הספר Any Way the Wind Blows (השלישי בסדרת Simon Snow)

didalf

Well-known member
התחלתי לקרוא מחדש את carry on ו-וואו לא ידעתי כמה לא זכרתי.

1. לא זכרתי בכללללללללל שכבר הוזכרה הנימפה ביער כולל השמשיה שלה. ושתמיד היא אהבה את אגת'ה וקראה לה "סיסטר גולדן הייר".
2. הזכירו כבר אז שאח של לוסי חלש ושהוא אוהב את דף לפרד (אני בטוחה שהזכירו את הלהקה בספר החדש וכנראה בהקשר שלו)
3. לא זכרתי שההורים של פני היו חברים של לוסי. וואי עכשיו טיפה מבואסת שסיימון לא סיפר לפני והלאה. הייתי רוצה שאמא של פני תגלה! ותספר לסיימון סיפורים על אמא שלו.
4. כן זכרתי כמובן אבל עדיין משעשע כמה סיימון אובססיבי לבאז בתקופה שהוא נעלם:-D
5. איזה כיף זה לראות את באז הופלסלי מאוהב בסיימון כשהוא חושב שאין לו סיכוי ולהגיד לו "אל תדאג חמוד כל הפנזטיות שלך יתגשמו. כולל לנשק את סיימון בקטקטמבות במקום לריב איתו:-P: ".
6. פתאום קלטתי שסיימון מעולם לא גילה שאמא שלו גם כן נגלתה אליו במחיצה והיא זאת שקראה לו "מיי רוסבאד בוי" ולא אמא של באז!!! אוףף עכשיו אני רוצה אפילוג עוד 20 שנה כשהאמהות שלהם מבקרות שוב!
7. עוד דבר שלא זכרתי שאיב אמרה עכשיו - ניקודומוס רצה להיות ערפד כדי לחיות לנצח. מה שמאיר באור חדש את זה שהוא ויתר על זה בשביל להתחתן עם פיונה.
8. או את זה שנראה לי היא הייתה מאוהבת בו כבר אז.
9. או שהיא בת 37! כיוון שבראש שלי פיונה=אמי רוסום פשוט הנחתי שהיא צעירה יותר כי לא זכרתי שאי פעם ציינו את הגיל שלה:-D וגם אם כן כנראה התעלמתי:-D
10. באז צריך להתנצל בפני אגת'ה שהוא פלרטט איתה רק כדי לעצבן את סיימון. זה לא יפה.
11. זכרתי שאגת'ה חקרה על לוסי אבל לא זכרתי שיש לה תמונה שהיא לקחה מאמא של פני של אמא של פני, לוסי והמג. יש לה תמונה של ההורים של סיימון ביחד צעירים!! וגם היא לא יודעת את זה כדי להראות לו את זה!! אעהאההה!!
12. כמה שהספר החדש היה נהדר בחלק הרומנטי, שום דבר לא ישתווה לנשיקה הראשונה|מאוהב| (וכל הלילה הראשון|מאוהב|)
13. יתרון נחמד בקריאה חוזרת: אני לא צריכה לחכות לסיום הספר לחפש ציורים. אחרי סצנה יפה אני יודעת בדיוק לאן ללכת באיסנטגרם כדי למצוא את הציור שלה:-P:
14. אגתה מתחקרת את אמא שלה על לוסי ואז אמא שלה אומרת לאגתה שהיא מכירה את אמא של לוסי - ליידי סלסבורי ואגת'ה חושבת על זה שהיא מכריחה את כולם לאכול עוגה:-D אני אוהבת כמה מהדברים שראינו בספר השלישי נרמזו כבר בספר הראשון ולא ידעתי.
15. בעצם לא זכרתי כלום לגבי ניקודמוס מסתבר כשהזכירו אותו בספר השלישי. רק השם היה לי מוכר. לא זכרתי שהוא קשור לרצח של אמא של באז, שכבר בתיכון היה לו קטע עם פיונה, שהוא אח של איב.
16. הא איב גם לסבית! קטע של שומרות הכבשים?:-D
17. אני כותבת אחרי כל כמה פרקים הערות כדי לשלוח כשאני אסיים ובשלב זה של הספר (פרק 72 בערך) אני עדיין לא זוכרת מי בעצם שלח את הערפדים:-D נראה לי המייג' אבל לא לגמרי בטוחה8-*
18. חשבתי שלפחות כל מה שקשור בסיימון ובאז אני זוכרת אבל מסתבר שלא זכרתי בכלל את הסצנה ביער כשההמדרמם תקף את באז וגנב את הקסם מהבית שלו8-* וכאילו כשהזכירו את זה בספר השלישי גם זכרתי מאד מעורפל שמשהו כזה קרה.
19. כאילו הזכירו את זה כבר בתחילת הספר אבל רק עכשיו נזכרתי שכבר בספר הזה ציינו את התמונה הזזה של לוסי בקטטומבות.
20. כן אכן המייג' שלח את הערפדים ואת הנמפטיס. לאדעת למה לרגע פקפקתי בזכרון שלי8-* מה שכן באז לא מספר את זה לסיימון ופני. כאילו אולי הוא סיפר כי אני לא רואה סיבה להסתיר מהם אבל זה לא נאמר במפורש בספר. הם מדברים על זה בספרים הבאים? לא זוכרת8-*
21. ובכן מסתבר שגם לא זכרתי בכלללללל איך המייג' מת. הדבר היחיד שכן זכרתי הוא שאחרי כל הבלגן באז מחזיק את סיימון ופני קולטת מה קורה ביניהם, כי אובייסלי אני זוכרת רק דברים חשובים:-P:.
22. אוח בסוף הספר סיימון כזה מדוכא וזה מדכא, במיוחד שאני יודעת שזה נמשך עוד שנה פלוס. עכשיו אני צריכה לקרוא את הספר החדש שוב:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בקיצור ממש היית צריכה לעשות קריאה חוזרת לפני הספר החדש יחד איתי.
1. לא זכרתי בכללללללללל שכבר הוזכרה הנימפה ביער כולל השמשיה שלה. ושתמיד היא אהבה את אגת'ה וקראה לה "סיסטר גולדן הייר".
האמת שלא זכרתי שגם שם היה פרט כמו השימשייה שלה.
3. לא זכרתי שההורים של פני היו חברים של לוסי. וואי עכשיו טיפה מבואסת שסיימון לא סיפר לפני והלאה. הייתי רוצה שאמא של פני תגלה! ותספר לסיימון סיפורים על אמא שלו.
בגלל זה חשבתי שאולי יעשו את כל הקישור אל לוסי בווטפורד (בסוף הספר השלישי) בגלל שגם שאמא של פני שם.
האמת שממש מעניין איך היא תגיב כשהיא תגלה שסיימון הוא הבן של חברה קרובה שלה. אולי היא קצת יותר תחבב אותו.
**רק חלקית קשור - אבל נזכרתי כמה מצחיק היה בספר 3 כשכל אחד מההורים שלה התפלא נורא שפני לא נמצאת תמוד אל סיימון (נראה לי שאמא שלה אמרה משהו על כך שהא אולי עברה ניתוח להפרדה של סיימון מהגוף שלה)
5. איזה כיף זה לראות את באז הופלסלי מאוהב בסיימון כשהוא חושב שאין לו סיכוי ולהגיד לו "אל תדאג חמוד כל הפנזטיות שלך יתגשמו. כולל לנשק את סיימון בקטקטמבות במקום לריב איתו:-P: ".
כן. כזה חמוד. וזה הופך את כל הקטעים שהוא מגשים את זה לעוד יותר מספקות.
6. פתאום קלטתי שסיימון מעולם לא גילה שאמא שלו גם כן נגלתה אליו במחיצה והיא זאת שקראה לו "מיי רוסבאד בוי" ולא אמא של באז!!! אוףף עכשיו אני רוצה אפילוג עוד 20 שנה כשהאמהות שלהם מבקרות שוב!
זה יהיה בספר המשך שאת לא רוצה ולכן את לא תקבלי רשות לקרוא.
10. באז צריך להתנצל בפני אגת'ה שהוא פלרטט איתה רק כדי לעצבן את סיימון. זה לא יפה.
באז עשה הרבה דברים לא נחמדים לכולם שם.
אבל נראה לי שהוא אפילו לא קלט שאגתה מפתחת קראש עליו. כלומר זה לא שהוא באופן אקטיבי פיתה אותה. הוא בעיקר פשוט בהה בה מתוך קנאה והיא חשבה שזה מסיבה אחרת.
12. כמה שהספר החדש היה נהדר בחלק הרומנטי, שום דבר לא ישתווה לנשיקה הראשונה|מאוהב| (וכל הלילה הראשון|מאוהב|)
זה היה מדהים. ויש משהו בפעם ראשונה שאי אפשר לחזור עליו. אבל באופן כללי אם היו אומרים לי שאני עכשיו יכול לשמור רק אחד מהספרים לקריאה חוזרת ולא את האחרים אז הייתי בוחר את הספר השלישי. כי שיט.
14. אגתה מתחקרת את אמא שלה על לוסי ואז אמא שלה אומרת לאגתה שהיא מכירה את אמא של לוסי - ליידי סלסבורי ואגת'ה חושבת על זה שהיא מכריחה את כולם לאכול עוגה:-D אני אוהבת כמה מהדברים שראינו בספר השלישי נרמזו כבר בספר הראשון ולא ידעתי.
זכרתי כמובן שדיברו על סבתה של סיימון עוד בספר הראשון. וזכרתי שהיא ידידה של אמא של אגתה (שבאופן מוזר קצת בכלל לא הזכירו את זה בספר השלישי). לא זכרתי שהיא ציינה משהו על זה שהיא מכריחה אנשים לאכול עוגה. נחמד שהיא זכרה פרט כזה קטן.
16. הא איב גם לסבית! קטע של שומרות הכבשים?:-D
לא חשבתי על הקשר הזה.
אבל חבל לי שלא ממש הבהירו אם לאב היה ממש קשר רומנטי עם הנימפה. כי איך שזה מצוין בספר 1 זה נשמע משהו חד צדדי מכיוונה של אב. אבל אז בספר 3 נראה שהנימפה מתאבלת עליה.
19. כאילו הזכירו את זה כבר בתחילת הספר אבל רק עכשיו נזכרתי שכבר בספר הזה ציינו את התמונה הזזה של לוסי בקטטומבות.
זה דווקא בכלל לא זכרתי
20. כן אכן המייג' שלח את הערפדים ואת הנמפטיס. לאדעת למה לרגע פקפקתי בזכרון שלי8-* מה שכן באז לא מספר את זה לסיימון ופני. כאילו אולי הוא סיפר כי אני לא רואה סיבה להסתיר מהם אבל זה לא נאמר במפורש בספר. הם מדברים על זה בספרים הבאים? לא זוכרת8-*
יודעים שהוא סיפר את זה לקהילת הקוסמים באופן כללי.
מדברים על זה (אולי יותר בספר 2) שבסופו של דבר כשחקרו את האמת לגבי המייג' זה שגילו שהוא עשה עיסקה עם ערפדים נחשב לדבר הכי נוראי וזאת הסיבה שהוא נקבר בקבר לא מסומן (או משהו כזה), כלומר הוא ממש באופן מלא נחשב על ידי כולם בתור פושע.
האמת שאני תוהה באמת אם היית חקירה נרחבת לגבי זה. כלומר קשה לי להאמין שפשוט קיבלו את המילה של באז לגבי זה. אבל אפילו אם חקרו גם את ניקו על זה אז מפתיע גם שקיבלו את המילה שלו בעניין. יכול להיות אבל גם שיש להם קסם כדי לוודא שהוא אומר את האמת.
21. ובכן מסתבר שגם לא זכרתי בכלללללל איך המייג' מת. הדבר היחיד שכן זכרתי הוא שאחרי כל הבלגן באז מחזיק את סיימון ופני קולטת מה קורה ביניהם, כי אובייסלי אני זוכרת רק דברים חשובים:-P:.
אני גם זכרתי את הקטע שבאז מנחם את סיימון בסוף ואז פני קולטת. ואני גם לא זכרתי את הפרטים לגבי כיצד המייג' מת עד שקראתי שוב. אני הנחתי שהוא הרג אותו בטעות עם הכוח קסם העצום שלו (זה שיצר את כנפי הדרקון). זה טוויסט מעניין שבסופו של דבר סיימון הרג אותו כשכבר לא היה לו כוח קסם, אבל בגלל קסם "simon says" של פני.
22. אוח בסוף הספר סיימון כזה מדוכא וזה מדכא, במיוחד שאני יודעת שזה נמשך עוד שנה פלוס. עכשיו אני צריכה לקרוא את הספר החדש שוב:-D
דווקא זה מסתיים כשסיימון כבר יחסית פחות מדוכא. הוא אקטיבי במעבר דירה עם פני והוא מדבר על כך שהוא מדבר עם הפסיכולוגית ועובד על הבעיות שלו.
זה מקום אופטימי יחסית לגבי העתיד.
ולכן כשספר 2 מתחיל כסיימון במצב כל כך הרבה יותר ירוד (ואיזה שנה לאחר מכן) זה ממש מדכא.

את מתכוונת לקרוא עכשיו גם את ספר 2?

didalf

Well-known member
בקיצור ממש היית צריכה לעשות קריאה חוזרת לפני הספר החדש יחד איתי.
ננהה רק אחרי קריאת הספר החדש הייתי ממש במוד לקרוא מחדש את הראשון. חוצמזה שככה שמתי לב לדברים שלא הייתה שמה לב אליהם.
כמו זה:
האמת שלא זכרתי שגם שם היה פרט כמו השימשייה שלה.
או זה:
לא זכרתי שהיא ציינה משהו על זה שהיא מכריחה אנשים לאכול עוגה. נחמד שהיא זכרה פרט כזה קטן.
למרות שזה לא באמת דברים חשובים.

זכרתי כמובן שדיברו על סבתה של סיימון עוד בספר הראשון. וזכרתי שהיא ידידה של אמא של אגתה (שבאופן מוזר קצת בכלל לא הזכירו את זה בספר השלישי).
זה אני גם זכרתי. או שבעצם לא. קראתי את זה כשקראתי את שרשור הספר השני שלנו ושם הזכרת את זה:-D

בגלל זה חשבתי שאולי יעשו את כל הקישור אל לוסי בווטפורד (בסוף הספר השלישי) בגלל שגם שאמא של פני שם.
האמת שממש מעניין איך היא תגיב כשהיא תגלה שסיימון הוא הבן של חברה קרובה שלה. אולי היא קצת יותר תחבב אותו.
נכון!! אוף אני ממש רוצה לראות את התגובה שלה לזה!
בספר השלישי היה רק היה קטע קטן שהיא שאלה את את אח של לוסי אם היא יצרה קשר במקרה והוא אמר שלא. ואיכשהו זה לא הזכיר לי שהיא הייתה החברה הכי טובה שלה.

**רק חלקית קשור - אבל נזכרתי כמה מצחיק היה בספר 3 כשכל אחד מההורים שלה התפלא נורא שפני לא נמצאת תמוד אל סיימון (נראה לי שאמא שלה אמרה משהו על כך שהא אולי עברה ניתוח להפרדה של סיימון מהגוף שלה)
חחחח כן:-D:-D

כן. כזה חמוד. וזה הופך את כל הקטעים שהוא מגשים את זה לעוד יותר מספקות.
יאס|מאוהב|

זה יהיה בספר המשך שאת לא רוצה ולכן את לא תקבלי רשות לקרוא.
חחח לא צריך ספר שלם רק עוד אפילוג.

אבל נראה לי שהוא אפילו לא קלט שאגתה מפתחת קראש עליו. כלומר זה לא שהוא באופן אקטיבי פיתה אותה. הוא בעיקר פשוט בהה בה מתוך קנאה והיא חשבה שזה מסיבה אחרת.
כן אבל בקטע שסיימון תפס אותם ביער הוא כן החזיק לה את היד בכוונה לעצבן את סיימון ועל הדרך שיחק בה קצת.
אבל נו על מי אני עובדת אני מתה על באז אני אחליק לו הכל:-D|מאוהב|

זה היה מדהים. ויש משהו בפעם ראשונה שאי אפשר לחזור עליו. אבל באופן כללי אם היו אומרים לי שאני עכשיו יכול לשמור רק אחד מהספרים לקריאה חוזרת ולא את האחרים אז הייתי בוחר את הספר השלישי. כי שיט.
שאלה קשה מאד:-0

לא חשבתי על הקשר הזה.
אבל חבל לי שלא ממש הבהירו אם לאב היה ממש קשר רומנטי עם הנימפה. כי איך שזה מצוין בספר 1 זה נשמע משהו חד צדדי מכיוונה של אב. אבל אז בספר 3 נראה שהנימפה מתאבלת עליה.
אה כן? לא קלטתי את זה. רק היה קטע של ניקודמוס שהוא זוכר איזה הערה על זה שאיב אהבה נשים או התעסקה עם בנות או משהו כזה.

יודעים שהוא סיפר את זה לקהילת הקוסמים באופן כללי.
מדברים על זה (אולי יותר בספר 2) שבסופו של דבר כשחקרו את האמת לגבי המייג' זה שגילו שהוא עשה עיסקה עם ערפדים נחשב לדבר הכי נוראי וזאת הסיבה שהוא נקבר בקבר לא מסומן (או משהו כזה), כלומר הוא ממש באופן מלא נחשב על ידי כולם בתור פושע.
אההה אוקי. אז לא קיבלנו תגובה ספציפית של סיימון לזה נכון? איך הוא מרגיש לגבי זה? האם זה לא משנה כי גם ככה כל מה שהוא האמין לגבי המייג' התגלה שקר או שזה הרס לו עוד יותר?

דווקא זה מסתיים כשסיימון כבר יחסית פחות מדוכא. הוא אקטיבי במעבר דירה עם פני והוא מדבר על כך שהוא מדבר עם הפסיכולוגית ועובד על הבעיות שלו.
זה מקום אופטימי יחסית לגבי העתיד.
ולכן כשספר 2 מתחיל כסיימון במצב כל כך הרבה יותר ירוד (ואיזה שנה לאחר מכן) זה ממש מדכא.
מממ אז זה אולי כי אני זוכרת איך זה ממשיך שזה הרגיש לי מדכא יותר הפעם.

את מתכוונת לקרוא עכשיו גם את ספר 2?
לאאאא יותר מידי דכאון. אבל אני עלולה להתחיל את השלישי מחדש:-D

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
סיכום בגדול מה קרה עד פה:
חזרו מאמריקה לאנגליה.
* באז שחרר את דודתו פיונה בערבות, וגילה שהיא ניסתה לגנוב משהו ממשרד המנהלת בוואתפורד.
* דפני, אימו החורגת של באז, נעלמה.
* סיימון עזב את הדירה עם פני ואת באז, אבל לשמחתנו מהר מאוד חזר אל באז, והחליט לעשות הפעם מאמץ אמיתי להאמין בקשר הזה. הם גם ניסו לעשות סקס פעם ראשונה, אבל נראה שלסיימון זה עדיין צעד קשה מידי. (אבל הופתעתי לגלות שהוא כן שכב עם אגאת'ה כשהם היו יחד. אולי זה לא צריך להפתיע כי הם היו יחד כמה שנים, ועד גיל 17-18 בערך, אבל בכל זאת חשבתי שלא, כי לא הרגשתי שהוא באמת היה בקטע שלה בשום שלב, או שהיא בקטע שלו). בכל אופן חוץ מסקס ממש, הקשר בין באז וסיימון נראה כרגע כרק מתחזק והם סופסוף באמת מדברים בפתיחות (או כמעט) ואפילו באז הרשה לסיימון לבוא לצוד איתו חולדות, וסיימון הציע לבאז לשתות מהדם שלו במקום זה (באז סירב בינתיים, אני מאוד סקרנית אם זה יקרה, בטח באיזה קטע אירוטי כזה, אחרי שבאז יגלה איך עושים את זה בלי לערפד ובלי להרוג. או אולי בקטע שהוא יגווע ברעב ולא תהיה ברירה אחרת.)
* מסתבר שיש עכשיו כל מיני כתות של Chosen One מתחזים, ואחד מהם שלכאורה "עושה ניסים" ומבטיח לתת קסם לקוסמים חלשים או משהו כזה. באז וסיימון מאמינים שזה קשור להעלמות של דפני ויוצאים לחקור.
* הם מגיעים לרות', אמא של לוסי, כלומר סבתא של סיימון (כמובן בלי לדעת על הקשר הזה), שמחפשת את בנה ג'יימי שנעלם גם הוא, והיה בקטע של הכת הזאת.
* בינתיים פני מנסה לעזור לשפרד להסיר ממנו את הקללה של השד. אמא שלה סירבה לעזור אחרי שגילתה שהוא נורמלי (לא קוסם).
* אגאת'ה שעוד מעבדת את הטראומות, החלה לעבוד כעוזרת במרפאה של אביה, ונשלחה ללוות את ניאם, הוטרינרית-קסם המתלמדת, בנסיעה לוואתפורד בשביל לטפל שם בעיזים.

אני מתקשה להאמין שמכאן הקשר בינהם רק יתחזק - כלומר אני חושב שיהיו נפילות בדרך. אבל לפחות הם יפלו ביחד.
זה באמת די מטריד שכל כך טוב כבר בהתחלה, אני חוששת שתיכף הם איכשהו יופרדו פיזית למשך חלק גדול מהספר :-(
כמעט מורידים לסיימון את הכנפיים.
כי לכל הרוחות, לא אכפת לי שזה קשה לו לחיות ככה. יש לו כנפיים שהוא באמת יכול לעוף איתן. זה מגניב רצח. ואני לא רוצה שיאבד אותן.
האמת אני לא יודעת לגבי הכנפיים מה אני רוצה. כאילו מצד אחד זה מגניב והוא יכול לעוף וזה חלק מהיחוד שלו וזה כאילו חלק ממנו שמרגיש לי שלוותר עליו זה איזה מטאפורה של לוותר על משהו מיוחד בעצמך בשביל להתאים לחברה.
מצד שני זה חתיכת מועקה ומטרד ורוב הזמן הוא לא משתמש בזה וזה סתם כואב וגורם לו להיות תלוי בקסמים של אחרים להסיר את זה או להחביא את זה בצורות כואבות וללבוש בגדים מכוערים. וכאילו אם זה כזה מציק אולי באמת עדיף להוריד. אז אני מרגישה שאני אהיה בסדר בכל כיוון שהוא יבחר.
כנ"ל. אבל אני לפחות רוצה שיוריד את הזנב |שפם|
אני מת על שפרד. אני מת על האופי שלו.
*אוי אני מת על זה ששפרד מציע פתרונות שהם לא קסם לכל מיני דברים שאחרים פותרים באופן מסובך עם קסם - כמו להוציא שביב עץ מהאצבע או להפוך את הקיר ללוח מחיק.
אני גם מתה עליו.
סיימון למה אתה מסנן את הסמסים של באז??????????? יאוו כל הפרק הזה שבאז מדבר עם עצמו שבר אותי;-( במיוחד שמתישהו הוא כותב: "רק תופיע בדלת, מלא בבוץ, מעיל פתוח, שלג בשיער" אעעהאהההההה|לב-ש|;-(
זה באמת היה פרק נורא מבאס שהוא לא מגיב לו.
אוקי פיווו לא הייתי צריכה לחכות לסוף הספר|מזיע||מאוהב| מצד שני מכאן דברים יכולים להדרדר? לעזאזל אני בחרדות:-D
בדיוק. זה רק מלחיץ כשזה טוב מידיי.
ועדיין בראש שלי פיונה נראית כמו פיונה גלאגר:-D
אויש לאאאאאאאאאאאאאאא אני לא אוהבת את פיונה הדודה של באז! היא מעצבנת!
לא מתאים לי לדמיין אותה כמו פיונה שלנו |מאוהב|
(אבל את ג'יימי אני משום מה מדמיינת כמו ג'יימי לאניסטר חחחח)
שפרד כזה קלולס וזורם עם הכל הוא הורג אותי:-D "כן זימנתי שד כי רציתי לראות מה יקרה":-D "כן מה השגתי דיל טוב בן שלישי ולא בן ראשון":-D
:-D הוא נהדר!
האם זה רק אני או שנראה שאולי יש הולכים לכיוון של משהו רומנטי בהמשך בין אגתה וניאם (Niamh אין לי מושג איך אומרים את השם שלה).
גם לי מרגיש ככה בשלב זה.
והיה לסיימון איזה התקף או משהו שהוא נשך את באז.
כן, התקף חרמנות מוזר8-*
אני הבנתי את זה בתור מצב של תשוקה מאוד חזקה ותסכול מכך שהוא פשוט לא מסוגל לממש אותה (כי עוד לא מסוגל רגשית ממש לסקס עם באז).

אבל בפרק של הסבתא אז היא אומרת שהיא רוצה שלוסי תחזור ואני לא זוכרת - לוסי לא מתה? או שאמא שלה מעולם לא ידעה שהיא מתה?
וגם לפי מה שהבנתי היא הטילה איזה כישוף נר שכאילו כל עוד הוא דולק זה אומר שהאדם בחיים? והנר של לוסי דולק? היא כן חיה?????
לוסי כתבה לאמא שלה מכתב שבו היא סיפרה שהיא עוזבת לאמריקה. היא לא ידעה שהיא נשארה באנגליה ולא ידעה למעשה שהיא בהריון (אם כי היא חשדה) והיא בגלל זה לא ידעה שהיא מתה.
נראה לי שלא נאמר מפורשות שלוסי מתה, אבל זה די ברור בספר 1 שלוסי מספרת על החיים שלה מהעולם הבא. ושהיא רואה את סיימון מעבר לvail של המוות.

אבל בפרק של הסבתא גם נראה לי שהנרות שהיא מדליקה הם סוג של סימן חיים. כלומר היא אומרת שהיא מדליקה נר נוסף בשביל האח של לוסי וכשהלהבה שלו בוערת זה הסימן שלה שהוא עדיין בחיים. הלהבה של לוסי רק בקושי בוערת. אבל אם היא מתה אז האם הלהבה הייתה אמורה להכבה? או שאולי הא עדיין בוערת קצת בגלל שהבן של לוסי חי.
ולגבי זה שהם ראו תמונה של לוסי שסיימון זיהה - באז אמר שזאת תמונה שהייתה בקטאקומבס, כלומר איפה שקוברים אנשים. אבל אף אחד חוץ מהמייג' לא אמור לדעת שהיא מתה. אלא אם כן המייג' כבר אותה שם בלי לומר לאף אחד.
כן וזה ממש בלבל אותי איך להגיב לך על זה כי זכרתי בוודאות שזה הפרק האחרון שקראתי לפני שהלכתי לאכול אז לא יכול להיות שהגעת אליו. הבנת את זה כבר מהפתיח את הקטע עם הנרות?
אז כן כנראה שהנר דולק בגלל סיימון. אז זה כישוף לא כ"כ טוב הוא מטעה:-D
אוקיי, אתם לא יכולים לענות לי עכשיו כי אתם כבר יודעים הכל, אבל מה שאני הבנתי עד לפה, זה שלוסי היא במצב ביניים כלשהו, לא בדיוק מתה. אני הבנתי את זה ככה עוד מהספר הראשון, יש שם כמה פרקים שלה, ואני כבר לא זוכרת מה היא בדיוק אמרה שם שגרם לי לחשוב ככה. זה גם קשור אולי לזה שהיא ניסתה לבוא אל סיימון דרך ה"מסך" ולא ממש הצליחה, אלא רק לדבר אליו חלש ומרחוק, והוא קצת שמע, אבל בגלל שזה היה ממש אחרי שאמא של סיימון דיברה אליו - אז הוא הניח שזה עדיין היא ולא הבין שזאת אמא שלו.
אז כל ההנחה הזאת התאימה לי לקטע מהפתיח של ספר 3, שבו הלהבה של לוסי בוערת אבל חלש.
אז ההנחה שלי היא שלוסי נקלעה בקסם לאיזשהו מצב שהיא לא לגמרי חיה ולא לגמרי מתה. וזה כמובן מעורר בי תקווה שאולי אפשר יהיה להחזיר אותה לחיים! אבל לא רוצה לגזים בציפיות.
וכמובן יתכן שגם לא פירשתי נכון בכלל את המצב, והנר שלה באמת רק בוער קצת בגלל סיימון או משהו, כמו שאתם מניחים.
אל תענו לי כמובן.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
(אבל הופתעתי לגלות שהוא כן שכב עם אגאת'ה כשהם היו יחד. אולי זה לא צריך להפתיע כי הם היו יחד כמה שנים, ועד גיל 17-18 בערך, אבל בכל זאת חשבתי שלא, כי לא הרגשתי שהוא באמת היה בקטע שלה בשום שלב, או שהיא בקטע שלו)
כן גם אותי זה הפתיע8-*

אוקי אני וניק מאד התקשנו עם השם הזה, אבל מתישהו יום אחד נתקלתי בסרטון של איך מבטאים שמות אירים ומתברר בכלל שNiamh מבטאים ניב8-*

בתכלס לזנב אפילו אין שימוש הוא סתם מציק.

אויש לאאאאאאאאאאאאאאא אני לא אוהבת את פיונה הדודה של באז! היא מעצבנת!
לא מתאים לי לדמיין אותה כמו פיונה שלנו |מאוהב|
:-D:-D
מה אני אעשה אני שומעת פיונה יש לי אסוציאציה אחת ויחידה:-D|מאוהב|
(אבל את ג'יימי אני משום מה מדמיינת כמו ג'יימי לאניסטר חחחח)
:-D

אני הבנתי את זה בתור מצב של תשוקה מאוד חזקה ותסכול מכך שהוא פשוט לא מסוגל לממש אותה (כי עוד לא מסוגל רגשית ממש לסקס עם באז).
|כן|כנראה

Lhuna3

Well-known member
מה אני אעשה אני שומעת פיונה יש לי אסוציאציה אחת ויחידה:-D|מאוהב|
אני מודה שלי יש שתי אסוציואציות, כי יש גם את פיונה של שרק.
אוקי אני וניק מאד התקשנו עם השם הזה, אבל מתישהו יום אחד נתקלתי בסרטון של איך מבטאים שמות אירים ומתברר בכלל שNiamh מבטאים ניב8-*
אוי נכון |פנים| פתאום אני נזכרת שידעתי את זה, ושלמדתי את זה ממקום אחר בכלל: יש דמות כזאת ב-Please Like Me (ואני כנראה צפיתי בזה עם כתוביות באנגלית ולכן כבר שם התפלאתי שככה זה כתוב).

didalf

Well-known member
אני מודה שלי יש שתי אסוציואציות, כי יש גם את פיונה של שרק.
נכון, כמובן. פעם זאת הייתה האסוציאציה הראשונה שלי אבל פיונה גלאגר השתלטה לי על הלב והמוח ושכחתי קצת מזאת הירוקה:-D

אוי נכון |פנים| פתאום אני נזכרת שידעתי את זה, ושלמדתי את זה ממקום אחר בכלל: יש דמות כזאת ב-Please Like Me (ואני כנראה צפיתי בזה עם כתוביות באנגלית ולכן כבר שם התפלאתי שככה זה כתוב).
וואלה נכון הייתה שם דמות כזאת. אבל צפיתי ביס עם כתוביות בעברית אז לא ידעתי שכותבים כ"כ מוזר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, אני ממש לא זכרתי שפתחתי אי אז שרשור מיוחד על הספר. או שהגענו בו ל3 עמודים.
* סיימון עזב את הדירה עם פני ואת באז, אבל לשמחתנו מהר מאוד חזר אל באז, והחליט לעשות הפעם מאמץ אמיתי להאמין בקשר הזה. הם גם ניסו לעשות סקס פעם ראשונה, אבל נראה שלסיימון זה עדיין צעד קשה מידי. (אבל הופתעתי לגלות שהוא כן שכב עם אגאת'ה כשהם היו יחד. אולי זה לא צריך להפתיע כי הם היו יחד כמה שנים, ועד גיל 17-18 בערך, אבל בכל זאת חשבתי שלא, כי לא הרגשתי שהוא באמת היה בקטע שלה בשום שלב, או שהיא בקטע שלו). בכל אופן חוץ מסקס ממש, הקשר בין באז וסיימון נראה כרגע כרק מתחזק והם סופסוף באמת מדברים בפתיחות (או כמעט) ואפילו באז הרשה לסיימון לבוא לצוד איתו חולדות, וסיימון הציע לבאז לשתות מהדם שלו במקום זה (באז סירב בינתיים, אני מאוד סקרנית אם זה יקרה, בטח באיזה קטע אירוטי כזה, אחרי שבאז יגלה איך עושים את זה בלי לערפד ובלי להרוג. או אולי בקטע שהוא יגווע ברעב ולא תהיה ברירה אחרת.)
וואי בהתחלה כשסיימון עוזב זה מרגיש מייאש. כאילו כל מערכת היחסים בינהם בספר 2 הייתה מייאשת ואז מרגיש שזה עומד להיות עוד יותר מייאש כאן.
ואומנם הייתה לי אמונה שהם יחזרו להיות יחד בסופו של דבר, אני כל כך שמחתי שלא היה צריך לחכות יותר מידי זמן.
* הם מגיעים לרות', אמא של לוסי, כלומר סבתא של סיימון (כמובן בלי לדעת על הקשר הזה), שמחפשת את בנה ג'יימי שנעלם גם הוא, והיה בקטע של הכת הזאת.
האם גם את צורחת על הקינדל שאיכשהו כבר יבינו את הקשר בינהם?
* בינתיים פני מנסה לעזור לשפרד להסיר ממנו את הקללה של השד. אמא שלה סירבה לעזור אחרי שגילתה שהוא נורמלי (לא קוסם).
למה הנ' שלך יצאה גדולה?
זה בכוונה?
אבל הזנב חשוב בשביל לכרוך אותו סביב הרגל של באז.
בדיוק. זה רק מלחיץ כשזה טוב מידיי.
וואי הייתי בחרדות נוראיות בזמן הקריאה
וואו נכון, לא עשיתי את הקישור לניב מPlease like me.
איזו נוראית היא הייתה.

didalf

Well-known member
אוקי, אני ממש לא זכרתי שפתחתי אי אז שרשור מיוחד על הספר. או שהגענו בו ל3 עמודים.
כרגיל מזל שיש אותי|זורו|

האם גם את צורחת על הקינדל שאיכשהו כבר יבינו את הקשר בינהם?
:-D ממש!!

אבל הזנב חשוב בשביל לכרוך אותו סביב הרגל של באז.
אוקי נכון היה לזנב חשיבות:-P:

Lhuna3

Well-known member
הסמית'-ריצ'רדס הזה מתרגש מאד מזה שסיימון הנבחר בא אליו, נראה שהוא בעצמו מאמין בסיימון עדיין8-* מוזר מאד. נראה שיש לו אבל איזה יכולת לתת לאנשים שיפור לקסם שלהם. הכל חשוד מאד.
זה באמת ממש מוזר, שאפילו מהפרקים שהוא כאילו כותב, זה נשמע כאילו הוא לא שרלטן, או לפחות מאמין באמת בעצמו שהוא אמיתי. ומצד שני כל הסימנים מבחוץ צועקים שרלטנות. אני מאוד סקרנית מה באמת קורה פה.
בינתיים מסתבר ששפרד ההזוי הזה מאורס לשד:-D חחחח ופני מקנאה. יאללה תתנשקו כבר. ומתי הסיפורים יתחברו?
חחחח אוי שפרד הזה... :-D
ובגזרה החשוב באז וסיימון עדיין חמודיםםםםםם|מאוהב| ומתנשקים מלא|מאוהב| וואי באתי לספר הזה מזה בחשש שיהיה ביניהם קשה רוב הזמן עדיין בטראומה מהספר הקודם והם כל היום דביקים אחד לשני איזה כיף|מאוהב| נראה לי בינתיים אני אוהבת את זה הרבה יותר מהשני, גם האווירה הבריטית יותר כיפית מאמריקה. (הראשון כמובן הכי מושלם, קצת בא לי לקרוא אותו שוב כשאני אסיים).
סיימון כזה חמוד כשהוא כל הזמן תוהה "ככה אנשים רגילים מתנהגים? נוגעים ומדברים?" איזה ילד מסכן וטראומתי. ובאז תמיד מושלם אליו|מאוהב|
וואו לגמרי.
חחחחחח שפרד הציע נישואים לשד:-D איזה בישגדא בחיי:-D
:-D "בישגדא" - הרגת אותי!! :-D
"איזה בישגדא בחיי" - חחחחחחחחחח אני בוכה ממך עכשיו!
חחחח ומצחיק אותי ששדים אוהבים חוקים וחוזים:-D מישהי שונאת עורכי דין הא?:-P:
כתבת את זה בהקשר של she hulk? (כי הקינדל מראה לי שהיא כתבה את זה, מה שלא היה לי מושג)
סיימון ובאז עדיין מושלמים|מאוהב|
אהבתי שסיימון חושב שהיה לו יותר קל בהתחלה עם באז כשהם היו עסוקים בבלגנים מסכני חיים כי יותר קל לו לקחת החלטות תחת לחץ כשהוא לא חושב, פשוט עושה, ושהוא חושש מה יהיה כשהם יכנסו לשגרה בלי הרפתקאה לרדוף אחריה. אני קצת מבינה אותו בקטע של לא לקחת החלטה עד שאין ברירה אבל אף פעם לא הייתי על סף מוות באופן תמידי:-D הם באמת מרגישים כמו זוג בהתחלה כשהם דביקים ואול אובר אחד השני כל הזמן, כאילו כל השנה+ שהם היו ביחד בכלל לא הייתה. וזה כיף. כאילו הייתה תחושה שהספר השני דילג על זה וגם לא באמת הייתה להם תקופה כזאת כי סיימון היה בדכאון ועכשיו כאילו חוזרים להתחלה שלהם כזוג. לא נראה לי שהם יצאו מטווח הראיה אחד של השני מאז שהם חזרו ועד עכשיו כשבאז הלך ל5 דקות לקבר של אמא שלו.
|מאוהב|
ויאייייייייי הם חוזרים לווטפורד!!!!! אהבתי שהם היו כנים עם המנהלת אמא של פני ולא התחילו להסתבך בשקרים ושהיא נתנה להם להכנס לספריה בלי בעיה.
|כן| אהבתי את זה גם, כזה לא אופייני לסיפורים מהסוג הזה, ותכלס הגיוני ונכון.
ואז סיימון נדלק מבאז עם משקפי קסם:-D|מאוהב| אוח כל הסצנה בספריה מושלמת|מאוהב| כ"כ הרבה ציורים אני צריכהההההה מסכנה הציירת שלנו כמה עבודה:-D בספר השני היה לה מעט מידי עבודה:-D
אז תביאי לי איזה ציור חמוד אחד (עד פרק 50 רק).
ואז הם יורדים לקטטומבות ונתקלים בתמונה של לוסי!! וסיימון מסתכל עליה משהו בה מרתק אותו, והוא גם מצלם את זה. אומייגד שסיימון יגלה כבר שהיא אמא שלו!!! וגם הוא חושב כמה ליידי רות' חמודה ושהוא לא היה בורח ממנה ושהוא אוהב את הבית שלה זאת סבתא שלך אעהאהההאה!!
וגם הוא מנשק את באז שם|מאוהב| ובאז כזה "זאת הפנטזיה שלי משנה 5":-D וסיימון רוצה ללכת לכל מקום שהם היו רבו בו ולהתמזמז שם כןן!! אומייגאד שילכו לחדר שלהם!! מאז הספר הראשון ציפיתי שהם יחזרו לחדר שלהם כזוג ויצמידו את המיטות או משהו. סיימון כבר העלה את זה בטח זה יקרה תיכף!! וסיימון חושב כמה חבל שהם בזבזו את השנים האלה בלריב במקום להיות ביחד. אבל סיימון ככה לגזול מאיתנו אנמיס-טו-לאברס אחד הטובים שראיתי?
כן זה מהמם.
ועכשיו בפרק 36 איזה אמא ובת שיש להן יותר אצבעות, ידיים ועיניים.
ולאמא יש בן זוג שהוא שועל...
ולשועל קוראים ג'יימי, כמו ג'יימי הבן של רות', אז אני ישר חשדתי שזה הוא, כי בספרים אף פעם לא נותנים סתם ככה אותו שם לשתי דמויות שונות!
אבל מצד שני הוא לא נראה קשור כי איך הוא הגיע פתאום להיות הבן זוג של הזאתי שתרגמה להם? וזה גורם לי לחשוב על מישהו באיזו סדרה שראיתי שכתב ספר עם כמה דמויות באותו שם ואז כשבאו אליו בטענות הסביר שככה זה בחיים וזה נכון! - מישהו זוכר מאיפה זה? (אולי המפץ הגדול?) מצד שלישי, רות' נתקלת באיזה מחסום לא ברור כשהיא מנסה לאתר את ג'יימי שלה באמצעות קסם, אז אולי זה קשור לזה שהוא שועל? בקיצור אני כבר לא יודעת.
האמת שלא כמובן. כי לחלוטין הייתי מוכן לכך שחלק גדול מהספר הם לא יהיו ממש יחד. אני שמח שהסופרת לא עשתה לנו את זה.
אני ב-50% ועדיין מפחדת שהם יופרדו.
אוי זה תענוג. אני באמת כל כך בשוק שהספר כל כך מלא תיאורים שלהם יחד. זה כבר עבר את הכמות שהייתה בספר הראשון והשני ביחד.
*יש גם המון קטעים חמודים נורא שלהם שהם אפילו לא דווקא רומנטיים במיוחד כמו זה שבאז מזכיר לסיימון שהוא צריך להזמין אותו לתוך בית היתומים אחרי שהוא נכנס, ואז סיימון נכנס ובכוונה לא עושה את זה ומחייך אל באז. ובאז כזה "איזה כיף, אני כל כך מצפה לשחק את המשחק הזה כל החיים שלי"
חחח כן זה חמוד נורא.
וזה מרגיש שהסופרת ממש הרגישה מחוייבת לפצות היטב את הקוראים על הביאוס של ספר 2 מהבחינה הרומנטית.
מעניין באמת אם המייג' צייר את התמונה הזאת של לוסי שם אחרי שהיא מתה.
סיימון צילם את התמונה והוא בטח יראה לרות' אז מעניין מה יקרה.
בגלל שהתמונה הזאת מכושפת איכשהו אני לגמרי חושדת שזה לא סתם ציור, אלא קשור לתיאוריה שכתבתי שלוסי איכשהו כלואה בקסם בין חיים למוות, אולי היא כלואה בציור אפילו או משהו כזה. (אולי היא עשתה את זה לעצמה אפילו, בשביל לגרום לדייווי המייג' לחשוב שהיא מתה בשביל להבריח ממנו את סיימון כשהיה תינוק או משהו כזה.)

didalf

Well-known member
זה באמת ממש מוזר, שאפילו מהפרקים שהוא כאילו כותב, זה נשמע כאילו הוא לא שרלטן, או לפחות מאמין באמת בעצמו שהוא אמיתי. ומצד שני כל הסימנים מבחוץ צועקים שרלטנות. אני מאוד סקרנית מה באמת קורה פה.
כל השרלטנים הטובים מאמינים לעצמם.

:-D "בישגדא" - הרגת אותי!! :-D
"איזה בישגדא בחיי" - חחחחחחחחחח אני בוכה ממך עכשיו!
:-D:-D:-D
אני תמיד חושבת על ביש גדא הדרדס:-D
1684597057607.png
כתבת את זה בהקשר של she hulk? (כי הקינדל מראה לי שהיא כתבה את זה, מה שלא היה לי מושג)
לא זה היה הרבה לפני שי האלק.

אז תביאי לי איזה ציור חמוד אחד (עד פרק 50 רק).
האמת שהיא כמעט לא ציירה כלום לספר הזה:-(. היא אמרה שהפאנדום היה בעייתי או משהו8-* אין לי מושג למה תמיד חשבתי שזה פאנדום נחמד.
יש אחד יפה אבל תאמת אני לא בטוחה מאיזה נקודה הוא, אז אני אמתין איתו.

אבל מצד שני הוא לא נראה קשור כי איך הוא הגיע פתאום להיות הבן זוג של הזאתי שתרגמה להם? וזה גורם לי לחשוב על מישהו באיזו סדרה שראיתי שכתב ספר עם כמה דמויות באותו שם ואז כשבאו אליו בטענות הסביר שככה זה בחיים וזה נכון! - מישהו זוכר מאיפה זה? (אולי המפץ הגדול?)
וואי גם לי זכור משהו כזה, אולי באמת המפץ הגדול.

כן זה מהמם.
|מאוהב|

וזה מרגיש שהסופרת ממש הרגישה מחוייבת לפצות היטב את הקוראים על הביאוס של ספר 2 מהבחינה הרומנטית.
כמו שצריך|שפם|

Lhuna3

Well-known member

Lhuna3

Well-known member
סיימתי גם!
קצת התבאסתי שלוסי באמת מתה בסוף.

אבל מה הקטע עם זה שזה כביכול הספר האחרון בטריולוגיה?!?
אני לא הסכמתי למשהו כזה.
אני רוצה עוד.
אני גם.
אני גם רוצה להבין למה סיימון נעשה חסין לקסמים.
באמת למה?
והאם הוא בסוף עושה את הניתוח להורדת הכנפיים?
לא.
והאם הם בסוף יספרו למישהו על הערפדים שרוצים קסם?
לא, הם חוסלו כבר.
ומה קורה עם פני ושפרד,
מתחתנים וממשיכים ללמוד על יצורים קסומים, להסתבך איתם ולפתור את התסבוכות.
ומה קורה עם אגתה וניאם
מתחתנות וממשיכות לטפל בעיזים של ווטפורד, גרות במקום שהיה של אב ביחד ונהיות וטרינריות של חיות קסומות.
ומה קורה עם פיונה וניקו...
הם לא מעניינים אותי.
נו וכמובן פשוט עוד באז וסיימון כשהם מתקדמים לעוד שלבים בחיים שלהם.
וכמובן בעירוב של הרפתקאות מעניינות.
מבחינתי גם ספר שמתרחש 15 שנה בעתיד כשבאז הוא כבר מנהל ווטפורד והילד (המאומץ) שלהם לומד בווטפורד. (סיימון יכול להיות מורה לספורט)
לא מורה ספורט, זה משעמם. הוא ממשיך להלחם בקוסמים פושעים.
שלא לדבר על זה שאם היא תרצה ילדים (ואני לא אתפלא אם היא רוצה כי היא מאוד דומה לאמא שלה) אז היא צריכה קודם לפתור את הבעיה ששפרד חייב חלק מהילדים שלו.
תסמוך על פני שהיא תצליח לבטל גם את זה.
חעחע מצאתי משהו על זה: (חיפשתי ציורים אבל עוד אין ממש)
:-D זה טוב!
יש לי תחושה שהוא הולך לחיות לנצח במצב כזה של "כן בקרוב אני אוריד אותן" ולא באמת יעשה את זה לעולם.
בדיוק. כי באז אוהב אותו ככה.
לאאאא לא רוצה אותם מבוגרים. ועם ילדים פיכס.
צודקת. ולכן באז צריך לערפד את סיימון ושניהם יהיו צעירים לנצח (ליידי רות' תייסד ארגון שלוקח תרומות דם מקוסמים שמיועדות לערפדים לשתיה, כמו שאנשים רגילים תורמים דם עבור חולים).
מצטער שאני אנושי.
זה באמת משהו להצטער עליו |שפם|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי גם!
נהדר.
חבל שהתגובות שלך די קצרות

קצת התבאסתי שלוסי באמת מתה בסוף.
אני בשום שלב לא חשבתי שהיא לא באמת מתה. לא הרגשתי שזה נרמז.
אבל אני מכיר את זה שלפעמים אני חושב שמשהו אולי יקרה או קרה ונרמז על זה או משהו כזה ואני כל הזמן מחכה לאישור לגבי זה ואז זה לא קיים. זה מתסכל.
סיימון נעשה חסין לקסמים? (אני קורא את ההודעה שהגבת לה)
אני ממש לא זוכר משהו כזה.
במה זה התבטא?
לא, הם חוסלו כבר.
אנחנו לא יודעים שכל הערפדים שרוצים קסם חוסלו.
אני אפילו לא זוכר אם בסוף פתרו את הבעיה של הכישוף שהיה על שפרד. ואם כן אז איך?
מתחתנות וממשיכות לטפל בעיזים של ווטפורד, גרות במקום שהיה של אב ביחד ונהיות וטרינריות של חיות קסומות.
מה חשבת על הכיוון העלילתי הזה עם אגת'ה?
לא מורה ספורט, זה משעמם. הוא ממשיך להלחם בקוסמים פושעים.
אבל אין לו קסמים.
הוא יכול להיות מורה ללחימה פיזית. אבל נראה לי שזה יהיה תחת קטגוריה של ספורט.
אני גם חושב שהוא בסוף לא יוריד את הכנפיים (וגם לא את הזנב!)
זה באמת משהו להצטער עליו |שפם|
מצטער שאני אנושי ולא בן מיוחד של שני קוסמים חזקים שיכל לשאוב כמויות קסם אדירות אבל בסוף נותר ללא יכולת קסם, אבל כן עם כנפיים וזנב (ומספיק נזק נפשי כדי לממן מספר בתים לצוות טיפולי מלא)

didalf

Well-known member
משהו בזה שהשרלטן ההוא ניסה להחזיר לו את הכוח עשה את האפקט ההפוך.

:-D:-D

|מאוהב|
צודקת. ולכן באז צריך לערפד את סיימון ושניהם יהיו צעירים לנצח (ליידי רות' תייסד ארגון שלוקח תרומות דם מקוסמים שמיועדות לערפדים לשתיה, כמו שאנשים רגילים תורמים דם עבור חולים).
:-D

לונה מה זה הסיכום הקטן הזה?|שפם|

אוקיי אחכה בסבלנות :)
כמובטח:
1684770958466.png
|כן|אבל לונה כ"כ שכנעה את עצמה לא רציתי להרוס לה:-D

במה זה התבטא?
כשהם ניסו לעשות עליו דברים כמו להעלים את הכנפיים זה לא עבד. וגם ההוא המנהיג כת נראה לי ניסה לעשות לו משהו שלא עבד.

דיני חוזים.

Lhuna3

Well-known member
במה זה התבטא?
כן, אחרי שהנוכל ניסה לעשות עליו את הקסם שהוא עשה על אחרים - סיימון נעשה חסין לקסם.
למשל פני ובאז לא יכלו יותר בגלל זה להפוך את הכנפיים שלו לבלתי נראות.
מצד שני זה מה שהציל אותו במאבק עם הנוכל - כי גם הנוכל וגם כל שאר הקהל בהתחלה ניסו לפגוע בו עם קסמים, וכלום לא פגע בו.
די נו, אתה לא זוכר כבר כלום מהספר? :-D
פני גילתה שהוא ויתר גם על שם המשפחה שלו עבור איזה שד אחר, ולכן זה הפך את חוזה האירוסין שלו עם השד(ה) ללא ואלידי, כי היה כתוב שם שהחוזה הוא עם "שפרד לאב", אז היא זימנה שוב את השד, ושדים מאוד מקפידים על חוזים וכל זה ולכן השד שוכנע שהחוזה לא בתוקף, וגם פני סיפרה לו ששפרד הבטיח את הילד הראשון השלישי שלו לשדים אחרים, אז השד/ה כבר איבד גם את החשק לנסות לערער על זה אפילו.
מה חשבת על הכיוון העלילתי הזה עם אגת'ה?
נחמד כזה, אבל ציפיתי שיתחבר קצת יותר לעלילה של האחרים. סה"כ בסוף פחות עניינה אותי.
אבל אין לו קסמים.
יש לו חרב שהוא טוב בשימוש בה, ויכולת לעוף, והוא חסין לקסם, וקוסמים רגילים להשען על קסם לכל דבר כמעט, בטח למאבקים באויב, אז זה יתרון גדול שיש לו נגדם. תכלס בזכות כל אלו הוא ניצח את השרלטן, למרות שהאולם היה מלא בקוסמים אחרים שעוד ניסו לעזור לשרלטן נגד סיימון (למרות שרובם היו קוסמים חלשים, אבל עדיין לרובם היה קצת קסם והם היו רבים.)
הוא יכול להיות מורה ללחימה פיזית. אבל נראה לי שזה יהיה תחת קטגוריה של ספורט.
אבל למה אתה מכריח אותו להיות מורה?
הוא אוהב אקשן אמיתי.
לונה מה זה הסיכום הקטן הזה?|שפם|
נו כי כבר כתבתם הכל ואני מזדהה.
זה כן נרמז |שפם|
1. אם היא באמת מתה, אז מה היתה הבעיה שלה לבוא אל סיימון דרך ה"מסך" של המתים בצורה נורמלית? למה היא כמעט לא הצליחה?
2. למה הלהבה שלה דלקה בקסם של רות'? "בגלל סיימון" זה לא הסבר מספק.
3. מה היה הקטע המוזר עם הציור הבוכה שלה בקטקומבות? ולמה בכלל היא מתה? המייג' הרג אותה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
די נו, אתה לא זוכר כבר כלום מהספר? :-D
וואו ממש.
מצד אחד זה קצת באמת מדאיג (נראה לי שאני צריך להתחיל לקחת B12 שוב)

מצד שני זה אומר שאני יכול לקרוא את הספר שוב וזה יהיה כיף לחוות אותו מחדש.
אבל למה אתה מכריח אותו להיות מורה?
הוא אוהב אקשן אמיתי.
כי זה מה שקורה בהמשך של סיפור שמתרחש בבית ספר - כל הדמויות חוזרות בתור מורים.
אוקי, אז בעצם לרוב זה חלקם (משום מה אני חושב דווקא על דוסון קריק)
אולי בעצם רציתי את זה כי ברור שבאז צריך להיות מנהל כמו אמא שלו. וזה אומר לגור בווטפורד ובשביל שסיימון יגור איתו אז הגיוני שגם הוא יהיה מורה) (כלומר הוא היה יכול להיות רועה העיזים אבל אגת'ה גנבה את זה)
חוץ מזה ברור שיהיו לו הרפתקאות של אקשן אמיתי. אבל הוא צריך משהו נורמלי שיהיה היום יום שלו. מספיק הוא סבל מעודף לחץ בתור ילד.
נו כי כבר כתבתם הכל ואני מזדהה.
אבל אני לא זוכר מה כתבתי.
(אם כי עכשיו אני באמת מתחיל לחשוב שאולי אני אקרא את הספר שוב, אז אני לא רוצה דעת יותר מידי פרטים)
(בעצם מה זה כל הספוילרים האלו)
זה כן נרמז |שפם|
1. אם היא באמת מתה, אז מה היתה הבעיה שלה לבוא אל סיימון דרך ה"מסך" של המתים בצורה נורמלית? למה היא כמעט לא הצליחה?
זה בגלל שהלידה של סיימון רוקנה אותה כמעט לחלוטין מקסם. זה מובהר בסיפור שלה.
2. למה הלהבה שלה דלקה בקסם של רות'? "בגלל סיימון" זה לא הסבר מספק.
אוקי, אבל בכל זאת בגלל סיימון
3. מה היה הקטע המוזר עם הציור הבוכה שלה בקטקומבות?
אוקי את זה אני לא זוכר. אבל אם היא מתה אז הגיוני אולי שיהיה ציור שלה בוכה.
ולמה בכלל היא מתה? המייג' הרג אותה?
אני הרגשתי שברור מהספר הראשון שהיא מתה בלידה של סיימון כי הוא שאב ממנה את הקסם (היא דיברה על זה שהיא נעשתה חלשה יותר ככל שההריון התקדם)

עדי, האם את הרגשת שנרמז שלוסי חיה בזמן שקראת את הספר?

למעלה