הספר Any Way the Wind Blows (השלישי בסדרת Simon Snow)

didalf

Well-known member
כי זה מה שקורה בהמשך של סיפור שמתרחש בבית ספר - כל הדמויות חוזרות בתור מורים.
אוקי, אז בעצם לרוב זה חלקם (משום מה אני חושב דווקא על דוסון קריק)
אולי בעצם רציתי את זה כי ברור שבאז צריך להיות מנהל כמו אמא שלו. וזה אומר לגור בווטפורד ובשביל שסיימון יגור איתו אז הגיוני שגם הוא יהיה מורה) (כלומר הוא היה יכול להיות רועה העיזים אבל אגת'ה גנבה את זה)
חוץ מזה ברור שיהיו לו הרפתקאות של אקשן אמיתי. אבל הוא צריך משהו נורמלי שיהיה היום יום שלו. מספיק הוא סבל מעודף לחץ בתור ילד.
זה הסבר כמעט מספק.
מצד שני שניהם צריכים להתרחק מווטפורד ולמצוא משהו לעשות עם חייהם שלא קשור למקום הזה בשום צורה.
[אוקי אחרי שהם יתגנבו פעם אחת למגדל וישכבו בחדר הישן שלהם. אני עדיין כועסת שלא קיבלנו דבר כזה!!]

זה בגלל שהלידה של סיימון רוקנה אותה כמעט לחלוטין מקסם. זה מובהר בסיפור שלה.
אוקי, אבל בכל זאת בגלל סיימון
אוקי את זה אני לא זוכר. אבל אם היא מתה אז הגיוני אולי שיהיה ציור שלה בוכה.
אני הרגשתי שברור מהספר הראשון שהיא מתה בלידה של סיימון כי הוא שאב ממנה את הקסם (היא דיברה על זה שהיא נעשתה חלשה יותר ככל שההריון התקדם)
|כן|
עדי, האם את הרגשת שנרמז שלוסי חיה בזמן שקראת את הספר?
לא חח לא הבנתי למה לונה מתעקשת על זה.

limors2

Active member
אני קראתי את השני, נכון? זכור לי שכן אבל אני לא באמת זוכרת.

סיימון בלי כוחות, סופר מדוכא ועגמומי ודוחף את כולם ואז מגלה שהוא יכול בעצם להשתמש בכוחות של באז ולהגביר אותם, נכון? ויש עוד משהו שאני לא בטוחה אם זה מהספר הזה או שאני מתבלבלת עם דברים אחרים אז אני אשים באקסטרה ספוילר-
יש חורים גדולים שלא מתקיים בהם קסם ויש איזו דמות אנטי קסם מרושעת שמגלים שהיא בעצם סיימון ששואב קסם מכל הסביבה? זה נכון? אני מדמיינת? בקיצור כדאי שאני אקרא קודם את 2 הראשונים מתישהו כשיהיה לי זמן כי אני ממש לא זוכרת כלום?

Lhuna3

Well-known member

סיימון בלי כוחות, סופר מדוכא ועגמומי ודוחף את כולם ואז מגלה שהוא יכול בעצם להשתמש בכוחות של באז ולהגביר אותם, נכון? ויש עוד משהו שאני לא בטוחה אם זה מהספר הזה או שאני מתבלבלת עם דברים אחרים אז אני אשים באקסטרה ספוילר-
יש חורים גדולים שלא מתקיים בהם קסם ויש איזו דמות אנטי קסם מרושעת שמגלים שהיא בעצם סיימון ששואב קסם מכל הסביבה? זה נכון? אני מדמיינת? בקיצור כדאי שאני אקרא קודם את 2 הראשונים מתישהו כשיהיה לי זמן כי אני ממש לא זוכרת כלום?
זה נכון בגדול למרות שאת קצת מתבלבלת בין הספרים ומה קורה מתי.
נראה לי שעדיף לך או לקרוא את שניהם שוב ואז את השלישי, או לבקש מאיתנו לתקצר לך את שני הראשונים יותר במסודר.

didalf

Well-known member
חח כן את קראת, את יכולה לראות את עצמך בשיחות על הספר השני:-D

סיימון בלי כוחות, סופר מדוכא ועגמומי ודוחף את כולם
כן
ואז מגלה שהוא יכול בעצם להשתמש בכוחות של באז ולהגביר אותם, נכון?
לא, זה בספר הראשון כשעוד יש לו כוח.
יש חורים גדולים שלא מתקיים בהם קסם ויש איזו דמות אנטי קסם מרושעת שמגלים שהיא בעצם סיימון ששואב קסם מכל הסביבה? זה נכון? אני מדמיינת?
זה גם בספר הראשון:-D
בקיצור כדאי שאני אקרא קודם את 2 הראשונים מתישהו כשיהיה לי זמן כי אני ממש לא זוכרת כלום?
נכון:-D

למעלה