היום-הופעה בנתניה

חח היא סיפרה על הטישו

שהציץ לה מהשמלה בכוכב נולד 3 !! חח זה היה קורע ברמות. הביאו לה לבמה טישו והיא הדגימה איך שעמם לה מול המראה בחדר סגור כמה שעות והיא הכניסה טישו מגעיל של שירותים ("כמו נייר זכוכית" חח) לציצים כדי שיגדלו... ואז פתאום ניחשו את "לשם" והיא תורה ישר לעלות לבמה והיא לא הורידה אותו חח.. ושהיא הדגימה על הבמה היא באמת הכיסה אותו לציצים.. קיצר היה קטע טוב. בכלל היא היתה מאוד מצחיקה!

זה נכון!!!!!

יש לי את ההקלטה שהיא הופיעה בכוכב נולד3 ובאמת רואים את הטישו!!! חחחח זה ענקקק! מי שרוצה את הקטע לראות שיגיד!

לא חשבנו אחרת../images/Emo85.gif

הכי הורג אותי, שאנשים שכ"כ....איך לומר? לא במיוחד מחבבים את מירי (בלשון המעטה) רצים לקנות כרטיסים להופעה... לא רציתי לכתוב, ובכל זאת כתבתי
זה היה חזק ממני
.

../images/Emo45.gif

בכלל נראה לי שיש פה כמה שבכיף יכולים לעבור לצד של המבקרים (גם אני לא רציתי לכתוב חח).

חופשי..../images/Emo8.gif../images/Emo85.gif

חבל, כי זה קצת מעכיר את האוירה של הפורום, וקצת פחות נחמד להכנס לכאן לאחרונה... אז סתם תקחו לתשומת ליבכם.. יש דברים שלא אומרים, ואם כבר אומרים - אז קצת טאקט לא יזיק לאף אחד
.

היה מדהים מדהים מדהים

צעקתי לה באמצע ההופעה "מירי את מלכה" אז היא אמרה בחזרה "אולי אני מלכת הזבל" חחחח ענק היה פשוט ערב ענק ובסוף ישבתי שורה ראשונה ממש באמצע...נהנתי מכל רגע רק חבל שלא שרה את אסופים ואת תודות שהם בעיניי השני שירים של הדיסק...

"מלכת הזבל.."

כנראה שהיא ידעה על מה היא מדברת..
ההופעה עצמה הייתה מעולה!! מיקי מתוק כרגיל! השירים בהופעה בהחלט הרבה יותר טובים מאשר בדיסק.. השירים מהאלבום הקודם מעולים
חוץ מנובמבר שעשו ממנו ממש זוועה.. אני מקווה שהיא תשנה תשיר סיום..כי ממש לא מתאים לסיים עם שיר תקווה..
בנות מעולה בתחילת ההופעה.. ענבל, אני מציעה לך לשנות את היחס שלך ולהירגע..
זאת בסה"כ מירי מסיקה..לא מדונה או משהו.. פרימדונה..אין מילה אחרת לתאר אותה..

למעלה