבר הנכון For All Mankind ואז פתאום הוא הבין שאולי לא.
נכון. נראה לי שהוא התחיל לפקפק כשמאדי אמרה שזה מבחן ולא מלחמה.

LeAnnDylan

Well-known member
שהיא זימזמה לאטום אי שם בפרק 103 כשהיא הרגה אותו
לי הזמזום הזה רק עשה טריגר לרצח של וולס כששרלוט הבת בליעל הזו רצחה לי אותו|בוכה|:-[
לא יכלו להביא את שיידי שישיר לה ג'וס דריין ג'וס דאון?|שפם|

+התגובה שלך על אמורי? אז same אבל לניילה! חסר להם אם הורגים לי אותה במוות מפגר כזה ועוד בלי שנדע איפה היא. זה הסוף שלהם!!!!

didalf

Well-known member
+התגובה שלך על אמורי? אז same אבל לניילה! חסר להם אם הורגים לי אותה במוות מפגר כזה ועוד בלי שנדע איפה היא. זה הסוף שלהם!!!!
אני אמנם אוהבת את אמורי הרבה יותר ממך ולא רוצה שהיא תמות אבל הסיבה שאני כ"כ דואגת לה זה פחות היא עצמה ויותר מהתגובה של מרפי הבייבי שלי;-(
ולא נראה לי שאקו ווניילה ימותו ככה עלוב בטח נגלה מה איתן פרק הבא. לגמרי חסר להם אם כן:-[

LeAnnDyIan

Well-known member

אני אמנם אוהבת את אמורי הרבה יותר ממך ולא רוצה שהיא תמות אבל הסיבה שאני כ"כ דואגת לה זה פחות היא עצמה ויותר מהתגובה של מרפי הבייבי שלי;-(
ולא נראה לי שאקו ווניילה ימותו ככה עלוב בטח נגלה מה איתן פרק הבא. לגמרי חסר להם אם כן:-[
אבל לפני כן זה היה אמור להיות פרק של שעתיים ואז אמרתי לעצמי סבבה יש מלא זמן לסגור את כל העלילות כמו שצריך, אבל אז שינו את זה (כמו כל דבר שני בעונה הזו, מסתבר) ועכשיו זה פרק באורך רגיל והוסיפו רק עוד דקה. למה הדקה הזו תספיק???😭😭😭

didalf

Well-known member
אבל לפני כן זה היה אמור להיות פרק של שעתיים ואז אמרתי לעצמי סבבה יש מלא זמן לסגור את כל העלילות כמו שצריך, אבל אז שינו את זה (כמו כל דבר שני בעונה הזו, מסתבר) ועכשיו זה פרק באורך רגיל והוסיפו רק עוד דקה. למה הדקה הזו תספיק???😭😭😭
הוסיפו דקה?? הם עושים צחוק? מי מכריז על דבר כזה בכלל?:-D:-D
פאק באמת יותר מידי לסגור ב43 דקות:-0 אמאלה 😩 😩

LeAnnDyIan

Well-known member
הוסיפו דקה?? הם עושים צחוק? מי מכריז על דבר כזה בכלל?:-D:-D
פאק באמת יותר מידי לסגור ב43 דקות:-0 אמאלה 😩 😩
מכריזים על זה למקרה שאת שמה את הפרק להקלטה ואז הDVR מקליט אוטומטית שעה אחת בלבד אז את צריכה כאילו לכוון שיקליט גם את התוכנית הבאה אחרת תפספסי את הסוף.

didalf

Well-known member
מכריזים על זה למקרה שאת שמה את הפרק להקלטה ואז הDVR מקליט אוטומטית שעה אחת בלבד אז את צריכה כאילו לכוון שיקליט גם את התוכנית הבאה אחרת תפספסי את הסוף.
אה וואו איזה עולם מיושן:-D
היס מקס תמיד מקליט איזה 10 דקות לפני ואחרי.

Lhuna3

Well-known member
אה וואו איזה עולם מיושן:-D
היס מקס תמיד מקליט איזה 10 דקות לפני ואחרי.
נכון, ועדיין בערוצים 12-13 זה לא מספיק כי הקרציות האלו תמיד מושכים את המהדורת חדשות 20 דקות מעבר.
למשל הפרק האחרון שהקלטתי של נבסו לא הוקלט עד הסוף.

למעלה