הספר Any Way the Wind Blows (השלישי בסדרת Simon Snow)

didalf

Well-known member
טוב ננתי לך את אתמול (וגם העיניים שלי היו עייפות מידי לקרוא אתמול)(וגם ראיתי את גמר היורו כי אנגליה הייתה בגמר וקצת נכנסתי לזה שוב. הפסדנו:-( )
אבל היום כבר היה לי משעמם שוב (אבל עדיין העיניים שלי עייפות אז לא התקדמתי הרבה)
אז הגעתי לפרק 50 כולל (59%)

חחחחחח שפרד הציע נישואים לשד:-D איזה בישגדא בחיי:-D חחחח ומצחיק אותי ששדים אוהבים חוקים וחוזים:-D מישהי שונאת עורכי דין הא?:-P:
פני ושפרד הלכו לנסות להעזר באבא שלה שפתאום נקלט לי נצפה בפגישות של סמית'-ריצ'רדס הזה אז אולי הוא יפנה אליו לעזרה?

סיימון ובאז עדיין מושלמים|מאוהב|
אהבתי שסיימון חושב שהיה לו יותר קל בהתחלה עם באז כשהם היו עסוקים בבלגנים מסכני חיים כי יותר קל לו לקחת החלטות תחת לחץ כשהוא לא חושב, פשוט עושה, ושהוא חושש מה יהיה כשהם יכנסו לשגרה בלי הרפתקאה לרדוף אחריה. אני קצת מבינה אותו בקטע של לא לקחת החלטה עד שאין ברירה אבל אף פעם לא הייתי על סף מוות באופן תמידי:-D הם באמת מרגישים כמו זוג בהתחלה כשהם דביקים ואול אובר אחד השני כל הזמן, כאילו כל השנה+ שהם היו ביחד בכלל לא הייתה. וזה כיף. כאילו הייתה תחושה שהספר השני דילג על זה וגם לא באמת הייתה להם תקופה כזאת כי סיימון היה בדכאון ועכשיו כאילו חוזרים להתחלה שלהם כזוג. לא נראה לי שהם יצאו מטווח הראיה אחד של השני מאז שהם חזרו ועד עכשיו כשבאז הלך ל5 דקות לקבר של אמא שלו.
ויאייייייייי הם חוזרים לווטפורד!!!!! אהבתי שהם היו כנים עם המנהלת אמא של פני ולא התחילו להסתבך בשקרים ושהיא נתנה להם להכנס לספריה בלי בעיה.
ואז סיימון נדלק מבאז עם משקפי קסם:-D|מאוהב| אוח כל הסצנה בספריה מושלמת|מאוהב| כ"כ הרבה ציורים אני צריכהההההה מסכנה הציירת שלנו כמה עבודה:-D בספר השני היה לה מעט מידי עבודה:-D
ואז הם יורדים לקטטומבות ונתקלים בתמונה של לוסי!! וסיימון מסתכל עליה משהו בה מרתק אותו, והוא גם מצלם את זה. אומייגד שסיימון יגלה כבר שהיא אמא שלו!!! וגם הוא חושב כמה ליידי רות' חמודה ושהוא לא היה בורח ממנה ושהוא אוהב את הבית שלה זאת סבתא שלך אעהאהההאה!!
וגם הוא מנשק את באז שם|מאוהב| ובאז כזה "זאת הפנטזיה שלי משנה 5":-D וסיימון רוצה ללכת לכל מקום שהם היו רבו בו ולהתמזמז שם כןן!! אומייגאד שילכו לחדר שלהם!! מאז הספר הראשון ציפיתי שהם יחזרו לחדר שלהם כזוג ויצמידו את המיטות או משהו. סיימון כבר העלה את זה בטח זה יקרה תיכף!! וסיימון חושב כמה חבל שהם בזבזו את השנים האלה בלריב במקום להיות ביחד. אבל סיימון ככה לגזול מאיתנו אנמיס-טו-לאברס אחד הטובים שראיתי?
ואגת'ה גם בדרך לווטפורד אז אני מאמינה שגם פני ושפרד יגיעו והכל הולך להצטלב שם. יאיי! איזה כיף שחזרנו לשם. אולי בסוף הם כן יזמנו שוב את השד וילחמו בו?:-0 אבל איך זה קשור לכת?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה היית ער ב4:48?:-0
כי אין לי גבולות. כי אני מפגר.
לזכותי אתמול הצלחתי ללכת לישון בשעה נורמליי ואז להתעורר היום ב8 וחצי למרות שאני לא עובד היום.
טוב ננתי לך את אתמול (וגם העיניים שלי היו עייפות מידי לקרוא אתמול)(וגם ראיתי את גמר היורו כי אנגליה הייתה בגמר וקצת נכנסתי לזה שוב. הפסדנו:-( )
אבל היום כבר היה לי משעמם שוב (אבל עדיין העיניים שלי עייפות אז לא התקדמתי הרבה)
אז הגעתי לפרק 50 כולל (59%)
לרוע המזל גם אני בקושי קראתי אתמול. איכשהו היום שלי התמלא בדברים אחרים.
אני כרגע סיימתי את פרק 36 (44%)
אבל לפחות אני סוף סוף יכול להגיב למשהו שלך:
ובכן יש עזים קסומות בווטפורד שאני מניחה ישמשו אותנו בהמשך?
זה די מוזר שבספר הראשון דיברו מידי פעם על העזים ולא ציינו שהן קסומות. אב כן דיברה על כך שהם חשובים לווטפורד.
אבל גם היא אמרה שלפניה לא היה מישהו אחראי על העזים, כלומר נתנו לה תפקיד שהוא לא באמת נחוץ פשוט כדי לתת לה מקום לחיות בו (וכי אמא של באז שהייתה אז המנהלת פחדה שהיא תרצה להצטרף לערפדים כמו אחיה).
אז מוזר שעכשיו יש בעיה שהעזים עוזבות.
עדיין לא ברור לאן הולך הסיפור עם אגתה וניאם. זה מעניין שיש להן היסטוריה משותפת.
בכל מקרה עדיין נראה לי הגיוני שאגתה תשמע על הסמית' ההוא ותחליט גם לשפר את היכולת קסם שלה (אם כי לא נראה לי שהיא ממש חלשה, פשוט פחות טובה מפנלופה ובאז)
פני ושפרד ממשיכים לתחקר יצורים.
כן כל מיני יצורים עם שמות מוזרים שעושים דברים מוזרים.
ועכשיו בפרק 36 איזה אמא ובת שיש להן יותר אצבעות, ידיים ועיניים.
ולאמא יש בן זוג שהוא שועל...
וסיימון ובאז אדורבל|מאוהב|
כמובן.
האמת שלא כמובן. כי לחלוטין הייתי מוכן לכך שחלק גדול מהספר הם לא יהיו ממש יחד. אני שמח שהסופרת לא עשתה לנו את זה.
איזה חמודה הסבתא כשהיא רואה אותם הולכים מחזיקים ידים וחושבת שזה טוב שיש לסיימון את באז|לב| יאוו שיגלו כבר שהם משפחה!!!!!
כן זה היה כל כך חמוד. ומהצצה בשורה הראשונה של פרק 37 הם חוזרים אליה. יאיי.
אוח כל הקטע בדירה של סיימון כשסיימון בהתחלה מסתובב לחוץ וגם שוב מעלה את לאמב כי הוא מקנא ועדיין חסר בטחון (מתי הוא יקלוט שבאז סוגד לאדמה שהוא דורך עליה?????) ובאז מושך אותו בזנב ומשחק בו כל הזמן כשהם צמודים|מאוהב| אני עוד לא באמצע הספר וכבר יש כ"כ הרבה סצנות שאני צריכה שהציירת שלנו תצייר לי!!!!:-D
אה וגם בפרקים שנקודת המבט שלהם מתחלפת כל הזמן אני כל הזמן מתבלבלת מי מדבר עכשיו.
גם אני מתבלבל לפעמים וצריך לבדוק כדי להזכר של מי נקודת המבט.
וכן, יש חוסר ביטחון וקנאה וכל זה, אבל לפחות הם ביחד.
והם הולכים לפגישה של הסמית' הזה. על הנייר נראה שהוא עושה משהו טוב כשהוא עוזר לאנשים להשתמש בקסם שלהם. אבל כמובן שזה לא, כי ככה זה כתות ואנשים כאלה שנראים טובים ומיטבים על פני השטח, זה אף פעם לא. מעניין מה הדבר הרע שעומד מאחורי העזרה שלו.
כן, בעיקרון זה ממש טוב אם מישהו יכול לעזור לקוסמים חלשים להיות חזקים יותר. ועל פניו אין בזה שום דבר רע.
אבל למה שהאנשים האלו יצטרכו לעזוב את המשפחה שלהם? כמו שבאז אומר, למה דפנה לא יכולה לגור עם המשפחה שלה?
זה הדבר שהכי מטריד, ומעבר לזה - העובדה שחשוב לו להעביר את המסר שהוא הקוסם הכי גדול (סמית' עצמו לא אמר את זה על הבמה, אבל דפנה אמרה את זה).
מעניין שגם אבא של פנלופי היה שם. באמת גם עליו נאמר שהוא קוסם מאוד חלש.
אבל אם הוא יעזוב את המשפחה שלו אני מניח שאמא של פנלופי תתעצבן ותחשוף מה קורה שם באמת.
גם מעניין מאוד אם יש סיכוי שהוא יוכל להחזיר לסיימון את הקסם שלו. זה יכול להיות מעולה.

ומעניין שאז יש את פרק 35 שהוא מנקודת המבט של סמית' עצמו. אם כי מאוד מאוד קצר ולא ממש מסביר לנו מה באמת הקטע שלו. רק שהוא באמת התלהב מזה שסיימון בא לאירוע שלו.
זה מזכיר לי קצת את זה שבספר 1 היו פרקים מנקודת המבט של המייג'. וגם הם לא ממש נתנו לנו מספיק מידע.

didalf

Well-known member
כי אין לי גבולות. כי אני מפגר.
אני לא יודעת למה זה נשמע כמו סיימון8-*

אב כן דיברה על כך שהם חשובים לווטפורד.
אני תמיד קראתי את זה איב8-* (עם ב דגושה)

אז מוזר שעכשיו יש בעיה שהעזים עוזבות.
אולי בעבר הן לא עזבו ועכשיו משהו מרחיק אותן? חשבתי על זה כרגע.

האמת שלא כמובן. כי לחלוטין הייתי מוכן לכך שחלק גדול מהספר הם לא יהיו ממש יחד. אני שמח שהסופרת לא עשתה לנו את זה.
נכון????|מאוהב| אני גם הייתי מוכנה לדכאון וקיבלתי אושר.

גם מעניין מאוד אם יש סיכוי שהוא יוכל להחזיר לסיימון את הקסם שלו. זה יכול להיות מעולה.
זה שאלה עוד מהספר הקודם שאני לא יודעת אם אני רוצה שסיימון יקבל חזרה את הקסם שלו. כאילו ברור שכן. אבל גם מרגיש שהוא צריך ללמוד שיש לו ערך בלי הקסם. אז לאדעת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני סיימתי היום את פרק 50 - כלומר אני ב58%
לא שמתי לב שעברתי נקודה אחת שכתבת עליה.
עכשיו אני רואה שיש עוד נקודה שכתבת עליה כשסיימת פרק 50, אבל איכשהו אצלך זה 59%.
באז וסיימון ממשיכים להתחבר עם סבתא רות' נו תגלו כבר!!!
אני מניח שהגילוי יגיע קרוב יותר לסיום. לפחות בנתיים הם מתחברים איתה. כל החיבור הנהדר איתה הוא מושלם.
אני מצפה גם לזה שהם יהיו חופשיים להראות שהם בקשר מולה. זה אפילו לא משהו שהם מתייחסים אליו במחשבות שלהם כשהם איתה - כלומר שהם מנסים לשמור את זה בסוד - אבל זה ברור שהם מצניעים את זה. והם לא יודעים שהיא יודעת מזה כבר והיא שמחה עבורם.
הסמית'-ריצ'רדס הזה מתרגש מאד מזה שסיימון הנבחר בא אליו, נראה שהוא בעצמו מאמין בסיימון עדיין8-* מוזר מאד. נראה שיש לו אבל איזה יכולת לתת לאנשים שיפור לקסם שלהם. הכל חשוד מאד.
קצת מעצבן שסיימון כל כך מסכים לבטוח בסמית' הזה. אבל אני גם יכול להבין אותו.
יש קטע מעולה שהם רבים על זה ערב שני במיטה ובאז אומר משהו על כך שהם הולכים לריב כל ערב במיטה לגבי זה וסיימון מחייך נורא כי זה בעצם אישור שבאז רוצה להיות איתו כל ערב במיטה. (מה שכמובן אמור להיות ברור, אבל שניהם כל כך חסרי ביטחון לגבי כמה האחר רוצה את הקשר)
בינתיים מסתבר ששפרד ההזוי הזה מאורס לשד:-D חחחח ופני מקנאה. יאללה תתנשקו כבר. ומתי הסיפורים יתחברו?
אני בסדר אפילו עם זה שמושכים את זה שברור שתהיה נשיקה (ויותר) בינהם. אבל זה שאין שום קשר בין פני וסיימון ובאז זה נוראי.
לפחות עכשיו כבר באז הבהיר לסיימון שהוא צריך להתנצל בפניה פנים לפנים. אבל אני לא מבין אם ככה למה באז לא לוקח אותו בכוח אל הדירה של פני כדי שיעשה את זה.
ובגזרה החשוב באז וסיימון עדיין חמודיםםםםםם|מאוהב| ומתנשקים מלא|מאוהב| וואי באתי לספר הזה מזה בחשש שיהיה ביניהם קשה רוב הזמן עדיין בטראומה מהספר הקודם והם כל היום דביקים אחד לשני איזה כיף|מאוהב| נראה לי בינתיים אני אוהבת את זה הרבה יותר מהשני, גם האווירה הבריטית יותר כיפית מאמריקה. (הראשון כמובן הכי מושלם, קצת בא לי לקרוא אותו שוב כשאני אסיים).
אוי זה תענוג. אני באמת כל כך בשוק שהספר כל כך מלא תיאורים שלהם יחד. זה כבר עבר את הכמות שהייתה בספר הראשון והשני ביחד.
*יש גם המון קטעים חמודים נורא שלהם שהם אפילו לא דווקא רומנטיים במיוחד כמו זה שבאז מזכיר לסיימון שהוא צריך להזמין אותו לתוך בית היתומים אחרי שהוא נכנס, ואז סיימון נכנס ובכוונה לא עושה את זה ומחייך אל באז. ובאז כזה "איזה כיף, אני כל כך מצפה לשחק את המשחק הזה כל החיים שלי"
סיימון כזה חמוד כשהוא כל הזמן תוהה "ככה אנשים רגילים מתנהגים? נוגעים ומדברים?" איזה ילד מסכן וטראומתי. ובאז תמיד מושלם אליו|מאוהב|
באז באמת נהדר. גם איך הוא כל הזמן שואל את סיימון אם הוא בסדר ומחזיק לו את היד.
אם כי גם ההתנהגות של באז לפעמים בעייתית פשוט בגלל שגם הוא כל כך חסר ביטחון שהוא מפחד ללחוץ את סיימון יותר מידי.
חחחחחח שפרד הציע נישואים לשד:-D איזה בישגדא בחיי:-D חחחח ומצחיק אותי ששדים אוהבים חוקים וחוזים:-D מישהי שונאת עורכי דין הא?:-P:
אני תוהה אם פני תצטרך להתחתן עם שפרד כדי לבטל את החוזה.
פני ושפרד הלכו לנסות להעזר באבא שלה שפתאום נקלט לי נצפה בפגישות של סמית'-ריצ'רדס הזה אז אולי הוא יפנה אליו לעזרה?
זה קטע שאפילו שאין קשר ישיר בין העלילות של באז-סיימון ופני-שפרד, יש לכולם קשרים עם ההורים של פני.
האמת שתהיתי אם סיימון יציין בפני אמא של פני שהוא ראה את בעלה בפגישה של סמית'-ריצ'רדס. כנראה יש לו מספיק שכל להבין שזה לא כדאי.
אהבתי שסיימון חושב שהיה לו יותר קל בהתחלה עם באז כשהם היו עסוקים בבלגנים מסכני חיים כי יותר קל לו לקחת החלטות תחת לחץ כשהוא לא חושב, פשוט עושה, ושהוא חושש מה יהיה כשהם יכנסו לשגרה בלי הרפתקאה לרדוף אחריה. אני קצת מבינה אותו בקטע של לא לקחת החלטה עד שאין ברירה אבל אף פעם לא הייתי על סף מוות באופן תמידי:-D הם באמת מרגישים כמו זוג בהתחלה כשהם דביקים ואול אובר אחד השני כל הזמן, כאילו כל השנה+ שהם היו ביחד בכלל לא הייתה. וזה כיף. כאילו הייתה תחושה שהספר השני דילג על זה וגם לא באמת הייתה להם תקופה כזאת כי סיימון היה בדכאון ועכשיו כאילו חוזרים להתחלה שלהם כזוג. לא נראה לי שהם יצאו מטווח הראיה אחד של השני מאז שהם חזרו ועד עכשיו כשבאז הלך ל5 דקות לקבר של אמא שלו.
כן, מסכן סיימון. אבל באמת ככה תיארו אותו גם בספר הראשון - הוא אוהב כשהוא צריך לעשות בלי לחשוב.
ובאמת נראה לי שהשנה שדילגו עליה בספר 2 לא ממש נחשבת כי הם היו יחד על הנייר, אבל הם לא עשו שום דבר יחד.
זה מצחיק שכשבאז חוזר מהקבר סיימון כועס על כך שהוא צד עכברושים בלעדיו.
ויאייייייייי הם חוזרים לווטפורד!!!!! אהבתי שהם היו כנים עם המנהלת אמא של פני ולא התחילו להסתבך בשקרים ושהיא נתנה להם להכנס לספריה בלי בעיה.
ואגת'ה גם בדרך לווטפורד אז אני מאמינה שגם פני ושפרד יגיעו והכל הולך להצטלב שם. יאיי! איזה כיף שחזרנו לשם. אולי בסוף הם כן יזמנו שוב את השד וילחמו בו?:-0 אבל איך זה קשור לכת?
גם לי ברור שסיימון ובאז עומדים להתקל באגתה וניאם. אני מקווה שממש ידברו איתן ויהיה משהו מעניין. כי מתאים להם לנסות להתחמק משיחה.
מעניין אותי אם סיימון יודע שהעזים יכולות לעוף. וגם יכול להיות מעניין אם אחת מהן תתחיל לעוף ואז הוא יעוף אחריה.
באופן כללי אני מקווה שסיימון ינצל את היכולת שלו לעוף בקרוב.
אבל לא נראה לי שתהיה עכשיו בווטפורד הצטלבות גדולה יותר. ראשית כי פני יודעת שבאז וסיימון הולכים לווטפורד (הם כתבו לה) והיא עדיין לא רוצה לראות אותם. שנית כי היא עדיין מתחמקת מאמא שלה. ושלישית כי היא לא תביא את שפרד לווטפורד אלא אם כן זה יהיה מאוד מאוד הכרחי. היא עדיין מעדיפה לא לחשוף בפניו דברים שהוא לא יודע על עולם הקסם.
ואז סיימון נדלק מבאז עם משקפי קסם:-D|מאוהב| אוח כל הסצנה בספריה מושלמת|מאוהב| כ"כ הרבה ציורים אני צריכהההההה מסכנה הציירת שלנו כמה עבודה:-D בספר השני היה לה מעט מידי עבודה:-D
וואו, כל כל הרבה ציורים. בחיים היא לא תוכל לעשות את הכל.
סיימון בטירוף של חרמנות - רוצה למזמז את באז בכל מקום שהם היו בו בווטפורד.
ואז הם יורדים לקטטומבות ונתקלים בתמונה של לוסי!! וסיימון מסתכל עליה משהו בה מרתק אותו, והוא גם מצלם את זה. אומייגד שסיימון יגלה כבר שהיא אמא שלו!!! וגם הוא חושב כמה ליידי רות' חמודה ושהוא לא היה בורח ממנה ושהוא אוהב את הבית שלה זאת סבתא שלך אעהאהההאה!!
מעניין באמת אם המייג' צייר את התמונה הזאת של לוסי שם אחרי שהיא מתה.
סיימון צילם את התמונה והוא בטח יראה לרות' אז מעניין מה יקרה.
זה מצחיק באמת שסיימון ממש חושב על כך שהוא היה רוצה לגור בבית של רות', כי ברור שזה מה שיקרה.
ולגבי רות' - אני מת על זה שהיא כל כך דומה באופי לסיימון - גם היא כל הזמן אוכלת.

טוב, אני לא חושב שאני אסיים בסופש הזה, אבל בטח לא הרבה אחר כך.
את לחלוטין יכולה לסיים, אבל אני אשמח אם תעצרי עוד כמה פעמים לכתוב דברים.

didalf

Well-known member
אני סיימתי היום את פרק 50 - כלומר אני ב58%
אה יופי אנחנו קרובים
ברביעי התקדמתי רק איזה 2 פרקים כשחיכיתי לדודים שיביאו את לוקי ואתתמול בסוף לא קראתי כי ריחמתי עליך:-D (וכרגיל - עייפה באמצע שבוע)
אני מניח שהגילוי יגיע קרוב יותר לסיום. לפחות בנתיים הם מתחברים איתה. כל החיבור הנהדר איתה הוא מושלם.
אני מצפה גם לזה שהם יהיו חופשיים להראות שהם בקשר מולה. זה אפילו לא משהו שהם מתייחסים אליו במחשבות שלהם כשהם איתה - כלומר שהם מנסים לשמור את זה בסוד - אבל זה ברור שהם מצניעים את זה. והם לא יודעים שהיא יודעת מזה כבר והיא שמחה עבורם.
כן וכן!

קצת מעצבן שסיימון כל כך מסכים לבטוח בסמית' הזה. אבל אני גם יכול להבין אותו.
כי סיימון הזה כפרעליו איכשהו עדיין תמים|לב|

יש קטע מעולה שהם רבים על זה ערב שני במיטה ובאז אומר משהו על כך שהם הולכים לריב כל ערב במיטה לגבי זה וסיימון מחייך נורא כי זה בעצם אישור שבאז רוצה להיות איתו כל ערב במיטה. (מה שכמובן אמור להיות ברור, אבל שניהם כל כך חסרי ביטחון לגבי כמה האחר רוצה את הקשר)
כן|מאוהב| הם באמת כ"כ חסרי בטחון שניהם לגבי אם השני רוצה אותם תבינו כבר שכןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

לפחות עכשיו כבר באז הבהיר לסיימון שהוא צריך להתנצל בפניה פנים לפנים. אבל אני לא מבין אם ככה למה באז לא לוקח אותו בכוח אל הדירה של פני כדי שיעשה את זה.
כי סיימון צריך לעשות דברים בזמן שלו, לא יוצא שומדבר טוב מללחוץ עליו.
הקטע שסיימון בטוח שפני מסננת אותו כי היא כועסת עליו היא בכלל עסוקה בבעיות אחרות.

אוי זה תענוג. אני באמת כל כך בשוק שהספר כל כך מלא תיאורים שלהם יחד. זה כבר עבר את הכמות שהייתה בספר הראשון והשני ביחד.
נכון??? איזה כיף|מאוהב|

*יש גם המון קטעים חמודים נורא שלהם שהם אפילו לא דווקא רומנטיים במיוחד כמו זה שבאז מזכיר לסיימון שהוא צריך להזמין אותו לתוך בית היתומים אחרי שהוא נכנס, ואז סיימון נכנס ובכוונה לא עושה את זה ומחייך אל באז. ובאז כזה "איזה כיף, אני כל כך מצפה לשחק את המשחק הזה כל החיים שלי"
חחחח כן אני מתה על זה כשהם קצת טיזינג אחד את השני. בעיקר סיימון את באז כי הוא כ"כ נהנה מזה המניאק:-D

אם כי גם ההתנהגות של באז לפעמים בעייתית פשוט בגלל שגם הוא כל כך חסר ביטחון שהוא מפחד ללחוץ את סיימון יותר מידי.
בעייתית? לא חושבת. באיזה מובן בעייתית?
בעיקר מאד חסרת בטחון. הלב שלי תמיד יוצא אליו כשהוא מפחד שכל רגע סיימון יבהל ויברח לו שוב ועדיין לא בטוח מה מותר לו לעשות.

מעניין אותי אם סיימון יודע שהעזים יכולות לעוף. וגם יכול להיות מעניין אם אחת מהן תתחיל לעוף ואז הוא יעוף אחריה.
רגע מתי אמרו שהעזים עפות?:-0 חשבתי שהן בורחות ברגל.

ולגבי רות' - אני מת על זה שהיא כל כך דומה באופי לסיימון - גם היא כל הזמן אוכלת.
:-D:-D
אני חשבתי שהיא תמיד מכינה אוכל לאורחים פשוט כמו סבתא קלאסית שלא יכולה שתשב אצלה בלי שיהיה לך משהו בפה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הקטע שסיימון בטוח שפני מסננת אותו כי היא כועסת עליו היא בכלל עסוקה בבעיות אחרות.
אני די בטוח שהיא כן כועסת עליו. היא בקושי מתייחסת אליו בפרקים שלה, אבל היא כן חשבה משהו בסגנון.
כלומר זה מעורב בזה שהיא מרגישה שהיא גורמת לו לצרות והיא לא רוצה לעשות את זה יותר.
בעייתית? לא חושבת. באיזה מובן בעייתית?
בעיקר מאד חסרת בטחון. הלב שלי תמיד יוצא אליו כשהוא מפחד שכל רגע סיימון יבהל ויברח לו שוב ועדיין לא בטוח מה מותר לו לעשות.
התכוונתי רק שהחוסר ביטחון של באז רק מערער יותר את הביטחון של סיימון.
כשבאז מתנהג בטוח עם סיימון אז סיימון מרגיש רגוע, אבל כשבאז שואל אותו למשל אם הוא רוצה לישון לילה במיטה לבד זה מערער את סיימון.
אני לא אומר שהוא עושה את זה בכוונה כמובן. זה נובע מהחוסר ביטחון שלו וזה מובן (במיוחד כשכל זה קורה ימים בודדים אחרי שסיימון נפרד ממנו)(ואחרי שנה שלמה שסיימון עושה הכל כדי להתחמק מקשר איתו)
רגע מתי אמרו שהעזים עפות?:-0 חשבתי שהן בורחות ברגל.
אמרו. ניאם הסבירה שהן עפות מעל החומה של ווטפורד.
וגם אמרו שהן נמצאות על הסמל של ווטפורד - שמה שהם חשבו שזה פגסוס (סוס עם כנפיים) זה עז עם כנפיים.
אני חשבתי שהיא תמיד מכינה אוכל לאורחים פשוט כמו סבתא קלאסית שלא יכולה שתשב אצלה בלי שיהיה לך משהו בפה.
היא בהחלט גם תמיד מכינה אוכל לאורחים, שזה קלאסי סבתא כזה. ונהדר לסיימון.
אבל היא גם בעצמה אוכלת כל הזמן. יש קטע שמתארים שהיא עוצרת לבכות רגע כשהם מספרים לה משהו על ג'יימי, אבל אז שניה אחר כך היא חוזרת לאכול עוגה. והיא גם מלכלכת את הלחיים שלה באוכל (שזה גם מתאים מאוד לסיימון ופחות מתאים לאישה אצילית)

didalf

Well-known member
אני די בטוח שהיא כן כועסת עליו. היא בקושי מתייחסת אליו בפרקים שלה, אבל היא כן חשבה משהו בסגנון.
כלומר זה מעורב בזה שהיא מרגישה שהיא גורמת לו לצרות והיא לא רוצה לעשות את זה יותר.
יכול להיות. אבל נראה לי שהיא יותר עסוקה בשפרד בשביל לזכור שהיא כועסת עליו.

התכוונתי רק שהחוסר ביטחון של באז רק מערער יותר את הביטחון של סיימון.
כשבאז מתנהג בטוח עם סיימון אז סיימון מרגיש רגוע, אבל כשבאז שואל אותו למשל אם הוא רוצה לישון לילה במיטה לבד זה מערער את סיימון.
אני לא אומר שהוא עושה את זה בכוונה כמובן. זה נובע מהחוסר ביטחון שלו וזה מובן (במיוחד כשכל זה קורה ימים בודדים אחרי שסיימון נפרד ממנו)(ואחרי שנה שלמה שסיימון עושה הכל כדי להתחמק מקשר איתו)
אהה אוקי. כן זה נכון. בא לי לדפוק לשנים האלה קוקוס בראש שיפסיקו עם החוסר בטחון ויבינו שהשני סוגד להם:-D
זה כזה מתסכל שאנחנו רואים את שני הצדדים ויודעים מה כל אחד מרגיש אבל כל אחד מהם מוגבל נקודת מבט שלו.

אמרו. ניאם הסבירה שהן עפות מעל החומה של ווטפורד.
וגם אמרו שהן נמצאות על הסמל של ווטפורד - שמה שהם חשבו שזה פגסוס (סוס עם כנפיים) זה עז עם כנפיים.
אהההההההה. לא קלטתי את זה:-D מה לעשות כשאני קוראת באנגלית לא הכל נקלט. באמת לא הבנתי איך הן יוצאות מווטפורד בקלות כל הזמן כי המקום אמור להיות מגודר.

אבל היא גם בעצמה אוכלת כל הזמן. יש קטע שמתארים שהיא עוצרת לבכות רגע כשהם מספרים לה משהו על ג'יימי, אבל אז שניה אחר כך היא חוזרת לאכול עוגה. והיא גם מלכלכת את הלחיים שלה באוכל (שזה גם מתאים מאוד לסיימון ופחות מתאים לאישה אצילית)
יאוו מתה שהם יגלו כבר!

didalf

Well-known member
עד פרק 63 כולל (78%)

יאוו יש הפסקת חשמל אין מזגן ואין מאוורר אני מתהההההההההההההה|מזיע| (ושמתי נקודת גישה בטלפון בשביל לכתוב אפילו שאין לי הרבה סוללה ואין לי איך להטעין!)
הנה ניק זכית בסיימון עף ובעקבות הכבשים. הוא כזה חמוד כשהוא בפעולה עם מטרה. ובאז סירייסלי אתה מקנא באגת'ה?:-D
אוף בסוף הם לא הלכו לחדר שלהם:-( אבל יש את הדבר הזה של ריצ'רד סמית' בווטפורד שאני בטוחה שאיכשהו הם יתגלגלו לשם גם אז עוד יש תקווה?

אני מזדהה עם אגת'ה שמוטרדת מהשיער של ניאם ורוצה שהיא תראה יפה יותר בלי באן מכוער.

פנלופי ושפרד התנשקו סופסוף!! איזה חמודים. ושיהיה בריא חחחחח עם כמה יצורים הוא הסתבך. "הבטחתי את הבן השלישי שלי לזה, ואת הראשון לזה, ואת השם שלי לזה":-D
אבלללל פני מוצאת לופהול ואשכרה מזמנת את השד!! כל השיחה עם השד (שדה?) הייתה מאד משעשעת כי כאילו שד אמור להיות דבר מפחיד וזה היה הכל חוזים ומשפט:-D (אני מניחה שעורכי דין זה יותר מפחיד משדים) והיא אשכרה שיחררה אותו מהקללה ומחוזה הנישואים!! ווהו!!! מסכנה השדה אבל היא רצתה להתחתן:-D
והם הולכים לסיימון לחגוג וכולם משלימיםםםם ומתעדכנים באיזה צרות כל אחד הסתבך בשבוע המסכן שבו הם היו בנפרד. הצחיק אותי שגם פנלופי וגם הבנים (לא זוכרת אם זה היה סיימון או באז, כנראה באז) שחושב על האחר "שבוע אני משאיר/ה אותה/אותם לבד וזה מה שקורה":-D

באז קולט פתאום שהבחורה שפתחה להם את הדלת קודם פיפה זאת השותפה של אגת'ה לשעבר שהוא גנב לה את הקול בטעות. אני זוכרת משהו כזה במעורפל אחרי שהוא הזכיר את זה. אבל לא הבנתי למה הוא בכלל חשב עליה. (כאילו הוא חשב על השותפה של אגתה ואז הבין שזאת היא, אבל למה בכלל הוא חשב על שותפה של אגתה?). ואז הוא קופץ בבהלה גם לא הנבתי ממש למה. חשבתי שהוא הבין משהו לגבי הנוכלות של סמית' שקשור בה אבל זה רק רגשות אשם שהוא רוצה לתקן?

איזה טעות זה אבל שהוא השאיר שם את סיימון לבד עם הסמית' הזה. ממש חששתי כשהוא לקח אותו לפאב. והוא רוצה להחזיר לו את הקסם. לאדעת למה הרגשתי טיפת הקלה שזה לא עבד. מרגיש לי מפוקפק. מסכן אבל סיימון הוא כל הזמן ניסה לא לקוות אבל זה לא אפשרי.

פיונה הולכת להתחתן עם ערפד8-* אוקי. גוד פור יו גירלי. וגם היה חמוד שהיא התצלה בפני באז.

ובאז וסיימון עדיין|מאוהב||מאוהב| יאוו וסיימון קורא לו "בייב" בקז'ואליות|מאוהב|
חחח באז מודאג כשסיימון חושב כי "המוח שלו הוא מנוע שרק מתחמם יותר מידי":-D
באז כזה חמוד שהיום המאושר בחייו זה ללכת לאיקאה עם הבויפרידנד שלו|מאוהב| עכשיו זאת זוגיות חזקה, הרי ידוע שזוגות מתפרקים באיקאה:-D
וואה וואה וכל הסצנה במיטה בלילה|מאוהב| הם כ"כ צמודים ומתנשקים ומאוהבים|מאוהב| הם בערך עשו סקס אבל עם בגדים?8-* אוקי:-D סתם אבל חמודים, מה שעובד לכם. ואיך באז פחד אח"כ שהם חצו איזה גבול מסכן תמיד עם החוסר בטחון הזה. אבל סיימון לא נבהל וברח. והוא נהנה. והוא גם לא התחרפן יותר מידי כי באז שמר אותו עדין. וזה מה שעובד לו מסתבר, "משימה":-D והוא אמר לבאז "איי לאב יו"|מאוהב| ובאז אמר לו גם|מאוהב| כל הסצנה הזאת אני עם חיוך דבילי|מאוהב|

וואי אני בפרק 63 והיו להם כ"כ הרבה סצנות רומנטיות, ולחשוב שבספר הראשון היינו צריכים לחכות עד פרק 61 לנשיקה הראשונה!!:-D אבל מצד שני כשמושכים את זה אז שזה מגיע זה יותר מספק (כאילו בפעם הראשונה., לא כשהזוג כבר ביחד כמובן אז אין מה למשוך)

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
משהו באחוזים שלנו לא תואם - אני עכשיו סיימתי את פרק 64 ורק עכשיו הגעתי ל78%.
אני קראתי עכשיו ברצף מ62%. אז אני מניח שיש סיכוי גבוה שאני כן אסיים מחר. אלא אם כן לא יהיה לי זמן.
אני לא אעשה תגובות כי זה לוקח יותר עבודה ואני עייף. ובכל מקרה אני מסכים איתך לגבי הכל בערך.

אבל אני זכרתי טוב את העניין עם השותפה של אגתה שבאז גנב לה את הקול. והנחתי שזאת הבחורה שהם פגשו כמה פעמים.
אני דווקא מבין איך שבאז פתאום קלט שזאת השותפה של אגתה אחרי שכל הזמן הוא לא זכר בדיוק מי היא. זה הרבה פעמים קורה לי ככה שפתאום יש לי חיבור בראש על מישהו.
הוא כל כך מסכן שהוא מרגיש נורא לגבי זה.
סיימון ופני נורא נחמדים אליו לגבי זה, אבל תכלס הוא צודק, הוא צריך להרגיש נורא לגבי זה והוא כן צריך להענש על זה. כלומר כמובן שני מקווה שהוא לא (ואני מניח שהוא לא) אבל טכנית הוא צריך להענש.

פיונה די נוראית. אבל גם אהבתי את ההתנצלות שלה אליו.
ומעניין שבסוף כל הקטע שבגללו הם מיהרו חזרה לאנגליה (שפני באה וסיפרה שדודה שלו בכלא כי היא פרצה לווטפורד) היה בכלל לא קשור למשהו חשוב, אלא רק זה שהיא רוצה להתחתן. אני חשבתי שזה משהו קשור לאחד הנבחרים החדשים.

מסכן סיימון שהקסם שלו לא חזר. אני יודע שאת לא בעד חזרה של הקסם שלו, ואני חלקית מסכים איתך לגבי זה. אבל אני גם חלקית כל כך מקווה שפתאום הקסם שלו כן יצוץ כתגובה מאוחרת. ואולי זה שהוא חסין לקסם זה סימן לזה.

הקטע עם פני ושפרד היה מעולה. גם זה שהם התנשקו וגם זה שהיא הצליחה לבטל את האירוסין לשדה. האמת שאני חשבתי שהיא הולכת לנצל את זה שהוא ויתר על השם משפחה שלו. לא ציפיתי שהיא גם תכניס את זה שהוא חייב את הילד הבכור (והשלישי) שלו. בכל מקרה זה היה קטע מעולה.

יש כל כך הרבה קטעים מעולים. כמו זה שבאז בהיי מזה שהם הלכו יחד לאיקאה. וגם זה שסיימון החזיק לו את היד כל הזמן שם כי "אם אתה לא יכול להיות הומו באיקאה, אז איפה כן?"

אוי נזכרתי שלא ציינתי מקודם את זה שאמא של פני חושפת שהיא כן ראתה את הסרטון יו-טיוב שלהם הורגים ערפדים מול נורמלים באמריקה. זה היה קטע טוב.

אז סיימון מחליט כאילו שהוא לא רוצה לעסוק עם סמית'-ריצ'רדס הזה יותר ולא רוצה להגיע לטקס שלו בווטפורד.
אבל ברור שהם יגיעו לשם. ובגלל שפני לא רוצה לתת לאף אחד להתרחק ממנה היא אפילו תביא את שפרד. ואגתה וניאם גם יהיו שם בשביל לטפל בעזים. ודברים יקרו.

הדבר היחיד שלא טוב זה שב20% האחרונים הם לא ביקרו אצל רות' שוב. הם הרי צריכים לגלות שהיא סבתא של סיימון. ולדבר איתה על התמונה של לוסי בקברים בווטפורד.
הם גם עדיין לא גילו מה קורה עם ג'יימי.
אולי גם היא תגיע לווטפורד לטקס של סמית' (הרי הוא אמר שזה פתוח לכולם) ואז הם ידברו על דברים.
אז גם אולי יגלו שלוסי הייתה חברה טובה של אמא של פני ושהיא הייתה בת זוג של המייג'. (כלומר כמובן שרות' יודעת את זה, אבל היא לא סיפרה את זה לסיימון ובאז).

הדברים כל הזמן משתפרים עבור באז וסיימון. איקאה, הצהרות אהבה, סקס.
ואני חייב לומר שאני בחרדה גדולה שכל זה יוביל לכך שמשהו רע יקרה איתם או בינם בסוף.
באופן מוזר אם עד הנקודה הזאת בכל הספר הם אפילו לא היו מדברים עדיין היה לי ברור שיהיה להם סוף שמח. אבל אחרי כל כך הרבה שמח בהווה אני מפחד שמשהו יקרה.

didalf

Well-known member
משהו באחוזים שלנו לא תואם - אני עכשיו סיימתי את פרק 64 ורק עכשיו הגעתי ל78%.
אני קראתי עכשיו ברצף מ62%. אז אני מניח שיש סיכוי גבוה שאני כן אסיים מחר. אלא אם כן לא יהיה לי זמן.
הא איזה יופי חשבתי שיקח לך שנה להגיע אלי ובסוף עקפת אותי בפרק. כמה שעות ישבת ברצף אם כך?

השלמתי את הפרק החסר כדי להגיב לך ואני אמשיך יותר מאוחר.
ובכל מקרה אני מסכים איתך לגבי הכל בערך.
חחחח זה לא קורה הרבה. לפחות עם ספרים זה עובד לנו:-D

אני דווקא מבין איך שבאז פתאום קלט שזאת השותפה של אגתה אחרי שכל הזמן הוא לא זכר בדיוק מי היא. זה הרבה פעמים קורה לי ככה שפתאום יש לי חיבור בראש על מישהו.
הבנתי איך זה התחבר לו אבל הוא חשב "מעניין אם השותפה של אגתה כבר הייתה פה" ולא הבנתי למה הוא בכלל חושב על השותפה של אגת'ה.

הוא כל כך מסכן שהוא מרגיש נורא לגבי זה.
סיימון ופני נורא נחמדים אליו לגבי זה, אבל תכלס הוא צודק, הוא צריך להרגיש נורא לגבי זה והוא כן צריך להענש על זה. כלומר כמובן שני מקווה שהוא לא (ואני מניח שהוא לא) אבל טכנית הוא צריך להענש.
נכון מסכן:-(
וכן אבל... אני לא באמת רוצה שהוא יענש. זה היה מזמן והוא מצטער והוא חמוד מידי.
וסיימון באמת כזה חמוד שהוא חושב שהוא רצה שהוא יודה בזה כ"כ הרבה שנים ועכשיו לא אכפת לו כי הוא איבד את הקסם במילא אבל זכה בבאז|מאוהב|

פיונה די נוראית. אבל גם אהבתי את ההתנצלות שלה אליו.
ומעניין שבסוף כל הקטע שבגללו הם מיהרו חזרה לאנגליה (שפני באה וסיפרה שדודה שלו בכלא כי היא פרצה לווטפורד) היה בכלל לא קשור למשהו חשוב, אלא רק זה שהיא רוצה להתחתן. אני חשבתי שזה משהו קשור לאחד הנבחרים החדשים.
אה וואלה שכחתי שבגלל זה הם חזרו. לא משנה מה הסיבה טוב שהם חזרו, הם מתפקדים יותר טוב באנגליה.
אגב הם מתבכיינים שם על החום של יוני שלסיימון חם מידי עם קפוצ'ון (מצחיק אותי שהוא גונב בגדים מכולם:-D) או מעיל ופחחחח. הייתי באנגליה באוגוסט והיה כ"כ נעים|מאוהב| אז ביוני בטח עוד קר.

מסכן סיימון שהקסם שלו לא חזר. אני יודע שאת לא בעד חזרה של הקסם שלו, ואני חלקית מסכים איתך לגבי זה. אבל אני גם חלקית כל כך מקווה שפתאום הקסם שלו כן יצוץ כתגובה מאוחרת. ואולי זה שהוא חסין לקסם זה סימן לזה.
אני לא לא בעד חזרה של הקסם. כבר אמרתי כמה פעמים שמצד אחד אני כמובן רוצה שיחזור לו הקסם, אבל גם רוצה שיבין שהוא שווה גם בלי קסם. אולי בקטע דיסני כזה ברגע שהוא ישלים עם זה הקסם יחזור:-D

יש כל כך הרבה קטעים מעולים. כמו זה שבאז בהיי מזה שהם הלכו יחד לאיקאה. וגם זה שסיימון החזיק לו את היד כל הזמן שם כי "אם אתה לא יכול להיות הומו באיקאה, אז איפה כן?"
כן|מאוהב|

אבל ברור שהם יגיעו לשם. ובגלל שפני לא רוצה לתת לאף אחד להתרחק ממנה היא אפילו תביא את שפרד. ואגתה וניאם גם יהיו שם בשביל לטפל בעזים. ודברים יקרו.

הדבר היחיד שלא טוב זה שב20% האחרונים הם לא ביקרו אצל רות' שוב. הם הרי צריכים לגלות שהיא סבתא של סיימון. ולדבר איתה על התמונה של לוסי בקברים בווטפורד.
הם גם עדיין לא גילו מה קורה עם ג'יימי.
אולי גם היא תגיע לווטפורד לטקס של סמית' (הרי הוא אמר שזה פתוח לכולם) ואז הם ידברו על דברים.
אז גם אולי יגלו שלוסי הייתה חברה טובה של אמא של פני ושהיא הייתה בת זוג של המייג'. (כלומר כמובן שרות' יודעת את זה, אבל היא לא סיפרה את זה לסיימון ובאז).
קדימה כוווווווווווווווווווולם לווטפורד!!

הדברים כל הזמן משתפרים עבור באז וסיימון. איקאה, הצהרות אהבה, סקס.
ואני חייב לומר שאני בחרדה גדולה שכל זה יוביל לכך שמשהו רע יקרה איתם או בינם בסוף.
באופן מוזר אם עד הנקודה הזאת בכל הספר הם אפילו לא היו מדברים עדיין היה לי ברור שיהיה להם סוף שמח. אבל אחרי כל כך הרבה שמח בהווה אני מפחד שמשהו יקרה.
לא נראה לי, לא בשלב הזה. כי אם כן עדיין יש לי צבא של גובילנים בהיכון ואני גם יודעת לזמן שדים עכשיוB-|

קראתי רוב הלילה
ואז היום בבוקר סיימתי
אני אכתוב מאוחר יותר
האאאאא חוצפן איך אתה מעז לעקוף אותי ככה???? בעוד שאני פה יושבת ומגיבה לך!!
רגע כמה פרקים יש סה"כ? בעצם אני כבר כמעט ב80% אין לי עוד הרבה.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
עד פרק 81 (93%)

הייתה לי תחושה שהולך להיות משהו רומנטי בין אגתה וניאם לא הייתי בטוחה אם אני מדמיינת8-* יופי לה. משעשע שהיא וסיימון בסוף התאהבו באנשים במין שלהם. איזה זוג גרוע הם היו:-D
ואיכ הקטע שהיא מיילדת עז8-{ מזל שזה כתוב ולא ויזואלי אם זאת הייתה סצנה מצולמת לא הייתי מסוגלת להסתכל. אבל כל הכבוד להן.

ובכן מצאנו את הקאץ' של סמית' - הוא לא נותן לאנשים קסם, הוא מתעל את כל הקסם שלהם בבת אחת ואז הם חזקים לקצת זמן וזה נעלם. מחוכם. והמטרה הבאה שלו הייתה שכולם ינצלו את הקסם שלהם בבת אחת ואז ישארו רק החזקים באמת. אסהול. סיימון כמובן עוצר אותו במופע מעופף, ויאיי פיפה. וואי וזה שהוא ניסה להסית אנשים נגד סיימון:-[

חחחח פני מטורפת. עם הרכב ועוד כמה דברים לא זוכרת כבר אבל הצחיק אותי שבאז חושב "לכמה ספרי היסטוריה היא תכנס? ועל איזה דברים?":-D וזה שהיא אומר לשפרד שהיא תלחץ אותו מדברים והוא כזה "זה לא מאד מרגיע":-D

סופסוף הם מצאו את ג'יימי. והוא מספר לסיימון שלוסי יצאה עם המייג'. אבל הם עדיין לא יודעים אעעהאההההההההההההההההההההההההה. מחר הם הולכים לארוחת צהריים אצל ליידי רות' מה הסיכוי שהכל יתגלה שם? לא נשאר הרבה. פאק אבל אף אחד בכלל לא יודע שלוסי הייתה בהריון איך הם יחברו הכל???

באז כועס על סיימון שהוא שיקר לו אבל לא מסוגל לכעוס באמת|מאוהב| וסיימון עונה לטקסטים, זאת התקדמות! אהבתי שבאז מנסה להסביר לו שהוא עדיין הוא וכזה "אני יודע כי אהבתי אותך אז ואני אוהב אותך עכשיו (|מאוהב|) ואני יודע שזה לא מספיק כדי שתהיה מאושר...." ואז סיימון "זה כן מספיק"|מאוהב|

didalf

Well-known member
ו... סיימתי גם!

ובכן סוף טוב הכל טוב.

הדבר הכי חשוב בזה שפיונה מתחתנת עם ערפד זה התגלית שההבדל העיקרי בין לשתות בע"ח ללשתות בני אדם הוא חיי נצח! באז כל הזמן חשש שהוא יחיה לנצח וסיימון יזדקן וימות לפניו, ומסתבר שבגלל שהוא לא שותה דם של אנשים הוא יתבגר רגיל!! זה מסביר איך הם פגשו בארה"ב ערפדים בני מאות שנים אבל באז גדל נורמלי מאז שהוא נהיה ערפד. זה נהדר זה רק עוד סיבה לדבוק בדרך החיים שהוא בחר. לא רק כי זה מוסרי יותר אלא כי הוא יתבגר נורמלי לצידו של סיימון|לב|

ההורים של פני סופסוף מקבלים את שפרד והיא רוצה שהוא ישאר אבל הוא רוצה לחזור לארה"ב. לשמחתי זה כדי להשיג דרכון וכסף ולחזור לאנגליה בצורה חוקית ונורמלית.

ואגת'ה עכשיו רועה את העיזים במקום איב? זה חמוד שהיא מצאה לה יעוד. שעשע אותי כל הבלגן שהלך בווטפורד כשהיא וניאם היו באזור ולא היה להן מושג מכל מה שהלך מטר מהן.

סיימון ובאז לנצחחחח|מאוהב| כל הסצנה הזאת שלהם במיטה בבוקר|מאוהב|

והם הולכים לליידי רות' וסיימון ויש מלאאאא אוכל וסיימון מאושר:-D ואני כבר מתחילה לחשוש כי אני באיזה 95% לא נשאר הרבה ומה עם התגלית הכי חשובה??? ואז סיימון מזיז בקז'ואליות חרב שתקועה באמצע השולחן ואזזזזזז ליידי רות' וג'יימי מסתכלים עליו בהלם. זאת חרב שרק בני המשפחה יכולים להזיז!!!!!:-0 אוקי מסתבר שהם כן ידעו שלוסי הייתה בהריון וצ'יק צ'ק עושים אחד פלוס אחד ומבינים שסיימון הוא הילד שלהההההה אעהאההההההההה סופסוף!!! כולם בהלם כמובן. סיימון קולט שהוא הרג את אבא שלו:-0 ממש חששתי שזה יכניס אותו לדכאון רציני נוסף ונסיים עצובים אבל הוא יחסית די מהר התאושש מזה. כאילו לא לגמרי כמו שראינו בהמשך אבל הוא כן ישב אח"כ לאכול מלאאאא והם צחקו והכל. מרגיש לי שהוא לא התרגש מספיק מזה שהיא סבתא שלו. ובאז קרא לו "מיי רוסבאד בוי"|לב| אבל בעצם הוא עדיין לא יודע שמי שביקרה אותו באותו לילה וקראה לו ככה זאת אמא שלו ולא אמא של באז:-0

פני ושפרד באים לדירה והצחיק אותי איך באז ציני לגבי שפרד וסיימון שמתלהבים מסנדוויצ'ים:-D
וכולם יושבים ביחד על הספה וצוחקים ובועטים בסיימון בחמידות|לב|

ואז סיימון משחק עם החרב ובאז מנגן בכינור וסיימון בוכה כי זה יפה|מאוהב| וסיימון כן עדיין מעורער מכל התגליות החדשות האלה ואומר שזה יותר מידי בשבילו באז רק מחבק אותו ואומר שזה יותר מידי בשביל כל אחד|מאוהב| איזה כיף שהם מתמודדים עם זה ביחד וסיימון לא שוב נסגר לתוך עצמו!!!
סוף|מאוהב|

וואי תודה לאל על הספר הזה אחרי כל הדכאון של הספר השני. באז וסיימון ביחד לאורך כמעט הכל והם היו כ"כ מאוהבים והיו להם מלא סצנות רומנטיות ומתוקות וסקסיות ויפות|מאוהב| והם סופסוף לומדים לתקשר אחד עם השני ולהיות פתוחים ולשתף וסיימון לא נסגר בפני באז ומרחיק אותו!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תמיד כשאני מתקרב לסוף כבר קשה לי לעצור
ואיכ הקטע שהיא מיילדת עז8-{ מזל שזה כתוב ולא ויזואלי אם זאת הייתה סצנה מצולמת לא הייתי מסוגלת להסתכל. אבל כל הכבוד להן.
אני גם לא הבנתי איך היא יודעת לעשות את זה.
ברגע שניאם מתחילה להסביר לה היא אומרת משהו בסגנון "כן, ראיתי סרטוני יו-טיוב על זה כמובן". איזה כמובן? ואפילו מסרטון זה לא שאתה יודע איך זה מרגיש.
ולא ממש הסבירו מה הקטע שיש לה תחושות מדויקות לגבי העזים. זה כאילו איכשהו אב הורישה לה את העזים כשהיא הצילה את החיים שלה. אבל גם לא אמרו את זה.
ואני ממש לא מבין למה סיימו את הספר (והטריולוגיה בעיקרון) עם פרק "שנה אחרי" שעוסק דווקא ורק באגתה. והאם היא עברה לגור בווטפורד ומטפלת בעזים במקום אב? זה מרגיש כל כך לא מתאים לה. למרות שבעצם גם היא לא אוהבת ממש חברת בני אדם.
הדבר הכי חשוב בזה שפיונה מתחתנת עם ערפד זה התגלית שההבדל העיקרי בין לשתות בע"ח ללשתות בני אדם הוא חיי נצח! באז כל הזמן חשש שהוא יחיה לנצח וסיימון יזדקן וימות לפניו, ומסתבר שבגלל שהוא לא שותה דם של אנשים הוא יתבגר רגיל!! זה מסביר איך הם פגשו בארה"ב ערפדים בני מאות שנים אבל באז גדל נורמלי מאז שהוא נהיה ערפד. זה נהדר זה רק עוד סיבה לדבוק בדרך החיים שהוא בחר. לא רק כי זה מוסרי יותר אלא כי הוא יתבגר נורמלי לצידו של סיימון|לב|
כן, זה באמת טוב וסגר פינה.
והם הולכים לליידי רות' וסיימון ויש מלאאאא אוכל וסיימון מאושר:-D ואני כבר מתחילה לחשוש כי אני באיזה 95% לא נשאר הרבה ומה עם התגלית הכי חשובה??? ואז סיימון מזיז בקז'ואליות חרב שתקועה באמצע השולחן ואזזזזזז ליידי רות' וג'יימי מסתכלים עליו בהלם. זאת חרב שרק בני המשפחה יכולים להזיז!!!!!:-0 אוקי מסתבר שהם כן ידעו שלוסי הייתה בהריון וצ'יק צ'ק עושים אחד פלוס אחד ומבינים שסיימון הוא הילד שלהההההה אעהאההההההההה סופסוף!!! כולם בהלם כמובן. סיימון קולט שהוא הרג את אבא שלו:-0 ממש חששתי שזה יכניס אותו לדכאון רציני נוסף ונסיים עצובים אבל הוא יחסית די מהר התאושש מזה. כאילו לא לגמרי כמו שראינו בהמשך אבל הוא כן ישב אח"כ לאכול מלאאאא והם צחקו והכל. מרגיש לי שהוא לא התרגש מספיק מזה שהיא סבתא שלו.
כן, זה הכל קרה בשניה האחרונה. ובעיקרון היה כאן חומר להרבה הרבה יותר עמודים. אבל כנראה בגלל שהספר כבר בכל מקרה היה די ארוך ובגלל שזה אחרי רגע העימות הגדול של הספר, אז היא ניסתה לעשות את זה קצר. כי נתנו ממש קצת זמן לסיימון מתמודד עם ההשלכות של זה. הטובות והרעות (רעות מבחינת רגש).
בעצם גם עם הסיפור של פני ושפרד מרגיש כאילו היה המון בניה ואז סיימו עם מעט מילים יחסית. כלומר רוב הספר הם מתקדמים מאוד מאוד לאט בלנסות להבין מה לעשות לגבי הקללה. ותוך כדי זה נבנה יותר הקשר בינהם לאט לאט. ואז בתוך שניה הם גם הופכים להיות זוג וגם פותרים את הבעיה וגם חוזרים לקשר עם באז וסיימון. וזה כל כך מהר שלא ממש קיבלנו את המחשבות של פני לגבי זה שהיא עכשיו בזוגיות עם מישהו נורמלי. שלא לדבר על זה שאם היא תרצה ילדים (ואני לא אתפלא אם היא רוצה כי היא מאוד דומה לאמא שלה) אז היא צריכה קודם לפתור את הבעיה ששפרד חייב חלק מהילדים שלו.
סיימון כן עדיין מעורער מכל התגליות החדשות האלה ואומר שזה יותר מידי בשבילו באז רק מחבק אותו ואומר שזה יותר מידי בשביל כל אחד|מאוהב|
גם מזכירים כאן את הפסיכולוגית ואני מקווה שזה סימן לכך שסיימון יחזור לשיחות איתה כי זה בטח יעזור.
וואי תודה לאל על הספר הזה אחרי כל הדכאון של הספר השני. באז וסיימון ביחד לאורך כמעט הכל והם היו כ"כ מאוהבים והיו להם מלא סצנות רומנטיות ומתוקות וסקסיות ויפות|מאוהב| והם סופסוף לומדים לתקשר אחד עם השני ולהיות פתוחים ולשתף וסיימון לא נסגר בפני באז ומרחיק אותו!!!
זה היה ספר נהדר.
והיינו כל כך מוכנים לדיכאון שאנחנו בעצם קיבלנו שבשלב מאוד מוקדם של הספר הם נפרדים. אבל אז כל כך מהר הם חזרו וזה רק נעשה טוב יותר משם.
גם סיפורי המשנה היו טובים.

אבל מה הקטע עם זה שזה כביכול הספר האחרון בטריולוגיה?!?
אני לא הסכמתי למשהו כזה.
אני רוצה עוד.
אני גם רוצה להבין למה סיימון נעשה חסין לקסמים.
והאם הוא בסוף עושה את הניתוח להורדת הכנפיים?
והאם הם בסוף יספרו למישהו על הערפדים שרוצים קסם?
ומה קורה עם פני ושפרד, ומה קורה עם אגתה וניאם ומה קורה עם פיונה וניקו...
נו וכמובן פשוט עוד באז וסיימון כשהם מתקדמים לעוד שלבים בחיים שלהם.
וכמובן בעירוב של הרפתקאות מעניינות.
מבחינתי גם ספר שמתרחש 15 שנה בעתיד כשבאז הוא כבר מנהל ווטפורד והילד (המאומץ) שלהם לומד בווטפורד. (סיימון יכול להיות מורה לספורט)

didalf

Well-known member
ולא ממש הסבירו מה הקטע שיש לה תחושות מדויקות לגבי העזים. זה כאילו איכשהו אב הורישה לה את העזים כשהיא הצילה את החיים שלה. אבל גם לא אמרו את זה.
אה איב מתה כשהיא הצילה את אגתה? לא זכרתי. אז זה ממש סגירת מעגל יפה.

ואני ממש לא מבין למה סיימו את הספר (והטריולוגיה בעיקרון) עם פרק "שנה אחרי" שעוסק דווקא ורק באגתה. והאם היא עברה לגור בווטפורד ומטפלת בעזים במקום אב? זה מרגיש כל כך לא מתאים לה. למרות שבעצם גם היא לא אוהבת ממש חברת בני אדם.
כן אני גם הופתעתי שכל האפילוג שנה אחרי היה רק חצי עמוד על אגת'ה8-*
דווקא מרגיש שזה כן מתאים לה, שסופסוף היא מצאה את המקום שלה.

שעשע אותי כל הבלגן שהלך בווטפורד כשהיא וניאם היו באזור ולא היה להן מושג מכל מה שהלך מטר מהן.
חעחע מצאתי משהו על זה: (חיפשתי ציורים אבל עוד אין ממש)
1626547270072.png

כן, זה הכל קרה בשניה האחרונה. ובעיקרון היה כאן חומר להרבה הרבה יותר עמודים. אבל כנראה בגלל שהספר כבר בכל מקרה היה די ארוך ובגלל שזה אחרי רגע העימות הגדול של הספר, אז היא ניסתה לעשות את זה קצר. כי נתנו ממש קצת זמן לסיימון מתמודד עם ההשלכות של זה. הטובות והרעות (רעות מבחינת רגש).
בעצם גם עם הסיפור של פני ושפרד מרגיש כאילו היה המון בניה ואז סיימו עם מעט מילים יחסית. כלומר רוב הספר הם מתקדמים מאוד מאוד לאט בלנסות להבין מה לעשות לגבי הקללה. ותוך כדי זה נבנה יותר הקשר בינהם לאט לאט. ואז בתוך שניה הם גם הופכים להיות זוג וגם פותרים את הבעיה וגם חוזרים לקשר עם באז וסיימון. וזה כל כך מהר שלא ממש קיבלנו את המחשבות של פני לגבי זה שהיא עכשיו בזוגיות עם מישהו נורמלי. שלא לדבר על זה שאם היא תרצה ילדים (ואני לא אתפלא אם היא רוצה כי היא מאוד דומה לאמא שלה) אז היא צריכה קודם לפתור את הבעיה ששפרד חייב חלק מהילדים שלו.
כן באמת הסוף היה קצת מואץ. פחות אכפת לי מפני ושפרד כאילו הם חמודים אבל לא דחוף לי שפני תתחיל לשקול את העתיד של לצאת עם נורמל וילדים וזה.
אבל אולי הייתי רוצה לראות את סיימון מעכל קצת יותר את הרגשות שלו לגבי התגליות האלה. מצד שני פחדתי שזה יכניס אותו לדכאון שוב שיסגור אותו ומרגיש לי שאם היא הייתה נכנסת יותר לעומק של זה זה מה שהיה קורה אז אני קצת שמחה גם שזה טיפה הואץ וסיימון לא איבד את עצמו לגמרי שוב.

גם מזכירים כאן את הפסיכולוגית ואני מקווה שזה סימן לכך שסיימון יחזור לשיחות איתה כי זה בטח יעזור.
עד כמה שזכור לי זה לא עזר ממש גם קודם לא? אולי הוא צריך מישהו אחר. נראה לי מתישהו אמרו שהיא באמריקה וזה דרך שיחות וידאו? אולי הוא צריך פנים אל פנים?

והיינו כל כך מוכנים לדיכאון שאנחנו בעצם קיבלנו שבשלב מאוד מוקדם של הספר הם נפרדים. אבל אז כל כך מהר הם חזרו וזה רק נעשה טוב יותר משם.
כןכןכןכןכן|מאוהב| זה נהדר במיוחד כי הייתי כ"כ מוכנה לדכאון.

אבל מה הקטע עם זה שזה כביכול הספר האחרון בטריולוגיה?!?
אני לא הסכמתי למשהו כזה.
אני רוצה עוד.
כן ולא, כי זה נגמר כ"כ יפה וצריך לסיים דברים לפני שהם מדרדרים רק כי מעריצים רצו עוד ועוד ואז היוצר לא יודע לאן להמשיך והכל נהיה MEH.

והאם הוא בסוף עושה את הניתוח להורדת הכנפיים?
יש לי תחושה שהוא הולך לחיות לנצח במצב כזה של "כן בקרוב אני אוריד אותן" ולא באמת יעשה את זה לעולם.

אני גם רוצה להבין למה סיימון נעשה חסין לקסמים.
כן למה באמת??? למה לא הסבירו???

לאדעת למה אני לא מצליחה לצטט את השורה האחרונה שלך פתאום תפוז אומר שגיאה8-*
"מבחינתי גם ספר שמתרחש 15 שנה בעתיד כשבאז הוא כבר מנהל ווטפורד והילד (המאומץ) שלהם לומד בווטפורד. (סיימון יכול להיות מורה לספורט)"
לאאאא לא רוצה אותם מבוגרים. ועם ילדים פיכס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עחע מצאתי משהו על זה: (חיפשתי ציורים אבל עוד אין ממש)
1626547270072.png
:-D
אה איב מתה כשהיא הצילה את אגתה? לא זכרתי. אז זה ממש סגירת מעגל יפה.
כן. המייג' ניסה להרוג את אב בשביל לשאוב ממנה את הקסם שלה, אבל אב הצליחה לברוח. אז המייג' תפס את אגתה שבמקרה הגיעה לשם בדיוק והתכוון להרוג אותה. אז אב שכבר יכלה להנצל חזרה כדי להציל את אגתה ובזמן שהיא נלחמה במייג' היא הטילה על אגתה קסם שחייב אותה לברוח (Run Away). לכן אגתה אומרת שהיא כן ברחה.
הטראומה של זה היא גם הסיבה שהיא לא חזרה שוב לווטפורד (עד הקטע בפרק הזה שהיא נוסעת עם ניאם ולכן יש לה קצת התקף פאניקה בדרך).
עד כמה שזכור לי זה לא עזר ממש גם קודם לא? אולי הוא צריך מישהו אחר. נראה לי מתישהו אמרו שהיא באמריקה וזה דרך שיחות וידאו? אולי הוא צריך פנים אל פנים?
לא נאמר שזה לא עזר. פשוט הפסיכולוגית ניסתה לגרום לו לחשוב על דברים שהוא עבר והוא החליט שהוא לא מעוניין לחשוב על דברים רעים שקרו לו ולכן הפסיק פגישות איתה.
כלומר הוא הפסיק כי זה היה לו קשה. בדיוק כמו שהוא ויתר על מערכת יחסים עם באז.
וכן, זה היה פגישות וידאו. נאמר שיש רק איזה 3 פסיכולוגים בעולם שהם גם קוסמים ולכן אין לו ממש אופציות.
אבל אני גם חושב שעדיף לו בכל מקרה פסיכולוג/ית שהם לא מבריטניה. כי כל הקוסמים מבריטניה הרבה יותר מידי מעורבים רגשית בסיפור שלו כדי שהם יוכלו להיות אוביקטיבים.
כן ולא, כי זה נגמר כ"כ יפה וצריך לסיים דברים לפני שהם מדרדרים רק כי מעריצים רצו עוד ועוד ואז היוצר לא יודע לאן להמשיך והכל נהיה MEH.
אבל זה היה נהדר ואני רוצה עוד נהדר.
בדיוק כמו שאני אשמח נורא לעוד Red White and Royal Blue.
כי כשיש משהו טוב רוצים עוד ממנו.
מצטער שאני אנושי.
"מבחינתי גם ספר שמתרחש 15 שנה בעתיד כשבאז הוא כבר מנהל ווטפורד והילד (המאומץ) שלהם לומד בווטפורד. (סיימון יכול להיות מורה לספורט)"
לאאאא לא רוצה אותם מבוגרים. ועם ילדים פיכס.
את פיכס.
ומבחינתי 15 שנים שמתארים 15 שנים בחיים שלהם.
ואם כבר אז 70 ספרים שמתארים את החיים שלהם עד גיל 90.
ואם אני לא יכול לקבל את זה אני אסכים אפילו לספר אחר שמתרחש בעולם שלהם. שנגיד מתמקד בפני ושפרד ובאז וסיימון הם רק דמויות משנה בו.
או אפילו ספר שמתמקד בדמות ממש משנית כמו האח הקטן של פני. יכול להיות מעניין ספר על השנה הראשונה שלו בווטפורד והוא אולי יהיה ביחד עם אחותו של באז. ובאז וסיימון יהיה דמויות ממש ממש משניות בו, אבל לפחות אני אדע מה קורה איתם.
זוכרת את השאלה מהחידון לגבי איזה דבר הזוי הייתי עושה עם הייתי זוכה ב50 מיליון שקל - הייתי משלם לסופרת לכתוב עוד ספרים.

didalf

Well-known member
כן. המייג' ניסה להרוג את אב בשביל לשאוב ממנה את הקסם שלה, אבל אב הצליחה לברוח. אז המייג' תפס את אגתה שבמקרה הגיעה לשם בדיוק והתכוון להרוג אותה. אז אב שכבר יכלה להנצל חזרה כדי להציל את אגתה ובזמן שהיא נלחמה במייג' היא הטילה על אגתה קסם שחייב אותה לברוח (Run Away). לכן אגתה אומרת שהיא כן ברחה.
הטראומה של זה היא גם הסיבה שהיא לא חזרה שוב לווטפורד (עד הקטע בפרק הזה שהיא נוסעת עם ניאם ולכן יש לה קצת התקף פאניקה בדרך).
אה נראה לי שאני באמת צריכה לקרוא את הספר הראשון שוב.

אבל אני גם חושב שעדיף לו בכל מקרה פסיכולוג/ית שהם לא מבריטניה. כי כל הקוסמים מבריטניה הרבה יותר מידי מעורבים רגשית בסיפור שלו כדי שהם יוכלו להיות אוביקטיבים.
וואלה יש מצב.

אבל זה היה נהדר ואני רוצה עוד נהדר.
בדיוק כמו שאני אשמח נורא לעוד Red White and Royal Blue.
כי כשיש משהו טוב רוצים עוד ממנו.
מצטער שאני אנושי.
אני יודעת אבל אני גם יודעת שהרצון הזה לפעמים מוביל לריצוי מעריצים מאכזב ויודעת שלפעמים עדיף לסיים גם כשזה כואב. לסיים כשהקהל רוצה עוד ולא כשהקהל כבר איבד עניין.
במיוחד כשהסוף טוב.

את פיכס.
ומבחינתי 15 שנים שמתארים 15 שנים בחיים שלהם.
ואם כבר אז 70 ספרים שמתארים את החיים שלהם עד גיל 90.
ואם אני לא יכול לקבל את זה אני אסכים אפילו לספר אחר שמתרחש בעולם שלהם. שנגיד מתמקד בפני ושפרד ובאז וסיימון הם רק דמויות משנה בו.
או אפילו ספר שמתמקד בדמות ממש משנית כמו האח הקטן של פני. יכול להיות מעניין ספר על השנה הראשונה שלו בווטפורד והוא אולי יהיה ביחד עם אחותו של באז. ובאז וסיימון יהיה דמויות ממש ממש משניות בו, אבל לפחות אני אדע מה קורה איתם.
זוכרת את השאלה מהחידון לגבי איזה דבר הזוי הייתי עושה עם הייתי זוכה ב50 מיליון שקל - הייתי משלם לסופרת לכתוב עוד ספרים.
לא רוצה שום דבר מהדברים האלה אני צריכה את באז וסיימון כדמויות ראשיות.
לא תמיד זה טוב לדעת מה קרה איתם כי לא תמיד זה משהו משמח. ככה אני יכולה להחליט בעצמי מה קרה איתם ואני מחליטה שהם חיו הפילי אבר אפטר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא רוצה שום דבר מהדברים האלה אני צריכה את באז וסיימון כדמויות ראשיות.
לא תמיד זה טוב לדעת מה קרה איתם כי לא תמיד זה משהו משמח. ככה אני יכולה להחליט בעצמי מה קרה איתם ואני מחליטה שהם חיו הפילי אבר אפטר.
אני מעדיף אותם כדמויות ראשיות, אבל אני אקבל אותם גם כמשניות כי אני צריך אותם.
ודווקא בתור דמויות משניות הם יהיו בטוחים יותר. כי בתור דמויות ראשיות זה לא יהיה מעניין אם הם לא יהיו בסכנה מוחשית או שהמערכת יחסים שלהם תסבול מקשיים.
אני יודע שטכנית אני יכול לדמיין מה קורה להם בעתיד (טכנית אני אפילו יכול לכתוב פאנפיק). אבל אני רוצה לדעת מה קורה איתם.
כמו שעם משהו במציאות אני רוצה לדעת מה קרה עם משהו.

אבל חוץ מזה אני פשוט מאוד נהנה מהספרים האלו. הם מצחיקים ומרגשים ואני רוצה עוד מהם.

didalf

Well-known member
אבל חוץ מזה אני פשוט מאוד נהנה מהספרים האלו. הם מצחיקים ומרגשים ואני רוצה עוד מהם.
לאדעת בכל דבר שאני ממש אוהבת אני נקרעת בין הרצון לעוד לידיעה שעוד לפעמים הורס והערכה כלפי יוצרים שיודעים מתי לסיים.

למעלה