היי כולם, חדשה...

One Missed Call

New member
היי בתיה ../images/Emo13.gif

אני נועמ, בת 16 וחצי ^^ גמני 99% מהזמן שלי במחנה היפניות
אז אני בטוחה שנסתדר יופי
מקווה שתשתלבי כאן ותהני!~

ברוכה הבאה בתיה../images/Emo24.gif

לי קוראים נעמה, אני בת 27+ מטירת הכרמל
ולמה את קוראת לאהבה שלך "מוזרות"
אני רואה בעיקר קוריאניות, עדיין לא הגעתי למחוזות אחרים
השתלבות נעימה שתהיה לך

Sivan 85

New member
אני עוד אמכר אותך לסם היפני../images/Emo6.gif

חכי חכי.. כאב לב והתאהבות קשה מוצבות לפנייך.. תראי את כל הקוריאניות שאת רוצה בינתיים... אני אזמום עלייך בהמשך...
וזה לא איום.. זאת הבטחה!

Don Nirtin

New member
תני לה לגמור קודם את לפלנד../images/Emo87.gif

והדרמה הבאה שהיא הולכת לראות זה השטן. כן. מייקי. תני לה לראות את הפלא השמיני של העולם.
.

Gitana

New member
ברוכה הבאה, בתיה!../images/Emo13.gif

אני זוכרת את הכינוי שלך מפורום הטלנובלות בנענע. הכינוי שלי שם הוא CDE2006 וגם שם בעיקר כתבתי על סדרות קוריאניות
אני עדיין ממשיכה לצפות רק בסדרות מקוריאה...

ForYourLove

New member
ברוכה הבאה בתיה,../images/Emo24.gif

שמי מוריה,
בת 19 ו-10 חודשים. השתלבות מהנה ומוצלחת.

Lee Mor Sweet

New member
טוב, כבר ברכתי אותך בקומונה...

אבל עכשיו אני חדשה גם בפורום שלנו, איזה כיףףףף *מתעלףמאושר* (תפוזבל לא נותן לי סמיילים בעעעע) אז אני מור או לי מור סוויט כמו שאמרתי כבר, בת 25 מהצפון, חולת סכיזופרניה (תראי... יש לי שני שמות...) ואומרים שאני גם קצת פראנואידית, אבל מה?? זו לא אשמתי שרודפים אחרי אנשים קטנים עם עוף בגריל ואומרים : תאכלי תאכלי תאכלי.... מכורה לכל המלוכסן (כמו כולם פה)! ולפחות פה אין בעלים, אז אני יכולה להוציא לפועל את מחשבות הזימה והמעשים המגונים שאני רוצה לבצע בכל מושאי אהבתינו צרי העיןXD ולי אין כינוי, אבל אם כבר שוק רמלה-לוד, אז אני חושבת שאני מן כזאת.. תפוז ביופי (אני אדם צנוע..) ויותר סברס באופי... *חיבוק*

mishi 1

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo20.gif

פפחחח זה לא סכיזופרניה זה פיצול אישיות! נא לדייק
מקווה שתהני גם איתנו פה ולא רק בקומונה ואגב, החתימה בקוריאנית... חחח אהבתי

Lee Mor Sweet

New member
כן, כן... ברור... יש לי גם וגם...

סכיזופרניה- או בעברית שסעת... הפרעת אישיות דיסוציאטיבית-בלש' פשוטי העם פיצול אישיות... (את רואה, הרופאים שלי הסבירו לי הכל היטב היטב... אייי ברכות למרצה לפסיכולוגיה) אני סובלת מהרבה בעיות של אי שפיות קשות וזה מתבטא גם בכתיבה, אז אם מדי פעם תראו כזה ^$&^$*&^()252^%$*)*_6&%)*&$*)%*#^%!@#@ זה כי אני סובלת מויברציות בלתי נשלטות ולא כי נרדמתי על המקלדת :) אבל אני בסצ'ין ביואין (בית משוגעים... איי אני מתה על המילה הזו) שלי מטופלת בתרופות מדכאות דחפים רצחניים... (אחרי שניסיתי לרצוח את הבובה דורה של אחותי, כי היא ובוץ תכננו עלי אמבוש!) ולכן החתימה בקוריאנית... שמחה שאהבת :) "אני יודעת שכולם חושבים ש.. אני קצת משוגעת..." - קצת?? אנשים דפוקים לגמרי, אחרי שאני אספר להם על העגבניות שזממו לבצע בי מעשים מגונים... אולי הם יתעשתו... טוב ועכשיו, אחרי מסכת הטמטומת שעברה פה, רגע רציני (לא ממש אבל...) מקודם זפזפתי ונפלתי על הסדרה ההזויה "בהפרעה" והיתה שם אחת שאמרה שהיא ראתה במשך שלושה ימים סרטים כחולים... תנחשו איפה!! בקוריאה - החולת נפש אמרה שהיתה בקוריאה ושלושה ימים במלון לא היה לה מה לעשות, רק לראות טל' וכל מה שהיה זה סרטי פורנו... בקוריאההההה שלושהההה ימיםםםם מי היה זוכר מה זו טלויזיה בכלל??? טוב, יש אנשים הזויים בעולם!!! וכמו שאומרים: אלוהים נותן אגוזים לזה שאין לו שינים... אוקיי, רואים מה שקורה שכותבים הודעות ב2:30 בבוקר? קוסוווו עם התפוז הזה, לא נותן לי סמיילי אויוו סומנאסאייי ... סאיונרההה עד מחר ... או בעצם היום רק בשעה יותר מאוחרת מווואההה (כי אין אייקון נשיקה)

Don Nirtin

New member
אויש...../images/Emo87.gif

ובי בצעו מלפפונים את זממם...
ד"א. באיזה מערכת את משתמשת? הישנה או החדשה? ד"א 2- יש לך מסן? ד"א 3- אני יעל בר זוהר.
. ד"א 5- לא היה ד"א 4.... באקות.

Lee Mor Sweet

New member
תראעה מה זה... אייי ממש שוק של סוטים!

ד"א 1- אני לא יודעת לגבי המערכת, (מה זה חדשה או ישנה?) אבל החומר שאני משתמשת בו... אייי.. ממש מומלץ אני כרגע רואה כבשים עושות גוונים אצל מיקי בוגנים... ד"א 2- אין לי מסן, אבל אם תסביר לי איך אז יהיה לי (עד לפני הוירוס האימתני שתקף את המחשב שלי היה לי אייסי, ועכשיו אין כלום.. ממש חור שחור...) ד"א 3- יעל, וואאייי אני כ"כ שמחה שזו את, תמיד רציתי לדבר איתך אישית. יש לי כמה שאלות אליך: ממי הגנים המפותחים האלה מאמא או מאבא? את קרובה של אורית פוקס? כי אתן ממש דומות... רק שכשרון המשחק שלה טוב יותר.... ד"א 4- אם את באמת יעל בר זוהר תדלגי על ד"א 3 ... אה מאוחר מדי? טוב, לא נורא, הגיע הזמן שמישהו יאמר לך ת'אמת... ד"א 7- רצח את ד"א 6 (בגלל הכבשים של מיקי) ד"א 8- הלך ללוויה של 6 (אחרי שעשה סלסול אצל מיקי) ואכן, שמונה בהחלט באקה סופר-באקה - סלסול?? לפחות היה עושה פן!!! גם יעלי באקה... סליחה יעלי... (זה נובע מהפיצול אישיות... רואה ניתי!) קוווסוווו אין סמיילי... קוסיצ'ההה מוואאה

Don Nirtin

New member
אני לא בטוח שאני מוחמאת מהדברים שאמרת../images/Emo87.gif

אבל אהיה סבלני. 1. הישנה זה עם הכתום המזעזע למעלה בשורה שבה יש "הוספת הודעה". בצד הפורום יש לך "כבר ביקרתם בפורומים החדשים?" תלחצי על זה. יעבור לעיצוב אוטומטי. 2. יש לך כתובת מייל מאומתת? מסנג'ר אפשר להוריד מטיפו (כן. האתר לילדים ההוא...) באמצעות המייל שלך (וואלה, הוטמייל, ג'מייל, כבשייקה) אפשר להיכנס למסנג'ר
3. נראה לי שהסתירו ממני את הסוד- אני כוכבת פורנו ובטעות הפכתי לשחקנית אמיתית... 4. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא 5 נעלם ביחד עם 6. זה כבשה גדולה הא?
8. יהי זכרונו של ההוא שהלך ללוויה... נכנס אליי בטעות..
8.. באקהההההההההההההההההההההההה

Lee Mor Sweet

New member
לאאאאאא יעלי אל תעלבי, תביאי ../images/Emo24.gif

היי, תודה בענין הפורום חדש/ישן/גדול/קטן/זכר/נקבה... ועכשיו יש סמיילים אבל בכל אופן קוסווו ... סתם כי בא לי
אני אגיע הביתה ואוריד מסנג'ר בתקווה שאני לא אפתח תמחשב ואשכח למה פתחתי ואז אני אתחיל לגלוש באתרים שמציעים אוזניים של חד קרן ועינים של פיות כקישוטים לסוכה ואז אני אתחיל לצרוח: לאאאאאאאאא לאאאאאאאאאא מה זה העוול הזה, עיניים של פיות??? אוזנים של חד קרן??? לאאאאאאא זה לא קישוט לסוכה... איך אתם מעיזים... חילול הקודש.... זה כדי לתפור על הוילונות בחדר שלי שיהיה יפההההההה ...
נ..ר..ג..ע..ת..י מממממ לקחתי כדור... ממממ אני...
טוב אז דלגו על ה- ep. המטרידה הזו אם אתם בעלי
חלש... בקשר ל-4.- לאאאאאאאאאאא מה? לא= אני לא באמת יב"ז... או.... לא= אל תגידו לי את האמת?
דקה דומיה לזכרו של ההוא
שה..שה...שה..שה...
פפפ בבבב ררר גגגג אמרתי דקת דומיה, באקההההההההההה שכמותך
=
(כי כבר יש אייקון של נשיקה...)

Don Nirtin

New member
אוווווווווווקי../images/Emo12.gif../images/Emo87.gif

תמיד היה אייקון של נשיקה. זה רק את שעלית על זה עכשיו. באקה
. על כל השאר אני לא מגיב. כי הם טבולי בטמטומיה מסוג ז' שבאקה שכמוני לא מסוכל לקרוא.
.

Lee Mor Sweet

New member
טוב, יש בזה משהוווו ../images/Emo10.gif

השעות האלה בעבודה מוציאות אותי מדעתי וזה די
וזו בהחלט היתה טמטומת דרג ז'... אבל לא נורא תשכח מזה... מקווה שלא לוקחים את הדברים שלי ברצינות (נו.. באמת.. מי יכול לקחת ברצינות הזיות שנאמרות בקול רם?!) ואם התכוונת ברצינות בקטע של יב"ז אז
מכל ה-
היא בחורה נהדרת
סולח

למעלה