הדרך הקלה..

הדרך הקלה..

שלום אנשים טובים! מי שזוכר אותי ומי שלא... שלום מיוחד לקסנדרה שתמיד תמכה בי והיא הראשונה שהגיבה לשיר הראשון שכתבתי.. לפני הרבה הרבה זמן... אז כפי שתבינו מהשיר המצב שלי לא היה הכי טוב בזמן האחרון אז מצטער שנעלנתי לכם ככה... כמו תמיד אני אשמח לקבל תגובות והצעות לשיפור או סתם לראות שעוד זוכרים אותי פה (יכול להיות נחמד) הדרך הקלה\C_4_4_U לחוף ים שקט מתקרבת סערה ואני יושב לבד על אבן קרה ברום שמיים מתנוסים ירח וכוכבים ואני יושב ומביט בגלים הרחק באופק הבזיק הברק כמו ניצוץ אחרון בעיניי מידי הרועדת נשמטה הסכין והגיע הקץ המיוחל לחיי תמיד שמרתי את הכאב עמוק בפנים עד הכאב האחרון שנשפך מהורידים שנים של כאב מטפטפים על החול ועור פני כבר הפך כחול גשם קר החל לטפטף על החוף את הדם מידיי הוא לא יצליח לשטוף הסוף כבר קרוב העלטה נפלה הפעם בחרתי בדרך הקלה

מרסלה13

New member
תגובה חיובית

שיר מעולה לפי דעתי. כתוב בסגנון יפה מאוד ומצליח להעביר את המסר שלו בצורה ברורה.

קסנדרה*

New member
אחד החיילים ברוך שובך אלינו ../images/Emo96.gif

וואו - שיר טעון מאד - האם הדרך הקלה, באמת קלה....? צריך המון אומץ וחוזק נפשי לבחור בדרך הזו. לגבי היצירה היא כתובה טוב, מביע נכון ובהטעמה את האוירה בה היית מצוי ומתארת תמונה אם כי מלנכולית, אפרורית אבל בהחלט מדוייקת. בברכת שבת שלום ומבורכת קסנדרה נ.ב. שמחה שחזרת

קסנדרה

הדרך הקלה היא באמת הדרך היותר קלה היא הבריחה מהתמודדות עם בעיות כאשר יש מספיק בעיות בחיים ופשוט נמאס מהכל אז לא צריך יותר מדי אומץ וחוזק נפשי כדי לעשות את זה יותר מזה מעשה כזה מעיד יותר מכל על חולשה נפשית וכמובן בריחה מהבעיות של המציאות

ושוב לקסנדרה

בקשר לזה שאת שמחה שחזרתי... אני תמיד אחזור לפה.. לפחות עד שהגביע הנכסף של אחד מהשירים שלי ירוץ לו להנאתו בשורה הרצה למעלה... טוב נו... אני אמשיך לנסות להגיע לשם!!! no one can stop me!!!!! muhahahahahahahaha

אווץ´... איזה שביזות... ../images/Emo10.gif

שיר טעון... לא טעון שיפור, דווקא שיר מעולה, אלא טעון ברגשות... דרך קלה, קשה, מקושקשת... בסוף היא מאחור. מה קרה אחי?
אל תתייאש! תמיד תזכור, הדרך בסופו של דבר תהיה מאחור!

העצבות בשירך

העירה את השלי ושוב כמו טיפשה רוצה במותי. הזמן כבר חלף הכאב כבר נשכך אך היא שוב מתגרה ניצבת מולי הדרך הקלה מעוורת אותי. שירך ממש נוגע ללב. כמובן אין לי שום כוונה ללכת. אך לפעמים יש סערת רגשות שלא נותנת לך לחשוב. ואתה מוציא את הכל על הדף.

חתלתולונת שלי (או לא.. איך שבא לך)

השיר שלך הרבה יותר טוב משלי... את צריכה לפרסם אותו בנפרד! וחוץ מזה תודה רבה על התגובה.. ולא תמיד אני מוציע הכל על דף.. כפי שנכתב בשיר תמיד שמרתי את הכאב בפנים אך הפעם הוא נשפך מהורידים.. אז הפעם הוצאתי את זה.. קצת בצורת דם.. קצת בצורת מילים.. בכל אופן אני מקווה שהשיר מצא חן בעינייך ואם הוא נתן לך השראה לכתוב את מה שכתבת אז זה ממש מחמיא לי.. ואם לא.. לא נורא!

אכן כן,

נתת לי השראה לשיר... אבל איני חושבת הוא יותר טוב משלי... ממש לא. הרי השיר שלך הוא זה שנתן לי את ההשראה, שירי בא בתגובה לשירך. אין פה מה להשוות....! אבל לא אתווכח מה או מי יותר טוב. אהבתי את שירך וזה מה שחשוב, מבחינתי. ומקווה גם מבחינתך...

גיליתי כרגע משהו ממש חשוב...

חתלתולונת... את יודעת.. עזרת לי לגלות שגם אני יכול להסמיק... יוווווווו הסמקתי באמת בפעם הראשונה בחיים שלי!!

גררררררררררררררררר

אני לא חמוד!!! אני מכוער מגעיל דוחה ורשע!!!! רשעעעעעעעעעעעעעע i am evil muhahahahahahahaha!!!!!!!

LOL ../images/Emo6.gif

הנה המרתי את ה"זקן" ל"דוחה". שמור למזכרת. אתה רשע, אתה נורא, אתה מפחיד, כמו מכשפה. אתה דוחה, ומכוער, אתה מגעיל, אתה אכזר.

תודה רבה

הסוף כמובן די כואב.. אבל כרגע רק כתבתי על זה... יש הרבה מאוד אנשים שלא כותבים אלא עושים... כדי לכתוב את השיר הזה באמת ישבתי בלילה בחוף הים (לפני 3 ימים כשהיה ממש קר ומשש גשום) ועשיתי חתך יחסית קטן בורידים.. ואז פשוט העלתי על הכתוב את מה שראיתי והרגשתי.. זה לא היה קשה במיוחד

למעלה