היי כולם, חדשה...

בטי בופ3

New member
היי כולם, חדשה...

האמת שאני קוראת סמויה עוד מהקומונה ובדיוק רציתי להצטרף ביום שעברתם לפורום (מה שהכניס אותי לשוק לא קטן...) בסוף, מה לעשות? הרצון לחלוק עם עוד אנשים את המוזרות שלי גבר על הכל. אז הנה אני! קוראים לי בתיה ואני בת 18 מירושלים, גם אני כמו רבים וטובים לפני שנה ומשו ישבתי בשעה שבע מול ויוה כדי לראות את הדרמה הזאת עם הסינים, ומה לעשות שבמקום לצחוק עליהם מצאתי את עצמי צוחקת איתם, והמשך הסיפור נראה לי מוכר לכולם לא? עכשיו אני רואה גם סדרות מיפן (וגיחה קטנה לטיוואן כדי לראות את דביל), והאמת שאני מעדיפה את היופי היפני... השחקנים האהובים עלי הם קאמה, טומה ויאמאפי- אני יודעת, אני יודעת, הם תפוסים... (דרך אגב של מי בדיוק? כי לפי מה שהבנתי זה גם מתחלק לחצי חצי ושלישים ושמיניות כו' וכו'). בקיצור אחרי החפירה הזו, היי אני חדשה!

yaelsn

New member
היי בתיה../images/Emo24.gif אני יעל../images/Emo39.gif

כל הקטע עם הגברים התפוסים זה רק בקומונה פה זה אהבה חופשית
השתלבות מהנה

לולי מ

New member
../images/Emo24.gifוולקאם וולקאם../images/Emo13.gif

1. כאן בפורום אין משחק בעלים הוא רק בקומונה שקצת שקטה בשלושה ימים האחרונים אבל זה עד שנתאפס כאן כולם של כולן
2. את מוזמנת לספר על עצמך בסקר הכרות שלנו 3. את מוזמנת לקרוא את החפירה שלנו שעשינו על יאמאפי וריו וכו' 4. יש לי חשד מוצק ומבוסס שעוד תהני כאן
בכל מקרה ברוכה הבאה
את מוזמנת להשתלב כראות עינייך ולהתחיל להנות
הנה נשיקת יאמאפי

בטי בופ3

New member
תודה לכולכן!

1. סבבה... 2. אני אספר.. 3. חחח אני בדיוק קוראת את זה, אני בעד לשלוח את זה לאוניברסיטת אוסקה (יש דבר כזה?!) בטוח תקבלו תואר דוקטור של כבוד לענייני ג'וניז. נאנדה? נאנדה? למה לשלוח נשיקה של פי צ'אן? אני עדיין צעירה בשביל התקף לב...

mishi 1

New member
ברוכית ../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה! כל עיניין הבעלים נשאר בקומונה וכאן כולם הם נחלקת הכלל.. תחושי חופשי להתקשקש איתנו וכמו שלולי הציעה - שרשור הג'וניז קורע! ממליצה על הסיפור הקורע לב של ריו... חחחחחחחחחח תרגישי בבית

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gifהיי בתיה../images/Emo9.gif

אני סיון בת 22 מהצפון.. את יכולה לקרוא לי סיוי או קיוי או סתם מטורפת.. מה שבא לך... אני ידועה בפורום כקיסרית יפן ולכן נורא נחמד לי לראות חובבת יפנים נוספת אצלנו בפורום..
היופי היפני לפי דעתי הוא הדבר הכי קרוב שיש לשלמות .. בעצם על מי אי עובדת... טומה, קאמה, יאמאפי.. כל מי שציינת ועוד.. הם אכן מושלמים! תרגישי חופשי לחלוק את האהבה.. כאן אין בעלויות... הם שייכים לעם... תוכלי אולי לבוא למפגש שיש לנו ביום חמישי? נשמח לראות אותך! ברוכה הבאה ומקווה שתהני פה!

בטי בופ3

New member
תודה רבה!

האמת שמהתקופה הסמויה שלי בקומונה הספקתי להכיר אותך ואת הקיוי, למרות שאין לי מושג מה מקורו, זה בגלל שזה דומה לקאוואי? או שזה רק אני מפליגה בדמיונות... למפגש הזה אני כנראה לא יוכל לבוא, אבל מן הסתם יהיו עוד מפגשים לא?

Sivan 85

New member
אני קיוי מפורסם?../images/Emo6.gif

לולי העניקה לי את השם הזה.. אני עד היום טוענת שפעם היא התכוונה לכתוב "סיוי" ופשוט התפלק לה ק' במקום ס' כי לי וללולי יש נטייה לעשות טעויות דיסלקטיות לאחרונה
ואז איכשהו חשבנו על העניין והחלטנו שפרי חום, שעיר, קטן, וירוק מבפנים דומה לי... והיא הדביקה את נית ואת ג'ן ופתאום כל הקומונה התחילה לקרוא לי קיוי.. והתחלתי לחבב את זה... עכשיו אני בכלל לא זוכרת איך קוראים לי יותר... אם את מכירה אותי אז את יודעת שאני חפרנית כן?...
מצטערת על זה.... אם בא להרחיב בפטפוטים על תולדות הקיווי או סתם על היפנים צרפי אותי למסן... טירוף מובטח! [email protected] בטח שיהיו עוד מפגשים אגב! ניפגש בפעם הבאה!

לולי מ

New member
קיוימייסטר איזה זיבולים ../images/Emo3.gif בחיי...

אם היית רואה אותה היית מבינה היא שתי טיפות מים קיוי
טוב סתם אני לא יודעת למה היא חושבת שזה טעות אני קוראת לה כמו שאני קוראת לבת דודה שלי סיוי קיוי גם לקיסרית יפן אני קוראת קיוי במקרה יצא שהיא גם דומה חיצונית לקיוי
הבנת קיו?

בטי בופ3

New member
חחח אם היא דומה חיצונית לקיוי

זה אומר שהיא חומה, שעירה וירוקה (שזה החלק הנורמלי היחיד לא? טוב, אבל אני משוחדת, אני חולה על ירוק
) פשש קיוי- מלכת יופי של ממש

לולי מ

New member
היא גם חמוצה לפעמים

המיוחד כשאני מעירה אותה בבוקר משינה
די די לא נכון היא מותק והיא לא חומה בקשר לשיערות נו אין לי שליטה על זה XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sivan 85

New member
אני תמיד תמיד מתוקה!

אני לא חומה...(אני פולנייה לחלוטין.. לבנה יותר מגופה) אבל השיער שלי שאטני (לא חום!) אבל היא החליטה שזה מייצג את קליפת הקיווי.. בנוגע לשיער.. כן יש לי הרבה ממנו על הראש אבל אני משתדלת שהוא לא יתפשט לשאר האזורים בגוף עד כמה שאני יכולה
והירוק.. זה הירוק של העיינים.. שעדיין אני לא חושבת שבגלל זה ראוי להשוות אותי לירוק של הקיווי... אם כבר יותר מהכל אני דומה לנקטרינה... עגולה, אדומה, בהירה, וכתומה מבפנים...XD אבל לולי קבעה קיוי... ואין דרך להיפטר מזה.. ועכשיו אנשים מסתובבים להם וחושבים שאני שעירה וחומה... שיגיע כבר יום חמישי.. הצדק יצא לאור!

לולי מ

New member
את קיוי את פשוט קיוי

את כמו קיוי עם פאה איזה נקטרינה איזה? מאיפה הבאת את זה? את קיוי נולדת קיוי כשיגיע זמנך תרקבי כמו קיוי אין מנוס קיוי נשאר קיוי
אני אוהבת אותך קיו באקה

eini3

New member
בתיה יקירתי!!! ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

סוף סוף סוף סוף!!!!!!!! הגיע הזמן באמת, לא? אני יודעת בדיוק כמוך שאת הולכת להנות עד מאד
(ואל תשכחי להיות המסנג'רית שלי לעת מצוא...
) וכבר אמרתי לך שיש לך טעם טוב?

בטי בופ3

New member
גברת עינת!! ../images/Emo46.gif

מי עם השיר ההוא של one OK rock שהבטחת לשלוח לי?? יאללה פאלי פאלי, לשלוח!!

LILIN1

New member
אהלן בתיה../images/Emo24.gif ברוכה הבאה../images/Emo23.gif

אני לין =] אבל הכינוי הקומנותי/פורומי(למה לכל הרוחות אי אפשר לעוות את המילה הזו?!) שלי הוא פיצ,או פיצי(אפרסק,אפרסקוניתXD) אל תדאגי את תעשי כאן חיים=] לכל דבר שאת צריכה אני פה בכל מקרה ולכל שעה=] [email protected] תגלי שיש כאן אנשים מדהימים שחולקים את אותו שיגון כמו שלך. ושלכתוב בהודת בוקר" אלוהים קאמה(או בכינוי צביקה) כזה חתיךךך" זה לא מוזר כאן אלא רגיל ביותר=] מצפה לראות אותך במפגש
נעים להכיר=]

LILIN1

New member
שיגעון****

בהודעת*** גומנה נה~ על השגיאות><" המקלדת שלי מתה קונים לי חדשה
אלחוטית=]

בטי בופ3

New member
פשש ממש סלט פירות פורומי לא?

יש לנו כבר קיוי ואפרסק. עוד כינויים מישו?

למעלה