התיעצויות לגבי קורסים שנה ג' באתא

התיעצויות לגבי קורסים שנה ג' באתא

הי, אני מתלבטת איזה קורסים לבחור מהסל האורגניזמי והמולקולרי. אולי יש למשהו המלצות? אני אשמח לשמוע על רמת העיניין של הקורס, איך היה המבחן ואיך היו הציונים. - מבוא לנוירוביולוגיה (אפשר לקחת את הקורס הזה גם בלי רקע פרט לקורס בפיסיולוגיה?) - תקשורת בין גנומים אאוקריוטים - בקרת הביטוי הגנטי - ביולוגיה מבנית (הרבה המליצו לא לקחת את הקורס, משהו יכול לומר למה?) - ביולוגיה התפתחותית של צמחים - התנהגות בע"ח יש איזה שהוא קורס אחר מומלץ מהסל האורגניזמי (שהוא לא הכרת עולם הצומח?) תודה מראש לעונים!

lovely9

New member
היי

בנוגע לביולוגיה התפתחותית של הצמח- זה קורס מומלץ מבחינת ציון תקשורת בין גנומים זה קורס ממש מעניין, ובמיוחד הלל פרום- מרצה מצוין!, אבל נראה לי שהשנה לא יהיו בו ציונים טובים מאוד...בגלל אחד מהמרצים האחרים...אז קחי בחשבון התנהגות בעלח- קורס מרענן ומעניין , אבל אם יש שם עדיין מרצה בשם דוד עילם אז מומלץ שלא לקחת,למרות שעדיין ניתן להוציא בו ציונים סבירים. וזה מה שאני יודעת בהצלחה!

דוד עילם? השנה היו שם

טרקל, גולני ולוטם (גולני מזוויע בהרצאות אבל חיובי במבחן, טרקל נחמד לחובבי הז'אנר אבל במבחן מתגלה פרצופו המכוער, ורק לוטם הוא לוטם
) אני אישית ממליצה על הקורס, הוא מאוד מעניין, אבל תוודאי לקראת המבחן לשאול פה בפורום שוב לגבי טקטיקות למידה, כי כל אחד מהמרצים האלה עם השגעונות שלו. (ובהרצאות, תכתבי כל מילה שטרקל מוציא מהפה, וכל דוגמה שהוא נותן בצורה פרטנית ככל האפשר)

ofsher

New member
אל תפסלי צומח

מדעי הצמח היא המחלקה הכי טובה באוניברסיטה ואני מסיים תואר 2 במחלקה לביוטכנולוגיה צמחים זה כלכלי, מעניין מגוון ומתקדם מאוד ומה שבטוח מאוד מעשי

אני דווקא אוהבת צמחים

השאלה אם ביולוגיה התפתחותית הוא קורס מעניין ומלמד או שסתם הציונים טובים. האופציה השניה שלי היא הכרת עולם הצומח, ששמעתי עליו דברים סותרים. את התנהגות בע"ח כנראה לא יהיה מנוס מלקחת..

lovely9

New member
אם את שואלת מה מעניין

אז הכרת עולם הצומח היה בין הקורסים שממש נהניתי מהם, גרטי מרצה מצוין ומשעשע, מביא שקופיות מכל העולם לגבי החומר שהוא מלמד, וזה ממש מרענן , אפילו שהקורס היה בצהריים לא נרדמתי. הענין הוא שיש המון שמות צמחים לזכור למבחן אז צריך להשקיע למבחן, אבל זה שווה את זה כי המבחן הוגן בהחלט וניתן לקבל מעל 90 בהנחה שלמדת טוב,וזה 5 נק' ביולוגיה התפתחותית של הצמח- החלק של רוני אלוני מעניין , גם הוא מרצה מעניין והמבחן (לפחות בחלק שלו פר לחלוטין),אם את מתעניינת בתחום המולקולרי אז החלק של שאול יענין אותך, למרות שלעיתים החומר שלו נראה קשה אבל עד המבחן מתגברים על זה

תודה!

עכשיו אני כבר באמת לא יודעת מה לבחור. אני צריכה שנים מהקורסים הבאים: ביולוגיה התפתחותית של צמחים הכרת עולם הצומח התנהגות בע"ח לפחות נשמע שכל האופציות טובות...

ofsher

New member
אני הייתי הולך על...

התנהגות וביולוגיה התפתחותית (שניהם דווקא נשמעים מעניינים - לא עשיתי אף אחד מהם)

למעלה