דרושות יותר ויותר נשים .....

על אצבעות הידיים

אלו נשים הייתן רוצות לראות בתפקיד ראש ממשלה..והאם יש להן יכולת? גליה אלבין? עופרה שטראוס? נשים חזקות..מהמגזר העיסקי.. נשים שהוכיחו עצמן שהן יכולות,.. כמה באמת יש כאלו?

שכחת את...

הפנינה של הרוזנבלום. הוכיחה עצמה היטב במגזר העסקי... אין ספק שיכולה להוכיח עצמה גם במגזר הבידורי שם בכנסת...שבועיים לא הספיקו.

אה אה..לא שכחתי

הפנינה שתשאר פנינה בכתר הקוסמטיקה..היא מאוד טובה בזה.. אך ברצינות..אינה יכולה לעסוק בהנהגה.. ואפילו שבתור פוליטקאית היא אולי יכולה ל מוסס לחברי הכנסת את הראש [בפדחת] שיעסוק בראש הקטן [בלי השכל], אין לה את היכולת הנשית והאיכות..שאחרות יכולות. סורי..היא לא ה קאפ אופ טיי שלי ... ייתכן אבל שתקבל כל מה שרוצה כי הראש הקטן יסובב על האצבע הקטנה שלה....WHO KNOWS

היא...

קרציה נודניקית... רק כדי שתשתוק...יתנו לה מה שהיא רוצה... מוכר לי

../images/Emo6.gif

אז מה סוד הקסם שלה? ואת לא חושבת ברצינות שיש בשטח כמה ממש שיכולות להביא את הכנסת הזו לדום? נודניק..את היית מורידה אותם על הריצפה...היו תופסים את הבטן מרוב צחוק...

האמת...

אבל בינותינו,הא?! הייתי רוצה לראות את ליברמן-דא...מזדחל על הרצפה לרגליותיי
באימאיממש'לי...נודניקיוּת...זה אחלה של סוד קסם

ידעתי...

בדיוק עכשיו שאני מעמידה את עצמי שמה... משנים לי את חוק שימור האינוס...פפפפפפפ זה יהיה משעמם.... כולם יזדחלו מתחת לשולחן....ולא יהיה מי שידפוק על הפטיש:}}}

שתיכן..../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

די..המקלדת שלי סובלת סובלת ומי יביא לי חדשה מהארץ? מי? הלך עלי הקפה...

בוא נתחיל

בהעלת אחוז ההצבעה {החופשית} של נשים...ונמשיך משם...יתכן.כמו גם סביר,הנגזרת תתרחש כבר מעצמה.

למעלה