האם הא-מיניות שלכם מוחלטת ?

• פותח הנושא RieM
  • פורסם בתאריך
זה שיש חארות, לא אומר שהם מגדירים את ה"תרבות"

יש די והותר גברים שהם בני אדם ולא, הם לא צריכים לאהוב מישהי כדי לא לכפות את עצמם עליה, כי הם מסוגלים לכבד כל אדם, את רצונותיו ואת כבודו ואת פרטיותו, גם כשמדובר באישה. רוצחים, גנבים, אנסים תמיד היו, לאורך כל האנושות ובכל התרבויות, אז לקרוא לזה "תרבות" זו הגדרה בעייתית. אנחנו חיים כיום בתרבות שהיא מינית, זה נכון, והרבה נשים אגב עושות זאת במודע ושואבות מזה כוח. אגב, לא חסרות גם פרסומות שמציגות גברים כאובייקטים מיניים, זה בעיקר תלוי מוצר וקהל יעד. אישה אחת מתוך 5 נאנסה? זו נשמעת לי כמות בלתי סבירה בעליל, אני אשמח לקישור למידע בנושא. אני לא חושבת שעצם קיומו של הפורום הזה הוא בגלל ההנחה שלך, בפרט שיש כאן לא מעט גברים. גם הניסוח שבו בחרת "אישה מחוייבת בחדירה אל גופה", מעיד בעיקר על האופן שבו את רואה את הדברים; בזוגיות בריאה, אישה (וגם גבר) לא מחוייבים לשום דבר שהם לא רוצים בו. אז נכון, מסיבות ביולוגיות אובייקטיביות ביחסי מין של זכר-נקבה, החדירה היא לגופה של הנקבה, ככה זה בטבע. אבל בניסוח שלך זה נשמע כאילו מדובר באקט פולשני איום ונורא, בעוד שרוב הנשים בעולם לא יבחרו לתאר זאת כך. מחוץ לפורום הזה יש הרבה מאוד נשים שרוצות מין לא פחות מגברים ונהנות ממנו. מי שלא רוצה, מן הסתם לא תבחר בזוגיות עם גבר שכן רוצה, כי אז תהיה בעיית התאמה בזוגיות. אגב ה-נ.ב. שלך, יש גם מסרים שבהם נשים הן ביצ'יות ויש אפילו ספר בשם "למה גברים אוהבים ביצ'יות".

כל דברייך משוללים כל ראייה חברתית.

אני מתארת לפנייך תופעות דומיננטיות בתרבות, שקיימות בה מכיוון שזו תרבות גברית אשר מפלה נשים- הרי אם זו הייתה תרבות שיוויונית באמת התופעות האלו לא היו קיימות (או היו זניחות)- וכל מה שיש לך להגיד זה "יש חארות", ו-"הם לא מגדירים תרבות". אבל יש תרבות, ונורמות תרבותיות מתפתחות כתוצאה מיחסי כוחות, ואם את מסתכלת על הארץ (ועל רב ארצות העולם המערבי בכלל): הזירה הפוליטית היא גברית, על נשים מערימים קשיים רבים, ראשי הממשלה הם גברים (פה אחת בלבד הפרה את הכלל), רב רובם של חברי הכנסת- גברים, רב השרים- גברים, רב הכסף- אצל גברים, מי שנמצא בעמדות כח- כמעט תמיד גברים. לא "חארות" מגדירים תרבות, מי שנמצא בעמדות כח מגדיר תרבות. וגברים נמצאים בעמדות כח. מדוע נשים מיוצגות כל העת כאובייקטים מיניים? כי רב מחליטיי ההחלטות בטלוויזיה ובכבלים הם גברים, רב המנכ"לים שקונים פרסומות, והמנכ"לים של החברות המייצרות פרסומות הם גברים, ובגלל שגברים רוצים לצפות בנשים המוצגות כאובייקטים מיניים. מדוע קיימת פורנוגרפיה? כי גברים בתעשיית הפורנוגרפיה מרוויחים ממנה, וגברים רוצים לצפות בה. מדוע אין המשטרה ובתי המשפט סוגרים את מכוני הליווי? כי אלו מוסדות גבריים מובהקים, ואין להם עניין לנסות להבין אלו חיים יש לזונות, ובגלל שגברים רוצים שיהיו מכוני ליווי- כמיליון ביקורים בבתי בושת בחודש! (הפניה: המרמן אילנה "במחוזות זרים- סחר בנשים בישראל"). וכן, כל המתואר פה הוא תרבות. והשכיחות של מקרי האונס קשורה קשר ישיר לכל זה. נשים לא נאנסות בגלל שאנו חיים בתרבות שהיא מינית, נשים נאנסות בגלל שהתרבות הזאת מחנכת גברים לתפיסות שיכולות בקלות להוביל לאונס, כאשר הפורנוגרפיה היא חינוך לאונס ממש, וזנות היא האונס עצמו. נשים הן סחורה כחוק בפורנוגרפיה, ובפועל (גם אם לא בחוק) בזנות. אם היינו חיים בתרבות מינית שיוויונית באמת, ללא ייצוגים מבזים של גוף האשה, ללא פורנ' או זנות, כאשר גברים מחונכים לראות באשה אדם ולא אובייקט מיני לסיפוק צרכיהם - מספר מקרי האונס היה יורד דרסטית. ועדיין, כאמור, הייתה התרבות יכולה להיות מינית (במובן זה שנשים וגברים היו חשים דחף מיני, ומקיימים יחסי מין). ולנסות להציג איזו תמונה כאילו גם גברים נפגעים מייצוגם כאוביייקט מיני כמו נשים, או כאילו נשים מרוויחות מאופן הייצוג המבוזה שלהן- זה מגוחך ולא נכון. כמו גם להכחיש את העובדה שגברים הם אלו שמחונכים להתנהג בקשיחות, ולראות עצמם ככובשים, ונשים מחונכות למיניות פסיבית, כנועה, ולאהוב את "הילד הרע"/ האופנוען הקשוח/ המרדן במעיל העור, כאשר את מביאה דוגמא שאיננה מייצגת את המסרים השכיחים והדומיננטיים. "ההנחה שלי"?, "האופן שבו אני רואה את הדברים"?, אז אני מבינה שאנחנו לא חיות וחיים במציאות שבה האקט המיני הוא מובן מאליו? וזאת פיקציה של דמיוני הקודח? אז אני מבינה שאשה שלא מעוניינת באקט המיני לא תתקשה כלל וכלל למצוא גבר שלא יראה בכך כל בעיה? את מדברת כאילו מאוד מקובל לדחות את האקט המיני, כאילו מאוד מקובל לחשוב על קשר זוגי מיני נורמלי ככזה שלא מתרחש בו אקט החדירה, כאילו רב הגברים לא יעזבו את זוגתם מיד בהתברר להם הבשורה המוזרה והלא מובנת הזאת או יסחבו אותה לסקסולוג כדי לתקן את הבעיה החמורה. צר לי לומר לך, אבל אם האקט המיני הוא כל כך מובן מאליו, אז אשה המעוניינת בקשר עם גבר אכן מחוייבת לאקט הזה. אם היא רוצה, אז היא רוצה ומחויבת, אם היא לא רוצה- אז היא רק מחוייבת. אם הייתה התרבות מגדירה קשר מיני בצורה אחרת- הדבר הזה היה יכול להשתנות. וזאת בדיוק הסיבה שבגללה הפורום הזה נחוץ. נכון שיש כאן גם גברים, אבל שוב- את מתעלמת לחלוטין מההקשר התרבותי. זאת תרבות גברית שהגדירה יחסי מין באופן שמותאם הרבה יותר לגברים מאשר לנשים. לנשים אין כלל אופציה. אז הן למדו לאהוב את מה שלא הייתה להן אפשרות לדחות, את מה שלא הייתה להן אפשרות לבחור. וגם אם הן אוהבות, במידה כזו או אחרת, בתדירות כזו או אחרת- זו עדיין לא הגדרה נשית של יחסי מין. אני בטוחה שגברים שיש להם בעיה עם הגדרת יחסי המין הם במיעוט משמעותי לעומת נשים. (לגבי הסטטיסטיקה של אונס- היא נלקחה מהאתר של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. מדובר באחת מכל חמש נשים שנאנסה או תאנס במהלך ימי חייה. בעבר הייתה הסטטיסטיקה אחת מכל שלוש).

אז העולם חרא, זו הגישה?

כל זה טוב ויפה, אבל לא רלוונטי לנקודה שלי: לא כולם כאלה. את מציגה את העולם בשחור ולבן, כאילו שרק לגברים יש בו דריסת רגל, כאילו שהם היחידים שרוצים מין, ולנשים אין שום בחירה או יכולת לבחור אז הן נאלצות להתפשר ולחיות עם זה... נשים בצד אונס ופורנוגרפיה; משפט כמו "נשים למדו לאהוב את מה שלא הייתה להן אפשרות לדחות" הוא פשוט משפט מקומם. עשית סקר? מחקר אקדמי? או שהחלטת עבור כל המין הנשי, שאם את לא אוהבת מין, לא יכול להיות שיש נשים שאוהבות את זה פשוט כי זה עושה להן טוב, והן כנראה שכנעו את עצמן לאהוב את זה מחוסר בררה... אין לי ספק שמתפיסת עולם שבה גברים באים לקחת ולנצל ונשים צריכות להיכנע ולתת אין הרבה סיכוי לצמיחה של מערכת יחסית טובה בין בני זוג. אם יחסי מין נתפסים בעינייך כמו כניעה למין הגברי, לא פלא שתדחי אותם על הסף. אני יודעת שלא כל העולם הוא כזה, וודאי שלא כל הנשים כאלה. את מוזמנת להציץ בפורומים אחרים בתפוז, ולקרוא הודעות של נשים שנהנות ממין, כולל כאלה שאפילו נכנסות מדי פעם לפורום הזה וכותבות בתסכול שהן רוצות יותר ובן הזוג רוצה פחות... לשמחתי אני מכירה אישית מספיק זוגות שאוהבים אחד את השני, שיש להם מערכת יחסים טובה וזוגיות ומיניות בריאה שהם נהנים ממנה ולא מתוך איזשהו ציווי חברתי. לא רוצה מין? לא רוצה זוגיות? שיהיה לבריאות, כל אחד ומה שמתאים לו. אבל לא תצליחי לשכנע אותי שמין זה דבר רע וכוחני שנועד לגרום לגברים לשעבד נשים או מה שזה לא יהיה.

מקמיקא

New member
../images/Emo45.gif אני מסכים עם דייזי

את מציגה דברים כאילו העולם הוא איזה מקום שמתנכל בכוונה לנשים א-מיניות ומדכא אותם, אבל זה פשוט לא נכון - העולם הוא לא מקום נחמד לאנשים א-מיניים באופן כללי. מה, את חושבת שאני הייתי מצליח להחזיק מערכת יחסים בלי לקיים יחסי מין עם בחורה בלי שהיא תזרוק אותי תוך חמש דקות? נדמה לך שנשים הן נאורות יותר, ומסוגלות להתגבר על הדחף הראשוני הזה, ולהכנע לאהבה? אם כן, אז זה באמת רק בדמיונך הקודח, כי היו לי נסיונות של מערכות יחסים עם נשים מיניות, והאופציה של לא לקיים יחסים לא הייתה קיימת אפילו. כשניסיתי להתחמק מזה, הבחורה הייתה מתעצבנת, כועסת עליי, ושומרת טינה. בדיוק כמו שבחור נורמלי היה עושה אם בחורה אומרת שלא מתחשק לה (ואני לא מדבר על הבחורים השרוטים שהיו תופסים אותה ואונסים אותה כי הם חושבים שזה מגיע להם - כי אלה באמת אנשים דפוקים בראש). ועוד דבר - למה את חושבת שהגברים שרוצים ביצ'יות הם מיעוט? מאיפה קיבלת את הרעיון הזה? אני יכול להגיד לך שמבין כל החברים שלי, כמעט כולם היו רוצים מישהו כוחנית וביצ'ית שתשלוט להם בחיים, פשוט כי הם חושבים שזה מושך. גברים רוצים מישהי שנושכת, לא מישהי כנועה ותמימה שעושה מה שרוצים ממנה. ואת זה אני אומר כי אני לא מכיר אפילו גבר אחד שרוצה מישהי כזאת.

avi1283

New member
גם מסכים

לגבי א-מיניות, שני המינים סובלים מזה באותה מידה ואם כבר אז מהגבר אפילו עוד יותר מצפים לרצות לקיים יחסי מין, כך שזה יכול להתקבל עוד יותר בחוסר אהדה.

inbardaf

New member
מה אני אגיד לך מיס דייזי

כשאני שומעת דעות כאלה כשלך, זה יותר ממקומם. אני חושבת שזה לא 'מזלי הרע' אלה אם כבר 'מזלך הטוב'. כנסי קצת לאתרים של נפגעי תקיפה מינית ותלמדי קצת על הסטיסטיקה לפני שתדברי מחייך האישיים והמצומצמים משהו. מה שהכי מקומם אותי בהקשר הזה, הוא העובדה שאני כבר שנים!! עובדת בחברה גברית מובהקת!!!!!!!! בה גברים לא מנסים אפילו להסתיר את דיעותיהם ואמירותיהם. אני עובדת עם הרבה!!!!!!! חברות הייטק ופוגש ופגשתי מאות אם לא אלפים של גברים. ואלו לא גברים מהשוליים. אלו אנשי הייטק משכילים שנחשבים 'למחונכים' שביננו. אז להגיד לי!! אחרי כל זה, זה מזלי הרע?!? כמה מנותק מהעולם אפשר להיות?
ותסלחי לי על הנימה התוקפנית של ההודעה הזו. פשוט כבר אין לי כוח לדיעות כאלה ולהבנה שכל עוד אנשים יחשבו כך ולא יבינו שצריך לשנות כאן דברים מהשורש בחינוך - שום דבר לא ישתנה. ונשים ימשיכו להיות אובייקט מיני מנוצל בדרכים מדרכים שונות.

את מתרשמת בקלות מהצגות

אני לא מנותקת מהעולם, אני פשוט מסתכלת עליו שונה ממך. אין מציאות אובייקטיבית, כל אחד מאיתנו רואה את הדברים את הפילטר שלו. א. אני מכירה מספיק גברים שאינם כאלה, באמת, גם לא כשהם בחברת גברים אחרים; ב. מנגד אני מכירה גם גברים שכשהם נפגשים יחד מיד חייבים לשחרר כל מיני בדיחות מין-פיפי-קקי וכו' כי זה הכיף שלהם, אבל בזה זה מסתיים... אני מקבלת את העובדה שחלקם מתקשרים ככה עם גברים אחרים, וכיוון שאני יודעת שזה נשאר בגדר בלה-בלה-בלה, שידברו על זיונים, אם זה מה שעושה להם טוב... לרובם יש חברה קבועה שהם חולים עליה, חלקם נשואים, וזה שיש להם הומור של כיתה ז' לא עומד בסתירה לכך שהם אנשים טובים באמת וודאי שלא אומר שהם מנצלים נשים בשעותיהם הפנויות. אני מניחה שלא תאמיני לי, אבל גם גבר שנהנה לצחוק על מין עם חבריו יכול להיות בן אדם רגיש ומקסים ועדין ומאהב נפלא כשהוא איתך. אני יודעת שקשה לך עם הדיבורים האלה אז את לוקחת ללב, אבל בסופו של דבר, זה כל מה שהם: דיבורים, לא מעשים.

inbardaf

New member
ואני מאמינה

שבגדול את אולי צודקת, אבל דיבורים סופם שיובילו בסופו של דבר למעשים. אני מוכנה לקבל שרוב הגברים 'רק' מדברים (מצטערת, בעיני זה לא רק..) ולא עושים דברים בפועל, אבל הדיבורים על זה ותחושת חוסר הבושה לדבר על זה, הופכים את הדברים ללגיטימיים ונותנים פתח לעשיה. זה נכון לגבי כל דבר. סתם לצורך העניין, יש הרבה אנשים שמדברים על התאבדות. אז נכון שרובם לא ממשים את זה, אבל ככל שתדברי על זה יותר ועם יותר אנשים ויתנו לגטימציה שדיבור על זה ולא יאמרו בשום שלב דברים כנג התאבדות, הסבירות שבסוף תממשי את זה גדולה יותר.. אני לא אומרת לא לדבר בכלל על נושאים שחווים אותם בצורה כזו או אחרת. אני אומרת שצריך לדעת שיש לנו מחשבות / רגשות בתחומים מסוימים שהם לא רואיים. וגבר מיני צריך לדעת שזה לא ראוי לדבר כך על ול- נשים. זה לא ראוי לראות פורנו (מצטערת, בעיניי זה לא שונה בהרבה מללכת לזונה) הוא צריך להיות מודע לניצול שנעשה שם ולזה שכצרכן הוא מעודד אותו. הוא צריך לדעת שכצרכן של תכנים מסוג זה הוא הופך את האישה באשר היא לאובייקט מיני. אז ממש לא מעניין אותי שהוא נשוי באושר ועוזר (שימי לב - עוזר, לא שותף) לאישתו בבית ולא 'בוגד' בה פיזית, אבל טוחן סרטי פורנו ויש לו מה להגיד על כל בחורה שנמצאת ברדיוס שלו. דיבורים מובילים למעשים.. ואני מכירה הרבה כלבים שנובחים ואח"כ נושכים...

יש חוק שאומר "מי שמדבר יותר - עושה פחות"

וזה מקביל קצת לפתגם "כלב נובח לא נושך" (שהוא, אגב, נכון בהרבה מקרים). דיבורים ברוב המקרים נשארים דיבורים. כמו כן ידוע שהרברבנים הכי גדולים הם אלה שעושים הרבה פחות (ואת זה שמעתי מהרבה מקורות גבריים), כיוון שמי שעושה וטוב לו יכול לחייך בשקט בשביעות רצון ולרוב לא ירגיש צורך להתפאר בפני העולם (ככה זה, כשטוב לך מספיק לך שאתה יודע שטוב לך). להערכתי (אני לא יכולה לטעון שיש לי ידע בנושא, אבל זו ההערכה שלי) דווקא עברייני מין למיניהם הם לא אלה שמדברים על מין מבוקר ועד ערב. גם לגבי התאבדות (וזה נושא אחר, אבל אם כבר העלית אותו...), אני לא חושבת שדיבורים נותנים לגיטימציה לנושא (זה גם תלוי מאוד בתוכן הדברים עצמם), ולצערי מאחר שהיכרתי אישית כמה אנשים שהתאבדו, הם דווקא לא דיברו על זה וגם לא שאבו לגיטימציה מדיבורים כאלה ואחרים (כי לא היו), הם פשוט קמו ועשו.
לרוב אלה שמדברים הם בדיוק אלה שמחפשים את תשומת הלב וקוראים לעזרה (ולכן חשוב מאוד שהם ידברו!) וכך קל יותר לעזור להם. לעומתם יש אנשים שלא מדברים על זה בכלל ואת לא מדמיינת בכלל שזה עובר להם בראש עד שיום אחד הם מממשים את זה בהצלחה...

inbardaf

New member
חוק מטומטם שמחסה חלק כ"כ קטן

וגורם לאנשים לחשוב כמוך. לא סתם כתבתי שכלבים נוחים - נושכים. כי זו המציאות. וגברים מדברים על סקס ועושים סקס - גם זו מציאות. ואנשים שמדברים על התאבדות בלי סוף - ינסו מתישהו להתאבד. צר לי לשמוע על ההכרות שלך מקרוב של אנשים שהתאבדו. זו לא חוויה נעימה. אני מכירה מקרוב אנשים שדיברו על התאבדות וניסו יותר מפעם להתאבד. דוגמא מפורסמת לזה היא המשוררת דליה רביקוביץ'. ויש גם את הסופרת שכתבה את הספר 'השעות' שהוא סוג של אוטוביוגרפיה. (לא זוכרת את שמה..) קיצר, זה נכון שיש אנשים פחדנים / ביטחון עצמי בקנטים שמנסים לחפות על זה בדיבורים. זה עדיין לא אומר שכל מי שמדבר לא עושה. בדיוק כמו אצל כלבים... כלבים קטנים נובחים יותר כדי לנסות להבריח ככה את האוייב, אבל גם הגדולים נובחים. נובחים ונושכים.. כך שאני ממש לא קונה את הקטע הזה שגבר שמדבר הרבה על סקס לא יעשה את זה...

queen helen

New member
בדיוק דיברנו על זה אתמול

עינבר - את עובדת בחברה מאאאאאד קיצונית! רב הגברים כן עובדים בחברה יותר "מאוזנת", ומין הסתם אני מניחה שדעותיהם יתמתנו. וזה שאנשים מבזים את עצמם בהערות סקסיסטיות מהבוקר עד הערב, עדיין לא אומר שהם יאנסו אם רק תהיה להם הזדמנות. אני לא מזלזלת בסטטיסטיקות, ואפילו מאד מבועתת מהן, אבל אני לא חושבת שדייזי חיה בבועה, רק בגלל שאת נמצאת בסיטואציה הכי קיצונית שיכולה להיות...

inbardaf

New member
לא אמרתי שהם אונסים...

והסטיסטיקה בהחלט מפחידה ויותר מזה אמיתית! אמרתי שגם עם 'רק' מדברים - זה חמור בהרבה מובנים לא פחות. וזה שיש בחור אחד ממש קיצוני, לא אומר שהאחרים חפים מכל חטא. זה רק אומר שהם יותר מרוסנים. (ועדיין צורכים 'חומרים' נשיים סקסיסטים) אני חושבת שרוב הבנות פשוט לא נחשפות לזה, כי בנים 'מורידים' קצת מהמפלס של המיניות לידם. אותי לא 'סופרים' כבת. מרגישים חופשי. ואני חושבת שגם אתמול בערב, היו כאלה שחשבו שזה נכון לגבי רוב הגברים המיניים. וככל שהחברה יותר חד-מינית, כך תכונות סטראוטיפיות מתבלטות יותר. על זה גם דיברנו...

avi1283

New member
כן

גברים באמת מדברים כך, אני חושב שאת באמת יוצאת דופן בכך שאת נחשפת לזה יותר כי את משדרת חברמניות, וכיף להיות לידך ולצחוק איתך אז הם מרשים לעצמם יותר לידך מאשר ליד נשים אחרות. כנראה שיש צדק במה שאת וליאור אומרות כי באמת רוב אנשי ההשפעה גברים אז הגיוני שהם יוצרים תרבות הרבה יותר חד-מינית גם אם אנחנו לא כל-כך מרגישים כי התרגלנו אז עכשיו זה נראה לנו "טבעי" לא יודע מה אפשר לעשות אבל ליאור נשמעת נחושה אז יש לי הרגשה שהיא תעזור להביא שינוי...

inbardaf

New member
צודק לגבי החברמניות

לקח לי שנים להבין את זה. בעצם רק לפני שנתיים בערך..
פשוט מישהוא שעבד איתי והייתי צריכה להסביר לו לא פעם שאני לא צעצוע
(הוא היה מושך לי את הקוקו למשל ושטויות כאלה
) אמר לי פעם שאני 'זורמת' כזו ולכן הוא מרגיש יותר נוח לדבר איתי בניגוד לבחורה אחרת שעבדה איתנו ונתן לי דוגמא לתגובות שלה לעומת שלי. (בגדול היא שידרה המון סנוביות כלפי הגברים סביבנו) ואז נסעתי המון ברכבות. וכהרגלי דיברתי עם האנשים שישבו לידי לא פעם. (נסיעה של שעה וחצי / שעתיים) ועד היום אני בקשר עם מישהוא שהכרתי ברכבת. והתחילו איתי הרבה גברים ואז אמרתי לידיד מאוד טוב שעבד איתי אז שהבנתי שגברים מפרשים את 'הזרימה' שלי בשיחה איתם כמישהיא 'שתזרום' לכיוונים נוספים. אז היום אני מעמידם דברים על דיוקם בצורה ברורה יותר ונותנת יותר תשומת לב לרמזים הדקים של הצד השני שבעבר הייתי עיוורת כלפיהם לחלוטין, פשוט כי אני בכלל לא חשבתי בכיוון אז לא ראיתי סיבה לחשוב שהם יחשבו כך.

inbardaf

New member
../images/Emo45.gif

אני לא נסיתי סמים, אפילו לא סגריות ואני לא מרגישה שאני צריכה לנסות כדי לדעת שאני לא מעוניינת.. וזה אולי נראה השוואה קיצונית, כי זה משהו שפוגע באדם וסקס לא, אבל זו בדיוק האשליה. לעשות סקס מתוך 'צורך' לבדוק / לראות / להיות כמו כולם / לא להיות בתולה ומה שלא תהיה הסיבה (ושמעתי מיליון סיבות), פרט לסיבה האמיתית שבגללה עושים סקס והיא הרצון לסקס!!! זו פגיעה עצמית כמו סמים אם לא יותר..

amb2

New member
זה לא ביזבוז חיים!

יש הרבה אנשים שיחשבו שלהיות א-מיני זה ביזבוז של חיים. אז זהו שזה לא.

אבל איך אתה יכול לטעון

שמגע בזוגיות הוא משהו מתודי, טכני ונטול רגש? זו אינה זוגיות, זוהי יזיזות נטו אם כן. הרבה אנשים מחפשים רק זיון ולא זוגיות, לפחות בשלב זה או אחר של חייהם. אבל אלו שמחפשים זוגיות - אנשים מיניים, כאלה שמחפשים זוגיות בעלת אופי מיני - אני יכולה לחתום לך שהמגע בזוגיות זו לא יהיה מתודי, טכני ונטול רגש. ואם כן, סביר שזו זוגיות שלקראת סופה.

למעלה