הדרך הקלה..

ייייייששששששששששששששששש

מסתבר שאיבוד כמה ליטרים של דם היה אכן שווה את זה!!!! סופסוף!!! עכשיו אני יודע מה משמעות חיי!!!

קסנדרה*

New member
../images/Emo13.gif

חייל יקר, אני רק רוצה שתדע שכאן בפורום אוהבים אותך ויש לך אלף סיבות טובות להישאר כאן איתנו ואפילו לא סיבה אחת צולעת שלא..... קסנדרה

זה שאת "אוהבת" אותי לא אומר...

שכולם אוהבים אותי... אבל אני לא כאן רק כשאין לי שום דבר חדש להציע לכם... אני מקווה שהדרך לקבלת ההשראה לכתיבת השיר הזה לא הפחידה אותך כמו שזה הפחיד את ההורים שלי... הם לא יודעים שאני כותב... אבל את החתכים הם ראו... מסכנים! טוב נו... בתקווה שיהיה טוב!!!!!! תמיד שלך (ושל חברה שלי) אלי

אני בשוק, אני בהלם אני ה-מו-מה!

אתה אומר לא אוהבים אותך? אנחנו אוהבים אותך, אוהבים. או שאתה רוצה שנצעק את זה? (טוב, נתעלם מהשיר הנבזי שכתבתי עליך קודם)

Lyna

New member
תתפלא

בדרך כלל כשאני רואה שיר שכבר כתבו עליו הכל אז אין טעם להוסיף עוד תגובה אבל אם זה מה שישאיר אותך פה אז אוהבים אותך... כי קשה למצוא משוררים טבים

תודה רבה

תודה רבה שהפעם חרגת מהנורמות שלך והגבת על משהו שהגיבו עליו קודם! זה באמת נחמד שלאנשים איכפת.. תודה

בל בל

New member
אחד החיילים, אני אוהבת אותך!

למרות שכבר עבר הרבה זמן מאז שהשתתפתי באופן סדיר בפורום וסבורה אני אם אתה עדיין זוכר אותי, אני עדיין זוכרת אותך ועוקבת אחרייך בשקט. אז שוב רק שתדע שגם אני אוהבת אותך וגם את השיר שלך!
המשך יום מקסים ענבל

למעלה