היום-הופעה בנתניה

hilali1

New member
פלייליסט ../images/Emo26.gif

בנות תמונה קרקס פעם באה אליכם שלום לאמונות שוב תודה שירה טיפה טיפה ברכת המלך חוזר בחזרה הוא מפלס נובמבר אף אחת ממי לשם שיר תקווה

pRimaVeriTaVIV

New member
היה מדהים ../images/Emo9.gif../images/Emo121.gif

אני אשתדל לחפור
כמה טוב לדעת שיש עוד הופעה
ההופעה התחילה באיחור של עשר דקות, גיליתי שאני יושב ליד ויקו
התחילה עם "בנות", ואז "תמונה", "בקרקס הזה", "פעם"
ממה שאני זוכר
לא שרה את "אם זאת האהבה שלך"... הדגימה לנו את סיפור הטישו... עם קצת עזרה מטליהיא היא השיגה טישו להדגים לנו
אני לא אספר יותר מדי על ההופעה עצמה, כדי לא לספיילר
וזה גם לא ממש מחדש מהסיכומים האחרים... כשההופעה נגמרה והתחילו למחוא כפיים להדרן היא פשוט לא יצאה
חמש דקות אנשים מוחאים כפיים והיא לא יוצאת
אחרי זה היא סיפרה לנו שהיא הסתבכה עם השמלה
אז אחרי ההופעה נשארתי באולם לחכות עם חצי מהפורום (
) למירי. ענבל לא כל כך אהבה את הרעיון ואמרה לנו שהיה לה יום קשה והיא אימצה את הגרון וכו' וכו' וכו', אחרי שאף אחד לא זז היא אמרה שהיא תבקש ממירי לצאת, אבל רק לכמה דקות, ושזה לא יהפוך עכשיו להמון צילומים וחתימות וכו' כמובן שזה כן הפך להמון צילומים והמון חתימות... היו שם לפחות שלושים אנשים, ומירי פשוט חיבקה ונישקה וחתמה והצטלמה עם כל אחד מהם
עד שהגיע תורי
ושתי פדחניות (
) התחילו לצעוק למירי "מנהל הפורום שלך"
היא נורא התלהבה
"זה אביב?
"
באמת צילמתי המון, אפילו יותר מדי לדעתי
תכף אשים

מו-ש-ל- ם ../images/Emo99.gif

אוי ליבי
יפעת אני רק מקווה שצילמת בשבילי ולא בשבילך אין לי כוח למלחמות על מיקי |אני אנצח, לא מוותרת עליו כ"כ בקלות |

היי היי אני לא פדחנית../images/Emo11.gif../images/Emo6.gif

פשוט אם לא אני הייתי אומרת לה אתה לא היית אומר לה בעצמך

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif../images/Emo121.gif

נהנתי מכל רגע ../images/Emo13.gif

מירי היתה מדהימה [[: היא נשמעה פשוט מעולה והיה לה קול מעלף... הסאונד והתאורה היו טובים מאוד (בעיקר התאורה שהוסיפה המון!). בתור מופע שמקדם את האלבם השני היה צריך להכניס יותר שירים ממנו (כמו "אם זאת האהבה שלך" ו"תיבה 530") אבל עדייו היה פליילסט טוב עם עיבודים סוחפים ויפים. ככל שההופעה התקדמה היה יותר כיף וגם קמו לרקוד וזה היה ממש מגניב... אבל רוב הקהל ישב ורק מחא כפיים ומקסימום שר את ה"להיטים" כי כולו היה די זקן [: בסוף מירי יצאה מהבמה והצתלמה והתחבקה עם כולם (וחיכו יחסית הרבה אנשים) כפרה עליההה!! ורק ענבל: "יאללה מהר מהרררר". צילמתי מהפלאפון אז עדיף שלא תיראו את איכות התמונות הנוראית.. וכמובן שמחתי לראות כמה חבר'ה מהפורום.

../images/Emo26.gif וחייבת להוסיף-

שמירי רקדה המון (המון!) וזה הוסיף הרבה להופעה... ו.. הקטע עם הטישו היה ענננננננקקק חחח!

למעלה