היום-הופעה בנתניה

ady18

Well-known member
הסיכום שלי

בנות מעולה הפתיע לטובה ובכלל "הוא" הייה ניתן לשמיעה "שלום לאמונות ,שירה" די חלשים בהופעה המון תאורה שמציקה בעיינים לא אהבתי בכלל הסיפורים לא אהבתי במיוחד היה חסר לי את השיר "אם זאת האהבה,ילדה שהתבגרה" "תמונה" בסדר נחמד סביר כזה והכי בעולם השירים של אריק "שוב תודה" אתה חוזר בחזרה" שזה השירים יותר מוצלחים וכמובן שאני שמחה "שחוזר בחזרה" נבחר לסינגל הבא "שיר תקווה" בחירה בסדר אבל מוזרה קצת ומה שהיה בסיום שנגנשו למירי לא רוצה להזכר פשוט גועל נפש ואין לא הולכת להוסיף יותר מזה אכזבה שאי אפשר לתאר וזה חבל

הייתה הופעה מ-ע-ו-ל-ה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

טוב אז ככה, היה פשוט מדהים
! מירי נתנה הופעה מצוינת
הלהקה הייתה מדימה כל הסאונד והמוסיקה היו יוצאים מן הכלל ממש נהנתי מכל שיר
מיקי וג'ון היו פשוט מתוקים! והנגן החדש על הגיטרה אייל הלר היה מעולה למרות שטייכמן היה חסר
לא ציפיתי לזה בגלל הדיסק החדש והכל אבל באמת הייתה הופעה טובה, קטעים מצחיקים
כמו תמיד! אממ הייתי חופרת אבל אני ממש עייפה. היה ממש נחמד להכיר אנשים מהפורום!! יפתתת היה לי ממש כיף איתך
ועם רינת ומירב וויקו החמדמד המלבלב שלי ואביב המצחיק
ועדי ושחר ואחותה (מהקומונה של גון
) ועוד אחד שאני לא יודעת את השם שלו אבל ראיתי שהוא ממש נהנה בהופעה!
אין לי מה להגיד על ההופעה עצמה, אחרי ההופעה היה בלאגן שקצת איכזב אבל "זה חודר לפעמים לעצמות אבל אף פעם לא לבטן" יש דברים שאני מעדיפה להתעלם מהם ולא לתת להם להרוס לי את הערב. ואני חושבת שבאמת צריך לקחת דברים בפרופורציה ולהיכזר שאנחנו רק במדינת ישראל הקטנה ושאין לנו כוכבים בסדר גודל של מדונה וכאלה שצריך עד כדי כך להגן על כל דבר קטן ולמנוע מאנשים לתת אהבה למירי ואני חושבת שכולנו יודעים על מי אני מדברת. לפעמים זה פשוט מגעיל ואני באמת לא רוצה להישמע רעה, אבל אני חושבת שבאמת צריך להרפות קצת ואם כ"כ הרבה אנשים התאמצו ובאו להופעה אז היחס צריך להיות בהתאם ולא לתת לאנשים ללכת הביתה מאוכזבים. אוקי נכון שהייתה הופעה מעולה ואולי כבר אין למירי כוח לדבר הרבה אבל כדי לתת אהבה ויחס למעריצים שבאו מכל הארץ ושילמו ובא לתמוך לא צריך לדבר, אפשר פשוט לתת יחס שווה.
זהו, אז באמת היה כיף ומירי הייתה נחמדה ואוהבת למרות שלא עד הסוף כי יש אנשים שהמקצוע שלהם זה להגן ולשמור רק שמקרה הזה אני לא מבינה ממה יש להגן ולשמור
זהו לילה טוב

../images/Emo45.gifטייכמן היה חסר מאוד../images/Emo10.gif

וההופעה עצמה באמת הייתה מעולה
חבל שאחרייה לא ממש..

shahar1989

New member
תמונות../images/Emo9.gif

כאן בעיקר יש יונתן... [חח..נו אין מה לעשות...
] דניאל התמונה שלך איתו גם שם

Nimrod121

New member
אני שמח שנהנתם.

בהופעה עצמה. תודה רבה על השיתוף, הסיפורים והחוויות. נשמע שבהופעה היה מצחיק וכיף. ותודה גם על התמונות, והסרטון של "בנות" ממש יפה. תודה אביב!

למעלה