דרושות יותר ויותר נשים .....

מצוטטת

New member
למה למה............

כ~כ~ה
היא {התרגלה} לשגר ואני {צ'כה} לשגרר וליירט לכל מאן דבעי ת'דימיון ת'רגלתי כבר..................
לילה טוב....

אני בוודאי אסכים איתך ../images/Emo141.gif

וגם חושב שציפי לבני, יולי תמיר, דליה איציק, רונית תירוש ואפילו שלי יחימוביץ עושות עבודה טובה וראויה להערכה.

שלי 9

New member
אפילו שלי יחימוביץ? למה אפילו?? ../images/Emo4.gif

בעיני היא וזהבה גלאון הן חברות הכנסת הטובות ביותר, חרוצות מאוד, בעלות אג'נדה ברורה (שאליי מאוד מדברת) ,ישרות ומסורות לתפקידן ..הלוואי שירבו חברי/ות כנסת כמוהן..

גלאון זה חברה למאווררים לא??.

האמת עכשיו כשאני חושב על זה.. גם זהבה גלאון עושה הרבה רוח, רעש וצילצולים..צעקנית, פופוליסטית, הרבה רעש, מעט מעש...
אני לא מחליף את מרינה סולודקין...

שלי 9

New member
קציצון סליחה על הבוטות..

אבל מה שכתבת זה ממש דברי בלע ! (חח..אני נשמעת עכשיו כמו חברת כנסת מן המניין) איך אתה יכול להגיד שהיא עושה הרבה רעש וצלצולים ושהיא פופוליסטית וצעקנית ?? איך הא?? היא ממש לא צעקנית (היא דווקא מאוד נעימה), היא חרוצה בצורה בלתי רגילה..היא לא פופוליסטית; להפך היא מפגינה לעיתים דעות שאינן פופולריות בעליל מתוך נאמנות לעקרונות ולאמת הפנימית שלה..בקיצור..הבאת לי ת'סעיף עכשיו :)) וחסר לך שתכפיש את שלי יחימוביץ ! ! :)

../images/Emo6.gif

... רק בשבילך יקירתי.. שלי יחמוביץ.. לוחמת חופש דגולה, צ'ה גווארה של שנות האלפיים.. עמוד האש לפני המחנה.. משמשת כפה לחלכאים ולמדוכאים.. פמיניסטית גאה.. נאבקת בעיקשות מול העוני והאפלייה.. הקריבה את כיסאה החם והבטוח בתקשורת, לטובת כסא בכנסת.. אמא נהדרת.. רעיה מסורה.. ועל כל אלה היא זכאית להדליק משואה ביום העצמאות...ולתפארת מדינת ישראל.... הצלחתי להחזיר לך ת'חיוך??..
ועכשיו ברצינות...את בכנסת נשמע דווקא רעיון לא רע.. הרמה שם גם מוסרית וגם אינטלקטואלית ללא ספק היתה עולה בכמה רמות.. חלי.. הנציגה שלי..

החתולית

New member
אתה צודק לגמריי

היא אכן קולנית וצעקנית ובאופן כללי בעיני אישה מאד לא נעימה, אבל היא לפחות עובדת ועומדת על האג'נדה איתה נבחרה לכנסת. בניגוד, למשל, לשלי יחימוביץ' שמתקפלת פעם אחר פעם, ושוכחת את הדגל החברת בו נפנפה.

האמת, נשמא לי אחלה ג'וב

משכורת ניפלאה, לא ממש עושים כלום! מתאים לאם חד הורית איפה נירשמים?

כן!!!!

מנהיגים..חסר שם..מנהיגים..שיש בהם אמון. שיכולים לקום ולומר "אחרי"...ולא יהיה היסוס... יש כאלו? כי היו פעם כאלו...

למעלה